|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
OB | 1 - 1 | Sønderjyske |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AaB | 1 - 1 | FC Nordsjælland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AGF | 1 - 2 | FC Midtjylland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Vejle Boldklub | 0 - 2 | Brøndby IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eibar | 0 - 0 | Getafe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Cadiz | 0 - 1 | Real Sociedad |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Granada | 1 - 3 | Real Valladolid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Deportivo Alaves | 2 - 2 | Valencia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Fulham | 2 - 3 | Everton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sheffield U. | 0 - 1 | West Ham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Leeds | 0 - 0 | Arsenal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Liverpool | 3 - 0 | Leicester |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Freiburg | 1 - 3 | Mainz 05 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FC Köln | 1 - 2 | Union Berlin |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Fiorentina | 0 - 1 | Benevento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Inter | 4 - 2 | Torino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Roma | 3 - 0 | Parma Calcio 1913 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sampdoria | 1 - 2 | Bologna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Verona | 0 - 2 | Sassuolo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Udinese | 1 - 0 | Genoa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
SSC Napoli | 1 - 3 | AC Milan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Fremad Amager | 0 - 1 | HB Køge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Esbjerg fB | 2 - 1 | Skive |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Nantes | 1 - 1 | Metz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Dijon | 0 - 1 | Lens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Montpellier | 4 - 3 | Strasbourg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Reims | 0 - 1 | Nimes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Angers | 0 - 1 | Lyon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Lille | 4 - 0 | Lorient |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Rangers | 4 - 0 | Aberdeen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Würzburger Kickers | 2 - 1 | Hannover 96 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Greuther Fürth | 3 - 1 | Jahn Regensburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Erzgebirge Aue | 3 - 0 | Darmstadt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Hamburger SV | 1 - 3 | Bochum |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Holstebro Boldklub | 0 - 2 | FC Sydvest 05 Tønder |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Slagelse B&I | 2 - 0 | AB Tårnby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Avarta | 3 - 1 | Skovshoved |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Kalmar FF | 0 - 3 | Djurgården |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Elfsborg | 2 - 1 | Helsingborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
AIK | 0 - 2 | Örebro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Hammarby | 2 - 2 | Malmö FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Östersunds FK | 0 - 4 | Varbergs BoIS FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Odds Ballklubb | 1 - 2 | Start |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Kristiansund BK | 1 - 0 | Mjøndalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sarpsborg 08 | 1 - 2 | Viking |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FK Haugesund | 3 - 2 | Sandefjord |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Strømsgodset | 1 - 2 | Bodø/Glimt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Sabadell | 3 - 1 | Las Palmas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Mallorca | 0 - 0 | Sporting Gijon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Tenerife | 0 - 1 | Logrones |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Ponferradina | 2 - 1 | Real Zaragoza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut efter straffe
|
Sporting Kansas City | 6 - 3 | San Jose Earthquakes |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Ascoli Calcio 1898 FC | 1 - 1 | Virtus Entella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
LFA Reggio Calabria | 1 - 2 | Pisa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Lübeck | 3 - 0 | Bayern München II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Unterhaching | 2 - 2 | Viktoria Køln 1904 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Ingolstadt | 1 - 0 | Magdeburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:15
|
Slut
|
Ajax | 5 - 0 | Heracles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sparta Rotterdam | 6 - 0 | ADO Den Haag |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Fortuna Sittard | 1 - 3 | Feyenoord |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
FC Twente | 1 - 1 | PSV Eindhoven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
RKC Waalwijk | 1 - 1 | SC Heerenveen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
AZ Alkmaar | 1 - 0 | FC Emmen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Beerschot | 2 - 1 | Anderlecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Zulte Waregem | 1 - 2 | KV Mechelen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Sporting Charleroi | 0 - 1 | Gent |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Genk | 4 - 1 | Royal Excel Mouscron |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
FC Minsk | 2 - 2 | FK Vitebsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Rukh Brest | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Torpedo Zhodino | 2 - 0 | Isloch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Neman Grodno | 1 - 0 | FK Slutsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Energetik-BGU | 2 - 3 | Dinamo Minsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Smolevichy | 0 - 3 | Slavia Mozyr |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
FK Gorodeya | 1 - 4 | Dynamo Brest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
BATE Borisov | 5 - 0 | Belshina Bobruisk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CSKA Moskva | 1 - 1 | FC Sochi 2018 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Rotor Volgograd | 0 - 0 | Ural |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Rubin Kazan | 0 - 2 | FC Rostov |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
FC Hansa Lüneburg | - | Holstein Kiel II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Eintracht Norderstedt | - | 1. FC Phönix Lübeck |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Teutonia Ottensen | - | Hamburger SV II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Oldenburg | - | TSV Havelse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
VfV Hildesheim | - | Hannover 96 II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
HSC Hannover | - | Wolfsburg II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Udsat
|
FC Viktoria 1889 Berlin | - | Hertha Berlin II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Udsat
|
VfB Auerbach | - | BFC Dynamo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Udsat
|
SV Lichtenberg 47 | - | Carl Zeiss Jena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Udsat
|
VSG Altglienicke | - | Bischofswerdaer FV |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Celta Vigo B | 2 - 0 | Zamora |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Unionistas de Salamanca | 2 - 0 | Coruxo FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Guijuelo | 0 - 0 | Deportivo La Coruna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Pontevedra | 2 - 0 | Salamanca CF UDS |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Real Sociedad B | 0 - 1 | Real Union |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Deportivo Alaves B | 0 - 0 | SD Amorebieta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Barakaldo | 0 - 0 | Arenas Getxo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SD Leioa | 1 - 1 | Athletic Bilbao B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
