|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Viborg | 2 - 3 | AaB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Randers FC | 0 - 2 | FC København |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
AGF | 1 - 0 | Vejle Boldklub |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Espanyol | 1 - 2 | Atletico Madrid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Osasuna | 1 - 4 | Valencia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Cadiz | 0 - 2 | Real Sociedad |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Real Madrid | 5 - 2 | Celta Vigo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Leeds | 0 - 3 | Liverpool |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Eintracht Frankfurt | 1 - 1 | VfB Stuttgart |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Bochum | 1 - 3 | Hertha Berlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
B. Mönchengladbach | 3 - 1 | Arminia Bielefeld |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Nottingham F. | 1 - 2 | Cardiff |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Sampdoria | 2 - 2 | Inter |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Cagliari | 2 - 3 | Genoa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Spezia | 0 - 1 | Udinese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Torino | 4 - 0 | Salernitana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
AC Milan | 2 - 0 | Lazio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Roma | 2 - 1 | Sassuolo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:45
|
Slut
|
FC Helsingør | 2 - 2 | Hvidovre |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Jammerbugt FC | 4 - 3 | HB Køge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
AC Horsens | 1 - 3 | Fredericia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Montpellier | 2 - 0 | Saint-Etienne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Bordeaux | 2 - 3 | Lens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Brest | 1 - 1 | Angers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Metz | 0 - 2 | Troyes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Rennes | 0 - 2 | Reims |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Nantes | 0 - 2 | Nice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Lyon | 3 - 1 | Strasbourg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Hearts | 0 - 0 | Hibernian |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FC Heidenheim | 2 - 1 | Dynamo Dresden |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Paderborn | 0 - 1 | Schalke 04 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Erzgebirge Aue | 0 - 1 | Fortuna Düsseldorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Jahn Regensburg | 2 - 2 | FC Nürnberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Hansa Rostock | 2 - 1 | Darmstadt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
AB Gladsaxe | 1 - 2 | Brabrand |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
B 93 | 4 - 0 | Middelfart |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
FA 2000 | 1 - 0 | Skive |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Aarhus Fremad | 1 - 1 | Næstved |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Kolding IF | 1 - 1 | Hillerød Fodbold |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Thisted | 3 - 1 | HIK |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Vanløse IF | 2 - 4 | FC Roskilde |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
KFUM Roskilde | 2 - 0 | Slagelse B&I |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Kalmar FF | 4 - 1 | Degerfors |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Djurgården | 4 - 1 | Hammarby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
IFK Göteborg | 2 - 0 | Halmstads BK |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Strømsgodset | 1 - 2 | Kristiansund BK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Molde | 4 - 0 | Mjøndalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Bodø/Glimt | 1 - 1 | Odds Ballklubb |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FK Haugesund | 2 - 1 | Sarpsborg 08 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sandefjord | 3 - 0 | Vålerenga |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Rosenborg | 3 - 2 | Tromsø |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Real Oviedo | 2 - 0 | Cartagena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Real Valladolid | 0 - 2 | Tenerife |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Ponferradina | 1 - 0 | Almeria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Fuenlabrada | 1 - 1 | Real Zaragoza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Malaga | 2 - 0 | Girona |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
New York Red Bulls | 1 - 1 | DC United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
New England Revolution | 2 - 1 | New York City FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Inter Miami CF | 1 - 0 | Columbus Crew |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
FC Cincinnati | 2 - 0 | Toronto FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
CF Montreal | 0 - 1 | Nashville SC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
FC Dallas | 1 - 1 | San Jose Earthquakes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Houston Dynamo FC | 3 - 0 | Austin FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Sporting Kansas City | 2 - 0 | Chicago Fire FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Cosenza | 2 - 1 | LR Vicenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Cremonese | 2 - 0 | Cittadella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Pordenone Calcio | 0 - 4 | Parma Calcio 1913 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Hallescher FC | 1 - 1 | 1860 München |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eintracht Braunschweig | 2 - 2 | Osnabrück |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:15
|
Slut
|
Nijmegen | 0 - 0 | Willem II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sparta Rotterdam | 3 - 1 | Fortuna Sittard |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Groningen | 1 - 1 | SC Heerenveen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
RKC Waalwijk | 1 - 2 | Vitesse |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Anderlecht | 7 - 2 | KV Mechelen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gent | 2 - 3 | Sporting Charleroi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
RFC Seraing | 0 - 1 | Standard Liege |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Genk | 1 - 1 | Union St.Gilloise |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
OH Leuven | 2 - 1 | Kortrijk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cray Wanderers | 0 - 1 | Potters Bar Town |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Moreirense | 2 - 2 | Famalicao |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Gil Vicente | 2 - 2 | Vizela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Boavista | 1 - 1 | Portimonense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Vitoria de Guimaraes | 0 - 0 | Cova da Piedade SAD |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dulwich Hamlet | 3 - 1 | Hungerford Town |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:45
|
Slut
|
FC Smorgon | 1 - 3 | BATE Borisov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
Slavia Mozyr | 1 - 1 | Rukh Brest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:45
|
Slut
|
Energetik-BGU | 0 - 1 | Dinamo Minsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Arsenal Tula | 2 - 2 | CSKA Moskva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
