1. Division kampprogram
Serbien
1. runde | ||||
---|---|---|---|---|
29-07-2023 | 18:55 | Cukaricki | 2 - 0 | Radnicki Nis |
29-07-2023 | 18:55 | FK Spartak Subotica | 2 - 1 | FK IMT Beograd |
29-07-2023 | 21:00 | TSC Backa Topola | 3 - 3 | Partizan Beograd |
29-07-2023 | 21:00 | Vozdovac | 0 - 0 | Javor |
30-07-2023 | 18:55 | Novi Pazar | 2 - 0 | FK Radnicki 1923 |
30-07-2023 | 20:00 | Napredak | 0 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
30-07-2023 | 20:00 | Røde Stjerne | 5 - 0 | Vojvodina |
31-07-2023 | 19:00 | Mladost Lucani | 0 - 0 | FK Radnik Surdulica |
2. runde | ||||
---|---|---|---|---|
03-08-2023 | 17:55 | Radnicki Nis | 0 - 3 | TSC Backa Topola |
05-08-2023 | 18:00 | Javor | 3 - 1 | Novi Pazar |
05-08-2023 | 20:30 | Zeleznicar Pancevo | 0 - 2 | Mladost Lucani |
06-08-2023 | 16:55 | Røde Stjerne | 4 - 0 | Napredak |
06-08-2023 | 17:00 | FK Radnicki 1923 | 1 - 2 | Cukaricki |
06-08-2023 | 19:00 | Vojvodina | 0 - 2 | Partizan Beograd |
06-08-2023 | 21:05 | FK IMT Beograd | 2 - 2 | Vozdovac |
07-08-2023 | 18:00 | FK Radnik Surdulica | 2 - 0 | FK Spartak Subotica |
3. runde | ||||
---|---|---|---|---|
11-08-2023 | 18:55 | Mladost Lucani | 1 - 4 | Røde Stjerne |
12-08-2023 | 18:55 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | FK Radnicki 1923 |
12-08-2023 | 18:55 | Vozdovac | 1 - 1 | FK Radnik Surdulica |
12-08-2023 | 21:00 | Cukaricki | 2 - 2 | Javor |
13-08-2023 | 18:55 | Napredak | 0 - 0 | Vojvodina |
13-08-2023 | 19:30 | Partizan Beograd | 2 - 1 | Radnicki Nis |
13-08-2023 | 21:00 | FK Spartak Subotica | 3 - 0 | Zeleznicar Pancevo |
14-08-2023 | 18:00 | Novi Pazar | 3 - 4 | FK IMT Beograd |
4. runde | ||||
---|---|---|---|---|
18-08-2023 | 18:00 | FK IMT Beograd | 3 - 0 | Cukaricki |
19-08-2023 | 19:00 | Vojvodina | 3 - 2 | Radnicki Nis |
19-08-2023 | 20:30 | Røde Stjerne | 3 - 0 | FK Spartak Subotica |
19-08-2023 | 21:00 | Zeleznicar Pancevo | 0 - 1 | Vozdovac |
20-08-2023 | 17:15 | FK Radnik Surdulica | 0 - 0 | Novi Pazar |
20-08-2023 | 19:30 | Napredak | 0 - 1 | Mladost Lucani |
20-08-2023 | 19:30 | Javor | 0 - 3 | TSC Backa Topola |
5. runde | ||||
---|---|---|---|---|
25-08-2023 | 18:30 | Radnicki Nis | 4 - 1 | FK Radnicki 1923 |
26-08-2023 | 18:00 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | FK IMT Beograd |
26-08-2023 | 19:00 | Vozdovac | 3 - 2 | Røde Stjerne |
26-08-2023 | 20:30 | Mladost Lucani | 2 - 2 | Vojvodina |
27-08-2023 | 17:30 | Novi Pazar | 1 - 0 | Zeleznicar Pancevo |
27-08-2023 | 19:30 | Cukaricki | 0 - 0 | FK Radnik Surdulica |
27-08-2023 | 19:30 | FK Spartak Subotica | 1 - 3 | Napredak |
27-08-2023 | 19:35 | Partizan Beograd | 3 - 1 | Javor |
6. runde | ||||
---|---|---|---|---|
