|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Wolverhampton | 2 - 3 | West Bromwich Albion |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Leeds | 0 - 1 | Brighton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
West Ham | 1 - 0 | Burnley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Fulham | 0 - 1 | Chelsea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Leicester | 2 - 0 | Southampton |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Borussia Dortmund | 1 - 1 | Mainz 05 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Hoffenheim | 0 - 0 | Arminia Bielefeld |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Wolfsburg | 2 - 2 | RB Leipzig |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
FC Köln | 0 - 0 | Hertha Berlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Werder Bremen | 2 - 0 | Augsburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
VfB Stuttgart | 2 - 2 | B. Mönchengladbach |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Middlesbrough | 0 - 1 | Birmingham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Nottingham F. | 3 - 1 | Millwall |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Derby | 0 - 1 | Rotherham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bristol City | 2 - 0 | Preston |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bournemouth | 0 - 1 | Luton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Blackburn | 1 - 1 | Stoke |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Watford | 2 - 0 | Huddersfield |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cardiff | 1 - 2 | Norwich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Barnsley | 0 - 2 | Swansea |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Pena Dep. Santa Eulalia | 1 - 4 | Real Valladolid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Almeria | 5 - 0 | Deportivo Alaves |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Girona | 2 - 0 | Cadiz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut efter straffe
|
Fuenlabrada | 3 - 5 | Levante |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Leganes | 0 - 1 | Sevilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Rayo Vallecano | 2 - 0 | Elche |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Bologna | 1 - 0 | Verona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Torino | 0 - 0 | Spezia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sampdoria | 2 - 1 | Udinese |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Salzburg | 6 - 0 | Vorwärts Steyr |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
FC Nordsjælland | 4 - 2 | FC Helsingør |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
FC Zürich | - | Wil |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:05
|
Slut
|
Lyngby | 5 - 2 | HIK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:05
|
Slut
|
Brøndby IF | 1 - 2 | Kolding IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:05
|
Slut
|
Randers FC | 5 - 3 | Esbjerg fB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:05
|
Slut
|
Young Boys | 5 - 1 | FC Stade Lausanne-Ouchy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Salzburg | - | Amstetten |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Salzburg | 1 - 3 | WSG Tirol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Anderlecht | 0 - 1 | Union St.Gilloise |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Udsat
|
Basel | - | Chiasso |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Young Boys | 3 - 2 | Aarau |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Marseille | 1 - 2 | Nimes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Angers | 0 - 1 | Paris SG |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St. Johnstone | 1 - 0 | St. Mirren |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Ross County | 4 - 1 | Aberdeen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hibernian | 2 - 0 | Kilmarnock |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hamilton Academical | 0 - 0 | Dundee United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Celtic | 0 - 0 | Livingston |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Bochum | 3 - 1 | FC Nürnberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Erzgebirge Aue | 0 - 3 | Fortuna Düsseldorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Hannover 96 | 2 - 3 | St. Pauli |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sutton United | 3 - 1 | Dag and Red |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Weymouth | 0 - 1 | Darlington |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stockport County | 1 - 2 | Notts Co. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Havant and Waterlooville | 3 - 0 | Altrincham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bath City | 0 - 1 | Peterborough Sports |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford City | 4 - 2 | Haringey Borough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut efter straffe
|
Hornchurch | 4 - 1 | King's Lynn Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Maidstone United | 2 - 1 | Dorking Wanderers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AFC Wimbledon | 0 - 3 | Sunderland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Peterborough | 3 - 0 | Milton Keynes Dons |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hull | 1 - 1 | Blackpool |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Fleetwood | 0 - 1 | Portsmouth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Burton | 0 - 1 | Ipswich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bristol Rovers | 0 - 1 | Charlton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Accrington | 0 - 1 | Gillingham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Swindon | 1 - 2 | Doncaster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rochdale | 3 - 3 | Wigan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Plymouth | 1 - 1 | Crewe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bolton | 1 - 1 | Cheltenham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Barrow | 1 - 0 | Scunthorpe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Colchester | 1 - 1 | Cambridge U |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Walsall | 1 - 1 | Oldham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stevenage | 0 - 0 | Tranmere |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Leyton Orient | 2 - 0 | Morecambe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Grimsby | 0 - 0 | Southend |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Forest Green | 1 - 1 | Port Vale |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Newport | 0 - 0 | Salford City |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Troyes | 2 - 1 | Sochaux |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Toulouse | 2 - 0 | Grenoble |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Rodez | 1 - 0 | Pau |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Guingamp | 0 - 0 | Nancy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Amiens | 0 - 0 | Le Havre |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Clermont Foot | 5 - 0 | Dunkerque |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Auxerre | 4 - 1 | Chateauroux |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
AC Ajaccio | 1 - 0 | Caen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Pordenone Calcio | 2 - 0 | Venezia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Pisa | 1 - 0 | Brescia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Monza | 2 - 2 | Cosenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Cittadella | 1 - 0 | Ascoli Calcio 1898 FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
LFA Reggio Calabria | 0 - 1 | Lecce |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Unterhaching | 0 - 2 | Magdeburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SC Verl | 1 - 1 | Kaiserslautern |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Hallescher FC | 0 - 4 | Bayern München II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
FC Emmen | 1 - 4 | Vitesse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:45
|
Slut
|
Sparta Rotterdam | 3 - 5 | PSV Eindhoven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Utrecht | 2 - 0 | Heracles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
PEC Zwolle | 0 - 2 | Fortuna Sittard |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
AZ Alkmaar | 2 - 1 | ADO Den Haag |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Oostende | 2 - 1 | Kortrijk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Royal Excel Mouscron | 2 - 0 | Genk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
