6. Division

England
1. runde
03-08-2019 16:00 Altrincham - York
03-08-2019 16:00 Blyth Spartans - Gloucester City
03-08-2019 16:00 Boston United - Chester
03-08-2019 16:00 Brackley Town - Alfreton
03-08-2019 16:00 Curzon - Bradford PA
03-08-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Darlington
03-08-2019 16:00 Gateshead - Southport
03-08-2019 16:00 Guiseley - King's Lynn Town
03-08-2019 16:00 Hereford - Spennymoor Town FC
03-08-2019 16:00 Kettering Town FC - Telford
03-08-2019 16:00 Kidderminster - Leamington
03-08-2019 16:00 Bath City - Braintree Town
03-08-2019 16:00 Billericay - Eastbourne Borough
03-08-2019 16:00 Chelmsford - Hampton & Richmond
03-08-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Welling
03-08-2019 16:00 Hemel Hempstead - Hungerford Town
03-08-2019 16:00 Maidstone - Weymouth
03-08-2019 16:00 Oxford City - Concord Rangers
03-08-2019 16:00 Slough Town - Dorking Wanderers
03-08-2019 16:00 St.Albans - Chippenham Town
03-08-2019 16:00 Tonbridge Angels - Dulwich Hamlet
03-08-2019 16:00 Wealdstone - Dartford
2. runde
06-08-2019 20:45 Telford - Kidderminster
06-08-2019 20:45 Alfreton - Boston United
06-08-2019 20:45 Bradford PA - Guiseley
06-08-2019 20:45 Chester - Altrincham
06-08-2019 20:45 Gloucester City - Hereford
06-08-2019 20:45 King's Lynn Town - Kettering Town FC
06-08-2019 20:45 Leamington - Brackley Town
06-08-2019 20:45 Southport - Curzon
06-08-2019 20:45 Spennymoor Town FC - Blyth Spartans
06-08-2019 20:45 York - Farsley Celtic AFC
06-08-2019 20:45 Braintree Town - Billericay
06-08-2019 20:45 Chippenham Town - Oxford City
06-08-2019 20:45 Concord Rangers - Chelmsford
06-08-2019 20:45 Dartford - St.Albans
06-08-2019 20:45 Dorking Wanderers - Hemel Hempstead
06-08-2019 20:45 Dulwich Hamlet - Wealdstone
06-08-2019 20:45 Eastbourne Borough - Tonbridge Angels
06-08-2019 20:45 Hampton & Richmond - Havant and Waterlooville
06-08-2019 20:45 Hungerford Town - Slough Town
06-08-2019 20:45 Welling - Maidstone
06-08-2019 20:45 Weymouth - Bath City
07-08-2019 20:45 Darlington - Gateshead
3. runde
10-08-2019 16:00 Telford - Gateshead
10-08-2019 16:00 Alfreton - Blyth Spartans
10-08-2019 16:00 Bradford PA - Kidderminster
10-08-2019 16:00 Chester - Farsley Celtic AFC
10-08-2019 16:00 Darlington - Kettering Town FC
10-08-2019 16:00 Gloucester City - Altrincham
10-08-2019 16:00 King's Lynn Town - Hereford
10-08-2019 16:00 Leamington - Curzon
10-08-2019 16:00 Southport - Guiseley
10-08-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Boston United
10-08-2019 16:00 York - Brackley Town
10-08-2019 16:00 Braintree Town - Wealdstone
10-08-2019 16:00 Chippenham Town - Billericay
10-08-2019 16:00 Concord Rangers - Slough Town
10-08-2019 16:00 Dartford - Havant and Waterlooville
10-08-2019 16:00 Dorking Wanderers - Tonbridge Angels
10-08-2019 16:00 Dulwich Hamlet - St.Albans
10-08-2019 16:00 Eastbourne Borough - Oxford City
10-08-2019 16:00 Hampton & Richmond - Hemel Hempstead
10-08-2019 16:00 Hungerford Town - Maidstone
10-08-2019 16:00 Welling - Bath City
10-08-2019 16:00 Weymouth - Chelmsford
4. runde
12-08-2019 20:45 Curzon - Darlington
12-08-2019 20:45 Chelmsford - Dartford
13-08-2019 20:45 Altrincham - Alfreton
13-08-2019 20:45 Blyth Spartans - York
13-08-2019 20:45 Boston United - Leamington
13-08-2019 20:45 Brackley Town - King's Lynn Town
13-08-2019 20:45 Farsley Celtic AFC - Southport
13-08-2019 20:45 Gateshead - Bradford PA
13-08-2019 20:45 Guiseley - Spennymoor Town FC
13-08-2019 20:45 Hereford - Telford
13-08-2019 20:45 Kettering Town FC - Chester
13-08-2019 20:45 Kidderminster - Gloucester City
13-08-2019 20:45 Bath City - Hungerford Town
13-08-2019 20:45 Billericay - Welling
13-08-2019 20:45 Hemel Hempstead - Dulwich Hamlet
13-08-2019 20:45 Maidstone - Eastbourne Borough
13-08-2019 20:45 Oxford City - Hampton & Richmond
13-08-2019 20:45 Slough Town - Weymouth
13-08-2019 20:45 St.Albans - Braintree Town
13-08-2019 20:45 Tonbridge Angels - Concord Rangers
13-08-2019 20:45 Wealdstone - Chippenham Town
14-08-2019 20:45 Havant and Waterlooville - Dorking Wanderers
5. runde
17-08-2019 16:00 Telford - King's Lynn Town
17-08-2019 16:00 Alfreton - Bradford PA
17-08-2019 16:00 Blyth Spartans - Hereford
17-08-2019 16:00 Boston United - Guiseley
17-08-2019 16:00 Brackley Town - Altrincham
17-08-2019 16:00 Chester - Gloucester City
17-08-2019 16:00 Curzon - Kidderminster
17-08-2019 16:00 Darlington - Southport
17-08-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Spennymoor Town FC
17-08-2019 16:00 Kettering Town FC - Gateshead
17-08-2019 16:00 York - Leamington
17-08-2019 16:00 Bath City - Tonbridge Angels
17-08-2019 16:00 Braintree Town - Eastbourne Borough
17-08-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Concord Rangers
17-08-2019 16:00 Hampton & Richmond - Billericay
17-08-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Chelmsford
17-08-2019 16:00 Hemel Hempstead - Wealdstone
17-08-2019 16:00 Hungerford Town - Chippenham Town
17-08-2019 16:00 Maidstone - Slough Town
17-08-2019 16:00 St.Albans - Dorking Wanderers
17-08-2019 16:00 Welling - Oxford City
17-08-2019 16:00 Weymouth - Dartford
6. runde
24-08-2019 16:00 Altrincham - Darlington
24-08-2019 16:00 Bradford PA - Blyth Spartans
24-08-2019 16:00 Gateshead - Farsley Celtic AFC
24-08-2019 16:00 Gloucester City - Boston United
24-08-2019 16:00 Guiseley - Alfreton
24-08-2019 16:00 Hereford - Brackley Town
24-08-2019 16:00 Kidderminster - Chester
