|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Esbjerg fB | 2 - 3 | Vendsyssel FF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
03:05
|
Slut
|
Manchester City | 0 - 1 | Borussia Dortmund |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Bayern München | 3 - 1 | Paris SG |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:05
|
Slut
|
Santa Clara | 1 - 2 | Braga |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
Union Berlin | - | West Bromwich Albion |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CSKA Moskva | 1 - 1 | FC Yenisey Krasnoyarsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Sheffield W. | 1 - 0 | Breda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Preussen Münster | 2 - 2 | Heracles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Meppen | 1 - 0 | Stoke |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut efter straffe
|
Swansea | 4 - 5 | Genoa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
ADO Den Haag | 0 - 3 | TOP Oss |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FC Groningen | 0 - 1 | FC Emmen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sportfreunde Siegen | 0 - 3 | Bayer Leverkusen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
VfB Stuttgart | 3 - 1 | Sonnenhof Großaspach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Hamburger SV | 2 - 1 | Stoke |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:25
|
Slut efter straffe
|
Magdeburg | 4 - 2 | Swansea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:35
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf | 1 - 3 | Watford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
De Treffers | 0 - 3 | VVV-Venlo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cheltenham | 0 - 3 | Birmingham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Barnet | 0 - 1 | Ipswich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Mansfield | 0 - 0 | Sheffield U. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AFC Wimbledon | 2 - 1 | Brighton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford | 1 - 3 | Crystal Palace |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Notts Co. | 1 - 4 | Leicester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cambridge U | 0 - 2 | Millwall |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Burton | 0 - 4 | Aston Villa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Shrewsbury | 2 - 3 | Brentford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
SC Heerenveen | - | Panathinaikos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Preston | 2 - 2 | West Ham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Paderborn | 3 - 2 | Monaco |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St. Mirren | 0 - 6 | Sunderland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
RW Essen | 1 - 0 | Werder Bremen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Accrington | 4 - 3 | Middlesbrough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oldham | 2 - 2 | Nottingham F. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Derby | 3 - 0 | Southampton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Wehen Wiesbaden | 2 - 6 | Eintracht Frankfurt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bolton | 0 - 0 | Girona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
SPAL 2013 | 2 - 1 | Campodarsego |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Lok. Moskva | 2 - 1 | Akhisarspor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
SC Heerenveen | 2 - 1 | Kayserispor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:10
|
Slut
|
Rochdale | 1 - 0 | Hull |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:50
|
Slut
|
Magdeburg | 2 - 0 | Genoa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Hannover 96 | 3 - 1 | PEC Zwolle |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Huddersfield | 0 - 2 | Real Betis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Pro Patria | 0 - 4 | Torino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Empoli | 0 - 0 | Pro Vercelli |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
SW Essen | 0 - 1 | Schalke 04 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Bologna | 9 - 0 | Comano Terme Fiavé |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Parma Calcio 1913 | 3 - 1 | Foggia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:10
|
Slut
|
Hoffenheim | 2 - 2 | Queens P.R. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:20
|
Slut
|
Würzburger Kickers | 0 - 4 | FC Nürnberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Fiorentina | 0 - 1 | Venezia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Cercle Brugge | 1 - 2 | Reims |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Galatasaray | 1 - 2 | Valencia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:35
|
Slut
|
Sampdoria | 1 - 1 | FeralpiSalo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Anderlecht | 3 - 2 | Rennes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sporting Charleroi | 2 - 2 | Nice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Werder Bremen | 1 - 0 | Huddersfield |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Sevilla | 0 - 1 | Benfica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Union Berlin | 1 - 1 | Bordeaux |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Spartak Moskva | 1 - 1 | FC Ashdod |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:10
|
Slut
|
Sassuolo | 11 - 0 | Real Vicenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Angers | 1 - 3 | Lorient |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:35
|
Slut efter straffe
|
Sochaux | 4 - 2 | Dijon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:35
|
Slut
|
Brest | 2 - 2 | Guingamp |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Logrones | 1 - 1 | Deportivo Alaves |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Lens | 0 - 1 | Saint-Etienne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
RW Essen | 1 - 2 | Real Betis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:05
|
Slut
|
Marseille | 1 - 1 | Villarreal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:05
|
Slut
|
UNFP FC | 1 - 2 | Toulouse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:10
