National Football League

Rusland
Klub Gule Røde Total
KhimkiKhimki 82 4 86
MordovyaMordovya 77 1 78
Nizhny NovgorodNizhny Novgorod 72 5 77
Luch EnergiyaLuch Energiya 69 7 76
SKA-KhabarovskSKA-Khabarovsk 67 9 76
FC Krasnodar IIFC Krasnodar II 71 3 74
FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk 67 4 71
FakelFakel 70 1 71
NeftekhimikNeftekhimik 68 2 70
BaltikaBaltika 66 4 70
ChaykaChayka 64 2 66
TekstilshchikTekstilshchik 60 6 66
Avangard KurskAvangard Kursk 55 6 61
Torpedo MoskvaTorpedo Moskva 60 0 60
Tom TomskTom Tomsk 57 2 59
Chertanovo MoscowChertanovo Moscow 55 3 58
Spartak Moskva IISpartak Moskva II 55 3 58
Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl 51 3 54
Armavir FCArmavir FC 51 3 54
FC Rotor VolgogradFC Rotor Volgograd 53 1 54
Spiller Gule Røde Total
KhimkiAndrey Mendel 12 0 12
KhimkiOleksandr Filin 9 1 10
MordovyaAndrei Hripkov 10 0 10
TekstilshchikNikolay Radchenko 9 0 9
NeftekhimikMikhail Kanaev 9 0 9
Nizhny NovgorodPavel Ignatovich 8 0 8
FC Krasnodar IIAleksandr Chernikov 7 1 8
MordovyaViktor Sergeev 7 1 8
FC Yenisey KrasnoyarskOleg Lanin 8 0 8
BaltikaMladen Kascelan 7 1 8
Spartak Moscow IIPavel Maslov 7 1 8
ChaykaDmitry Kartashov 8 0 8
FC Krasnodar IIEduard Spertsyan 8 0 8
Nizhny NovgorodAlexander Sapeta 8 0 8
SKA-KhabarovskIrakli Kvekveskiri 8 0 8
BaltikaIlnur Alshin 8 0 8
Avangard KurskGrigori Chirkin 8 0 8
Nizhny NovgorodVladimir Khozin 5 2 7
Luch Energiya VladivostokKirill Marushchak 5 2 7
FC Krasnodar IIVyacheslav Yakimov 7 0 7
Avangard KurskKiril Gotsuk 5 2 7
SKA-KhabarovskEvgeni Shlyakov 5 2 7
KhimkiKamran Aliev 6 1 7
Avangard KurskSergey Breev 6 1 7
Chertanovo MoscowVladislav Sarveli 6 1 7
Spartak Moscow IIDaniil Petrunin 6 1 7
FC Yenisey KrasnoyarskArsen Khubulov 6 1 7
Luch Energiya VladivostokVadim Steklov 7 0 7
Armavir FCDenis Kutin 7 0 7
ChaykaIgor Bezdenezhnykh 7 0 7
BaltikaArtyom Makarchuk 7 0 7
FakelAleksei Gladyshev 7 0 7
TekstilshchikAdil Mukhametzyanov 7 0 7
Luch Energiya VladivostokMaksim Nasadyuk 6 1 7
Nizhny NovgorodIvan Temnikov 7 0 7
BaltikaMaksim Tyshkin 7 0 7
Nizhny NovgorodPavel Komolov 7 0 7
MordovyaRadik Yusupov 7 0 7
Torpedo MoscowSergei Bozhin 7 0 7
FakelMikhail Petrusev 7 0 7
SKA-KhabarovskRamazan Gadzhimuradov 6 1 7
FC Krasnodar IISergey Borodin 6 0 6
Chertanovo MoscowRoman Ezhov 6 0 6
MordovyaRuslan Navletov 6 0 6
KhimkiVladimir Dyadyun 5 1 6
Tom TomskDenis Talalay 5 1 6
TekstilshchikDenis Fomin 5 1 6
Luch Energiya VladivostokDaur Kvekveskiri 5 1 6
MordovyaVladislav Adaev 6 0 6
Nizhny NovgorodVitaliy Fedoriv 6 0 6
NeftekhimikIlya Petrov 6 0 6
Chertanovo MoscowDanil Prutsev 6 0 6
KhimkiEvgeni Gapon 6 0 6
