Venskabskamp kampprogram

International
1. runde
04-01-2022 14:00 Wolfsburg 5 - 4 Paderborn
05-01-2022 15:00 FC Heidenheim 2 - 1 Beerschot
05-01-2022 15:30 Karlsruher SC 0 - 0 Club Brugge
05-01-2022 15:30 Werder Bremen - St.Truiden
05-01-2022 16:00 Werder Bremen 3 - 0 Viktoria Berlin
06-01-2022 14:00 FC Groningen 1 - 1 Meppen
07-01-2022 14:00 Hamburger SV - Nijmegen
07-01-2022 14:00 Go Ahead Eagles 1 - 2 Borussia Dortmund II
07-01-2022 14:30 Willem II - Cambuur
07-01-2022 14:30 Wehen Wiesbaden 4 - 1 KV Mechelen
07-01-2022 14:30 Willem II - FC Utrecht
07-01-2022 15:00 Gent 0 - 1 AZ Alkmaar
08-01-2022 11:05 Austria Wien 21 - 0 SC Mannswörth
08-01-2022 12:00 Viborg 2 - 0 Hobro IK
08-01-2022 12:30 Feyenoord - Club Brugge
08-01-2022 12:30 Hannover 96 2 - 2 Werder Bremen
08-01-2022 13:00 Young Boys 6 - 1 Thun
08-01-2022 13:00 Cercle Brugge 1 - 4 Union St.Gilloise
08-01-2022 13:30 Werder Bremen - Cercle Brugge
08-01-2022 13:30 B. Mönchengladbach 2 - 3 Viktoria Køln 1904
08-01-2022 13:30 Darmstadt 4 - 2 Jahn Regensburg
08-01-2022 14:00 Dynamo Dresden 5 - 0 Erzgebirge Aue
08-01-2022 14:00 Eupen 1 - 2 Kaiserslautern
08-01-2022 14:30 Kriens 2 - 1 Luzern
08-01-2022 14:35 Basel 3 - 1 Sandhausen
08-01-2022 15:00 FC Heidenheim 3 - 1 OH Leuven
08-01-2022 15:30 Club Brugge 1 - 0 Puskas FC Academy
08-01-2022 16:00 Fortuna Düsseldorf - Standard Liege
08-01-2022 17:30 Vitesse - Servette
09-01-2022 09:00 UTA Arad 1 - 4 Sporting Charleroi
09-01-2022 11:30 Anderlecht 2 - 0 Westerlo
09-01-2022 12:00 PSV Eindhoven - Karlsruher SC
09-01-2022 12:00 Paderborn - Heracles
09-01-2022 13:30 Anderlecht 3 - 0 Zulte Waregem
09-01-2022 14:00 RFC Seraing 5 - 0 Swift Hesperange
09-01-2022 14:30 Ajax - Hajduk Split
10-01-2022 14:00 SV Rödinghausen 1 - 4 FC Groningen
11-01-2022 12:00 Luzern - Puskas FC Academy
11-01-2022 14:30 Wil 2 - 2 Grasshopper
12-01-2022 13:30 Lugano 1 - 2 Basel
12-01-2022 16:00 Young Boys 4 - 2 Servette
12-01-2022 18:00 Austria Wien - Wiener SK
13-01-2022 12:00 Lugano - CFR Cluj
13-01-2022 12:00 Servette - Hajduk Split
13-01-2022 12:00 Luzern - Fehervar FC
13-01-2022 12:00 FC Zürich 3 - 3 Wuppertal
13-01-2022 15:00 Rapid Wien 4 - 0 SV Lafnitz
13-01-2022 15:00 St. Gallen 5 - 5 Winterthur
13-01-2022 17:00 Rapid Wien 2 - 4 Vorwärts Steyr
14-01-2022 12:00 Servette - Sl. Prag
14-01-2022 12:00 Hobro IK 0 - 3 Randers FC
14-01-2022 14:00 Austria Lustenau 1 - 1 WSG Tirol