24-08-2019 16:00 King's Lynn Town - Curzon
24-08-2019 16:00 Leamington - Kettering Town FC
24-08-2019 16:00 Southport - Telford
24-08-2019 16:00 Spennymoor Town FC - York
24-08-2019 16:00 Billericay - St.Albans
24-08-2019 16:00 Chelmsford - Welling
24-08-2019 16:00 Chippenham Town - Weymouth
24-08-2019 16:00 Concord Rangers - Maidstone
24-08-2019 16:00 Dartford - Braintree Town
24-08-2019 16:00 Dorking Wanderers - Hampton & Richmond
24-08-2019 16:00 Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
24-08-2019 16:00 Oxford City - Hemel Hempstead
24-08-2019 16:00 Slough Town - Bath City
24-08-2019 16:00 Tonbridge Angels - Havant and Waterlooville
24-08-2019 16:00 Wealdstone - Hungerford Town
7. runde
26-08-2019 16:00 Telford - Leamington
26-08-2019 16:00 Alfreton - Southport
26-08-2019 16:00 Blyth Spartans - Guiseley
26-08-2019 16:00 Boston United - Altrincham
26-08-2019 16:00 Brackley Town - Gloucester City
26-08-2019 16:00 Chester - Hereford
26-08-2019 16:00 Curzon - Spennymoor Town FC
26-08-2019 16:00 Darlington - Bradford PA
26-08-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - King's Lynn Town
26-08-2019 16:00 Kettering Town FC - Kidderminster
26-08-2019 16:00 York - Gateshead
26-08-2019 16:00 Bath City - Oxford City
26-08-2019 16:00 Braintree Town - Dorking Wanderers
26-08-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Slough Town
26-08-2019 16:00 Hampton & Richmond - Chippenham Town
26-08-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Eastbourne Borough
26-08-2019 16:00 Hemel Hempstead - Billericay
26-08-2019 16:00 Hungerford Town - Dartford
26-08-2019 16:00 Maidstone - Chelmsford
26-08-2019 16:00 St.Albans - Concord Rangers
26-08-2019 16:00 Welling - Tonbridge Angels
26-08-2019 16:00 Weymouth - Wealdstone
8. runde
31-08-2019 16:00 Altrincham - Farsley Celtic AFC
31-08-2019 16:00 Bradford PA - Telford
31-08-2019 16:00 Gateshead - Brackley Town
31-08-2019 16:00 Gloucester City - York
31-08-2019 16:00 Guiseley - Curzon
31-08-2019 16:00 Hereford - Boston United
31-08-2019 16:00 Kidderminster - Alfreton
31-08-2019 16:00 King's Lynn Town - Darlington
31-08-2019 16:00 Leamington - Blyth Spartans
31-08-2019 16:00 Southport - Kettering Town FC
31-08-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Chester
31-08-2019 16:00 Billericay - Hungerford Town
31-08-2019 16:00 Chelmsford - Bath City
31-08-2019 16:00 Chippenham Town - Braintree Town
31-08-2019 16:00 Concord Rangers - Welling
31-08-2019 16:00 Dartford - Hemel Hempstead
31-08-2019 16:00 Dorking Wanderers - Dulwich Hamlet
31-08-2019 16:00 Eastbourne Borough - Hampton & Richmond
31-08-2019 16:00 Oxford City - Havant and Waterlooville
31-08-2019 16:00 Slough Town - St.Albans
31-08-2019 16:00 Tonbridge Angels - Weymouth
31-08-2019 16:00 Wealdstone - Maidstone
9. runde
02-09-2019 20:45 Curzon - Chester
02-09-2019 20:45 Chelmsford - Billericay
03-09-2019 20:45 Telford - Gloucester City
03-09-2019 20:45 Bradford PA - Farsley Celtic AFC
03-09-2019 20:45 Gateshead - Spennymoor Town FC
03-09-2019 20:45 Guiseley - York
03-09-2019 20:45 Kettering Town FC - Boston United
03-09-2019 20:45 Kidderminster - Brackley Town
03-09-2019 20:45 King's Lynn Town - Alfreton
03-09-2019 20:45 Leamington - Hereford
03-09-2019 20:45 Southport - Altrincham
03-09-2019 20:45 Bath City - Hampton & Richmond
03-09-2019 20:45 Concord Rangers - Braintree Town
03-09-2019 20:45 Dorking Wanderers - Chippenham Town
03-09-2019 20:45 Dulwich Hamlet - Maidstone
03-09-2019 20:45 Oxford City - Weymouth
03-09-2019 20:45 Slough Town - Hemel Hempstead
03-09-2019 20:45 St.Albans - Wealdstone
03-09-2019 20:45 Tonbridge Angels - Dartford
03-09-2019 20:45 Welling - Eastbourne Borough
04-09-2019 20:45 Darlington - Blyth Spartans
04-09-2019 20:45 Havant and Waterlooville - Hungerford Town
10. runde
07-09-2019 16:00 Alfreton - Curzon
07-09-2019 16:00 Altrincham - Leamington
07-09-2019 16:00 Blyth Spartans - Kidderminster
07-09-2019 16:00 Boston United - Bradford PA
07-09-2019 16:00 Brackley Town - Telford
07-09-2019 16:00 Chester - Guiseley
07-09-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Kettering Town FC
07-09-2019 16:00 Gloucester City - Darlington
07-09-2019 16:00 Hereford - Gateshead
07-09-2019 16:00 Spennymoor Town FC - King's Lynn Town
07-09-2019 16:00 York - Southport
07-09-2019 16:00 Billericay - Bath City
07-09-2019 16:00 Braintree Town - Dulwich Hamlet
07-09-2019 16:00 Chippenham Town - Tonbridge Angels
07-09-2019 16:00 Dartford - Dorking Wanderers
07-09-2019 16:00 Eastbourne Borough - Slough Town
07-09-2019 16:00 Hampton & Richmond - Concord Rangers
07-09-2019 16:00 Hemel Hempstead - Chelmsford
07-09-2019 16:00 Hungerford Town - St.Albans
07-09-2019 16:00 Maidstone - Havant and Waterlooville
07-09-2019 16:00 Wealdstone - Oxford City
07-09-2019 16:00 Weymouth - Welling
11. runde
14-09-2019 16:00 Telford - Chester
14-09-2019 16:00 Bradford PA - Spennymoor Town FC
14-09-2019 16:00 Curzon - Brackley Town
14-09-2019 16:00 Darlington - York
14-09-2019 16:00 Gateshead - Boston United
14-09-2019 16:00 Guiseley - Hereford
14-09-2019 16:00 Kettering Town FC - Alfreton
14-09-2019 16:00 Kidderminster - Altrincham
14-09-2019 16:00 King's Lynn Town - Gloucester City
14-09-2019 16:00 Leamington - Farsley Celtic AFC
14-09-2019 16:00 Southport - Blyth Spartans
14-09-2019 16:00 Bath City - Eastbourne Borough
14-09-2019 16:00 Chelmsford - Chippenham Town
14-09-2019 16:00 Concord Rangers - Dartford