FC Sochi 2018 | 3 - 1 | FC Ufa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Dynamo Moskva | 1 - 2 | Nizhny Novgorod |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
SD Logrones | 3 - 0 | Tudelano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
San Sebastian de los Reyes | 2 - 1 | Rayo Majadahonda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Unionistas de Salamanca | 3 - 0 | Extremadura |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Cultural Leonesa | 2 - 1 | Athletic Bilbao B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Sanluqueno CF | 1 - 0 | Sevilla Atletico |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Baleares | 0 - 0 | Villarreal B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Barca Atletic | 0 - 0 | CF Badalona Futur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Linense | 1 - 0 | Castellon |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Holstein Kiel II | 3 - 1 | Hamburger SV II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eintracht Norderstedt | 1 - 2 | Lübeck |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
SV Drochtersen/Assel | 0 - 4 | St. Pauli II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FC Hansa Lüneburg | 2 - 2 | SV Atlas Delmenhorst |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
BFC Dynamo | 2 - 0 | BSG Chemie Leipzig |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Berliner AK 07 | 4 - 2 | Germania Halberstadt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FSV Union Fürstenwalde | 2 - 1 | ZFC Meuselwitz |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Sonnenhof Großaspach | 3 - 1 | Pirmasens |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Red Bull Bragantino | 1 - 2 | Chapecoense AF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Santos | 0 - 0 | Bahia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gremio | 2 - 0 | Ceara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Palmeiras | 1 - 3 | Flamengo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Fortaleza | 0 - 2 | Atletico MG |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:15
|
Slut
|
Atletico GO | 1 - 1 | Corinthians |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Pro Vercelli | 1 - 0 | Seregno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Renate | 3 - 1 | Virtus Verona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Sudtirol | 2 - 0 | Trento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
FeralpiSalo | 1 - 1 | Mantova |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Fiorenzuola | 0 - 2 | AlbinoLeffe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Pro Patria | 1 - 0 | Juventus Next Gen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Fermana | 0 - 1 | Aquila Montevarchi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Cesena | 0 - 0 | Imolese Calcio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Modena | 0 - 0 | Teramo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Olbia | 3 - 2 | Viterbese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Pescara | 2 - 2 | Vis Pesaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Reggiana | 0 - 0 | Gubbio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Siena | 3 - 0 | Carrarese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Virtus Entella | 2 - 0 | Lucchese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Pontedera | 2 - 0 | Pistoiese |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Udsat
|
Paganese | - | Catania |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Catanzaro | 1 - 1 | Potenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Vibonese | 1 - 3 | Juve Stabia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Avellino | 1 - 1 | Latina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Fidelis Andria | 0 - 1 | Virtus Francavilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Monopoli | 2 - 1 | Messina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Monterosi | 2 - 3 | Campobasso |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
AZ Picerno | 0 - 1 | Bari |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Doxa Katokopia | 2 - 0 | Anorthosis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
AEK Larnaca | 2 - 1 | Omonia Nicosia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Fredrikstad | 2 - 1 | Sogndal |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SK Dynamo Ceske Budejovice | 0 - 1 | Hradec Kralove |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Mlada Boleslav | 3 - 3 | Sigma Olomouc |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Jablonec | 1 - 0 | Karvina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Sl. Prag | 2 - 1 | Slovacko |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
LASK | 0 - 2 | Austria Wien |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Altach | 1 - 1 | Ried |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Sturm Graz | 2 - 1 | SK Austria Klagenfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Piast Gliwice | 0 - 1 | Zaglebie Lubin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Wisla Krakow | 2 - 2 | Lechia Gdansk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Rakow Czestochowa | 2 - 2 | Lech Poznan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Lierse Kempenzonen | 4 - 1 | RWD Molenbeek |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
SK Beveren | 0 - 2 | Westerlo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:45
|
Slut
|
CSKA 1948 | 5 - 1 | Botev Vratsa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 2 | Levski Sofia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Gamba Osaka | 2 - 3 | Vegalta Sendai |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
FC Tokyo | 0 - 1 | Kashiwa Reysol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Puskas FC Academy | 0 - 1 | Kisvarda |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
07 Vestur | 2 - 2 | B36 Torshavn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
EB/Streymur | 1 - 0 | ÍF Fuglafjørdur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
TB Tvøroyri | 0 - 6 | Vikingur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
B68 Toftir | 0 - 5 | KI Klaksvik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
HB Torshavn | 4 - 0 | NSÍ Runavík |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
NK Bravo | 0 - 2 | Tabor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Radomlje | 1 - 4 | Koper |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Aluminij | 3 - 0 | Maribor |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
CRB | 0 - 1 | Goias |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:15
|
Slut
|
NFC Volos | 2 - 1 | Lamia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
PAOK Thessaloniki FC | 0 - 1 | PAS Giannina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
AEK Athen | 3 - 0 | Ionikos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Olympiacos | 0 - 0 | Atromitos |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:15
|
Slut
|
Servette | 5 - 1 | St. Gallen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Lausanne | 1 - 1 | Sion |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Lugano | 1 - 1 | Basel |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:55
|
Slut
|
Kolubara | 3 - 0 | Novi Pazar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:55
|
Slut
|
Radnicki Nis | 1 - 0 | Vozdovac |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Mladost Lucani | 0 - 0 | Cukaricki |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
DAC 1904 Dunajska Streda | 1 - 1 | Slovan Bratislava |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Östers IF | 2 - 0 | IFK Värnamo |
|