14-01-2022 15:00 Salzburg 6 - 0 Amstetten
14-01-2022 15:00 Haladas - Hartberg
14-01-2022 17:30 Viborg 5 - 0 Jammerbugt FC
14-01-2022 18:30 Admira Mödling 4 - 1 FC Marchfeld Donauauen
15-01-2022 11:00 Kolding IF 0 - 2 SønderjyskE
15-01-2022 11:00 Lausanne 1 - 1 FC Stade Lausanne-Ouchy
15-01-2022 12:00 Austria Wien - FCM Traiskirchen
15-01-2022 12:00 Austria Wien 8 - 3 TWL Elektra
15-01-2022 12:00 Club Africain - Lausanne
15-01-2022 12:00 Sion 0 - 2 Servette
15-01-2022 13:00 Young Boys 5 - 2 Grasshopper
15-01-2022 13:30 LASK 7 - 1 Grazer AK
15-01-2022 14:00 Ried 1 - 1 Vorwärts Steyr
15-01-2022 14:00 FC Vaduz 0 - 3 Lugano
15-01-2022 14:30 Luzern 0 - 1 Winterthur
15-01-2022 14:30 Sturm Graz 0 - 2 Fehervar FC
15-01-2022 15:00 Altach 1 - 4 St. Gallen
17-01-2022 12:00 FC Zürich 1 - 1 Pogon Szczecin
17-01-2022 15:00 FC Zürich - Wisla Krakow
17-01-2022 16:00 Salzburg - Young Boys
18-01-2022 12:00 Lugano - Ferencvaros
18-01-2022 15:00 Krylya Sovetov Samara 2 - 0 Szeged-Csanad Grosics Akademia
18-01-2022 15:00 FC Ufa 0 - 2 Paksi SE
18-01-2022 15:00 Ried 1 - 3 Salzburg
18-01-2022 15:00 Arsenal Tula - Kisvarda
18-01-2022 16:00 Young Boys 6 - 0 Sion
18-01-2022 20:00 AaB 0 - 3 Sigma Olomouc
19-01-2022 13:00 Rapid Wien 2 - 1 Cracovia
19-01-2022 13:00 Legia Warszawa 2 - 1 FC Krasnodar
19-01-2022 14:00 Basel 3 - 0 Lausanne
19-01-2022 14:30 FC København 3 - 1 Hvidovre
19-01-2022 15:00 Hartberg 1 - 2 Slask Wroclaw
19-01-2022 15:00 Wil 0 - 1 St. Gallen
19-01-2022 15:00 Zenit Petersborg 3 - 0 Emirates Club
19-01-2022 15:30 FC København - B 93
20-01-2022 13:00 OB 2 - 1 Fredericia
20-01-2022 13:00 Rubin Kazan 4 - 4 Fakel
20-01-2022 14:00 FC Sochi 2018 4 - 0 Tom Tomsk
21-01-2022 09:00 Arsenal Tula 1 - 2 Szeged-Csanad Grosics Akademia
21-01-2022 12:00 FC Stade Lausanne-Ouchy 0 - 0 Servette
21-01-2022 13:00 FC Midtjylland 5 - 1 Esbjerg fB
21-01-2022 13:15 SønderjyskE 4 - 0 Holstein Kiel II
21-01-2022 14:00 AC Horsens 2 - 1 Randers FC
21-01-2022 14:30 Wolfsberger AC 3 - 3 Ludogorets
21-01-2022 15:00 Grasshopper 1 - 1 Winterthur
21-01-2022 15:30 Khimki 1 - 1 Banik Ostrava
21-01-2022 16:00 AaB 2 - 2 WSG Tirol
21-01-2022 17:00 Häcken 2 - 1 Norrby
22-01-2022 11:10 Silkeborg IF 3 - 0 Middelfart
22-01-2022 12:00 Salzburg - Sparta Prag
22-01-2022 12:00 Young Boys - Winterthur
22-01-2022 12:00 FK Akhmat 1 - 2 Lechia Gdansk
22-01-2022 13:00 Brøndby IF 1 - 4 Lyngby
22-01-2022 13:00 Young Boys 3 - 1 Lausanne
