National Football League kampprogram

Rusland
16. runde
09-10-2021 15:00 Spartak Moskva II - Akron Togliatti
09-10-2021 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Rotor Volgograd
09-10-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - FC Orenburg
09-10-2021 16:00 Tekstilshchik - Chayka
09-10-2021 16:00 Olimp Dolgoprudny - Fakel
09-10-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - Baltika
09-10-2021 16:00 FC Volgar - Metalurg Lypetsk
09-10-2021 16:00 Veles Moscow - FC Krasnodar II
09-10-2021 16:00 PFC Kuban - Neftekhimik
09-10-2021 16:00 Torpedo Moskva - KamAZ
09-10-2021 16:00 Tekstilshchik - Tom Tomsk
18. runde
17-10-2021 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Krasnodar II
17-10-2021 16:00 Spartak Moskva II - FC Rotor Volgograd
17-10-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - Neftekhimik
17-10-2021 16:00 Tekstilshchik - Akron Togliatti
17-10-2021 16:00 Olimp Dolgoprudny - FC Orenburg
17-10-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - Chayka
17-10-2021 16:00 FC Volgar - Fakel
17-10-2021 16:00 Metalurg Lypetsk - Baltika
17-10-2021 16:00 Veles Moscow - Torpedo Moskva
17-10-2021 16:00 PFC Kuban - KamAZ
17-10-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk
19. runde
23-10-2021 16:00 Baltika - Veles Moscow
23-10-2021 16:00 Fakel - Metalurg Lypetsk
23-10-2021 16:00 Chayka - FC Volgar
23-10-2021 16:00 FC Orenburg - SKA-Khabarovsk
23-10-2021 16:00 Akron Togliatti - Olimp Dolgoprudny
23-10-2021 16:00 Neftekhimik - Tekstilshchik
23-10-2021 16:00 FC Rotor Volgograd - FC Alania Vladikavkaz
23-10-2021 16:00 Torpedo Moskva - FC Yenisey Krasnoyarsk
23-10-2021 16:00 KamAZ - Spartak Moskva II
23-10-2021 16:00 FC Krasnodar II - PFC Kuban
23-10-2021 16:00 Tom Tomsk - FC Volgar
20. runde
31-10-2021 16:00 Spartak Moskva II - Torpedo Moskva
31-10-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - FC Krasnodar II
31-10-2021 16:00 Olimp Dolgoprudny - FC Rotor Volgograd
31-10-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - Neftekhimik
31-10-2021 16:00 FC Volgar - Akron Togliatti
31-10-2021 16:00 Metalurg Lypetsk - FC Orenburg
31-10-2021 16:00 Baltika - Chayka
31-10-2021 16:00 Veles Moscow - Fakel
31-10-2021 16:00 PFC Kuban - FC Yenisey Krasnoyarsk
31-10-2021 16:00 Tekstilshchik - KamAZ
31-10-2021 16:00 Baltika - Tom Tomsk
21. runde
06-11-2021 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva II
06-11-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - Torpedo Moskva
06-11-2021 16:00 Tekstilshchik - FC Krasnodar II
06-11-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - FC Rotor Volgograd
06-11-2021 16:00 Chayka - Fakel
06-11-2021 16:00 FC Orenburg - Baltika
06-11-2021 16:00 Akron Togliatti - Metalurg Lypetsk
06-11-2021 16:00 Neftekhimik - FC Volgar
06-11-2021 16:00 KamAZ - Olimp Dolgoprudny
06-11-2021 16:00 Veles Moscow - PFC Kuban
06-11-2021 16:00 Tom Tomsk - Fakel
22. runde
13-11-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - FC Yenisey Krasnoyarsk
13-11-2021 16:00 Tekstilshchik - Torpedo Moskva
13-11-2021 16:00 Olimp Dolgoprudny - FC Krasnodar II
13-11-2021 16:00 FC Volgar - FC Rotor Volgograd
13-11-2021 16:00 Metalurg Lypetsk - Neftekhimik
13-11-2021 16:00 Baltika - Akron Togliatti
13-11-2021 16:00 Fakel - FC Orenburg
13-11-2021 16:00 Chayka - Veles Moscow
13-11-2021 16:00 SKA-Khabarovsk - KamAZ
13-11-2021 16:00 Spartak Moskva II - PFC Kuban
13-11-2021 16:00 Tom Tomsk - Veles Moscow
23. runde
17-11-2021 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik
17-11-2021 16:00 FC Orenburg - Chayka
17-11-2021 16:00 Akron Togliatti - Fakel
17-11-2021 16:00 Neftekhimik - Baltika
17-11-2021 16:00 FC Rotor Volgograd - Metalurg Lypetsk
17-11-2021 16:00 FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk
17-11-2021 16:00 Olimp Dolgoprudny - Torpedo Moskva
17-11-2021 16:00 Veles Moscow - Spartak Moskva II
17-11-2021 16:00 PFC Kuban - FC Alania Vladikavkaz
17-11-2021 16:00 KamAZ - FC Volgar
17-11-2021 16:00 FC Orenburg - Tom Tomsk
25. runde