01-09-2023 | 19:00 | FK Radnik Surdulica | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
02-09-2023 | 18:00 | Napredak | 2 - 1 | Vozdovac |
02-09-2023 | 20:00 | Røde Stjerne | 2 - 1 | Novi Pazar |
02-09-2023 | 20:00 | Javor | 1 - 0 | Radnicki Nis |
02-09-2023 | 21:00 | Vojvodina | 2 - 1 | FK Radnicki 1923 |
03-09-2023 | 19:30 | Mladost Lucani | 2 - 1 | FK Spartak Subotica |
03-09-2023 | 20:00 | FK IMT Beograd | 2 - 3 | Partizan Beograd |
04-09-2023 | 19:00 | Zeleznicar Pancevo | 2 - 2 | Cukaricki |
7. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-09-2023 | 18:05 | Cukaricki | 2 - 1 | Røde Stjerne |
16-09-2023 | 19:00 | Vozdovac | 3 - 1 | Mladost Lucani |
16-09-2023 | 19:00 | TSC Backa Topola | 6 - 3 | Zeleznicar Pancevo |
16-09-2023 | 20:15 | FK Spartak Subotica | 2 - 0 | Vojvodina |
17-09-2023 | 16:00 | FK Radnicki 1923 | 2 - 0 | Javor |
17-09-2023 | 17:00 | Novi Pazar | 2 - 1 | Napredak |
17-09-2023 | 19:30 | Radnicki Nis | 1 - 0 | FK IMT Beograd |
17-09-2023 | 19:35 | Partizan Beograd | 3 - 2 | FK Radnik Surdulica |
8. runde | ||||
---|---|---|---|---|
21-09-2023 | 16:30 | FK IMT Beograd | 1 - 0 | FK Radnicki 1923 |
22-09-2023 | 16:00 | FK Radnik Surdulica | 0 - 0 | Radnicki Nis |
22-09-2023 | 18:00 | FK Spartak Subotica | 1 - 0 | Vozdovac |
22-09-2023 | 20:00 | Zeleznicar Pancevo | 1 - 2 | Partizan Beograd |
23-09-2023 | 19:00 | Vojvodina | 2 - 1 | Javor |
23-09-2023 | 19:00 | Mladost Lucani | 2 - 0 | Novi Pazar |
10. runde | ||||
---|---|---|---|---|
29-09-2023 | 18:30 | Vojvodina | 2 - 1 | FK IMT Beograd |
30-09-2023 | 17:00 | FK Spartak Subotica | 0 - 3 | Cukaricki |
30-09-2023 | 18:05 | Røde Stjerne | 1 - 0 | Radnicki Nis |
30-09-2023 | 19:00 | Mladost Lucani | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
01-10-2023 | 16:00 | FK Radnik Surdulica | 0 - 1 | Javor |
01-10-2023 | 17:00 | Napredak | 0 - 2 | Partizan Beograd |
01-10-2023 | 18:00 | Zeleznicar Pancevo | 0 - 2 | FK Radnicki 1923 |
02-10-2023 | 19:00 | Vozdovac | 1 - 0 | Novi Pazar |
11. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-10-2023 | 16:30 | FK IMT Beograd | 1 - 1 | FK Radnik Surdulica |
06-10-2023 | 18:00 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Napredak |
07-10-2023 | 16:00 | Novi Pazar | 3 - 1 | Vojvodina |
07-10-2023 | 18:00 | Javor | 2 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
07-10-2023 | 18:30 | Partizan Beograd | 2 - 0 | Mladost Lucani |
08-10-2023 | 15:00 | FK Radnicki 1923 | 0 - 3 | Røde Stjerne |
08-10-2023 | 17:30 | TSC Backa Topola | 0 - 2 | FK Spartak Subotica |
08-10-2023 | 17:30 | Cukaricki | 1 - 1 | Vozdovac |
12. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-10-2023 | 17:00 | Novi Pazar | 1 - 0 | Cukaricki |
20-10-2023 | 19:00 | Napredak | 1 - 3 | FK Radnicki 1923 |
