I dag, Fredag
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
19:30 - 21:30
bwin
19:30
Østrig
FC Liefering v Wiener Neustadt
Østrig - Erste Liga
Se kampen her
19:30 - 21:30
bwin
19:30
Østrig
FC Wacker Innsbruck v FAC Team fur Wien
Østrig - Erste Liga
Se kampen her
19:30 - 21:30
bwin
19:30
Østrig
Hartberg v Austria Lustenau
Østrig - Erste Liga
Se kampen her
23:30 - 01:30
bwin
23:30
Paraguay
3 de Febrero v Independiente FBC
Paraguay - Division Profesional
Se kampen her
I morgen, Lørdag
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
02:00 - 04:00
bwin
02:00
USA
Toronto FC v FC Dallas
USA - MLS
Se kampen her
02:55 - 04:55
bwin
02:55
USA
Houston Dynamo v New York City FC
USA - MLS
Se kampen her
03:00 - 05:00
bwin
03:00
Peru
FBC Melgar v Ayacucho FC
Peru - Primera Division
Se kampen her
05:00 - 07:00
bwin
05:00
USA
LA Galaxy v San Jose Earthquakes
USA - MLS
Se kampen her
07:00 - 09:00
bwin
07:00
Japan
Ventforet Kofu v Oita
Japan - J2-League
Se kampen her
08:00 - 10:00
bwin
08:00
Japan
FC Gifu v Albirex Niigata
Japan - J2-League
Se kampen her
08:00 - 10:00
bwin
08:00
Japan
Kyoto Sanga FC v Yokohama FC
Japan - J2-League
Se kampen her
09:00 - 11:00
bwin
09:00
Japan
Tokyo Verdy v Ehime FC
Japan - J2-League
Se kampen her
09:00 - 11:00
bwin
09:00
Japan
Tokushima Vortis v Matsumoto Y FC
Japan - J2-League
Se kampen her
11:00 - 13:00
bwin
11:00
Sydkorea
Suwon FC v Gwangju FC
Sydkorea - K-League 2
Se kampen her
12:00 - 14:00
bwin
12:00
Sydkorea
Seongnam FC v Daejeon Citizen
Sydkorea - K-League 2
Se kampen her
13:00 - 15:00
bwin
13:00
Thailand
Sukhothai FC v Ratchaburi FC
Thailand - Premier League
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Thailand
Chonburi v Port FC
Thailand - Premier League
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Thailand
Pattaya Utd v Muang Thong United
Thailand - Premier League
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Thailand
Suphanburi FC v Prachuap FC
Thailand - Premier League
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Finland
FC Ilves v TPS
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin bwin
14:00
Finland
KuPS v FC Kemi
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Finland
SJK v IFK Mariehamn
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Finland
FC Inter v RoPS
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
14:00 - 16:00
bwin
14:00
Finland
FC Lahti v VPS
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
15:00 - 17:00
bwin
15:00
Thailand
Bangkok United v Chainat FC
Thailand - Premier League
Se kampen her
15:00 - 17:00
bwin
15:00
Letland
FK Spartaks v Valmieras FK
Letland - Virsliga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
Dukla Praha v Viktoria Plzen
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
Vysocina Jihlava v MFK Karvina
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
Banik Ostrava v FC Brno
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
FC Fastav Zlín v Slovan Liberec
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
Bohemians 1905 v Sparta Prag
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Tjekkiet
Sigma Olomouc v Mlada Boleslav
Tjekkiet - 1. liga
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
International
Qatar U21 v Mexico U21
Toulon Tournament - 80 minutters spil
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
Chile
San Luis Quillota v Universidad de Concepcion
Chile - Primera Division
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
England
Aston Villa v Fulham
England - Championship
Se kampen her
20:00 - 22:00
bwin
20:00
Peru
Comerciantes Unidos v Sport Huancayo
Peru - Primera Division
Se kampen her
21:00 - 23:00
bwin
21:00
Brasilien
