|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Tobol Kostanay | 1 - 1 | AS Jeunesse Esch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Kairat Almaty | 2 - 1 | Siroki Brijeg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Makedonija GjP | 0 - 3 | Alashkert FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Teuta Durres | 1 - 0 | Ventspils |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
FC Inter Turku | 2 - 0 | Brøndby IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
RFS | 0 - 2 | Olimpija Ljubljana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FCI Levadia | 3 - 2 | Stjarnan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Universitatea Craiova | 3 - 2 | Sabail |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
RoPS | 1 - 2 | Aberdeen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Levski Sofia | 2 - 0 | Ruzomberok |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Dinamo Minsk | 1 - 2 | FK Liepaja |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Torpedo Kutaisi | 0 - 2 | Ordabasy Shymkent |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Zrinjski Mostar | 3 - 0 | AP Brera Strumica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Zalgiris Wilna | 1 - 1 | Budapest Honved |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Vaduz | 2 - 1 | Breidablik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Apollon Limassol | 4 - 0 | FK Kauno Zalgiris |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Milsami Orhei | 1 - 2 | FCSB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FK Haugesund | 5 - 1 | Cliftonville |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
CS Petrocub | 0 - 1 | AEK Larnaca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FK Neftchi | 6 - 0 | Speranta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Cracovia | 2 - 2 | DAC 1904 Dunajska Streda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
UE Engordany | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
FC Progres Niederkorn | 1 - 2 | Cork City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Hapoel Beer Sheva | 1 - 0 | Laci |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Mura | 2 - 3 | Maccabi Haifa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
B36 Torshavn | 2 - 3 | Crusaders |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Kukesi | 1 - 1 | Debrecen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Hajduk Split | 1 - 3 | Gzira United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Fehervar FC | 0 - 0 | Zeta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Hibernians | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
IFK Norrköping | 2 - 1 | St. Patrick's Athletic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Shkupi | 1 - 2 | Pyunik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
FK Vitebsk | 1 - 1 | KuPS |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Ballymena United | 0 - 4 | Malmö FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Kilmarnock | 0 - 2 | Connah's Quay Nomads |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Rangers | 6 - 0 | St Joseph's |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut efter straffe
|
Spartak Trnava | 5 - 2 | Radnik Bijeljina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Radnicki Nis | 2 - 2 | Flora Tallinn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Domzale | 1 - 0 | Balzan FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Buducnost Podgorica | 4 - 1 | Narva Trans |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Legia Warszawa | 3 - 0 | Europa FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
KR Reykjavik | 0 - 0 | Molde |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Shamrock Rovers | 2 - 1 | Brann |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
05:05
|
Slut
|
Arsenal | 2 - 1 | Bayern München |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:05
|
Slut
|
Minnesota United | 0 - 3 | Aston Villa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:05
|
Slut
|
FC Dallas | 1 - 3 | Sevilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
04:35
|
Slut
|
Seattle Sounders FC | 1 - 3 | Borussia Dortmund |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
Fenerbahce | - | Ümraniyespor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Torino | 3 - 2 | Pro Patria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
ADO Den Haag | 1 - 1 | Al-Wahda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Ajax | 2 - 1 | Watford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:05
|
Slut
|
Rennes | 1 - 1 | Chelsea XI |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:10
|
Slut
|
Atlanta United | 5 - 0 | Houston Dynamo FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:15
|
Slut
|
New England Revolution | 4 - 0 | Vancouver Whitecaps |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:05
|
Slut
|
Toronto FC | 3 - 1 | New York Red Bulls |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:10
|
Slut
|
Chicago Fire FC | 2 - 2 | Columbus Crew |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
Tjekkiet U19 | 0 - 0 | Norge U19 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Irland U19 | 0 - 1 | Frankrig U19 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Independiente del Valle | 2 - 0 | Caracas |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Bahia | 0 - 1 | Gremio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Atletico MG | 2 - 0 | Cruzeiro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut efter straffe
|
Flamengo | 2 - 4 | Athletico Paranaense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut efter straffe
|
Internacional | 6 - 4 | Palmeiras |
|