20-10-2023 | 20:00 | FK Spartak Subotica | 0 - 3 | Partizan Beograd |
21-10-2023 | 18:30 | Røde Stjerne | 3 - 2 | Javor |
21-10-2023 | 19:00 | Vozdovac | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
22-10-2023 | 18:00 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Radnicki Nis |
22-10-2023 | 18:00 | Vojvodina | 3 - 0 | FK Radnik Surdulica |
23-10-2023 | 18:00 | Zeleznicar Pancevo | 3 - 1 | FK IMT Beograd |
4. runde | ||||
---|---|---|---|---|
25-10-2023 | 14:00 | FK Radnicki 1923 | 0 - 4 | Partizan Beograd |
13. runde | ||||
---|---|---|---|---|
27-10-2023 | 18:00 | Javor | 0 - 2 | Napredak |
28-10-2023 | 15:00 | FK Radnik Surdulica | 0 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
28-10-2023 | 18:30 | Radnicki Nis | 1 - 1 | FK Spartak Subotica |
28-10-2023 | 18:30 | FK IMT Beograd | 1 - 2 | Røde Stjerne |
29-10-2023 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 4 - 1 | Mladost Lucani |
29-10-2023 | 16:30 | Cukaricki | 2 - 2 | Vojvodina |
29-10-2023 | 18:30 | Partizan Beograd | 3 - 0 | Vozdovac |
29-10-2023 | 19:00 | TSC Backa Topola | 1 - 1 | Novi Pazar |
8. runde | ||||
---|---|---|---|---|
01-11-2023 | 19:00 | Røde Stjerne | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
14. runde | ||||
---|---|---|---|---|
04-11-2023 | 18:00 | Røde Stjerne | 3 - 1 | FK Radnik Surdulica |
05-11-2023 | 15:00 | Vojvodina | 2 - 2 | Zeleznicar Pancevo |
05-11-2023 | 15:30 | Cukaricki | 0 - 2 | TSC Backa Topola |
05-11-2023 | 19:30 | Vozdovac | 1 - 1 | Radnicki Nis |
06-11-2023 | 15:00 | Novi Pazar | 0 - 1 | Partizan Beograd |
06-11-2023 | 17:00 | FK Spartak Subotica | 1 - 3 | FK Radnicki 1923 |
06-11-2023 | 18:30 | Napredak | 0 - 4 | FK IMT Beograd |
06-11-2023 | 19:00 | Mladost Lucani | 1 - 0 | Javor |
15. runde | ||||
---|---|---|---|---|
10-11-2023 | 17:00 | Radnicki Nis | 0 - 1 | Novi Pazar |
11-11-2023 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 3 - 0 | Vozdovac |
11-11-2023 | 16:00 | FK Radnik Surdulica | 1 - 2 | Napredak |
11-11-2023 | 18:00 | Zeleznicar Pancevo | 1 - 2 | Røde Stjerne |
11-11-2023 | 18:30 | FK IMT Beograd | 0 - 1 | Mladost Lucani |
12-11-2023 | 16:30 | Javor | 2 - 0 | FK Spartak Subotica |
12-11-2023 | 19:00 | Partizan Beograd | 2 - 1 | Cukaricki |
12-11-2023 | 19:30 | TSC Backa Topola | 1 - 2 | Vojvodina |
16. runde | ||||
---|---|---|---|---|
24-11-2023 | 17:00 | FK IMT Beograd | 0 - 1 | FK Spartak Subotica |
25-11-2023 | 14:00 | FK Radnik Surdulica | 1 - 1 | Mladost Lucani |
25-11-2023 | 16:00 | Vojvodina | 1 - 2 | Røde Stjerne |
25-11-2023 | 18:30 | Partizan Beograd | 0 - 4 | TSC Backa Topola |
26-11-2023 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 0 - 4 | Novi Pazar |