Fluminense v Chapecoense
Brasilien - Serie A
Se kampen her
21:00 - 23:00
bwin
21:00
Chile
Huachipato v Universidad de Chile
Chile - Primera Division
Se kampen her
22:30 - 00:30
bwin
22:30
Peru
UTC Cajamarca v Universitario de Deportes
Peru - Primera Division
Se kampen her
23:00 - 01:00
bwin
23:00
USA
Seattle Sounders FC v Real Salt Lake
USA - MLS
Se kampen her
23:15 - 01:15
bwin
23:15
Bolivia
Real Potosi v Royal Pari FC
Bolivia - Apertura
Se kampen her
23:30 - 01:30
bwin
23:30
Chile
O'Higgins v Deportes Iquique
Chile - Primera Division
Se kampen her
23:30 - 01:30
bwin
23:30
USA
Vancouver Whitecaps v New England Revolution
USA - MLS
Se kampen her
Søndag den 27. maj
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
00:00 - 02:00
bwin
00:00
Brasilien
Palmeiras v Sport Recife
Brasilien - Serie A
Se kampen her
00:45 - 02:45
bwin
00:45
Peru
Deportivo Municipal v Sport Rosario
Peru - Primera Division
Se kampen her
01:00 - 03:00
bwin
01:00
USA
New York Red Bulls v Philadelphia Union
USA - MLS
Se kampen her
01:30 - 03:30
bwin
01:30
USA
Orlando City SC v Chicago Fire
USA - MLS
Se kampen her
01:30 - 03:30
bwin
01:30
Venezuela
Deportivo La Guaira v Mineros
Venezuela - Primera Division
Se kampen her
02:00 - 04:00
bwin
02:00
Chile
Universidad Catolica v CD Antofagasta
Chile - Primera Division
Se kampen her
02:00 - 04:00
bwin
02:00
USA
Minnesota United v Montreal Impact
USA - MLS
Se kampen her
03:00 - 05:00
bwin
03:00
USA
Colorado Rapids v Portland Timbers
USA - MLS
Se kampen her
04:00 - 06:00
bwin
04:00
USA
Los Angeles FC v DC United
USA - MLS
Se kampen her
07:00 - 09:00
bwin
07:00
Japan
Montedio Yamagata v Zweigen Kanazawa
Japan - J2-League
Se kampen her
07:00 - 09:00
bwin
07:00
Japan
Mito Hollyhock v Avispa Fukuoka
Japan - J2-League
Se kampen her
07:00 - 09:00
bwin
07:00
Japan
Tochigi SC v Omiya Ardija
Japan - J2-League
Se kampen her
08:00 - 10:00
bwin
08:00
Japan
JEF Utd Chiba v Roasso Kumamoto
Japan - J2-League
Se kampen her
08:00 - 10:00
bwin
08:00
Japan
Renofa Yamaguchi v Kamatamare Sanuki
Japan - J2-League
Se kampen her
09:00 - 11:00
bwin
09:00
Japan
Machida Zelvia v Fagiano Okayama
Japan - J2-League
Se kampen her
11:00 - 13:00
bwin
11:00
Sydkorea
Bucheon FC 1995 v Ansan Greeners FC
Sydkorea - K-League 2
Se kampen her
15:00 - 17:00
bwin
15:00
Sverige
GIF Sundsvall v IFK Göteborg
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
15:00 - 17:00
bwin
15:00
Sverige
Malmö FF v Dalkurd FF
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
15:00 - 17:00
bwin
15:00
Sverige
Kalmar FF v Hammarby
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Letland
FK Jelgava v Rigas FS
Letland - Virsliga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Slovenien
NK Domzale v Olimpija Ljubljana
Slovenien - Prva Liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Slovenien
NK Krsko v NK Celje
Slovenien - Prva Liga
Se kampen her
16:00 - 18:00
bwin
16:00
Slovenien
Ankaran Hrvatini v Aluminij Kidricevo
Slovenien - Prva Liga
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Østrig
Wolfsberger AC v Rapid Wien
Østrig - Bundesliga
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Sverige
Sirius v Djurgården
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Sverige
Elfsborg v Trelleborgs FF
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Sverige
Brommapojkarna v Örebro SK
Sverige - Allsvenskan
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
Letland
Riga FC v Metta/LU
Letland - Virsliga
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
Island
Keflavik v IBV Vestmannaeyjar
Island - Úrvalsdeild
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
Chile
Palestino v Curico Unido
Chile - Primera Division