TekstilshchikEvgeniy Marichev 6 0 6
SKA-KhabarovskAndrey Mishchenko 6 0 6
Torpedo MoscowAndrey Lyakh 6 0 6
Luch Energiya VladivostokAleksandr Makarenko 6 0 6
KhimkiAleksey Skvortsov 6 0 6
NeftekhimikPavel Shadrin 6 0 6
FakelIlya Mazurov 6 0 6
BaltikaMaksim Kuzmin 6 0 6
NeftekhimikMaksim Shiryaev 6 0 6
BaltikaNailson 6 0 6
Tom TomskOleg Shalayev 6 0 6
Torpedo MoscowIlya Samoshnikov 6 0 6
Tom TomskIsmail Ediyev 6 0 6
FakelVladislav Masternoy 5 0 5
FC Yenisey KrasnoyarskKonstantin Savichev 4 1 5
KhimkiRavil Netfullin 4 1 5
Tom TomskRoman Manuylov 4 1 5
Luch Energiya VladivostokSergei Ponomarenko 5 0 5
Shinnik YaroslavlVasiliy Aleynikov 5 0 5
FC Krasnodar IIIlya Martynov 4 1 5
Shinnik YaroslavlVyacheslav Zinkov 5 0 5
Avangard KurskDmitriy Korobov 4 1 5
NeftekhimikDenis Makarov 3 2 5
Luch Energiya VladivostokDenis Magadiev 4 1 5
Chertanovo MoscowVladimir Bartasevich 4 1 5
ChaykaAndrei Pavlenko 4 1 5
FC Rotor VolgogradAnzor Sanaya 4 1 5
FC Yenisey KrasnoyarskRoman Bugaev 5 0 5
BaltikaAlihan Shavaev 4 1 5
Avangard KurskAslan Dashaev 5 0 5
MordovyaEvgeni Strelov 5 0 5
MordovyaAleksandr Dzhumaev 5 0 5
ChaykaAndrey Bychkov 5 0 5
MordovyaDanila Buranov 5 0 5
ChaykaAleksandr Korotaev 5 0 5
Armavir FCEdward Lusikyan 5 0 5
Torpedo MoscowAleksandr Ryazantsev 5 0 5
KhimkiEgor Danilkin 5 0 5
FC Yenisey KrasnoyarskPavel Rozhkov 5 0 5
Spartak Moscow IIAleksadr Rudenko 5 0 5
SKA-KhabarovskEvgheni Oancea 5 0 5
FakelMikhail Smirnov 5 0 5
Armavir FCNail Zamaliev 5 0 5
Tom TomskNikolay Kalinskiy 5 0 5
FC Rotor VolgogradOleg Igorevich Aleinik 5 0 5
FC Rotor VolgogradMaksim Nenakhov 5 0 5
FC Krasnodar IIIlya Zhigulev 5 0 5
FC Rotor VolgogradMukhammad Sultonov 4 0 4
Armavir FCPetr Ten 4 0 4
Armavir FCNikita Bezlikhotnov 4 0 4
Shinnik YaroslavlNikita Drozdov 4 0 4
SKA-KhabarovskNikolay Zaytsev 4 0 4
Torpedo MoscowOleg Kalugin 4 0 4
Luch Energiya VladivostokNikita Salamatov 4 0 4
Shinnik YaroslavlOleg Kozhemyakin 4 0 4
FakelOleg Krasilnichenko 4 0 4
Torpedo MoscowMikhail Bagaev 4 0 4
Nizhny NovgorodYuri Morozov 2 2 4
SKA-KhabarovskIlia Kuzmichev 3 1 4
TekstilshchikDmitri Shilov 3 1 4
Shinnik YaroslavlIlya Viznovich 3 1 4
FC Yenisey KrasnoyarskMikhail Komkov 3 1 4
TekstilshchikMaksim Batov 3 1 4
Shinnik YaroslavlValeri Tskhovrebov 3 1 4
Armavir FCAzamat Gurfov 3 1 4
Chertanovo MoscowYuri Gorshkov 4 0 4
Armavir FCRuslan Rzaev 4 0 4
NeftekhimikMarat Sitdikov 4 0 4
FC Krasnodar IIAleks Matsukatov 3 1 4
SKA-KhabarovskKirill Suslov 2 2 4
Torpedo MoscowRuslan Magal 4 0 4
Nizhny NovgorodPavel Golyshev 4 0 4
FakelAleksandr Cherevko 4 0 4
Nizhny NovgorodAlexander Stavpets 4 0 4
Spartak Moscow IIArtem Voropaev 4 0 4
Nizhny NovgorodArtur Sagitov 4 0 4