14-09-2019 16:00 Dorking Wanderers - Maidstone
14-09-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Hungerford Town
14-09-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Braintree Town
14-09-2019 16:00 Oxford City - Billericay
14-09-2019 16:00 Slough Town - Hampton & Richmond
14-09-2019 16:00 St.Albans - Weymouth
14-09-2019 16:00 Tonbridge Angels - Hemel Hempstead
14-09-2019 16:00 Welling - Wealdstone
12. runde
28-09-2019 16:00 Alfreton - Darlington
28-09-2019 16:00 Altrincham - Gateshead
28-09-2019 16:00 Blyth Spartans - Telford
28-09-2019 16:00 Boston United - Southport
28-09-2019 16:00 Brackley Town - Bradford PA
28-09-2019 16:00 Chester - Leamington
28-09-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Curzon
28-09-2019 16:00 Gloucester City - Guiseley
28-09-2019 16:00 Hereford - Kettering Town FC
28-09-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Kidderminster
28-09-2019 16:00 York - King's Lynn Town
28-09-2019 16:00 Billericay - Dorking Wanderers
28-09-2019 16:00 Braintree Town - Oxford City
28-09-2019 16:00 Chippenham Town - Dulwich Hamlet
28-09-2019 16:00 Dartford - Slough Town
28-09-2019 16:00 Eastbourne Borough - Chelmsford
28-09-2019 16:00 Hampton & Richmond - Tonbridge Angels
28-09-2019 16:00 Hemel Hempstead - Bath City
28-09-2019 16:00 Hungerford Town - Welling
28-09-2019 16:00 Maidstone - St.Albans
28-09-2019 16:00 Wealdstone - Havant and Waterlooville
28-09-2019 16:00 Weymouth - Concord Rangers
13. runde
12-10-2019 16:00 Telford - York
12-10-2019 16:00 Bradford PA - Hereford
12-10-2019 16:00 Curzon - Blyth Spartans
12-10-2019 16:00 Darlington - Boston United
12-10-2019 16:00 Gateshead - Gloucester City
12-10-2019 16:00 Guiseley - Altrincham
12-10-2019 16:00 Kettering Town FC - Spennymoor Town FC
12-10-2019 16:00 Kidderminster - Farsley Celtic AFC
12-10-2019 16:00 King's Lynn Town - Chester
12-10-2019 16:00 Leamington - Alfreton
12-10-2019 16:00 Southport - Brackley Town
12-10-2019 16:00 Bath City - Maidstone
12-10-2019 16:00 Chelmsford - Wealdstone
12-10-2019 16:00 Concord Rangers - Chippenham Town
12-10-2019 16:00 Dorking Wanderers - Hungerford Town
12-10-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Weymouth
12-10-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Hemel Hempstead
12-10-2019 16:00 Oxford City - Dartford
12-10-2019 16:00 Slough Town - Billericay
12-10-2019 16:00 St.Albans - Eastbourne Borough
12-10-2019 16:00 Tonbridge Angels - Braintree Town
12-10-2019 16:00 Welling - Hampton & Richmond
14. runde
19-10-2019 16:00 Telford - Guiseley
19-10-2019 16:00 Alfreton - Farsley Celtic AFC
19-10-2019 16:00 Blyth Spartans - Chester
19-10-2019 16:00 Brackley Town - Spennymoor Town FC
19-10-2019 16:00 Darlington - Kidderminster
19-10-2019 16:00 Gateshead - Curzon
19-10-2019 16:00 Gloucester City - Bradford PA
19-10-2019 16:00 Kettering Town FC - Altrincham
19-10-2019 16:00 King's Lynn Town - Leamington
19-10-2019 16:00 Southport - Hereford
19-10-2019 16:00 York - Boston United
19-10-2019 16:00 Billericay - Wealdstone
19-10-2019 16:00 Braintree Town - Maidstone
19-10-2019 16:00 Chippenham Town - Hemel Hempstead
19-10-2019 16:00 Concord Rangers - Hungerford Town
19-10-2019 16:00 Dorking Wanderers - Oxford City
19-10-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Havant and Waterlooville
19-10-2019 16:00 Eastbourne Borough - Weymouth
19-10-2019 16:00 Hampton & Richmond - Dartford
19-10-2019 16:00 Slough Town - Welling
19-10-2019 16:00 St.Albans - Bath City
19-10-2019 16:00 Tonbridge Angels - Chelmsford
15. runde
26-10-2019 16:00 Altrincham - Telford
26-10-2019 16:00 Boston United - Blyth Spartans
26-10-2019 16:00 Bradford PA - Southport
26-10-2019 16:00 Chester - York
26-10-2019 16:00 Curzon - Kettering Town FC
26-10-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Brackley Town
26-10-2019 16:00 Guiseley - Darlington
26-10-2019 16:00 Hereford - Alfreton
26-10-2019 16:00 Kidderminster - King's Lynn Town
26-10-2019 16:00 Leamington - Gateshead
26-10-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Gloucester City
26-10-2019 16:00 Bath City - Dorking Wanderers
26-10-2019 16:00 Chelmsford - Dulwich Hamlet
26-10-2019 16:00 Dartford - Chippenham Town
26-10-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Concord Rangers
26-10-2019 16:00 Hemel Hempstead - Eastbourne Borough
26-10-2019 16:00 Hungerford Town - Hampton & Richmond
26-10-2019 16:00 Maidstone - Billericay
26-10-2019 16:00 Oxford City - Slough Town
26-10-2019 16:00 Wealdstone - Tonbridge Angels
26-10-2019 16:00 Welling - St.Albans
26-10-2019 16:00 Weymouth - Braintree Town
16. runde
02-11-2019 16:00 Telford - Boston United
02-11-2019 16:00 Alfreton - Spennymoor Town FC
02-11-2019 16:00 Blyth Spartans - Farsley Celtic AFC
02-11-2019 16:00 Brackley Town - Chester
02-11-2019 16:00 Darlington - Hereford
02-11-2019 16:00 Gateshead - Guiseley
02-11-2019 16:00 Gloucester City - Curzon
02-11-2019 16:00 Kettering Town FC - Bradford PA
02-11-2019 16:00 King's Lynn Town - Altrincham
02-11-2019 16:00 Southport - Leamington
02-11-2019 16:00 York - Kidderminster
02-11-2019 16:00 Billericay - Weymouth
02-11-2019 16:00 Braintree Town - Hungerford Town
02-11-2019 16:00 Chippenham Town - Welling
02-11-2019 16:00 Concord Rangers - Hemel Hempstead
02-11-2019 16:00 Dorking Wanderers - Wealdstone
02-11-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Bath City
02-11-2019 16:00 Eastbourne Borough - Dartford