26-11-2023 | 15:00 | Radnicki Nis | 0 - 2 | Cukaricki |
26-11-2023 | 18:30 | Zeleznicar Pancevo | 2 - 1 | Napredak |
27-11-2023 | 16:00 | Javor | 4 - 0 | Vozdovac |
17. runde | ||||
---|---|---|---|---|
01-12-2023 | 16:30 | Novi Pazar | 2 - 0 | Javor |
01-12-2023 | 18:30 | FK Spartak Subotica | 1 - 0 | FK Radnik Surdulica |
02-12-2023 | 15:30 | Partizan Beograd | 3 - 1 | Vojvodina |
02-12-2023 | 15:30 | Mladost Lucani | 1 - 0 | Zeleznicar Pancevo |
02-12-2023 | 19:00 | Vozdovac | 4 - 0 | FK IMT Beograd |
03-12-2023 | 13:00 | Cukaricki | 4 - 1 | FK Radnicki 1923 |
03-12-2023 | 15:00 | Napredak | 0 - 1 | Røde Stjerne |
03-12-2023 | 17:00 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | Radnicki Nis |
18. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-12-2023 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 0 - 0 | TSC Backa Topola |
09-12-2023 | 16:00 | Røde Stjerne | 3 - 1 | Mladost Lucani |
09-12-2023 | 18:30 | Zeleznicar Pancevo | 2 - 1 | FK Spartak Subotica |
10-12-2023 | 13:00 | FK Radnik Surdulica | 1 - 1 | Vozdovac |
10-12-2023 | 15:00 | Javor | 1 - 2 | Cukaricki |
10-12-2023 | 17:00 | FK IMT Beograd | 1 - 0 | Novi Pazar |
11-12-2023 | 16:00 | Radnicki Nis | 2 - 1 | Partizan Beograd |
11-12-2023 | 18:30 | Vojvodina | 2 - 0 | Napredak |
19. runde | ||||
---|---|---|---|---|
15-12-2023 | 16:00 | Novi Pazar | 2 - 1 | FK Radnik Surdulica |
15-12-2023 | 18:00 | Vozdovac | 5 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
16-12-2023 | 14:00 | Radnicki Nis | 0 - 1 | Vojvodina |
16-12-2023 | 14:00 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Napredak |
16-12-2023 | 16:00 | FK Spartak Subotica | 1 - 4 | Røde Stjerne |
16-12-2023 | 18:30 | Partizan Beograd | 3 - 3 | FK Radnicki 1923 |
18-12-2023 | 16:00 | TSC Backa Topola | 3 - 0 | Javor |
18-12-2023 | 18:00 | Cukaricki | 0 - 1 | FK IMT Beograd |
9. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-12-2023 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 1 - 0 | FK Radnik Surdulica |
20-12-2023 | 18:00 | Partizan Beograd | 2 - 1 | Røde Stjerne |
21-12-2023 | 15:00 | Novi Pazar | 0 - 1 | FK Spartak Subotica |
21-12-2023 | 17:00 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
21-12-2023 | 19:00 | Vozdovac | 3 - 2 | Vojvodina |
22-12-2023 | 14:00 | Cukaricki | 3 - 0 | Mladost Lucani |
22-12-2023 | 16:00 | Javor | 1 - 1 | FK IMT Beograd |
22-12-2023 | 17:00 | TSC Backa Topola | 1 - 1 | Napredak |
20. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-02-2024 | 15:30 | FK Radnik Surdulica | 0 - 3 | Cukaricki |
10-02-2024 | 13:00 | Zeleznicar Pancevo | 2 - 2 | Novi Pazar |
10-02-2024 | 14:00 | Javor | 0 - 1 | Partizan Beograd |
10-02-2024 | 15:00 | Vojvodina | 1 - 1 | Mladost Lucani |
10-02-2024 | 16:30 | Røde Stjerne | 2 - 1 | Vozdovac |