KhimkiArtem Polyarus 4 0 4
Torpedo MoscowArtyom Samsonov 4 0 4
Shinnik YaroslavlAleksandr Ektov 4 0 4
FC Rotor VolgogradArtem Popov 4 0 4
Chertanovo MoscowMaksim Vityugov 4 0 4
Avangard KurskArtem Fedchuk 4 0 4
TekstilshchikAleksey Makushkin 4 0 4
TekstilshchikAleksey Goryushkin 4 0 4
NeftekhimikAndrey Kireev 4 0 4
Armavir FCDenis Klopkov 4 0 4
NeftekhimikDavid Khubaev 4 0 4
KhimkiDmitri Tikhiy 4 0 4
ChaykaLeo Goglichidze 4 0 4
Chertanovo MoscowLeonid Gerchikov 4 0 4
ChaykaMaksim Mashnev 4 0 4
SKA-KhabarovskMagomed Yliamurzaev 4 0 4
Spartak Moscow IILeonid Mironov 4 0 4
Tom TomskMaksim Kazankov 4 0 4
Torpedo MoscowMaksim Shorkin 4 0 4
Luch Energiya VladivostokErving Botaka-Yoboma 4 0 4
Chertanovo MoscowEgor Rudkovsky 4 0 4
FakelIgor Khaymanov 4 0 4
MordovyaEvgeni Yatchenko 4 0 4
FC Krasnodar IIGerman Onugkha 4 0 4
KhimkiDmitriy Kamenshchikov 4 0 4
FakelOleg Dmitriev 3 0 3
Luch Energiya VladivostokPavel Stepanets 3 0 3
Torpedo MoscowRoman Shishkin 3 0 3
FC Yenisey KrasnoyarskPavel Dolgov 3 0 3
Armavir FCOleg Polyakov 3 0 3
Nizhny NovgorodMaxim Palienko 3 0 3
NeftekhimikMikhail Solovjev 3 0 3
NeftekhimikMerabi Uridia 3 0 3
Luch Energiya VladivostokRuslan Gordienko 3 0 3
Avangard KurskMikhail Zemskov 3 0 3
Spartak Moscow IINikita Bakalyuk 3 0 3
FC Krasnodar IINikolay Markov 3 0 3
FC Krasnodar IINikolay Bochko 3 0 3
FC Yenisey KrasnoyarskNikita Razdorskikh 3 0 3
Shinnik YaroslavlNikolay Pokidyshev 3 0 3
SKA-KhabarovskAdlan Katsaev 2 1 3
BaltikaIvan Maklakov 2 1 3
Nizhny NovgorodIlya Zuev 2 1 3
ChaykaAndrey Tekuchev 2 1 3
Luch Energiya VladivostokSaid Aliev 2 1 3
SKA-KhabarovskSemen Matviychuk 2 1 3
SKA-KhabarovskVladislav Bragin 2 1 3
Spartak Moscow IITimur Akmurzin 2 1 3
FC Yenisey KrasnoyarskShamil Gasanov 2 1 3
FakelAleksey Solovyev 2 1 3
Luch Energiya VladivostokAleksey Aravin 2 1 3
Armavir FCSekou Doumbia 3 0 3
MordovyaRustem Mukhametshin 3 0 3
FC Krasnodar IIRustam Khalnazarov 3 0 3
Spartak Moscow IISoltmurad Bakaev 3 0 3
Spartak Moscow IISylvanus Nimely 3 0 3
Nizhny NovgorodYuri Lebedev 3 0 3
SKA-KhabarovskVladislav Kamilov 3 0 3
KhimkiValeriy Pochivalin 3 0 3
Spartak Moscow IIMaksim Sazonov 3 0 3
FakelRuslan Koryan 3 0 3
NeftekhimikArtur Gilyazetdinov 3 0 3
Spartak Moscow IIMaksim Aktisov 3 0 3
SKA-KhabarovskArtemiy Maleev 3 0 3
FakelArtur Ryabokobylenko 3 0 3
Luch Energiya VladivostokAstemir Abazov 3 0 3
FC Krasnodar IIDenis Adamov 3 0 3
FC Rotor VolgogradAzim Fatullayev 3 0 3
Tom TomskAydar Lisinkov 3 0 3
Luch Energiya VladivostokAnton Krotov 3 0 3
TekstilshchikAleksandr Chibirov 3 0 3
FC Yenisey KrasnoyarskAlexander Zotov 3 0 3
BaltikaAllef 3 0 3
NeftekhimikAndrey Semenov 3 0 3