Se kampen her
18:15 - 20:15
bwin
18:15
Peru
Sporting Cristal v Unión Comercio
Peru - Primera Division
Se kampen her
19:00 - 21:00
bwin
19:00
Island
Vikingur Reykjavik v Fjölnir
Island - Úrvalsdeild
Se kampen her
20:00 - 22:00
bwin
20:00
Uruguay
Montevideo Wanderers v Nacional De Football
Uruguay - Torneo Intermedio
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Reus Deportiu v Cordoba
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Osasuna v Lorca
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Real Zaragoza v Valladolid
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin bwin
20:30
Spanien
Rayo Vallecano v Lugo
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Sevilla Atletico v Numancia
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Albacete v Barcelona B
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Almeria v Alcorcon
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Cadiz v Tenerife
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Huesca v Gimnastic
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
20:30 - 22:30
bwin
20:30
Spanien
Sporting Gijon v Granada
Spanien - Segunda Division
Se kampen her
21:00 - 23:00
bwin
21:00
Brasilien
Internacional v Corinthians
Brasilien - Serie A
Se kampen her
21:00 - 23:00
bwin
21:00
Chile
Everton de Vina v Deportes Temuco
Chile - Primera Division
Se kampen her
21:00 - 23:00
bwin
21:00
Brasilien
Botafogo v Vitoria
Brasilien - Serie A
Se kampen her
21:15 - 23:15
bwin
21:15
Island
Stjarnan v Grindavik
Island - Úrvalsdeild
Se kampen her
22:00 - 00:00
bwin
22:00
Island
Valur Reykjavik v Breidablik
Island - Úrvalsdeild
Se kampen her
23:00 - 01:00
bwin
23:00
Peru
Alianza Lima v Sport Boys
Peru - Primera Division
Se kampen her
23:00 - 01:00
bwin
23:00
Venezuela
Estudiantes Merida v Zamora
Venezuela - Primera Division
Se kampen her
23:30 - 01:30
bwin
23:30
Chile
Audax Italiano v Union Espanola
Chile - Primera Division
Se kampen her
Mandag den 28. maj
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
00:00 - 02:00
bwin
00:00
USA
Sporting Kansas City v Columbus Crew
USA - MLS
Se kampen her
01:15 - 03:15
bwin
01:15
Peru
Real Garcilaso v Deportivo Binacional
Peru - Primera Division
Se kampen her
01:30 - 03:30
bwin
01:30
Venezuela
CD Lara v Caracas
Venezuela - Primera Division
Se kampen her
12:30 - 14:30
bwin
12:30
Sydkorea
FC Anyang v Seoul E-Land FC
Sydkorea - K-League 2
Se kampen her
18:00 - 20:00
bwin
18:00
International
Bosnien-Hercegovina v Montenegro
Landskampe
Se kampen her
20:15 - 22:15
bwin
20:15
International
Tyrkiet v Iran
Landskampe
Se kampen her
Tirsdag den 29. maj
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
02:00 - 04:00
bwin
02:00
Chile
Colo Colo v Union La Calera
Chile - Primera Division
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Finland
HJK Helsinki v SJK
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
Torsdag den 31. maj
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
01:30 - 03:30
bwin
01:30
USA
Philadelphia Union v Chicago Fire
USA - MLS
Se kampen her
01:30 - 03:30
bwin
01:30
USA
New England Revolution v Atlanta United
USA - MLS
Se kampen her
02:45 - 04:45
bwin
02:45
Brasilien
Cruzeiro v Palmeiras
Brasilien - Serie A
Se kampen her
03:30 - 05:30
bwin
03:30
USA
Real Salt Lake v Houston Dynamo
USA - MLS
Se kampen her
04:30 - 06:30
bwin
04:30
USA
LA Galaxy v FC Dallas
USA - MLS
Se kampen her
Fredag den 01. juni
Program Side Kampstart
Kamp
Liga
Se kampen
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Finland
RoPS v HJK Helsinki
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
17:30 - 19:30
bwin
17:30
Finland
TPS v KuPS
Finland - Veikkausliiga
Se kampen her
Advertisement