SK Beveren | 1 - 5 | Zulte Waregem |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sporting Charleroi | 0 - 1 | KV Mechelen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Wrexham | - | Dover |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Chorley | 3 - 2 | Farsley Celtic AFC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Telford | 1 - 1 | Curzon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Gateshead | 1 - 0 | Guiseley |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Havant and Waterlooville | 1 - 2 | Eastbourne Borough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Billericay | 2 - 0 | Dulwich Hamlet |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Bath City | - | St Albans |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hampton & Richmond | 2 - 1 | Ebbsfleet United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Slough Town | 3 - 2 | Braintree Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dartford | 1 - 1 | Hungerford Town |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Whitby | - | Stalybridge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Warrington Town | - | South Shields |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Scarborough Athletic | - | Gainsborough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Radcliffe | - | Stafford Rangers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Nantwich Town | - | Morpeth Town FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Mickleover Sports | - | Bamber Bridge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Matlock Town | - | FC United of Manchester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Lancaster City | - | Buxton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Hyde United | - | Atherton Collieries |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Grantham Town | - | Witton Albion |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Ashton United | - | Basford United |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Pacos de Ferreira | 2 - 0 | Braga |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Tondela | 3 - 1 | Boavista |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfB Stuttgart II | 1 - 2 | Freiburg II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Ulm | 4 - 0 | Pirmasens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Giessen | 1 - 0 | Bayern Alzenau |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FSV Frankfurt | 2 - 1 | Mainz 05 II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Rot-Weiss Koblenz | 1 - 0 | Bahlinger SC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Elversberg | 4 - 0 | Sonnenhof Großaspach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Hessen Kassel | 2 - 2 | Hoffenheim II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eintracht Stadtallendorf | 0 - 3 | TSG Balingen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FCA Walldorf | 1 - 0 | Aalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
TSV Schott Mainz | 1 - 3 | TSV Steinbach |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SC Wiedenbrück | 0 - 0 | RW Essen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Preussen Münster | 2 - 0 | SV Rödinghausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Fortuna Köln | 3 - 0 | Bergisch Gladbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf II | 0 - 2 | SV Straelen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Lippstadt | 3 - 1 | VfB Homberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
RW Ahlen | 0 - 1 | Wuppertal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Bonner SC | 0 - 1 | Sportfreunde Lotte |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Oberhausen | 5 - 0 | FC Wegberg-Beeck |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Compostela | 0 - 0 | Unionistas de Salamanca |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Marino Luanco | 1 - 0 | Numancia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:45
|
Slut
|
SD Leioa | 1 - 1 | Real Sociedad B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Deportivo Alaves B | 0 - 1 | Real Union |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Athletic Bilbao B | 1 - 1 | Arenas Getxo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Portugalete | 0 - 1 | Racing Santander |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
CD Laredo | 1 - 3 | SD Amorebieta |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:45
|
Slut
|
Linense | 1 - 0 | CD Marino |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Palmeiras | 1 - 1 | Gremio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Fluminense | 1 - 0 | Sport Recife |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Pro Patria | 0 - 0 | Alessandria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Pistoiese | 1 - 1 | Giana Erminio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Lucchese | 1 - 1 | Renate |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Alma Juventus Fano | 1 - 1 | Gubbio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Imolese Calcio | 2 - 0 | Ancona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Fermana | 2 - 1 | Legnago Salus |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
S.S. Arezzo | 0 - 2 | Cesena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Mantova | 0 - 0 | Triestina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Turris | 1 - 1 | Vibonese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Avellino | 1 - 0 | Cavese |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Tamworth | - | Alvechurch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Stratford Town | - | Hednesford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Stourbridge | - | Royston Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
St. Ives Town FC | - | Nuneaton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Needham Market | - | Banbury United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Lowestoft Town | - | Kings Langley FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Leiston | - | Hitchin Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Coalville Town | - | Rushall Olympic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Biggleswade Town | - | Redditch United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Barwell FC | - | Peterborough Sports |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
AFC Rushden & Diamonds | - | Bromsgrove Sporting |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Weston Super Mare | - | Harrow Borough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Tiverton | - | Dorchester Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Taunton Town | - | Farnborough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Swindon Supermarine | - | Chesham United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Poole Town FC | - | Salisbury |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Hayes & Yeading United | - | Beaconsfield Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Hartley Wintney | - | Hendon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Gosport Borough | - | Metropolitan Police FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Yate Town | - | Truro City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Merthyr Town | - | Wimborne Town |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Omonia Nicosia | 2 - 0 | Ethnikos Achnas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Anorthosis | 2 - 0 | Nea Salamis |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Opava | 0 - 0 | FC Zlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Mlada Boleslav | 1 - 1 | FC Zbrojovka Brno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Slovan Liberec | 1 - 1 | Bohemians 1905 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Slovacko | 2 - 0 | Karvina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Sl. Prag | 3 - 1 | Sigma Olomouc |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
07:05
|
Slut
|
Sydney FC | 1 - 1 | Western Sydney Wanderers FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:10
|
Slut
|
Melbourne City FC | 2 - 1 | Western United FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Americano RJ | 3 - 2 | AD Cabofriense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Nova Iguacu | 1 - 0 | Friburguense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
America RJ | 1 - 1 | Sampaio Correa RJ |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
TOP Oss | 1 - 4 | Telstar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:10
|
Slut efter straffe
|
Estudiantes de Rio Cuarto | 4 - 5 | Sarmiento |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
America MG | 1 - 1 | Botafogo SP |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
CS Alagoano | 1 - 1 | Avai FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Juventude | 1 - 0 | Cruzeiro |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Asteras Tripolis | 2 - 0 | Panetolikos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AE Larissa | 0 - 1 | Apollon Smirnis |
|