|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Viborg | 1 - 1 | Silkeborg IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Hoffenheim | 5 - 0 | FC Köln |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
West Bromwich Albion | 1 - 0 | Birmingham |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Argentina | 1 - 0 | Peru |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Chile | 3 - 0 | Venezuela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Brasilien | 4 - 1 | Uruguay |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Fremad Amager | 0 - 1 | Fredericia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Godoy Cruz | 0 - 0 | Central Cordoba d.S |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:45
|
Slut
|
Rosario Central | 3 - 2 | Patronato de Parana |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Paris SG | 2 - 1 | Angers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Paderborn | 1 - 1 | Jahn Regensburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Hannover 96 | 0 - 1 | Schalke 04 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Skive | 2 - 1 | Aarhus Fremad |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Eibar | 1 - 0 | Almeria |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Burton | 3 - 2 | Morecambe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Viktoria 1889 Berlin | 1 - 2 | Osnabrück |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Club Brugge | 2 - 0 | Kortrijk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
CD Calahorra | 2 - 4 | Real Union |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Sabadell | 1 - 0 | Atletico Sanluqueno CF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Alcoyano | 3 - 2 | UCAM Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
FC Andorra | 1 - 0 | San Fernando CD |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Viktoria Aschaffenburg | 0 - 1 | SpVgg Bayreuth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Burghausen | 2 - 2 | Bayern München II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
SV Drochtersen/Assel | 0 - 0 | Hamburger SV II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Carl Zeiss Jena | 2 - 0 | BFC Dynamo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FSV Union Fürstenwalde | 3 - 2 | Hertha Berlin II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf II | 5 - 1 | Schalke 04 II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
RW Ahlen | 2 - 6 | FC Köln II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
FC Wegberg-Beeck | 1 - 0 | Borussia Mönchengladbach II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Sao Paulo | 1 - 1 | Ceara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Cuiaba | 1 - 0 | Sport Recife |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Den Bosch | 1 - 0 | Almere City FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Excelsior | 3 - 0 | VVV-Venlo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
De Graafschap | 0 - 0 | FC Eindhoven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Helmond Sport | 0 - 0 | ADO Den Haag |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
MVV Maastricht | 2 - 1 | FC Dordrecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
TOP Oss | 1 - 2 | FC Emmen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Jong Ajax | 3 - 1 | Jong FC Utrecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Breda | 1 - 0 | Jong AZ Alkmaar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Roda | 2 - 2 | Jong PSV |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Telstar | 1 - 5 | FC Volendam |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Deinze | 0 - 0 | SK Beveren |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Pirin Blagoevgrad | 3 - 1 | Botev Vratsa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
Lokomotiv Plovdiv | 0 - 0 | Arda Kardzhali |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
MTK Budapest | 0 - 1 | Puskas FC Academy |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Drogheda United | 2 - 0 | Longford Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bohemian FC | 1 - 1 | Dundalk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Waterford FC | 4 - 1 | Finn Harps |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Derry City | 1 - 0 | St. Patrick's Athletic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Shamrock Rovers | 2 - 0 | Sligo Rovers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Brusque | 3 - 1 | Remo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Novi Pazar | 0 - 1 | FK Spartak Subotica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Vozdovac | 0 - 0 | Napredak |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Liptovsky Mikulas | 2 - 1 | Trencin |
|