02-11-2019 16:00 Hampton & Richmond - Maidstone
02-11-2019 16:00 Slough Town - Chelmsford
02-11-2019 16:00 St.Albans - Havant and Waterlooville
02-11-2019 16:00 Tonbridge Angels - Oxford City
17. runde
09-11-2019 16:00 Altrincham - Blyth Spartans
09-11-2019 16:00 Boston United - Brackley Town
09-11-2019 16:00 Bradford PA - King's Lynn Town
09-11-2019 16:00 Chester - Alfreton
09-11-2019 16:00 Curzon - Telford
09-11-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Gloucester City
09-11-2019 16:00 Guiseley - Kettering Town FC
09-11-2019 16:00 Hereford - York
09-11-2019 16:00 Kidderminster - Gateshead
09-11-2019 16:00 Leamington - Darlington
09-11-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Southport
09-11-2019 16:00 Bath City - Concord Rangers
09-11-2019 16:00 Chelmsford - Dorking Wanderers
09-11-2019 16:00 Dartford - Billericay
09-11-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Slough Town
09-11-2019 16:00 Hemel Hempstead - Braintree Town
09-11-2019 16:00 Hungerford Town - Tonbridge Angels
09-11-2019 16:00 Maidstone - Chippenham Town
09-11-2019 16:00 Oxford City - St.Albans
09-11-2019 16:00 Wealdstone - Eastbourne Borough
09-11-2019 16:00 Welling - Dulwich Hamlet
09-11-2019 16:00 Weymouth - Hampton & Richmond
18. runde
16-11-2019 16:00 Telford - Spennymoor Town FC
16-11-2019 16:00 Alfreton - Gloucester City
16-11-2019 16:00 Altrincham - Hereford
16-11-2019 16:00 Brackley Town - Darlington
16-11-2019 16:00 Bradford PA - Leamington
16-11-2019 16:00 Curzon - York
16-11-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Boston United
16-11-2019 16:00 Gateshead - Chester
16-11-2019 16:00 Guiseley - Kidderminster
16-11-2019 16:00 Kettering Town FC - Blyth Spartans
16-11-2019 16:00 Southport - King's Lynn Town
16-11-2019 16:00 Chelmsford - Oxford City
16-11-2019 16:00 Chippenham Town - Slough Town
16-11-2019 16:00 Concord Rangers - Dorking Wanderers
16-11-2019 16:00 Dartford - Maidstone
16-11-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Billericay
16-11-2019 16:00 Hampton & Richmond - Wealdstone
16-11-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Bath City
16-11-2019 16:00 Hemel Hempstead - Weymouth
16-11-2019 16:00 Hungerford Town - Eastbourne Borough
16-11-2019 16:00 Tonbridge Angels - St.Albans
16-11-2019 16:00 Welling - Braintree Town
19. runde
30-11-2019 16:00 Blyth Spartans - Brackley Town
30-11-2019 16:00 Boston United - Curzon
30-11-2019 16:00 Chester - Bradford PA
30-11-2019 16:00 Darlington - Telford
30-11-2019 16:00 Gloucester City - Kettering Town FC
30-11-2019 16:00 Hereford - Farsley Celtic AFC
30-11-2019 16:00 Kidderminster - Southport
30-11-2019 16:00 King's Lynn Town - Gateshead
30-11-2019 16:00 Leamington - Guiseley
30-11-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Altrincham
30-11-2019 16:00 York - Alfreton
30-11-2019 16:00 Bath City - Dartford
30-11-2019 16:00 Billericay - Havant and Waterlooville
30-11-2019 16:00 Braintree Town - Hampton & Richmond
30-11-2019 16:00 Dorking Wanderers - Welling
30-11-2019 16:00 Eastbourne Borough - Chippenham Town
30-11-2019 16:00 Maidstone - Hemel Hempstead
30-11-2019 16:00 Oxford City - Dulwich Hamlet
30-11-2019 16:00 Slough Town - Tonbridge Angels
30-11-2019 16:00 St.Albans - Chelmsford
30-11-2019 16:00 Wealdstone - Concord Rangers
30-11-2019 16:00 Weymouth - Hungerford Town
20. runde
07-12-2019 16:00 Telford - Farsley Celtic AFC
07-12-2019 16:00 Bradford PA - Altrincham
07-12-2019 16:00 Curzon - Hereford
07-12-2019 16:00 Darlington - Chester
07-12-2019 16:00 Gateshead - Alfreton
07-12-2019 16:00 Guiseley - Brackley Town
07-12-2019 16:00 Kettering Town FC - York
07-12-2019 16:00 Kidderminster - Boston United
07-12-2019 16:00 King's Lynn Town - Blyth Spartans
07-12-2019 16:00 Leamington - Spennymoor Town FC
07-12-2019 16:00 Southport - Gloucester City
07-12-2019 16:00 Bath City - Wealdstone
07-12-2019 16:00 Chelmsford - Hungerford Town
07-12-2019 16:00 Concord Rangers - Eastbourne Borough
07-12-2019 16:00 Dorking Wanderers - Weymouth
07-12-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Dartford
07-12-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Chippenham Town
07-12-2019 16:00 Oxford City - Maidstone
07-12-2019 16:00 Slough Town - Braintree Town
07-12-2019 16:00 St.Albans - Hampton & Richmond
07-12-2019 16:00 Tonbridge Angels - Billericay
07-12-2019 16:00 Welling - Hemel Hempstead
21. runde
21-12-2019 16:00 Alfreton - Kettering Town FC
21-12-2019 16:00 Altrincham - Kidderminster
21-12-2019 16:00 Blyth Spartans - Southport
21-12-2019 16:00 Boston United - Gateshead
21-12-2019 16:00 Brackley Town - Curzon
21-12-2019 16:00 Chester - Telford
21-12-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Leamington
21-12-2019 16:00 Gloucester City - King's Lynn Town
21-12-2019 16:00 Hereford - Guiseley
21-12-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Bradford PA
21-12-2019 16:00 York - Darlington
21-12-2019 16:00 Billericay - Oxford City
21-12-2019 16:00 Braintree Town - Havant and Waterlooville
21-12-2019 16:00 Chippenham Town - Chelmsford
21-12-2019 16:00 Dartford - Concord Rangers
21-12-2019 16:00 Eastbourne Borough - Bath City
21-12-2019 16:00 Hampton & Richmond - Slough Town
21-12-2019 16:00 Hemel Hempstead - Tonbridge Angels
21-12-2019 16:00 Hungerford Town - Dulwich Hamlet
21-12-2019 16:00 Maidstone - Dorking Wanderers
21-12-2019 16:00 Wealdstone - Welling
21-12-2019 16:00 Weymouth - St.Albans
22. runde
26-12-2019 16:00 Telford - Alfreton
