|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Manchester United | 1 - 2 | Sevilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Roma | 1 - 0 | Shakhtar Donetsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Aston Villa | 1 - 3 | Queens P.R. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Barnsley | 1 - 1 | Norwich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Brentford | 1 - 3 | Cardiff |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Ipswich | 0 - 3 | Hull |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sheffield U. | 2 - 0 | Burton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Wolverhampton | 3 - 0 | Reading |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:15
|
Slut
|
Atletico Tucuman | 0 - 2 | Libertad |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:15
|
Slut
|
Newell's Old Boys | 2 - 0 | San Martin San Juan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Rochdale | 0 - 0 | Southend |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Blackpool | 1 - 0 | Charlton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bury | 0 - 1 | Peterborough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Milton Keynes Dons | 3 - 2 | Rotherham |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Exeter | 0 - 0 | Yeovil |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Coventry | 2 - 2 | Luton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Barnet | 1 - 1 | Port Vale |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:45
|
Slut
|
Sochaux | 0 - 4 | Auxerre |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Pescara | 0 - 1 | AC Carpi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Bari | 1 - 1 | Spezia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AIK | 2 - 0 | Örebro |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut efter straffe
|
Kilmarnock | 3 - 4 | Aberdeen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Boreham Wood | 1 - 1 | Maidenhead United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Halifax | 2 - 1 | Dag and Red |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Gateshead | 2 - 2 | Solihull Moors |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Leyton Orient | 0 - 1 | Torquay |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Southport | 3 - 0 | Telford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Gainsborough | 1 - 2 | Brackley Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Kidderminster | 2 - 1 | York |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Tamworth | 0 - 0 | Darlington |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Havant and Waterlooville | 1 - 0 | Wealdstone |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bath City | 0 - 1 | Eastbourne Borough |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
SV Seligenporten | 0 - 4 | TSV Buchbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Ingolstadt II | 0 - 1 | 1860 Rosenheim |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Greuther Fürth II | 1 - 1 | SpVgg Bayreuth |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Eintracht Stadtallendorf | 1 - 0 | Mainz 05 II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
TSV Steinbach | 0 - 2 | Hoffenheim II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Borussia Dortmund II | 1 - 3 | FC Köln II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
RW Essen | 2 - 2 | KFC Uerdingen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Tractor | 1 - 1 | Al-Jazira |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Al Ahli | 1 - 1 | Al-Gharafa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Al-Wasl | 0 - 1 | Persepolis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Al-Sadd | 4 - 0 | Nasaf Qarshi |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:30
|
Slut
|
Melbourne Victory | 1 - 0 | Kawasaki Frontale |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Ulsan HD FC | 0 - 1 | Shanghai Port |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Kashima Antlers | 1 - 1 | Sydney FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Shanghai Shenhua | 0 - 2 | Suwon Samsung Bluewings |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FK Poprad | 0 - 2 | Ruzomberok |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Spartak Trnava | 2 - 0 | DAC 1904 Dunajska Streda |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:30
|
Slut
|
Santamarina | 1 - 0 | Instituto |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:05
|
Slut
|
Boca Unidos | 0 - 1 | Aldosivi |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Maribor | 1 - 2 | Domzale |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
NK Krsko | 1 - 1 | Ankaran Hrvatini |
|