KhimkiAlexander Troshechkin 3 0 3
TekstilshchikAleksey Smirnov 3 0 3
FC Yenisey KrasnoyarskAleksandr Kharitonov 3 0 3
ChaykaAleksandr Khokhlachev 3 0 3
NeftekhimikAnton Antonov 3 0 3
MordovyaDenis Poyarkov 3 0 3
Avangard KurskAlan Kasaev 3 0 3
Torpedo MoscowIgor Lebedenko 3 0 3
ChaykaDenis Tumasyan 3 0 3
MordovyaIgor Klimov 3 0 3
FC Rotor VolgogradIgor Gorbunov 3 0 3
SKA-KhabarovskGrigori Trufanov 3 0 3
Nizhny NovgorodIvan Chudin 3 0 3
FC Rotor VolgogradIvan Khomukha 3 0 3
Shinnik YaroslavlKonstantin Shcherbakov 3 0 3
Avangard KurskKhachim Mashukov 3 0 3
FC Rotor VolgogradKamil Mullin 3 0 3
Shinnik YaroslavlIvan Oleynikov 3 0 3
MordovyaFilipp Dvoretskov 3 0 3
ChaykaIgor Leontyev 3 0 3
FC Yenisey KrasnoyarskEvgeni Pesikov 3 0 3
Chertanovo MoscowDmitri Redkovich 3 0 3
Tom TomskDmitri Sasin 3 0 3
Tom TomskDmitri Pletnev 3 0 3
Spartak Moscow IIDmitri Markitesov 3 0 3
TekstilshchikEvgeny Popov 3 0 3
BaltikaMikhail Markin 2 0 2
Avangard KurskNikita Timoshin 2 0 2
FC Rotor VolgogradOleg Nikolaev 2 0 2
Nizhny NovgorodNikolay Sysuev 2 0 2
Spartak Moscow IIMikhail Ignatov 2 0 2
Tom TomskNikita Kakkoev 2 0 2
BaltikaMaksim Plopa 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskJuan Lescano 2 0 2
FC Krasnodar IIIvan Taranov 2 0 2
FakelIvan Hleborodov 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskKonstantin Garbuz 2 0 2
BaltikaMaksim Borisko 2 0 2
Shinnik YaroslavlMikhail Bakaev 2 0 2
MordovyaOleg Smirnov 2 0 2
TekstilshchikMaksim Gaydukov 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskMikhail Filippov 2 0 2
FakelRoman Kosyanchuk 2 0 2
Avangard KurskIlya Kobyshkin 1 1 2
FakelVladislav Mikushin 2 0 2
Avangard KurskKonstantin Kovalev 1 1 2
SKA-KhabarovskVladislav Nikiforov 2 0 2
SKA-KhabarovskVladislav Soromytjko 2 0 2
TekstilshchikAleksandr Radchenko 1 1 2
FC Rotor VolgogradYuri Nesterenko 2 0 2
Spartak Moscow IIIlya Gaponov 2 0 2
ChaykaVladislav Dubovoy 2 0 2
Armavir FCRadik Khayrullov 1 1 2
FC Rotor VolgogradRoman Yanushkovskiy 2 0 2
Avangard KurskRoman Minaev 2 0 2
Chertanovo MoscowYury Zavezyon 2 0 2
FakelSergei Bryzgalov 2 0 2
TekstilshchikMaksim Sidorov 0 2 2
Tom TomskVitaliy Kalenkovic 2 0 2
BaltikaYan Kazaev 1 1 2
Tom TomskPavel Kireenko 2 0 2
Chertanovo MoscowYuri Zavezen 2 0 2
NeftekhimikAlexander Kulikov 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskAlexander Kleshenko 2 0 2
Shinnik YaroslavlAleksey Pugin 2 0 2
FakelAleksandr Verulidze 2 0 2
Avangard KurskAndrei Batyutin 2 0 2
NeftekhimikAndrey Golubev 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskArtem Deljkin 2 0 2
Nizhny NovgorodArtem Abramov 2 0 2
FC Rotor VolgogradAnton Piskunov 2 0 2
