|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Holland | 3 - 0 | Tyskland |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Slovakiet | 1 - 2 | Tjekkiet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Irland | 0 - 0 | Danmark |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Norge | 1 - 0 | Slovenien |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bulgarien | 2 - 1 | Cypern |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Georgien | 3 - 0 | Andorra |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Letland | 1 - 1 | Kasakhstan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Armenien | 0 - 1 | Gibraltar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Nordmakedonien | 4 - 1 | Liechtenstein |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
DJK Vilzing | 0 - 5 | FC Nürnberg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:35
|
Slut
|
Peru | 3 - 0 | Chile |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Myanmar | 0 - 3 | Bolivia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:35
|
Slut
|
Kina | 0 - 0 | Indien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Dalum IF | 0 - 1 | Aarhus Fremad |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Odder IGF | 1 - 3 | Vejgaard |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Brabrand | 2 - 0 | Kjellerup |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Jammerbugt FC | 2 - 1 | Ringkøbing |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FC Sydvest 05 Tønder | 0 - 1 | Kolding IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Skovshoved | 1 - 0 | HIK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Middelfart | 2 - 1 | Marienlyst |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Frem | 2 - 0 | AB Gladsaxe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Vanløse IF | 0 - 3 | B 93 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Osasuna | 3 - 1 | Cordoba |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sporting Gijon | 1 - 1 | Reus |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Almeria | 3 - 0 | Las Palmas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Numancia | 1 - 0 | Real Zaragoza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Barnsley | 3 - 2 | Luton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Accrington | 3 - 1 | Bradford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AFC Wimbledon | 1 - 2 | Portsmouth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Burton | 1 - 0 | Bristol Rovers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Coventry | 1 - 0 | Wycombe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Fleetwood | 2 - 1 | Shrewsbury |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gillingham | 0 - 2 | Southend |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford | 2 - 0 | Plymouth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rochdale | 2 - 3 | Doncaster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Scunthorpe | 0 - 2 | Peterborough |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Northampton | 2 - 1 | Forest Green |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cambridge U | 0 - 1 | Milton Keynes Dons |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Carlisle | 0 - 2 | Morecambe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Colchester | 3 - 1 | Crawley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Crewe | 1 - 1 | Bury |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Exeter | 2 - 0 | Swindon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Newport | 2 - 1 | Stevenage |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Port Vale | 2 - 6 | Lincoln City |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
04:05
|
Slut
|
Los Angeles FC | 4 - 2 | Houston Dynamo FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:10
|
Slut
|
Minnesota United | 0 - 2 | Colorado Rapids |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:05
|
Slut
|
DC United | 1 - 0 | FC Dallas |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ækvatorialguinea | 0 - 1 | Madagaskar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:05
|
Slut
|
Senegal | 3 - 0 | Sudan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:05
|
Slut
|
Marokko | 1 - 0 | Comorerne |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sydafrika | 6 - 0 | Seychellerne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Nigeria | 4 - 0 | Libyen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:35
|
Slut
|
DR Congo | 1 - 2 | Zimbabwe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:10
|
Slut
|
Burkina Faso | 3 - 0 | Botswana |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:20
|
Slut
|
Tunesien | 1 - 0 | Niger |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Mozambique | 1 - 2 | Namibia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Uganda | 3 - 0 | Lesotho |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AFC Fylde | 2 - 0 | Maidstone United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Boreham Wood | 3 - 1 | Maidenhead United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bromley | 2 - 1 | Barrow |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dag and Red | 1 - 2 | Wrexham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Eastleigh | 1 - 2 | Aldershot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Harrogate Town | 2 - 2 | Dover |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Havant and Waterlooville | 0 - 1 | Gateshead |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Leyton Orient | 0 - 0 | Hartlepool |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Salford City | 2 - 2 | Braintree Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Solihull Moors | 2 - 1 | Ebbsfleet United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Halifax | 1 - 1 | Chesterfield |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Spennymoor Town FC | 5 - 0 | Ashton United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Southport | 1 - 2 | York |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Leamington | 0 - 1 | Curzon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Guiseley | 2 - 1 | Brackley Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC United of Manchester | 1 - 2 | Darlington |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bradford PA | 1 - 2 | Kidderminster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Boston United | 4 - 0 | Blyth Spartans |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Altrincham | 3 - 1 | Alfreton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Telford | 1 - 1 | Chorley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stockport