|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Panama | 0 - 7 | Canada |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Polen | 0 - 1 | Italien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Rusland | 2 - 0 | Tyrkiet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Israel | 2 - 0 | Albanien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Rumænien | 0 - 0 | Serbien |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Litauen | 1 - 4 | Montenegro |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Aserbajdsjan | 1 - 1 | Malta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Færøerne | 1 - 1 | Kosovo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
FC Helsingør | 1 - 2 | Nykøbing FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Hvidovre | 5 - 1 | Thisted |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
HB Køge | 1 - 2 | Silkeborg IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Skotland | 1 - 3 | Portugal |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Avarta | 1 - 0 | Slagelse B&I |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Tenerife | 0 - 0 | Lugo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rayo Majadahonda | 1 - 0 | Real Oviedo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Granada | 1 - 0 | Mallorca |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:40
|
Slut
|
New England Revolution | 2 - 0 | Orlando City |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Kenya | 3 - 0 | Etiopien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Guinea-Bissau | 2 - 1 | Zambia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
St. Pauli II | 1 - 3 | Wolfsburg II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Lupo-Martini Wolfsburg | 0 - 2 | Eintracht Norderstedt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Oldenburg | 3 - 1 | TSV Havelse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FC Germania Egestorf-Langreder | 2 - 1 | VfL Oldenburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfB Stuttgart II | 2 - 2 | Pirmasens |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
San Sebastian de los Reyes | 2 - 0 | Guijuelo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Coruxo FC | 1 - 1 | Salamanca CF UDS |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Madrid B | 3 - 0 | Celta Vigo B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Las Palmas B | 0 - 1 | Fuenlabrada |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Pontevedra | 0 - 0 | Ponferradina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Rapido de Bouzas | 0 - 1 | Burgos CF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Real Oviedo B | 2 - 0 | RS Gimnastica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Izarra | 0 - 2 | Sporting Gijon B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:15
|
Slut
|
CD Mirandes | 2 - 2 | Real Union |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Arenas Getxo | 2 - 1 | CD Calahorra |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Valencia B | 0 - 0 | Hercules |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Baleares | 1 - 0 | UE Olot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Espanyol B | 3 - 1 | CF Peralada |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Ebro | 1 - 3 | Sabadell |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CD Teruel | 0 - 0 | Ejea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Badalona | 1 - 1 | Lleida Esportiu |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Atletico Levante UD | 0 - 0 | Castellon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
UE Cornella | 1 - 2 | Alcoyano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Granada B | 0 - 0 | Atletico Sanluqueno CF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
San Fernando CD | - | Lorca FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Cartagena | 0 - 2 | Melilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
San Fernando CD | 2 - 0 | UD Ibiza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Futbol Club Jumilla | 1 - 0 | Almeria B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Linense | 1 - 1 | Villanovense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
UCAM Murcia | 3 - 1 | Atletico Malagueno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
CD El Ejido 2012 | 0 - 1 | Recreativo Huelva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Marbella | 0 - 0 | Real Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
CF Talavera de la Reina | 4 - 0 | CD Badajoz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Don Benito | 0 - 1 | Sevilla Atletico |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Santos | 1 - 0 | Corinthians |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Bahia | 2 - 0 | Parana Clube |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Chapecoense AF | 0 - 1 | Vitoria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Vasco da Gama | 2 - 0 | Cruzeiro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Palmeiras | 2 - 0 | Gremio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Internacional | 3 - 1 | Sao Paulo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Cuneo | 1 - 0 | Olbia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Carrarese | 4 - 2 | Novara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Arzachena | 1 - 0 | Juventus Next Gen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Pistoiese | 0 - 2 | Pisa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Alessandria | 1 - 1 | Siena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Pro Patria | 0 - 1 | Pro Vercelli |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Albissola | 1 - 1 | Piacenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Ravenna | 2 - 0 | Sambenedettese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Renate | 0 - 1 | Vis Pesaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Virtus Verona | 0 - 2 | Ternana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Imolese Calcio | 1 - 0 | Gubbio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Fermana | 0 - 0 | Sudtirol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Alma Juventus Fano | 1 - 0 | Giana Erminio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Pordenone Calcio | 1 - 1 | LR Vicenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AlbinoLeffe | 0 - 1 | FeralpiSalo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Monza | 1 - 1 | Triestina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:15
|
Slut
|
Go Ahead Eagles | 3 - 0 | Roda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sparta Rotterdam | 3 - 0 | Cambuur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
FC Twente | 0 - 1 | MVV Maastricht |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Tyumen | 1 - 1 | Fakel |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
07:05
|
Slut
|
Yokohama F.Marinos | 2 - 2 | Kashima Antlers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:00
|
Slut efter straffe
|
Shonan Bellmare | 7 - 6 | Kashiwa Reysol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Figueirense | 2 - 2 | Coritiba |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Londrina EC | 2 - 1 | Sao Bento |
|