FC Krasnodar IIAndrey Ivashin 2 0 2
Chertanovo MoscowAleksandr Soldatenkov 2 0 2
KhimkiAleksandr Smirnov 2 0 2
MordovyaAleksandr Ermakov 2 0 2
Tom TomskAleksandr Gorbatyuk 2 0 2
ChaykaIlya Belous 2 0 2
ChaykaAleksadr Podbeltsev 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskAleksandr Kleshchenko 2 0 2
Avangard KurskAlan Lelyukaev 2 0 2
Luch Energiya VladivostokAleksandr Nosov 2 0 2
Luch Energiya VladivostokAleksandr Kutyin 2 0 2
BaltikaAlan Chochiyev 2 0 2
FC Krasnodar IIArtem Golubev 2 0 2
TekstilshchikAleksandr Solodkov 2 0 2
Chertanovo MoscowEgor Kondakov 2 0 2
Armavir FCDoumbia Seku 2 0 2
NeftekhimikDmitri Michurenkov 2 0 2
KhimkiDmitri Barkov 2 0 2
Shinnik YaroslavlEvgeni Steshin 2 0 2
ChaykaArtem Korzhunov 2 0 2
Shinnik YaroslavlFedor Pervushin 2 0 2
SKA-KhabarovskIgor Obukhov 2 0 2
FC Rotor VolgogradIgor Udaly 2 0 2
Torpedo MoscowEvgenyi Tatarinov 2 0 2
Tom TomskDenis Vavilin 2 0 2
FC Rotor VolgogradEduard Bulia 2 0 2
FC Rotor VolgogradArtyom Samsonov 2 0 2
FC Krasnodar IIDaniil Utkin 2 0 2
Torpedo MoscowArtur Galoyan 2 0 2
ChaykaArtem Vyatkin 2 0 2
BaltikaArtem Meshchaninov 2 0 2
FakelDanila Ermakov 2 0 2
TekstilshchikDamir Tregulov 2 0 2
MordovyaDenis Sobolev 2 0 2
FC Yenisey KrasnoyarskDavid Mildzikhov 2 0 2
FC Rotor VolgogradMiroslav Lobantsev 1 0 1
SKA-KhabarovskMinori Sato 1 0 1
Luch Energiya VladivostokMikhail Ponomarenko 1 0 1
Avangard KurskMaxim Grigoriev 1 0 1
KhimkiMohamed Konate 1 0 1
Avangard KurskNikita Chagrov 1 0 1
ChaykaNikita Glushkov 1 0 1
Tom TomskMaksim Zhitnev 1 0 1
BaltikaMutalip Alibekov 1 0 1
BaltikaNikita Glushkov 1 0 1
Torpedo MoscowKonstantin Kertanov 1 0 1
SKA-KhabarovskKonstantin Bazelyuk 1 0 1
FC Krasnodar IILeon Sabua 1 0 1
Spartak Moscow IIKirill Folmer 1 0 1
Spartak Moscow IIKentu-Malcolm Badu 1 0 1
Shinnik YaroslavlNikita Matskharashvili 1 0 1
NeftekhimikLev Potapov 1 0 1
ChaykaMaksim Kiselev 1 0 1
Armavir FCMaksim Vasiljev 1 0 1
FC Yenisey KrasnoyarskMaksim Rudnev 1 0 1
Torpedo MoscowMaksim Maksimov 1 0 1
FC Krasnodar IIMaksim Kutovoy 1 0 1
ChaykaMaksim Vasiljev 1 0 1
SKA-KhabarovskVitali Gorulev 1 0 1
NeftekhimikVagiz Galiulin 1 0 1
Tom TomskVasiliy Zapryagaev 1 0 1
Shinnik YaroslavlTimur Pukhov 1 0 1
FakelStanislav Buchnev 1 0 1
Shinnik YaroslavlStanislav Antipin 1 0 1
Shinnik YaroslavlViktor Patrashko 1 0 1
FC Krasnodar IIKaio 1 0 1
Chertanovo MoscowAlexander Mikhailov 0 1 1
Shinnik YaroslavlEldar Nizamutdinov 0 1 1
Armavir FCAleksey Kontsedalov 0 1 1
Chertanovo MoscowVladislav Parshikov 1 0 1
FC Krasnodar IIVitali Stezhko 1 0 1
Torpedo MoscowSergey Shustikov 1 0 1
Armavir FCSergey Miroshnichenko 1 0 1
Spartak Moscow IIPetr Volodkin 1 0 1