26-12-2019 16:00 Bradford PA - York
26-12-2019 16:00 Curzon - Altrincham
26-12-2019 16:00 Darlington - Spennymoor Town FC
26-12-2019 16:00 Gateshead - Blyth Spartans
26-12-2019 16:00 Guiseley - Farsley Celtic AFC
26-12-2019 16:00 Kettering Town FC - Brackley Town
26-12-2019 16:00 Kidderminster - Hereford
26-12-2019 16:00 King's Lynn Town - Boston United
26-12-2019 16:00 Leamington - Gloucester City
26-12-2019 16:00 Southport - Chester
26-12-2019 16:00 Bath City - Chippenham Town
26-12-2019 16:00 Chelmsford - Braintree Town
26-12-2019 16:00 Concord Rangers - Billericay
26-12-2019 16:00 Dorking Wanderers - Eastbourne Borough
26-12-2019 16:00 Dulwich Hamlet - Hampton & Richmond
26-12-2019 16:00 Havant and Waterlooville - Weymouth
26-12-2019 16:00 Oxford City - Hungerford Town
26-12-2019 16:00 Slough Town - Wealdstone
26-12-2019 16:00 St.Albans - Hemel Hempstead
26-12-2019 16:00 Tonbridge Angels - Maidstone
26-12-2019 16:00 Welling - Dartford
23. runde
28-12-2019 16:00 Alfreton - King's Lynn Town
28-12-2019 16:00 Altrincham - Southport
28-12-2019 16:00 Blyth Spartans - Darlington
28-12-2019 16:00 Boston United - Kettering Town FC
28-12-2019 16:00 Brackley Town - Kidderminster
28-12-2019 16:00 Chester - Curzon
28-12-2019 16:00 Farsley Celtic AFC - Bradford PA
28-12-2019 16:00 Gloucester City - Telford
28-12-2019 16:00 Hereford - Leamington
28-12-2019 16:00 Spennymoor Town FC - Gateshead
28-12-2019 16:00 York - Guiseley
28-12-2019 16:00 Billericay - Chelmsford
28-12-2019 16:00 Braintree Town - Concord Rangers
28-12-2019 16:00 Chippenham Town - Dorking Wanderers
28-12-2019 16:00 Dartford - Tonbridge Angels
28-12-2019 16:00 Eastbourne Borough - Welling
28-12-2019 16:00 Hampton & Richmond - Bath City
28-12-2019 16:00 Hemel Hempstead - Slough Town
28-12-2019 16:00 Hungerford Town - Havant and Waterlooville
28-12-2019 16:00 Maidstone - Dulwich Hamlet
28-12-2019 16:00 Wealdstone - St.Albans
28-12-2019 16:00 Weymouth - Oxford City
24. runde
01-01-2020 16:00 Alfreton - Telford
01-01-2020 16:00 Altrincham - Curzon
01-01-2020 16:00 Blyth Spartans - Gateshead
01-01-2020 16:00 Boston United - King's Lynn Town
01-01-2020 16:00 Brackley Town - Kettering Town FC
01-01-2020 16:00 Chester - Southport
01-01-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Guiseley
01-01-2020 16:00 Gloucester City - Leamington
01-01-2020 16:00 Hereford - Kidderminster
01-01-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Darlington
01-01-2020 16:00 York - Bradford PA
01-01-2020 16:00 Billericay - Concord Rangers
01-01-2020 16:00 Braintree Town - Chelmsford
01-01-2020 16:00 Chippenham Town - Bath City
01-01-2020 16:00 Dartford - Welling
01-01-2020 16:00 Eastbourne Borough - Dorking Wanderers
01-01-2020 16:00 Hampton & Richmond - Dulwich Hamlet
01-01-2020 16:00 Hemel Hempstead - St.Albans
01-01-2020 16:00 Hungerford Town - Oxford City
01-01-2020 16:00 Maidstone - Tonbridge Angels
01-01-2020 16:00 Wealdstone - Slough Town
01-01-2020 16:00 Weymouth - Havant and Waterlooville
25. runde
04-01-2020 16:00 Telford - Brackley Town
04-01-2020 16:00 Bradford PA - Boston United
04-01-2020 16:00 Curzon - Alfreton
04-01-2020 16:00 Darlington - Gloucester City
04-01-2020 16:00 Gateshead - Hereford
04-01-2020 16:00 Guiseley - Chester
04-01-2020 16:00 Kettering Town FC - Farsley Celtic AFC
04-01-2020 16:00 Kidderminster - Blyth Spartans
04-01-2020 16:00 King's Lynn Town - Spennymoor Town FC
04-01-2020 16:00 Leamington - Altrincham
04-01-2020 16:00 Southport - York
04-01-2020 16:00 Bath City - Billericay
04-01-2020 16:00 Chelmsford - Hemel Hempstead
04-01-2020 16:00 Concord Rangers - Hampton & Richmond
04-01-2020 16:00 Dorking Wanderers - Dartford
04-01-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Braintree Town
04-01-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Maidstone
04-01-2020 16:00 Oxford City - Wealdstone
04-01-2020 16:00 Slough Town - Eastbourne Borough
04-01-2020 16:00 St.Albans - Hungerford Town
04-01-2020 16:00 Tonbridge Angels - Chippenham Town
04-01-2020 16:00 Welling - Weymouth
26. runde
11-01-2020 16:00 Alfreton - Leamington
11-01-2020 16:00 Altrincham - Guiseley
11-01-2020 16:00 Blyth Spartans - Curzon
11-01-2020 16:00 Boston United - Darlington
11-01-2020 16:00 Brackley Town - Southport
11-01-2020 16:00 Chester - King's Lynn Town
11-01-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Kidderminster
11-01-2020 16:00 Gloucester City - Gateshead
11-01-2020 16:00 Hereford - Bradford PA
11-01-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Kettering Town FC
11-01-2020 16:00 York - Telford
11-01-2020 16:00 Billericay - Slough Town
11-01-2020 16:00 Braintree Town - Tonbridge Angels
11-01-2020 16:00 Chippenham Town - Concord Rangers
11-01-2020 16:00 Dartford - Oxford City
11-01-2020 16:00 Eastbourne Borough - St.Albans
11-01-2020 16:00 Hampton & Richmond - Welling
11-01-2020 16:00 Hemel Hempstead - Havant and Waterlooville
11-01-2020 16:00 Hungerford Town - Dorking Wanderers
11-01-2020 16:00 Maidstone - Bath City
11-01-2020 16:00 Wealdstone - Chelmsford
11-01-2020 16:00 Weymouth - Dulwich Hamlet
27. runde
18-01-2020 16:00 Telford - Blyth Spartans
18-01-2020 16:00 Bradford PA - Brackley Town
18-01-2020 16:00 Curzon - Farsley Celtic AFC
18-01-2020 16:00 Darlington - Alfreton
18-01-2020 16:00 Gateshead - Altrincham
18-01-2020 16:00 Guiseley - Gloucester City
18-01-2020 16:00 Kettering Town FC - Hereford
18-01-2020 16:00 Kidderminster - Spennymoor Town FC
