I dag, Fredag
comeon!
14:00
TV3 Sport
Olympiacos U19 - Nantes U19
UEFA Youth League Final Stage UEFA Youth League Final Stage
18:00
TV3 Max
FC Porto U19 - AC Milan U19
UEFA Youth League Final Stage UEFA Youth League Final Stage
19:00
TV3 Sport
Randers FC - OB
Superligaen Kvalifikationsspil Superligaen Kvalifikationsspil
20:45
TV2 Sport X
Cagliari - Juventus
Serie A Serie A
I morgen, Lørdag
comeon!
13:30
TV3 Max
Leicester - West Bromwich Albion
Championship Championship
16:00
TV3 Max
Luton - Brentford
Premier League Premier League
16:00
TV3 Sport
Sheffield U. - Burnley
Premier League Premier League
20:30
TV3+
Wolverhampton - Arsenal
Premier League Premier League
Søndag den 21. april
comeon!
14:00
TV3 Sport
Hvidovre - Vejle Boldklub
Superligaen Kvalifikationsspil Superligaen Kvalifikationsspil
14:00
Canal 9
Viborg - Lyngby
Superligaen Kvalifikationsspil Superligaen Kvalifikationsspil
14:00
TV2 Sport
Getafe - Real Sociedad
LaLiga LaLiga
16:00
6'eren
FC København - Silkeborg IF
Superligaen Mesterskabsspil Superligaen Mesterskabsspil
16:30
TV3 Max
Coventry - Manchester United
FA Cup FA Cup
17:30
TV3 Sport
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Bundesliga Bundesliga
18:00
TV3+
Brøndby IF - FC Midtjylland
Superligaen Mesterskabsspil Superligaen Mesterskabsspil
18:00
TV2 Sport X
Salernitana - Fiorentina
Serie A Serie A
21:00
TV2 Sport X
Real Madrid - Barcelona
LaLiga LaLiga
Mandag den 22. april
comeon!
19:00
TV3 Sport
FC Nordsjælland - AGF
Superligaen Mesterskabsspil Superligaen Mesterskabsspil
Tirsdag den 23. april
comeon!
21:00
TV3+
Arsenal - Chelsea
Premier League Premier League
21:00
TV3 Sport
Leicester - Southampton
Championship Championship
Onsdag den 24. april
comeon!
21:00
TV3 Sport
Crystal Palace - Newcastle
Premier League Premier League
21:00
TV3 Max
Manchester United - Sheffield U.
Premier League Premier League
Torsdag den 25. april
comeon!
18:00
TV3 Sport
Fredericia - AaB
1. Division Oprykningsspil 1. Division Oprykningsspil
Fredag den 26. april
comeon!
20:30
TV3 Max
Bochum - Hoffenheim
Bundesliga Bundesliga
Lørdag den 27. april
comeon!
13:30
TV3 Max
West Ham - Liverpool
Premier League Premier League
16:00
TV3 Max
Fulham - Crystal Palace
Premier League Premier League
16:00
TV3+
Manchester United - Burnley
Premier League Premier League
16:00
TV3 Sport
Newcastle - Sheffield U.
Premier League Premier League
18:30
TV3 Max
Everton - Brentford
Premier League Premier League
21:00
TV3 Max
Aston Villa - Chelsea
Premier League Premier League
Søndag den 28. april
comeon!
15:00
TV3 Max
Bournemouth - Brighton
Premier League Premier League
17:30
TV3 Max
Mainz 05 - FC Köln
Bundesliga Bundesliga

Regler & Vilkår gælder | Spillemyndighedens hjælpelinje til ansvarligt spil: StopSpillet | Udeluk dig via ROFUS | 18+