|
Slut
|
Leganes | 1 - 1 | Alcorcon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:10
|
Slut
|
Nantes | 0 - 2 | Avranches |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Lleida Esportiu | 2 - 3 | SD Huesca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Fenerbahce | 3 - 3 | Feyenoord |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Rayo Vallecano | 1 - 0 | Bristol City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Celta Vigo | 1 - 1 | Cordoba |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Inter | 3 - 3 | Zenit Petersborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Atalanta | 3 - 2 | Hertha Berlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut efter straffe
|
Everton | 3 - 5 | Lille |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Lyon | 4 - 0 | Fulham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Atletico Tordesillas | 1 - 4 | Real Valladolid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:10
|
Slut
|
Aves | 1 - 2 | Braga |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Örebro | 1 - 2 | Malmö FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Östersunds FK | 4 - 1 | Trelleborgs FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Kalmar FF | 0 - 2 | GIF Sundsvall |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:55
|
Slut
|
Atlanta United | 3 - 1 | DC United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:10
|
Slut
|
Seattle Sounders FC | 2 - 0 | Vancouver Whitecaps |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Luch Minsk | 1 - 1 | Dynamo Brest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Gomel | 2 - 0 | Dnyapro Mogilev |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
FK Gorodeya | 0 - 0 | FC Torpedo Minsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Ingolstadt II | 1 - 1 | VfB Eichstaett |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
FV Illertissen | 3 - 2 | Greuther Fürth II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SV Schalding-Heining | 1 - 3 | FC Schweinfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Kongsvinger | 5 - 1 | Florø |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
FC Zlin | 3 - 2 | Mlada Boleslav |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Slovan Liberec | 1 - 0 | Karvina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Pribram | 1 - 1 | Teplice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Sparta Prag | 2 - 0 | Opava |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:15
|
Slut
|
Independiente | 8 - 0 | Central Ballester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut efter straffe
|
San Martin San Juan | 4 - 5 | Brown de Adrogue |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:30
|
Slut
|
Gimnasia LP | 1 - 0 | Sportivo Belgrano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Dornbirner SV | 0 - 6 | Ried |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
USK Anif | 0 - 3 | WSG Tirol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Vöcklamarkt | 4 - 0 | FC Alberschwende |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
ASV Siegendorf | 0 - 2 | Sturm Graz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
FC Kitzbühel | 2 - 4 | SV Lafnitz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Hohenems | 2 - 5 | Floridsdorfer AC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
USV Scheiblingkirchen | 0 - 4 | Austria Lustenau |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut efter straffe
|
ATSV Stadl Paura | 5 - 4 | BW Linz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
TWL Elektra | 2 - 3 | FC Wacker Innsbruck |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Union Gurten | 1 - 2 | Wolfsberger AC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
FCM Traiskirchen | 0 - 2 | SK Austria Klagenfurt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Grazer AK | 6 - 0 | FC Marchfeld Donauauen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Lendorf | 0 - 2 | ASK-BSC Bruck/Leitha |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:05
|
Slut
|
Pinzgau Saalfelden | 4 - 0 | SV Strasswalchen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Slask Wroclaw | 3 - 1 | Cracovia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Wisla Krakow | 0 - 0 | Arka Gdynia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Legia Warszawa | 1 - 3 | Zaglebie Lubin |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Ludogorets Razgrad | 1 - 0 | Etar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:45
|
Slut
|
Botev Plovdiv | 0 - 1 | Levski Sofia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Puskas FC Academy | 0 - 1 | Debrecen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Budapest Honved | 3 - 2 | Haladas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Fehervar FC | 4 - 0 | Kisvarda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Mezokovesd SE | 3 - 1 | Paksi SE |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Mura | 1 - 1 | ND Triglav |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Gorica | 2 - 0 | Olimpija Ljubljana |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Criciuma | 2 - 1 | Londrina EC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Sampaio Correa | 1 - 3 | Goias |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
CS Alagoano | 0 - 0 | Fortaleza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Juventude | 1 - 0 | CRB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Coritiba | 2 - 2 | Sao Bento |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Basel | 1 - 2 | St. Gallen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Luzern | 0 - 2 | Xamax |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Vozdovac | 1 - 0 | Backa Backa Palanka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Napredak | 1 - 0 | Rad Beograd |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Cukaricki | 1 - 1 | FK Zemun |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
FK Senica | 1 - 0 | Spartak Trnava |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Ruzomberok | 0 - 0 | SKF Sered |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Honka | 2 - 0 | TPS |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
RoPS | 1 - 0 | SJK |
|