18-01-2020 16:00 King's Lynn Town - York
18-01-2020 16:00 Leamington - Chester
18-01-2020 16:00 Southport - Boston United
18-01-2020 16:00 Bath City - Hemel Hempstead
18-01-2020 16:00 Chelmsford - Eastbourne Borough
18-01-2020 16:00 Concord Rangers - Weymouth
18-01-2020 16:00 Dorking Wanderers - Billericay
18-01-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Chippenham Town
18-01-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Wealdstone
18-01-2020 16:00 Oxford City - Braintree Town
18-01-2020 16:00 Slough Town - Dartford
18-01-2020 16:00 St.Albans - Maidstone
18-01-2020 16:00 Tonbridge Angels - Hampton & Richmond
18-01-2020 16:00 Welling - Hungerford Town
28. runde
25-01-2020 16:00 Alfreton - Gateshead
25-01-2020 16:00 Altrincham - Bradford PA
25-01-2020 16:00 Blyth Spartans - King's Lynn Town
25-01-2020 16:00 Boston United - Kidderminster
25-01-2020 16:00 Brackley Town - Guiseley
25-01-2020 16:00 Chester - Darlington
25-01-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Telford
25-01-2020 16:00 Gloucester City - Southport
25-01-2020 16:00 Hereford - Curzon
25-01-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Leamington
25-01-2020 16:00 York - Kettering Town FC
25-01-2020 16:00 Billericay - Tonbridge Angels
25-01-2020 16:00 Braintree Town - Slough Town
25-01-2020 16:00 Chippenham Town - Havant and Waterlooville
25-01-2020 16:00 Dartford - Dulwich Hamlet
25-01-2020 16:00 Eastbourne Borough - Concord Rangers
25-01-2020 16:00 Hampton & Richmond - St.Albans
25-01-2020 16:00 Hemel Hempstead - Welling
25-01-2020 16:00 Hungerford Town - Chelmsford
25-01-2020 16:00 Maidstone - Oxford City
25-01-2020 16:00 Wealdstone - Bath City
25-01-2020 16:00 Weymouth - Dorking Wanderers
29. runde
01-02-2020 16:00 Telford - Altrincham
01-02-2020 16:00 Alfreton - Hereford
01-02-2020 16:00 Blyth Spartans - Boston United
01-02-2020 16:00 Brackley Town - Farsley Celtic AFC
01-02-2020 16:00 Darlington - Guiseley
01-02-2020 16:00 Gateshead - Leamington
01-02-2020 16:00 Gloucester City - Spennymoor Town FC
01-02-2020 16:00 Kettering Town FC - Curzon
01-02-2020 16:00 King's Lynn Town - Kidderminster
01-02-2020 16:00 Southport - Bradford PA
01-02-2020 16:00 York - Chester
01-02-2020 16:00 Billericay - Maidstone
01-02-2020 16:00 Braintree Town - Weymouth
01-02-2020 16:00 Chippenham Town - Dartford
01-02-2020 16:00 Concord Rangers - Havant and Waterlooville
01-02-2020 16:00 Dorking Wanderers - Bath City
01-02-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Chelmsford
01-02-2020 16:00 Eastbourne Borough - Hemel Hempstead
01-02-2020 16:00 Hampton & Richmond - Hungerford Town
01-02-2020 16:00 Slough Town - Oxford City
01-02-2020 16:00 St.Albans - Welling
01-02-2020 16:00 Tonbridge Angels - Wealdstone
30. runde
08-02-2020 16:00 Altrincham - Kettering Town FC
08-02-2020 16:00 Boston United - York
08-02-2020 16:00 Bradford PA - Gloucester City
08-02-2020 16:00 Chester - Blyth Spartans
08-02-2020 16:00 Curzon - Gateshead
08-02-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Alfreton
08-02-2020 16:00 Guiseley - Telford
08-02-2020 16:00 Hereford - Southport
08-02-2020 16:00 Kidderminster - Darlington
08-02-2020 16:00 Leamington - King's Lynn Town
08-02-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Brackley Town
08-02-2020 16:00 Bath City - St.Albans
08-02-2020 16:00 Chelmsford - Tonbridge Angels
08-02-2020 16:00 Dartford - Hampton & Richmond
08-02-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Dulwich Hamlet
08-02-2020 16:00 Hemel Hempstead - Chippenham Town
08-02-2020 16:00 Hungerford Town - Concord Rangers
08-02-2020 16:00 Maidstone - Braintree Town
08-02-2020 16:00 Oxford City - Dorking Wanderers
08-02-2020 16:00 Wealdstone - Billericay
08-02-2020 16:00 Welling - Slough Town
08-02-2020 16:00 Weymouth - Eastbourne Borough
31. runde
15-02-2020 16:00 Telford - Curzon
15-02-2020 16:00 Alfreton - Chester
15-02-2020 16:00 Blyth Spartans - Altrincham
15-02-2020 16:00 Brackley Town - Boston United
15-02-2020 16:00 Darlington - Leamington
15-02-2020 16:00 Gateshead - Kidderminster
15-02-2020 16:00 Gloucester City - Farsley Celtic AFC
15-02-2020 16:00 Kettering Town FC - Guiseley
15-02-2020 16:00 King's Lynn Town - Bradford PA
15-02-2020 16:00 Southport - Spennymoor Town FC
15-02-2020 16:00 York - Hereford
15-02-2020 16:00 Billericay - Dartford
15-02-2020 16:00 Braintree Town - Hemel Hempstead
15-02-2020 16:00 Chippenham Town - Maidstone
15-02-2020 16:00 Concord Rangers - Bath City
15-02-2020 16:00 Dorking Wanderers - Chelmsford
15-02-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Welling
15-02-2020 16:00 Eastbourne Borough - Wealdstone
15-02-2020 16:00 Hampton & Richmond - Weymouth
15-02-2020 16:00 Slough Town - Havant and Waterlooville
15-02-2020 16:00 St.Albans - Oxford City
15-02-2020 16:00 Tonbridge Angels - Hungerford Town
32. runde
22-02-2020 16:00 Altrincham - King's Lynn Town
22-02-2020 16:00 Boston United - Telford
22-02-2020 16:00 Bradford PA - Kettering Town FC
22-02-2020 16:00 Chester - Brackley Town
22-02-2020 16:00 Curzon - Gloucester City
22-02-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Blyth Spartans
22-02-2020 16:00 Guiseley - Gateshead
22-02-2020 16:00 Hereford - Darlington
22-02-2020 16:00 Kidderminster - York
22-02-2020 16:00 Leamington - Southport
22-02-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Alfreton
22-02-2020 16:00 Bath City - Dulwich Hamlet
