|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Midtjylland | 4 - 2 | OB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AaB | 0 - 1 | Silkeborg IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
AC Horsens | 0 - 0 | Lyngby |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Manchester City | 2 - 1 | Manchester United |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Torino | 0 - 1 | Inter |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Cremonese | 2 - 0 | Salernitana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Empoli | 0 - 2 | Lazio |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
RB Leipzig | 2 - 0 | Eintracht Frankfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Estudiantes | 5 - 2 | Barracas Central |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Argentinos Juniors | 1 - 0 | Club Atletico Platense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Tigre | 1 - 3 | Talleres |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Belgrano | 2 - 0 | Velez Sarsfield |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
AC Ajaccio | 1 - 0 | Marseille |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Auxerre | 1 - 3 | Lens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Monaco | 1 - 2 | Toulouse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Nantes | 1 - 0 | Angers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Lorient | 2 - 1 | Strasbourg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Nice | 3 - 1 | Lyon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Paris SG | 2 - 3 | Clermont Foot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Brest | 1 - 2 | Rennes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Reims | 1 - 3 | Montpellier |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Troyes | 1 - 1 | Lille |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Skive | 0 - 2 | HIK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Jammerbugt FC | 0 - 3 | Brabrand |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Vanløse IF | 4 - 2 | Ishøj IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Næsby | 1 - 2 | VSK Aarhus |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Middelfart | 1 - 0 | FA 2000 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
IF Lyseng | 0 - 2 | Holstebro Boldklub |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SfB-Oure FA | 4 - 1 | AB Tårnby |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
IFK Göteborg | 0 - 1 | Mjällby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
IFK Norrköping | 0 - 2 | Brommapojkarna |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Eibar | 1 - 1 | Deportivo Alaves |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Albacete | 1 - 3 | Levante |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
New York City FC | 0 - 0 | New England Revolution |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:30
|
Slut
|
Seattle Sounders FC | 0 - 0 | Portland Timbers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Parma Calcio 1913 | 0 - 0 | Cagliari |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Israel U20 | 3 - 2 | Brasilien U20 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Colombia U20 | 1 - 3 | Italien U20 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Celtic | 3 - 1 | Inverness |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Cercle Brugge | 2 - 0 | Westerlo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Gent | 3 - 1 | Standard Liege |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Gomel | 2 - 0 | Belshina Bobruisk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
FC Smorgon | 1 - 0 | Energetik-BGU |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Torpedo Zhodino | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Nizhny Novgorod | 2 - 0 | Khimki |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Orenburg | 3 - 0 | Dynamo Moskva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FK Akhmat | 2 - 2 | FC Krasnodar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Lok. Moskva | 3 - 1 | Torpedo Moskva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
CSKA Moskva | 4 - 1 | FC Rostov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Krylya Sovetov Samara | 1 - 0 | Spartak Moskva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Zenit Petersborg | 1 - 0 | Fakel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Ural | 1 - 0 | FC Sochi 2018 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
SD Amorebieta | 3 - 0 | Ferrol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Celta Vigo B | 3 - 2 | Eldense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Real Sociedad B | 1 - 2 | Alcorcon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Barca Atletic | 4 - 2 | Real Madrid Castilla |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Fortaleza | 0 - 0 | Bahia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:30
|
Slut
|
Athletico Paranaense | 1 - 0 | Botafogo RJ |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:30
|
Slut
|
America MG | 2 - 0 | Corinthians |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:30
|
Slut
|
Cruzeiro | 0 - 1 | Atletico MG |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:45
|
Slut
|
Melbourne City FC | 1 - 6 | Central Coast Mariners |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Austria Wien | 1 - 1 | Salzburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Sturm Graz | 2 - 0 | LASK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SK Austria Klagenfurt | 2 - 1 | Rapid Wien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:00
|
Slut
|
SKA-Khabarovsk | 6 - 0 | Arsenal Tula |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Krasnodar II | 4 - 0 | Shinnik Yaroslavl |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Baltika | 2 - 1 | Veles Moscow |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Dynamo Makhachkala | 1 - 2 | FC Alania Vladikavkaz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Rodina | 0 - 0 | Rubin Kazan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Ufa | 1 - 2 | PFC Kuban |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
KamAZ | 0 - 2 | Neftekhimik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Akron Togliatti | 4 - 0 | FC Volgar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CSKA-Sofia | 1 - 1 | CSKA 1948 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Ludogorets Razgrad | 3 - 2 | Levski Sofia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:00
|
Slut
|
FC Tokyo | 2 - 3 | Yokohama F.Marinos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:00
|
Slut
|
Shonan Bellmare | 2 - 2 | Albirex Niigata |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:00
|
Slut
|
Nagoya Grampus | 3 - 1 | Cerezo Osaka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Avispa Fukuoka | 1 - 2 | Gamba Osaka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Yokohama FC | 1 - 2 | Sagan Tosu |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Kashiwa Reysol | 4 - 5 | Hokkaido Consadole Sapporo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
KI Klaksvik | 2 - 1 | AB Argir |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Almagro | 1 - 1 | Atletico Guemes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Agropecuario | 2 - 1 | Patronato de Parana |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Chacarita Juniors | 3 - 0 | Atletico Rafaela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Deportivo Riestra | 2 - 1 | Gimnasia Jujuy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Tristan Suarez | 1 - 1 | Club Atlético Estudiantes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
CA Chaco For Ever | 2 - 0 | Villa Dalmine |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Atletico Sanluqueno CF | 2 - 0 | Deportivo Alaves B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
SD Tarazona | 2 - 1 | Navalcarnero |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Botafogo SP | 0 - 0 | Tombense FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Ceara | 2 - 0 | Chapecoense AF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Criciuma | 3 - 0 | Atletico GO |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Vitoria | 3 - 0 | Ituano FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Juventude | 3 - 2 | Avai FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Mirassol | 1 - 0 | Ponte Preta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
ABC | 0 - 1 | Novorizontino |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sion | 0 - 2 | FC Stade Lausanne-Ouchy |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Inter Turku | 2 - 0 | Honka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
KuPS | 3 - 0 | Haka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC KTP | 1 - 0 | VPS |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
HJK | 0 - 0 | SJK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AC Oulu | 3 - 2 | IFK Mariehamn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ilves | 2 - 2 | FC Lahti |
|