|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Schweiz | 5 - 2 | Belgien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
England | 2 - 1 | Kroatien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Nordirland | 1 - 2 | Østrig |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Ungarn | 2 - 0 | Finland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Grækenland | 0 - 1 | Estland |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Moldova | 1 - 1 | Luxembourg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
San Marino | 0 - 2 | Hviderusland |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
HB Køge | 3 - 0 | Lyngby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Næstved | 1 - 0 | Nykøbing FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Silkeborg IF | 0 - 0 | Fremad Amager |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
Hvidovre | 2 - 0 | Fredericia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
FC Roskilde | 2 - 1 | FC Helsingør |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Viborg | 2 - 0 | Thisted |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Zenit Petersborg | 2 - 1 | Schalke 04 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Spanien | 1 - 0 | Bosnien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:10
|
Slut
|
San Lorenzo | 0 - 2 | Atletico Tucuman |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:20
|
Slut
|
Defensa y Justicia | 1 - 1 | Estudiantes |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Numancia | 1 - 2 | Rayo Majadahonda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cordoba | 1 - 3 | Cadiz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Albacete | 1 - 0 | Lugo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Alcorcon | 1 - 0 | Elche |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Spezia | 3 - 1 | Benevento |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:35
|
Slut
|
Madagaskar | 1 - 3 | Sudan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Togo | 1 - 4 | Algeriet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Etiopien | 0 - 2 | Ghana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Kenya | - | Sierra Leone |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:35
|
Slut
|
Congo | 1 - 1 | DR Congo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:05
|
Slut
|
Liberia | 1 - 0 | Zimbabwe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Rwanda | 2 - 2 | Den Centralafrikanske Republik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Guinea | 1 - 1 | Elfenbenskysten |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Angola | 2 - 1 | Burkina Faso |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Mauretanien | 2 - 1 | Botswana |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:40
|
Slut
|
Eswatini | 1 - 2 | Niger |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Mozambique | 1 - 0 | Zambia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Lesotho | 1 - 0 | Tanzania |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:35
|
Slut
|
Hartlepool | 1 - 3 | Barnet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfL Oldenburg | 1 - 2 | Wolfsburg II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Lupo-Martini Wolfsburg | 2 - 2 | SC Weiche Flensburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
St. Pauli II | 0 - 1 | SV Drochtersen/Assel |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
RC Deportivo Fabril | 1 - 1 | Las Palmas B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
AD Union Adarve | 1 - 3 | Inter de Madrid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Celta Vigo B | 0 - 0 | Real Valladolid B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Fuenlabrada | 2 - 0 | Navalcarnero |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Burgos CF | 0 - 1 | Unionistas de Salamanca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
San Sebastian de los Reyes | 2 - 1 | Pontevedra |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Coruxo FC | 0 - 0 | Rapido de Bouzas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ponferradina | 0 - 0 | Cultural Leonesa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Salamanca CF UDS | 3 - 3 | Real Madrid Castilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Guijuelo | 1 - 0 | Atletico Madrid B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Tudelano | 1 - 1 | Racing Santander |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Real Oviedo B | 0 - 1 | Logrones |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
CD Calahorra | 2 - 4 | UP Langreo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Athletic Bilbao B | 2 - 2 | Cultural De Durango |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
RS Gimnastica | 0 - 0 | Izarra |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CD Vitoria | 1 - 2 | Sporting Gijon B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Baleares | 4 - 3 | CD Teruel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Villarreal B | 3 - 1 | Espanyol B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Conquense | 2 - 0 | Atletico Levante UD |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
UE Olot | 1 - 1 | Castellon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ontinyent | 0 - 2 | Ebro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Alcoyano | 1 - 0 | Hercules |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Sabadell | 0 - 0 | Badalona |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut
|
Sevilla Atletico | 2 - 3 | Atletico Malagueno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
Lorca FC | - | Don Benito |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
UD Ibiza | 0 - 1 | Don Benito |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CD El Ejido 2012 | 2 - 0 | Granada B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Recreativo Huelva | 0 - 1 | Melilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Marbella | 2 - 0 | CF Talavera de la Reina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
San Fernando CD | 0 - 1 | Linense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Real Murcia | 1 - 2 | Cartagena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CD Badajoz | 1 - 0 | UCAM Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Villanovense | 1 - 0 | Futbol Club Jumilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Atletico Sanluqueno CF | 2 - 1 | Almeria B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Atletico MG | 1 - 0 | Bahia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Parana Clube | 1 - 1 | Palmeiras |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
America MG | 2 - 1 | Santos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Botafogo RJ | 1 - 0 | Internacional |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Sport Recife | 0 - 1 | Flamengo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Sao Paulo | 1 - 0 | Cruzeiro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Gremio | 2 - 0 | Chapecoense AF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Cuneo | 0 - 0 | Novara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Arzachena | 1 - 3 | Pro Vercelli |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Pisa | 1 - 1 | Olbia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Juventus Next Gen | 1 - 2 | Pontedera |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
ASDC Gozzano | 1 - 0 | Albissola |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Pistoiese | 2 - 0 | Piacenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Udsat
|
Pro Piacenza | - | Pro Patria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Virtus Entella | 3 - 1 | Alessandria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Lucchese | 2 - 3 | Siena |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Imolese Calcio | 0 - 0 | Ternana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Monza | 0 - 2 | Pordenone Calcio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sambenedettese | 2 - 0 | FeralpiSalo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Sudtirol | 0 - 1 | Vis Pesaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Virtus Verona | 2 - 0 | Teramo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Gubbio | 1 - 1 | Giana Erminio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Fermana | 2 - 1 | Alma Juventus Fano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Ravenna | 0 - 0 | Rimini |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AlbinoLeffe | 2 - 0 | Renate |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Triestina | 1 - 1 | LR Vicenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:15
|
Slut efter straffe
|
Temperley | 3 - 5 | Rosario Central |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:15
|
Slut
|
MVV Maastricht | 2 - 0 | Roda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Telstar | 1 - 4 | FC Den Bosch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Twente | 0 - 1 | Go Ahead Eagles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
Nijmegen | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Westerlo | 1 - 2 | Beerschot |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Sibir Novosibirsk | 1 - 1 | SKA-Khabarovsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
FC Rotor Volgograd | 0 - 0 | Tom Tomsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Nizhny Novgorod | 1 - 0 | FC Tambov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Khimki | 0 - 0 | FC Sochi 2018 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Spartak Moskva II | 1 - 4 | Shinnik Yaroslavl |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Udsat
|
Anzhi Makhachkala | - | Mordovya |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Krasnodar II | 1 - 2 | Mordovya |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Armavir FC | 1 - 0 | Tyumen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Baltika | 2 - 0 | Chertanovo Moscow |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Fakel | 3 - 2 | Avangard Kursk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Zenit Sankt Petersborg 2 | 0 - 1 | Luch Energiya |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Guillermo Brown | 2 - 2 | Villa Dalmine |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:15
|
Slut
|
Chacarita Juniors | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Oeste FC | 1 - 3 | Goias |
|