11-02-2024 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 3 - 2 | Radnicki Nis |
11-02-2024 | 15:00 | FK IMT Beograd | 0 - 2 | TSC Backa Topola |
12-02-2024 | 16:00 | Napredak | 1 - 1 | FK Spartak Subotica |
21. runde | ||||
---|---|---|---|---|
17-02-2024 | 14:00 | Novi Pazar | 0 - 3 | Røde Stjerne |
17-02-2024 | 16:15 | Partizan Beograd | 5 - 2 | FK IMT Beograd |
17-02-2024 | 18:30 | Cukaricki | 2 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
18-02-2024 | 13:00 | FK Radnicki 1923 | 2 - 1 | Vojvodina |
18-02-2024 | 15:00 | FK Spartak Subotica | 0 - 1 | Mladost Lucani |
18-02-2024 | 17:00 | TSC Backa Topola | 1 - 0 | FK Radnik Surdulica |
18-02-2024 | 17:00 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Javor |
19-02-2024 | 17:00 | Vozdovac | 1 - 2 | Napredak |
22. runde | ||||
---|---|---|---|---|
23-02-2024 | 17:00 | FK IMT Beograd | 0 - 3 | Radnicki Nis |
24-02-2024 | 13:45 | FK Radnik Surdulica | 1 - 2 | Partizan Beograd |
24-02-2024 | 16:00 | Røde Stjerne | 3 - 0 | Cukaricki |
24-02-2024 | 18:30 | Zeleznicar Pancevo | 2 - 3 | TSC Backa Topola |
25-02-2024 | 14:00 | Javor | 0 - 3 | FK Radnicki 1923 |
25-02-2024 | 16:30 | Napredak | 3 - 1 | Novi Pazar |
25-02-2024 | 18:30 | Vojvodina | 0 - 0 | FK Spartak Subotica |
26-02-2024 | 16:30 | Mladost Lucani | 2 - 0 | Vozdovac |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
01-03-2024 | 14:00 | FK Radnicki 1923 | 1 - 0 | FK IMT Beograd |
01-03-2024 | 18:30 | Cukaricki | 2 - 1 | Napredak |
02-03-2024 | 14:00 | Javor | 2 - 2 | Vojvodina |
02-03-2024 | 16:00 | TSC Backa Topola | 1 - 3 | Røde Stjerne |
02-03-2024 | 18:30 | Partizan Beograd | 3 - 1 | Zeleznicar Pancevo |
03-03-2024 | 13:00 | Radnicki Nis | 0 - 3 | FK Radnik Surdulica |
03-03-2024 | 14:30 | Novi Pazar | 0 - 0 | Mladost Lucani |
03-03-2024 | 16:30 | Vozdovac | 0 - 2 | FK Spartak Subotica |
24. runde | ||||
---|---|---|---|---|
07-03-2024 | 14:00 | FK IMT Beograd | 2 - 1 | Javor |
07-03-2024 | 16:00 | Napredak | 0 - 0 | TSC Backa Topola |
08-03-2024 | 16:30 | FK Spartak Subotica | 0 - 1 | Novi Pazar |
08-03-2024 | 16:30 | FK Radnik Surdulica | 0 - 1 | FK Radnicki 1923 |
08-03-2024 | 18:30 | Vojvodina | 2 - 1 | Vozdovac |
08-03-2024 | 18:30 | Mladost Lucani | 1 - 0 | Cukaricki |
09-03-2024 | 17:00 | Røde Stjerne | 2 - 2 | Partizan Beograd |
09-03-2024 | 19:00 | Zeleznicar Pancevo | 3 - 2 | Radnicki Nis |
25. runde | ||||
---|---|---|---|---|
12-03-2024 | 14:00 | TSC Backa Topola | 4 - 1 | Mladost Lucani |
12-03-2024 | 16:00 | Cukaricki | 2 - 2 | FK Spartak Subotica |
12-03-2024 | 16:00 | Novi Pazar | 2 - 2 | Vozdovac |
12-03-2024 | 18:00 | Javor | 2 - 1 | FK Radnik Surdulica |
12-03-2024 | 20:00 | FK IMT Beograd | 1 - 3 | Vojvodina |