27-11-2021 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - SKA-Khabarovsk
27-11-2021 16:00 Spartak Moskva II - Tekstilshchik
27-11-2021 16:00 FC Alania Vladikavkaz - Veles Moscow
27-11-2021 16:00 Chayka - Neftekhimik
27-11-2021 16:00 Akron Togliatti - FC Orenburg
27-11-2021 16:00 FC Rotor Volgograd - Fakel
27-11-2021 16:00 FC Krasnodar II - Metalurg Lypetsk
27-11-2021 16:00 Torpedo Moskva - FC Volgar
27-11-2021 16:00 PFC Kuban - Olimp Dolgoprudny
27-11-2021 16:00 Baltika - KamAZ
27-11-2021 16:00 Tom Tomsk - Neftekhimik
27. runde
12-03-2022 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - Metalurg Lypetsk
12-03-2022 16:00 Spartak Moskva II - SKA-Khabarovsk
12-03-2022 16:00 FC Alania Vladikavkaz - Olimp Dolgoprudny
12-03-2022 16:00 Neftekhimik - Akron Togliatti
12-03-2022 16:00 FC Rotor Volgograd - FC Orenburg
12-03-2022 16:00 FC Krasnodar II - Fakel
12-03-2022 16:00 Torpedo Moskva - Baltika
12-03-2022 16:00 Veles Moscow - Tekstilshchik
12-03-2022 16:00 PFC Kuban - FC Volgar
12-03-2022 16:00 Chayka - KamAZ
12-03-2022 16:00 Tom Tomsk - KamAZ
29. runde
26-03-2022 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - Fakel
26-03-2022 16:00 Spartak Moskva II - Metalurg Lypetsk
26-03-2022 16:00 FC Alania Vladikavkaz - FC Volgar
26-03-2022 16:00 SKA-Khabarovsk - Tekstilshchik
26-03-2022 16:00 FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
26-03-2022 16:00 FC Krasnodar II - FC Orenburg
26-03-2022 16:00 Torpedo Moskva - Chayka
26-03-2022 16:00 Veles Moscow - Olimp Dolgoprudny
26-03-2022 16:00 PFC Kuban - Baltika
26-03-2022 16:00 KamAZ - Akron Togliatti
26-03-2022 16:00 Tom Tomsk - Torpedo Moskva
31. runde
06-04-2022 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Orenburg
06-04-2022 16:00 Spartak Moskva II - Fakel
06-04-2022 16:00 FC Alania Vladikavkaz - Baltika
06-04-2022 16:00 Tekstilshchik - Metalurg Lypetsk
06-04-2022 16:00 Olimp Dolgoprudny - FC Volgar
06-04-2022 16:00 FC Krasnodar II - Neftekhimik
06-04-2022 16:00 Torpedo Moskva - Akron Togliatti
06-04-2022 16:00 Veles Moscow - SKA-Khabarovsk
06-04-2022 16:00 PFC Kuban - Chayka
06-04-2022 16:00 KamAZ - FC Rotor Volgograd
06-04-2022 16:00 PFC Kuban - Tom Tomsk
34. runde
23-04-2022 16:00 Metalurg Lypetsk - FC Volgar
23-04-2022 16:00 Baltika - SKA-Khabarovsk
23-04-2022 16:00 Fakel - Olimp Dolgoprudny
23-04-2022 16:00 Chayka - Tekstilshchik
23-04-2022 16:00 FC Orenburg - FC Alania Vladikavkaz
23-04-2022 16:00 Akron Togliatti - Spartak Moskva II
23-04-2022 16:00 FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk
23-04-2022 16:00 FC Krasnodar II - Veles Moscow
23-04-2022 16:00 Neftekhimik - PFC Kuban
23-04-2022 16:00 KamAZ - Torpedo Moskva
23-04-2022 16:00 Tom Tomsk - Tekstilshchik
36. runde
07-05-2022 16:00 Baltika - Metalurg Lypetsk
07-05-2022 16:00 Fakel - FC Volgar
07-05-2022 16:00 Chayka - SKA-Khabarovsk
07-05-2022 16:00 FC Orenburg - Olimp Dolgoprudny
07-05-2022 16:00 Akron Togliatti - Tekstilshchik
07-05-2022 16:00 Neftekhimik - FC Alania Vladikavkaz
07-05-2022 16:00 FC Rotor Volgograd - Spartak Moskva II
07-05-2022 16:00 FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk
07-05-2022 16:00 Torpedo Moskva - Veles Moscow
07-05-2022 16:00 KamAZ - PFC Kuban
07-05-2022 16:00 Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk
37. runde
15-05-2022 16:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - Torpedo Moskva
15-05-2022 16:00 FC Alania Vladikavkaz - FC Rotor Volgograd
15-05-2022 16:00 Tekstilshchik - Neftekhimik
15-05-2022 16:00 Olimp Dolgoprudny - Akron Togliatti
15-05-2022 16:00 SKA-Khabarovsk - FC Orenburg
15-05-2022 16:00 FC Volgar - Chayka
15-05-2022 16:00 Metalurg Lypetsk - Fakel
15-05-2022 16:00 Veles Moscow - Baltika
15-05-2022 16:00 PFC Kuban - FC Krasnodar II
15-05-2022 16:00 Spartak Moskva II - KamAZ
15-05-2022 16:00 FC Volgar - Tom Tomsk

Her finder du kampprogrammet for National Football League Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.

X

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få de seneste nyheder, opdateringer og tilbud fra dine yndlings bookmakers.