|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Sønderjyske | 1 - 0 | Lyngby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AaB | 4 - 0 | Randers FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Nordsjælland | 1 - 1 | FC Midtjylland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
AC Horsens | 1 - 1 | Brøndby IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Espanyol | 2 - 1 | Real Sociedad |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Atletico Madrid | 3 - 0 | Celta Vigo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Las Palmas | 0 - 2 | Villarreal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Athletic Bilbao | 2 - 0 | Leganes |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Arsenal | 3 - 0 | Watford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Bournemouth | 1 - 4 | Tottenham |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
VfB Stuttgart | 0 - 0 | RB Leipzig |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Borussia Dortmund | 3 - 2 | Eintracht Frankfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Nottingham F. | 0 - 0 | Derby |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:35
|
Slut
|
Fiorentina | 1 - 0 | Benevento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Bologna | 0 - 1 | Atalanta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Cagliari | 2 - 2 | Lazio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Crotone | 4 - 1 | Sampdoria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sassuolo | 1 - 1 | SPAL 2013 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Juventus | 2 - 0 | Udinese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Genoa | 0 - 1 | AC Milan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:50
|
Slut
|
Inter | 0 - 0 | SSC Napoli |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
HB Køge | 3 - 2 | Thisted |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Skive | 0 - 1 | Fremad Amager |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Brabrand | 0 - 0 | Viborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
FC Roskilde | 0 - 0 | Vejle Boldklub |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Esbjerg fB | 2 - 4 | Fredericia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Guingamp | 2 - 5 | Nice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Lyon | 1 - 0 | Caen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Toulouse | 1 - 2 | Marseille |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Rangers | 2 - 3 | Celtic |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Patronato de Parana | 0 - 1 | River Plate |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Lanus | 0 - 0 | Estudiantes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Huracan | 1 - 1 | San Lorenzo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:20
|
Slut
|
Velez Sarsfield | 2 - 2 | Rosario Central |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Union Berlin | 0 - 0 | Erzgebirge Aue |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
MSV Duisburg | 1 - 2 | Fortuna Düsseldorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Jahn Regensburg | 2 - 1 | Sandhausen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Bodø/Glimt | 3 - 1 | Lillestrøm |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Molde | 5 - 0 | Sandefjord |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Odds Ballklubb | 1 - 2 | FK Haugesund |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Start | 4 - 1 | Tromsø |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Strømsgodset | 2 - 2 | Stabæk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:05
|
Slut
|
Sarpsborg 08 | 1 - 0 | Rosenborg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Real Zaragoza | 3 - 1 | Lorca FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Barca Atletic | 2 - 2 | Numancia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Cordoba | 1 - 0 | Lugo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Albacete | 0 - 0 | Osasuna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sporting Gijon | 4 - 0 | Cultural Leonesa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Reus | 0 - 0 | SD Huesca |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:05
|
Slut
|
Chicago Fire FC | 3 - 4 | Sporting Kansas City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:10
|
Slut
|
Houston Dynamo FC | 1 - 2 | Vancouver Whitecaps |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:20
|
Slut
|
New York Red Bulls | 4 - 0 | Portland Timbers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:40
|
Slut
|
Orlando City | 1 - 2 | Minnesota United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:10
|
Slut
|
Atlanta United | 3 - 1 | DC United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:10
|
Slut
|
New York City FC | 2 - 1 | LA Galaxy |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Salernitana | 2 - 0 | Avellino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Empoli | 2 - 1 | Virtus Entella |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Magdeburg | 6 - 1 | Aalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
RW Erfurt | 1 - 3 | Karlsruher SC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Chemnitzer FC | 1 - 1 | Hallescher FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Östersunds FK | 1 - 0 | GAIS |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
FC Groningen | 2 - 0 | PEC Zwolle |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Utrecht | 5 - 1 | Vitesse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Ajax | 4 - 1 | SC Heerenveen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
Feyenoord | 2 - 1 | AZ Alkmaar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Anderlecht | 2 - 1 | Antwerpen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Genk | 1 - 2 | Gent |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Kortrijk | 2 - 0 | Sporting Charleroi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Eupen | 4 - 0 | Royal Excel Mouscron |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Oostende | 2 - 3 | Standard Liege |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
KV Mechelen | 2 - 0 | SK Beveren |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Lokeren | 0 - 2 | Zulte Waregem |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
St.Truiden | 0 - 1 | Club Brugge |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Wrexham | 2 - 0 | Chester |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
FC Rostov | 0 - 0 | Zenit Petersborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FK Akhmat | 0 - 3 | CSKA Moskva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Spartak Moskva | 1 - 0 | SKA-Khabarovsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:45
|
Slut
|
Portimonense | 2 - 1 | Vitoria de Guimaraes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Maritimo | 4 - 2 | Vitoria de Setubal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Cova da Piedade SAD | 0 - 0 | Tondela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:15
|
Slut
|
Pacos de Ferreira | 1 - 0 | FC Porto |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eintracht Norderstedt | 0 - 2 | Altonaer FC 93 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Germania Egestorf-Langreder | 0 - 0 | BSV Rehden |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfV Hildesheim | 0 - 2 | Oldenburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SV Drochtersen/Assel | 1 - 1 | TSV Havelse |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FSV Union Fürstenwalde | 2 - 2 | Babelsberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
TSG Neustrelitz | 1 - 1 | Hertha Berlin II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Energie Cottbus | 2 - 1 | Berliner AK 07 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