13-03-2024 | 14:00 | FK Radnicki 1923 | 3 - 0 | Zeleznicar Pancevo |
13-03-2024 | 16:55 | Partizan Beograd | 0 - 1 | Napredak |
13-03-2024 | 19:00 | Radnicki Nis | 0 - 2 | Røde Stjerne |
26. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-03-2024 | 14:00 | FK Radnik Surdulica | 0 - 1 | FK IMT Beograd |
16-03-2024 | 16:00 | Vozdovac | 1 - 1 | Cukaricki |
16-03-2024 | 18:00 | FK Spartak Subotica | 2 - 4 | TSC Backa Topola |
16-03-2024 | 20:00 | Vojvodina | 1 - 0 | Novi Pazar |
17-03-2024 | 13:30 | Mladost Lucani | 1 - 1 | Partizan Beograd |
17-03-2024 | 16:00 | Røde Stjerne | 5 - 0 | FK Radnicki 1923 |
17-03-2024 | 18:00 | Zeleznicar Pancevo | 0 - 1 | Javor |
17-03-2024 | 20:00 | Napredak | 1 - 0 | Radnicki Nis |
27. runde | ||||
---|---|---|---|---|
29-03-2024 | 14:00 | Cukaricki | - | Novi Pazar |
29-03-2024 | 16:00 | FK Radnik Surdulica | - | Vojvodina |
29-03-2024 | 18:00 | FK IMT Beograd | - | Zeleznicar Pancevo |
29-03-2024 | 18:00 | TSC Backa Topola | - | Vozdovac |
30-03-2024 | 14:00 | FK Radnicki 1923 | - | Napredak |
30-03-2024 | 14:00 | Radnicki Nis | - | Mladost Lucani |
30-03-2024 | 16:00 | Javor | - | Røde Stjerne |
30-03-2024 | 18:30 | Partizan Beograd | - | FK Spartak Subotica |
28. runde | ||||
---|---|---|---|---|
02-04-2024 | 16:30 | Novi Pazar | - | TSC Backa Topola |
02-04-2024 | 18:30 | Vojvodina | - | Cukaricki |
02-04-2024 | 19:00 | Zeleznicar Pancevo | - | FK Radnik Surdulica |
03-04-2024 | 16:30 | Mladost Lucani | - | FK Radnicki 1923 |
03-04-2024 | 16:55 | Vozdovac | - | Partizan Beograd |
03-04-2024 | 18:30 | FK Spartak Subotica | - | Radnicki Nis |
03-04-2024 | 19:00 | Røde Stjerne | - | FK IMT Beograd |
04-04-2024 | 17:30 | Napredak | - | Javor |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
07-04-2024 | 16:00 | TSC Backa Topola | - | Cukaricki |
07-04-2024 | 16:00 | Partizan Beograd | - | Novi Pazar |
07-04-2024 | 16:00 | Radnicki Nis | - | Vozdovac |
07-04-2024 | 16:00 | FK Radnicki 1923 | - | FK Spartak Subotica |
07-04-2024 | 16:00 | Javor | - | Mladost Lucani |
07-04-2024 | 16:00 | FK IMT Beograd | - | Napredak |
07-04-2024 | 16:00 | Zeleznicar Pancevo | - | Vojvodina |
07-04-2024 | 16:00 | FK Radnik Surdulica | - | Røde Stjerne |
30. runde | ||||
---|---|---|---|---|
14-04-2024 | 16:00 | Vojvodina | - | TSC Backa Topola |
14-04-2024 | 16:00 | Cukaricki | - | Partizan Beograd |
14-04-2024 | 16:00 | Novi Pazar | - | Radnicki Nis |
14-04-2024 | 16:00 | Vozdovac | - | FK Radnicki 1923 |
14-04-2024 | 16:00 | FK Spartak Subotica | - | Javor |
14-04-2024 | 16:00 | Mladost Lucani | - | FK IMT Beograd |
14-04-2024 | 16:00 | Napredak | - | FK Radnik Surdulica |
14-04-2024 | 16:00 | Røde Stjerne | - | Zeleznicar Pancevo |