22-02-2020 16:00 Chelmsford - Slough Town
22-02-2020 16:00 Dartford - Eastbourne Borough
22-02-2020 16:00 Havant and Waterlooville - St.Albans
22-02-2020 16:00 Hemel Hempstead - Concord Rangers
22-02-2020 16:00 Hungerford Town - Braintree Town
22-02-2020 16:00 Maidstone - Hampton & Richmond
22-02-2020 16:00 Oxford City - Tonbridge Angels
22-02-2020 16:00 Wealdstone - Dorking Wanderers
22-02-2020 16:00 Welling - Chippenham Town
22-02-2020 16:00 Weymouth - Billericay
33. runde
29-02-2020 16:00 Blyth Spartans - Kettering Town FC
29-02-2020 16:00 Boston United - Farsley Celtic AFC
29-02-2020 16:00 Chester - Gateshead
29-02-2020 16:00 Darlington - Brackley Town
29-02-2020 16:00 Gloucester City - Alfreton
29-02-2020 16:00 Hereford - Altrincham
29-02-2020 16:00 Kidderminster - Guiseley
29-02-2020 16:00 King's Lynn Town - Southport
29-02-2020 16:00 Leamington - Bradford PA
29-02-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Telford
29-02-2020 16:00 York - Curzon
29-02-2020 16:00 Braintree Town - Bath City
29-02-2020 16:00 Chippenham Town - St.Albans
29-02-2020 16:00 Concord Rangers - Oxford City
29-02-2020 16:00 Dartford - Wealdstone
29-02-2020 16:00 Dorking Wanderers - Slough Town
29-02-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
29-02-2020 16:00 Eastbourne Borough - Billericay
29-02-2020 16:00 Hampton & Richmond - Chelmsford
29-02-2020 16:00 Hungerford Town - Hemel Hempstead
29-02-2020 16:00 Welling - Havant and Waterlooville
29-02-2020 16:00 Weymouth - Maidstone
34. runde
07-03-2020 16:00 Telford - Darlington
07-03-2020 16:00 Alfreton - York
07-03-2020 16:00 Altrincham - Spennymoor Town FC
07-03-2020 16:00 Brackley Town - Blyth Spartans
07-03-2020 16:00 Bradford PA - Chester
07-03-2020 16:00 Curzon - Boston United
07-03-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Hereford
07-03-2020 16:00 Gateshead - King's Lynn Town
07-03-2020 16:00 Guiseley - Leamington
07-03-2020 16:00 Kettering Town FC - Gloucester City
07-03-2020 16:00 Southport - Kidderminster
07-03-2020 16:00 Bath City - Weymouth
07-03-2020 16:00 Billericay - Braintree Town
07-03-2020 16:00 Chelmsford - Concord Rangers
07-03-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Hampton & Richmond
07-03-2020 16:00 Hemel Hempstead - Dorking Wanderers
07-03-2020 16:00 Maidstone - Welling
07-03-2020 16:00 Oxford City - Chippenham Town
07-03-2020 16:00 Slough Town - Hungerford Town
07-03-2020 16:00 St.Albans - Dartford
07-03-2020 16:00 Tonbridge Angels - Eastbourne Borough
07-03-2020 16:00 Wealdstone - Dulwich Hamlet
35. runde
14-03-2020 16:00 Telford - Kettering Town FC
14-03-2020 16:00 Alfreton - Brackley Town
14-03-2020 16:00 Bradford PA - Curzon
14-03-2020 16:00 Chester - Boston United
14-03-2020 16:00 Darlington - Farsley Celtic AFC
14-03-2020 16:00 Gloucester City - Blyth Spartans
14-03-2020 16:00 King's Lynn Town - Guiseley
14-03-2020 16:00 Leamington - Kidderminster
14-03-2020 16:00 Southport - Gateshead
14-03-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Hereford
14-03-2020 16:00 York - Altrincham
14-03-2020 16:00 Braintree Town - St.Albans
14-03-2020 16:00 Chippenham Town - Wealdstone
14-03-2020 16:00 Concord Rangers - Tonbridge Angels
14-03-2020 16:00 Dartford - Chelmsford
14-03-2020 16:00 Dorking Wanderers - Havant and Waterlooville
14-03-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Hemel Hempstead
14-03-2020 16:00 Eastbourne Borough - Maidstone
14-03-2020 16:00 Hampton & Richmond - Oxford City
14-03-2020 16:00 Hungerford Town - Bath City
14-03-2020 16:00 Welling - Billericay
14-03-2020 16:00 Weymouth - Slough Town
36. runde
21-03-2020 16:00 Altrincham - Chester
21-03-2020 16:00 Blyth Spartans - Spennymoor Town FC
21-03-2020 16:00 Boston United - Alfreton
21-03-2020 16:00 Brackley Town - Leamington
21-03-2020 16:00 Curzon - Southport
21-03-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - York
21-03-2020 16:00 Gateshead - Darlington
21-03-2020 16:00 Guiseley - Bradford PA
21-03-2020 16:00 Hereford - Gloucester City
21-03-2020 16:00 Kettering Town FC - King's Lynn Town
21-03-2020 16:00 Kidderminster - Telford
21-03-2020 16:00 Bath City - Welling
21-03-2020 16:00 Billericay - Chippenham Town
21-03-2020 16:00 Chelmsford - Weymouth
21-03-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Dartford
21-03-2020 16:00 Hemel Hempstead - Hampton & Richmond
21-03-2020 16:00 Maidstone - Hungerford Town
21-03-2020 16:00 Oxford City - Eastbourne Borough
21-03-2020 16:00 Slough Town - Concord Rangers
21-03-2020 16:00 St.Albans - Dulwich Hamlet
21-03-2020 16:00 Tonbridge Angels - Dorking Wanderers
21-03-2020 16:00 Wealdstone - Braintree Town
37. runde
28-03-2020 16:00 Telford - Hereford
28-03-2020 16:00 Alfreton - Altrincham
28-03-2020 16:00 Bradford PA - Gateshead
28-03-2020 16:00 Chester - Kettering Town FC
28-03-2020 16:00 Darlington - Curzon
28-03-2020 16:00 Gloucester City - Kidderminster
28-03-2020 16:00 King's Lynn Town - Brackley Town
28-03-2020 16:00 Leamington - Boston United
28-03-2020 16:00 Southport - Farsley Celtic AFC
28-03-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Guiseley
28-03-2020 16:00 York - Blyth Spartans
28-03-2020 16:00 Chelmsford - St.Albans
28-03-2020 16:00 Chippenham Town - Eastbourne Borough
28-03-2020 16:00 Concord Rangers - Wealdstone
28-03-2020 16:00 Dartford - Bath City
28-03-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Oxford City
28-03-2020 16:00 Hampton & Richmond - Braintree Town