BSG Chemie Leipzig | 2 - 0 | ZFC Meuselwitz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FSV Wacker Nordhausen | 6 - 1 | FSV Luckenwalde |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfB Stuttgart II | 1 - 6 | FSV Frankfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf II | 0 - 3 | Alemannia Aachen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Real Valladolid B | 3 - 0 | CF Talavera de la Reina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
RC Deportivo Fabril | 1 - 0 | Navalcarnero |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Rayo Majadahonda | 4 - 2 | Gimnastica Segoviana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
San Sebastian de los Reyes | 1 - 0 | Celta Vigo B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Fuenlabrada | 0 - 0 | Rapido de Bouzas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Toledo | 2 - 3 | Cerceda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ponferradina | 3 - 0 | Guijuelo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ferrol | 3 - 0 | Atletico Madrid B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Caudal Deportivo | 0 - 0 | SD Gernika |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CD Lealtad | 2 - 2 | Arenas Getxo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:15
|
Slut
|
CD Vitoria | 1 - 1 | Pena Sport |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Tudelano | 1 - 2 | Real Sociedad B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Burgos CF | 1 - 1 | CD Mirandes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Barakaldo | 2 - 0 | Racing Santander |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CF Badalona Futur | 2 - 1 | UE Olot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Hercules | 1 - 0 | SD Formentera |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Villarreal B | 1 - 1 | Mallorca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Ebro | 1 - 0 | Valencia B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Saguntino | 1 - 2 | Badalona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Baleares | 2 - 0 | Deportivo Aragon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Pena Dep. Santa Eulalia | 0 - 1 | CF Peralada |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
UE Cornella | 1 - 0 | Lleida Esportiu |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Alcoyano | 1 - 1 | Elche |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ontinyent | 0 - 0 | Sabadell |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Recreativo Huelva | 0 - 2 | Melilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Futbol Club Jumilla | 1 - 0 | Las Palmas B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Real Murcia | 2 - 1 | San Fernando CD |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ecija | 1 - 1 | UCAM Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Linense | 0 - 0 | Villanovense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CD Badajoz | 1 - 1 | Marbella |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
AlbinoLeffe | 0 - 1 | Ravenna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sudtirol | 0 - 0 | Renate |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Triestina | 0 - 0 | Vicenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Mestre | 4 - 3 | Pordenone Calcio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Udsat
|
Modena | - | Alma Juventus Fano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Fermana | 2 - 2 | AC Reggiana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Teramo | 0 - 0 | Santarcangelo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Gubbio | 0 - 1 | FeralpiSalo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Paganese | 3 - 0 | Rende |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Juve Stabia | 7 - 0 | Akragas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Racing Fondi | 1 - 0 | Fidelis Andria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
LFA Reggio Calabria | 1 - 2 | Monopoli |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Catanzaro | 1 - 2 | Trapani |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Siracusa Calcio | 0 - 1 | Casertana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Sicula Leonzio | 0 - 0 | Catania |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Bisceglie | 0 - 0 | Cosenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Lecce | 0 - 0 | Matera |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Jablonec | 2 - 0 | Banik Ostrava |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sl. Prag | 3 - 1 | Sigma Olomouc |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:15
|
Slut
|
Viktoria Plzen | 2 - 2 | Slovan Liberec |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
APOEL Nicosia | 0 - 0 | AEK Larnaca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Anorthosis | 1 - 2 | Apollon Limassol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Mattersburg | 2 - 2 | Salzburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Lech Poznan | 5 - 1 | Bialystok |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Lechia Gdansk | 1 - 3 | Legia Warszawa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Vitosha Bistritsa | 0 - 0 | Septemvri Sofia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Pirin Blagoevgrad | 1 - 2 | CSKA-Sofia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Levski Sofia | 1 - 1 | Etar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:05
|
Slut
|
Shonan Bellmare | 0 - 0 | Nagoya Grampus |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Sao Paulo | 3 - 1 | Red Bull Brasil |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Ituano FC | 0 - 3 | Palmeiras |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Santos | 1 - 3 | Sao Bento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Botafogo SP | 0 - 2 | Corinthians |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Mirassol | 1 - 1 | Linense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Santo Andre | 2 - 3 | Novorizontino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Ponte Preta | 0 - 0 | Ferroviaria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Red Bull Bragantino | 1 - 1 | Sao Caetano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Gimnasia Jujuy | 2 - 0 | Guillermo Brown |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Sportivo Estudiantes | 1 - 0 | Juventud Unida Gualeguaychu |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Quilmes | 0 - 1 | Independiente Rivadavia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
ND Triglav | 0 - 1 | Olimpija Ljubljana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Aluminij | 1 - 2 | NK Celje |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Platanias | 0 - 4 | Olympiacos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Xanthi | 1 - 0 | Panetolikos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Lamia | 1 - 1 | Levadiakos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
PAOK Thessaloniki FC | 0 - 3 | AEK Athen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Luzern | 1 - 0 | Basel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sion | 7 - 2 | Thun |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Young Boys | 3 - 1 | Grasshopper |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Backa Backa Palanka | 2 - 1 | Macva Sabac |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FK Zemun | 3 - 0 | Vozdovac |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Mladost Lucani | 0 - 3 | Vojvodina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Cukaricki | 0 - 2 | Partizan Beograd |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FK Radnik Surdulica | 1 - 0 | Borac Cacak |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rad Beograd | 2 - 0 | Javor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Radnicki Nis | 0 - 2 | FK Spartak Subotica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Røde Stjerne | 1 - 1 | Napredak |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:25
|
Slut
|
Zilina | 2 - 0 | Slovan Bratislava |
|