County | 1 - 1 | Hereford |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Billericay | 1 - 0 | Gloucester City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Chippenham Town | 1 - 2 | Dartford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Eastbourne Borough | 2 - 4 | Torquay |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hungerford Town | 1 - 2 | Dulwich Hamlet |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford City | 2 - 0 | Concord Rangers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St Albans | 0 - 2 | Bath City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Truro City | 1 - 2 | Hemel Hempstead |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Wealdstone | 2 - 1 | Hampton & Richmond |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Welling | 2 - 1 | Slough Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Woking | 1 - 1 | Chelmsford |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Nürnberg II | 2 - 0 | Burghausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfR Garching | 0 - 0 | Viktoria Aschaffenburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SpVgg Bayreuth | 3 - 1 | Augsburg II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SV Schalding-Heining | 3 - 4 | TSV Buchbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FV Illertissen | 0 - 2 | 1860 Rosenheim |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Ingolstadt II | 3 - 1 | SV Heimstetten |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfB Eichstaett | 1 - 0 | Greuther Fürth II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Pipinsried | 3 - 3 | FC Memmingen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
SC Weiche Flensburg | 4 - 1 | FC Hansa Lüneburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
SSV Jeddeloh | 1 - 1 | Hamburger SV II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Kickers Offenbach | 1 - 1 | TSG Balingen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Hoffenheim II | 3 - 3 | SC Hessen Dreieich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Ulm | 2 - 1 | FSV Frankfurt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FCA Walldorf | 3 - 6 | Saarbrücken |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Elversberg | 2 - 1 | Eintracht Stadtallendorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Wormatia Worms | 2 - 3 | Waldhof Mannheim |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SV Straelen | 1 - 2 | Borussia Mönchengladbach II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Lippstadt | 2 - 0 | Borussia Dortmund II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
RW Essen | 0 - 1 | Viktoria Køln 1904 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
TV Herkenrath | 2 - 2 | Wattenscheid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Köln II | 0 - 3 | Oberhausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Kaan-Marienborn 07 | 5 - 1 | SC Wiedenbrück |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Bonner SC | 1 - 2 | SV Rödinghausen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
RC Deportivo Fabril | 2 - 3 | AD Union Adarve |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Unionistas de Salamanca | 1 - 1 | Real Valladolid B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Cultural Leonesa | 3 - 1 | Navalcarnero |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Real Madrid Castilla | 1 - 1 | Inter de Madrid |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Real Sociedad B | 1 - 0 | Athletic Bilbao B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
SD Leioa | 1 - 1 | CD Vitoria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Racing Santander | 4 - 1 | UP Langreo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Logrones | 1 - 0 | Tudelano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Villarreal B | 3 - 2 | Conquense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Ontinyent | 0 - 3 | Barca Atletic |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Flamengo | 3 - 0 | Fluminense |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Rimini | 1 - 1 | Teramo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Trapani | 1 - 0 | Bisceglie |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Paganese | 0 - 4 | Catanzaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Sicula Leonzio | 0 - 1 | Rieti |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Casertana | 1 - 1 | Catania |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Matera | 1 - 2 | Virtus Francavilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Vibonese | 2 - 0 | Cavese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Rende | 0 - 2 | Potenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:05
|
Slut efter straffe
|
Central Cordoba d.S | 4 - 5 | Gimnasia LP |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Pardubice | 1 - 2 | Jablonec |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
07:00
|
Slut
|
SKA-Khabarovsk | 0 - 1 | FC Rotor Volgograd |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Luch Energiya | 1 - 0 | Avangard Kursk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Sibir Novosibirsk | 0 - 0 | Nizhny Novgorod |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:10
|
Slut
|
Tom Tomsk | 1 - 0 | FC Sochi 2018 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FC Tambov | 2 - 0 | Spartak Moskva II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Chertanovo Moscow | 0 - 1 | Shinnik Yaroslavl |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Anzhi Makhachkala | - | Zenit Sankt Petersborg 2 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Krasnodar II | 2 - 1 | Zenit Sankt Petersborg 2 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Mordovya | 1 - 1 | Khimki |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Armavir FC | 2 - 2 | Baltika |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Arsenal Sarandi | 3 - 0 | Club Atletico Mitre |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Villa Dalmine | 1 - 1 | Deportivo Moron |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Gimnasia Jujuy | 1 - 0 | Instituto |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Juventude | 3 - 5 | Goias |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Atletico GO | 1 - 2 | Sampaio Correa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
CS Alagoano | 1 - 2 | Ponte Preta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Vila Nova | 2 - 0 | Boa Esporte Clube |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Guarani | 1 - 2 | Avai FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Oeste FC | 0 - 0 | Fortaleza |
|