NeftekhimikRail Abdulin 1 0 1
FakelPavel Yakovlev 1 0 1
Chertanovo MoscowNikolay Prudnikov 1 0 1
MordovyaNikolay Boyarkin 1 0 1
FakelRoman Pukhov 1 0 1
FakelRoman Vorobiev 1 0 1
ChaykaSergey Kramarenko 1 0 1
Shinnik YaroslavlSergei Samodin 1 0 1
Spartak Moscow IIRuslan Litvinov 1 0 1
BaltikaRuslan Kisil 1 0 1
FC Krasnodar IINikita Sergeev 1 0 1
FC Yenisey KrasnoyarskEgor Ivanov 1 0 1
Nizhny NovgorodArtur Anisimov 1 0 1
FC Yenisey KrasnoyarskArtur Sarkisov 1 0 1
KhimkiArshak Koryan 1 0 1
MordovyaAnton Orlov 1 0 1
KhimkiAndrey Murnin 1 0 1
FC Krasnodar IIArutyun Grigoryan 1 0 1
BaltikaAslan Dudiev 1 0 1
NeftekhimikDenis Kaykov 1 0 1
Avangard KurskDenis Nikitin 1 0 1
MordovyaDanila Kalikhanov 1 0 1
Tom TomskDaniil Penchikov 1 0 1
FC Rotor VolgogradAzat Bayryev 1 0 1
ChaykaAndrey Demchenko 1 0 1
Luch Energiya VladivostokAnatoliy Katrich 1 0 1
FakelAleksandr Likhachev 1 0 1
FC Yenisey KrasnoyarskAleksandr Lomakin 1 0 1
Luch Energiya VladivostokAleksandr Kotlyarov 1 0 1
Torpedo MoscowAleksandr Eliseev 1 0 1
Tom TomskAleksander Sakovich 1 0 1
TekstilshchikAleksandr Shchanitsin 1 0 1
FC Rotor VolgogradAleksey Evseev 1 0 1
Armavir FCAmur Kalmykov 1 0 1
Tom TomskAleksey Shumskikh 1 0 1
Torpedo MoscowAleksey Kenyaykin 1 0 1
FC Krasnodar IIAleksey Gritsaenko 1 0 1
MordovyaDenis Shebanov 1 0 1
FC Rotor VolgogradDenis Tkachuk 1 0 1
Armavir FCIlija Tucevic 1 0 1
Chertanovo MoscowIliya Kamyshev 1 0 1
KhimkiIlia Lantratov 1 0 1
Nizhny NovgorodIgor Portnyagin 1 0 1
Armavir FCIgor Paderin 1 0 1
TekstilshchikIlya Demin 1 0 1
KhimkiIlya Kukharchuk 1 0 1
Chertanovo MoscowIvan Lomaev 1 0 1
Torpedo MoscowIvan Sergeyev 1 0 1
Tom TomskIvan Andreev 1 0 1
Tom TomskIslam Tlupov 1 0 1
Tom TomskIlya Shurygin 1 0 1
FC Yenisey KrasnoyarskIgor Kireev 1 0 1
Spartak Moscow IIIdrisa Sambu 1 0 1
Chertanovo MoscowDmitri Tsypchenko 1 0 1
Chertanovo MoscowDmitri Velikorodnyi 1 0 1
Armavir FCDmitri Pereverzev 1 0 1
Avangard KurskDmitri Kayumov 1 0 1
ChaykaDmitri Arapov 1 0 1
Shinnik YaroslavlDmitri Yashin 1 0 1
KhimkiEgor Generalov 1 0 1
KhimkiIdris Umaev 1 0 1
NeftekhimikFarkhod Vasiev 1 0 1
FC Rotor VolgogradEvgeny Pesegov 1 0 1
BaltikaEvgeny Latishonok 1 0 1
TekstilshchikIvan Zirikov 1 0 1

Se bisselisten fra National Football League. Der er bemærkelsesværdig stor forskel på hvor mange røde og gule kort de enkelte klubber har i de forskellige ligaer. Oversigten er rigtigt god til at få ide om hvor mange kort der gives i gennemsnit per kamp og dermed planlægge sit spil på over eller under antal kort i en liga.

Husk at læse de enkelte bookmakeres regler for tildeling af point når der gives gult, gult rødt og direkte rødt.