SD Tarazona | 1 - 0 | Club Haro Deportivo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Izarra | 2 - 0 | Ejea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SD Logrones | 0 - 0 | CD Calahorra |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CF Badalona Futur | 2 - 0 | Espanyol B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
AE Prat | 0 - 1 | Badalona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CE L'Hospitalet | 2 - 0 | Barca Atletic |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Hercules | 2 - 0 | Orihuela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Pena Dep. Santa Eulalia | 0 - 0 | La Nucia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Valencia B | 0 - 4 | UD Ibiza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Alcoyano | 1 - 0 | Atletico Levante UD |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Cadiz CF Mirandilla | 3 - 1 | CD Marino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Algeciras | 2 - 1 | UD Tamaraceite |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Sanluqueno CF | 2 - 1 | Marbella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Recreativo Huelva | 2 - 0 | Linense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Las Palmas B | 2 - 1 | San Fernando CD |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CD El Ejido 2012 | 0 - 1 | Granada B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Lorca Deportiva | 1 - 1 | Yeclano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Baleares | 0 - 1 | San Sebastian de los Reyes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Las Rozas CF | 2 - 1 | Atletico Madrid B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Rayo Majadahonda | 2 - 1 | Poblense |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Villarrubia CF | 1 - 1 | Melilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Socuellamos | 1 - 2 | Merida |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CD Badajoz | 5 - 3 | Villarrobledo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Don Benito | 0 - 0 | Villanovense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Extremadura | 2 - 2 | CF Talavera de la Reina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
Goias | 1 - 0 | Palmeiras |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Ceara | 2 - 2 | Atletico MG |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Sao Paulo | 1 - 1 | Vasco da Gama |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:15
|
Slut
|
Botafogo RJ | 1 - 2 | Fortaleza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:15
|
Slut
|
Internacional | 1 - 2 | Fluminense |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Pontedera | 0 - 1 | Pro Patria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Pro Vercelli | 0 - 2 | Pro Sesto |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Lucchese | 0 - 1 | Giana Erminio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Lecco | 3 - 2 | Pergolettese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Juventus Next Gen | 3 - 2 | Pistoiese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
AlbinoLeffe | 1 - 2 | Como |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Carrarese | 3 - 0 | Olbia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Triestina | 3 - 1 | Fermana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Modena | 1 - 2 | Sudtirol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Ancona | 2 - 2 | Cesena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Virtus Verona | 1 - 1 | Mantova |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Ravenna | 1 - 1 | Sambenedettese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
FeralpiSalo | 3 - 1 | Calcio Padova |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Vis Pesaro | 3 - 2 | AC Carpi |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Catania | 0 - 0 | Turris |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Foggia | 1 - 1 | Virtus Francavilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Monopoli | 2 - 0 | Vibonese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Catanzaro | 2 - 1 | Cavese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Casertana | 0 - 2 | Bari |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Udsat
|
Trapani | - | Palermo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Paganese | 1 - 1 | Bisceglie |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Ternana | 3 - 0 | Teramo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Nea Salamis | 2 - 1 | Omonia Nicosia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
AEL Limassol | 1 - 0 | Anorthosis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
AEK Larnaca | 1 - 2 | Apollon Limassol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Raufoss | 1 - 1 | Tromsø |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Pribram |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Zlin | 1 - 0 | Viktoria Plzen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Sparta Prag | 2 - 4 | SK Dynamo Ceske Budejovice |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Suwon Samsung Bluewings | 0 - 0 | Guangzhou FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Jeonbuk Hyundai Motors FC | 1 - 2 | Shanghai Port |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
WSG Tirol | 3 - 0 | Admira Mödling |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Austria Wien | 1 - 1 | SKN St. Pölten |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ried | 4 - 3 | Rapid Wien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Lech Poznan | 3 - 3 | Rakow Czestochowa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Cracovia | 0 - 1 | Legia Warszawa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Union St.Gilloise | 2 - 1 | RWD Molenbeek |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Udsat
|
SK Beveren | - | Westerlo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Westerlo | 1 - 1 | RFC Seraing |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Cherno More Varna | 2 - 1 | Botev Vratsa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | CSKA 1948 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:00
|
Slut
|
Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | Gamba Osaka |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Fehervar FC | 3 - 0 | Diosgyori VTK |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Manchester City U23 | 2 - 2 | Chelsea U23 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Manchester United U23 | 4 - 2 | Tottenham Hotspur U23 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Aluminij | 0 - 0 | Tabor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Domzale | 0 - 1 | NK Celje |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AEK Athen | 4 - 1 | AE Larissa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Panetolikos | 0 - 1 | Aris Thessaloniki FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
PAOK Thessaloniki FC | 2 - 1 | PAS Giannina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St. Gallen | 2 - 2 | Lausanne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sion | 2 - 2 | FC Zürich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Servette | 1 - 1 | Lugano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Zlatibor | 1 - 0 | Backa Backa Palanka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Vojvodina | 0 - 2 | Røde Stjerne |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Slovan Bratislava | 2 - 1 | Zlate Moravce |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Västerås SK | 0 - 3 | Örgryte |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Akropolis IF | 2 - 1 | IK Brage |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Udsat
|
IA Akranes | - | Breidablik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Udsat
|
KR Reykjavik | - | KA Akureyri |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Udsat
|
Vikingur Reykjavik | - | Stjarnan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Udsat
|
Grotta | - | FH Hafnarfjordur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Udsat
|
Valur | - | Fjölnir |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Udsat
|
HK Kopavogs | - | Fylkir |
|