28-03-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Billericay
28-03-2020 16:00 Hemel Hempstead - Maidstone
28-03-2020 16:00 Hungerford Town - Weymouth
28-03-2020 16:00 Tonbridge Angels - Slough Town
28-03-2020 16:00 Welling - Dorking Wanderers
38. runde
04-04-2020 16:00 Altrincham - Gloucester City
04-04-2020 16:00 Blyth Spartans - Alfreton
04-04-2020 16:00 Boston United - Spennymoor Town FC
04-04-2020 16:00 Brackley Town - York
04-04-2020 16:00 Curzon - Leamington
04-04-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Chester
04-04-2020 16:00 Gateshead - Telford
04-04-2020 16:00 Guiseley - Southport
04-04-2020 16:00 Hereford - King's Lynn Town
04-04-2020 16:00 Kettering Town FC - Darlington
04-04-2020 16:00 Kidderminster - Bradford PA
04-04-2020 16:00 Bath City - Havant and Waterlooville
04-04-2020 16:00 Billericay - Dulwich Hamlet
04-04-2020 16:00 Braintree Town - Welling
04-04-2020 16:00 Dorking Wanderers - Concord Rangers
04-04-2020 16:00 Eastbourne Borough - Hungerford Town
04-04-2020 16:00 Maidstone - Dartford
04-04-2020 16:00 Oxford City - Chelmsford
04-04-2020 16:00 Slough Town - Chippenham Town
04-04-2020 16:00 St.Albans - Tonbridge Angels
04-04-2020 16:00 Wealdstone - Hampton & Richmond
04-04-2020 16:00 Weymouth - Hemel Hempstead
39. runde
10-04-2020 16:00 Altrincham - Boston United
10-04-2020 16:00 Bradford PA - Darlington
10-04-2020 16:00 Gateshead - York
10-04-2020 16:00 Gloucester City - Brackley Town
10-04-2020 16:00 Guiseley - Blyth Spartans
10-04-2020 16:00 Hereford - Chester
10-04-2020 16:00 Kidderminster - Kettering Town FC
10-04-2020 16:00 King's Lynn Town - Farsley Celtic AFC
10-04-2020 16:00 Leamington - Telford
10-04-2020 16:00 Southport - Alfreton
10-04-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Curzon
10-04-2020 16:00 Bath City - Slough Town
10-04-2020 16:00 Braintree Town - Dartford
10-04-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Eastbourne Borough
10-04-2020 16:00 Hampton & Richmond - Dorking Wanderers
10-04-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Tonbridge Angels
10-04-2020 16:00 Hemel Hempstead - Oxford City
10-04-2020 16:00 Hungerford Town - Wealdstone
10-04-2020 16:00 Maidstone - Concord Rangers
10-04-2020 16:00 St.Albans - Billericay
10-04-2020 16:00 Welling - Chelmsford
10-04-2020 16:00 Weymouth - Chippenham Town
40. runde
13-04-2020 16:00 Telford - Southport
13-04-2020 16:00 Alfreton - Guiseley
13-04-2020 16:00 Blyth Spartans - Bradford PA
13-04-2020 16:00 Boston United - Gloucester City
13-04-2020 16:00 Brackley Town - Hereford
13-04-2020 16:00 Chester - Kidderminster
13-04-2020 16:00 Curzon - King's Lynn Town
13-04-2020 16:00 Darlington - Altrincham
13-04-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Gateshead
13-04-2020 16:00 Kettering Town FC - Leamington
13-04-2020 16:00 York - Spennymoor Town FC
13-04-2020 16:00 Billericay - Hemel Hempstead
13-04-2020 16:00 Chelmsford - Maidstone
13-04-2020 16:00 Chippenham Town - Hampton & Richmond
13-04-2020 16:00 Concord Rangers - St.Albans
13-04-2020 16:00 Dartford - Hungerford Town
13-04-2020 16:00 Dorking Wanderers - Braintree Town
13-04-2020 16:00 Eastbourne Borough - Havant and Waterlooville
13-04-2020 16:00 Oxford City - Bath City
13-04-2020 16:00 Slough Town - Dulwich Hamlet
13-04-2020 16:00 Tonbridge Angels - Welling
13-04-2020 16:00 Wealdstone - Weymouth
41. runde
18-04-2020 16:00 Altrincham - Brackley Town
18-04-2020 16:00 Bradford PA - Alfreton
18-04-2020 16:00 Gateshead - Kettering Town FC
18-04-2020 16:00 Gloucester City - Chester
18-04-2020 16:00 Guiseley - Boston United
18-04-2020 16:00 Hereford - Blyth Spartans
18-04-2020 16:00 Kidderminster - Curzon
18-04-2020 16:00 King's Lynn Town - Telford
18-04-2020 16:00 Leamington - York
18-04-2020 16:00 Southport - Darlington
18-04-2020 16:00 Spennymoor Town FC - Farsley Celtic AFC
18-04-2020 16:00 Bath City - Chelmsford
18-04-2020 16:00 Braintree Town - Chippenham Town
18-04-2020 16:00 Dulwich Hamlet - Dorking Wanderers
18-04-2020 16:00 Hampton & Richmond - Eastbourne Borough
18-04-2020 16:00 Havant and Waterlooville - Oxford City
18-04-2020 16:00 Hemel Hempstead - Dartford
18-04-2020 16:00 Hungerford Town - Billericay
18-04-2020 16:00 Maidstone - Wealdstone
18-04-2020 16:00 St.Albans - Slough Town
18-04-2020 16:00 Welling - Concord Rangers
18-04-2020 16:00 Weymouth - Tonbridge Angels
42. runde
25-04-2020 16:00 Telford - Bradford PA
25-04-2020 16:00 Alfreton - Kidderminster
25-04-2020 16:00 Blyth Spartans - Leamington
25-04-2020 16:00 Boston United - Hereford
25-04-2020 16:00 Brackley Town - Gateshead
25-04-2020 16:00 Chester - Spennymoor Town FC
25-04-2020 16:00 Curzon - Guiseley
25-04-2020 16:00 Darlington - King's Lynn Town
25-04-2020 16:00 Farsley Celtic AFC - Altrincham
25-04-2020 16:00 Kettering Town FC - Southport
25-04-2020 16:00 York - Gloucester City
25-04-2020 16:00 Billericay - Hampton & Richmond
25-04-2020 16:00 Chelmsford - Havant and Waterlooville
25-04-2020 16:00 Chippenham Town - Hungerford Town
25-04-2020 16:00 Concord Rangers - Dulwich Hamlet
25-04-2020 16:00 Dartford - Weymouth
25-04-2020 16:00 Dorking Wanderers - St.Albans
25-04-2020 16:00 Eastbourne Borough - Braintree Town
25-04-2020 16:00 Oxford City - Welling
25-04-2020 16:00 Slough Town - Maidstone
25-04-2020 16:00 Tonbridge Angels - Bath City
25-04-2020 16:00 Wealdstone - Hemel Hempstead

Her finder du kampprogrammet for 6. Division Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.