22-01-2022 13:00 Djurgården 3 - 0 Västerås IK
22-01-2022 13:05 Rapid Wien 1 - 2 Pogon Szczecin
22-01-2022 14:00 FC Zürich 1 - 0 Wil
22-01-2022 14:00 Zenit Petersborg 2 - 2 Botev Plovdiv
22-01-2022 14:00 Sirius 2 - 1 Örebro
22-01-2022 14:00 SK Austria Klagenfurt 5 - 1 Rogaska
22-01-2022 14:00 Ried 6 - 0 LASK Juniors OÖ
22-01-2022 14:30 Lugano 1 - 0 Chiasso
22-01-2022 14:30 FC Nordsjælland 1 - 2 Viborg
22-01-2022 14:30 Luzern 2 - 2 Altach
22-01-2022 15:00 Basel 3 - 1 Xamax
22-01-2022 15:00 LASK 1 - 2 Maribor
22-01-2022 15:00 Hartberg 0 - 0 FC Lviv
22-01-2022 15:00 Krylya Sovetov Samara 1 - 1 NK Celje
22-01-2022 15:00 Salzburg 1 - 2 Admira Mödling
22-01-2022 15:35 Rapid Wien 1 - 2 Teplice
22-01-2022 16:00 FC Rostov 0 - 2 Sparta Prag
22-01-2022 17:00 Lok. Moskva 1 - 1 Jablonec
23-01-2022 09:00 Rubin Kazan 0 - 0 Wisla Plock
23-01-2022 09:00 Fakel 0 - 0 Nizhny Novgorod
23-01-2022 12:00 Silkeborg IF - Raufoss
23-01-2022 13:00 FC Krasnodar 3 - 2 Zilina
23-01-2022 14:00 Dinamo Zagreb 4 - 3 Sturm Graz
23-01-2022 14:30 Schaffhausen 1 - 3 St. Gallen
23-01-2022 15:00 FC Ufa 4 - 1 FC Orenburg
23-01-2022 15:30 Vojvodina 0 - 2 Nizhny Novgorod
24-01-2022 09:00 Krylya Sovetov Samara 2 - 0 FK Radnik Surdulica
24-01-2022 12:00 FC København 3 - 2 FC Helsingør
24-01-2022 12:00 Dynamo Kiev - Kalmar FF
24-01-2022 12:00 CSKA Moskva 0 - 1 F91 Dudelange
24-01-2022 12:40 Spartak Trnava 1 - 1 AaB
24-01-2022 14:30 Wolfsberger AC 1 - 4 Shakhtar Donetsk
25-01-2022 08:00 Zenit Petersborg 5 - 0 Zilina
25-01-2022 13:00 Skive 0 - 5 Randers FC
25-01-2022 13:00 Austria Wien 0 - 0 FC Sochi 2018
25-01-2022 14:00 Randers FC - Raufoss
26-01-2022 08:30 Hartberg - CSKA-Sofia
26-01-2022 12:00 Lugano - Bellinzona
26-01-2022 13:00 Vejle Boldklub - Esbjerg fB
26-01-2022 14:00 Ural 1 - 1 Pyunik
26-01-2022 16:00 Union Berlin - Erzgebirge Aue
26-01-2022 16:00 Sparta Prag 2 - 3 Lok. Moskva
26-01-2022 16:00 Union Berlin 0 - 0 Widzew Lodz
27-01-2022 11:00 Bodø/Glimt 1 - 1 Dynamo Kiev
27-01-2022 12:00 Viking 2 - 2 Jablonec
27-01-2022 12:05 Osasuna 0 - 1 Deportivo Alaves
27-01-2022 13:00 Silkeborg IF 2 - 0 OB
27-01-2022 13:00 FC Rostov - Jablonec
27-01-2022 13:00 FC Köln 2 - 2 Schalke 04
27-01-2022 13:00 Bialystok 1 - 1 Vejle Boldklub
27-01-2022 13:00 Cambuur 0 - 1 Heracles
27-01-2022 13:30 Wolfsberger AC 1 - 1 Bohemians 1905
27-01-2022 14:00 Augsburg 3 - 3 Jahn Regensburg
27-01-2022 14:00 Mainz 05 0 - 1 Eintracht Frankfurt
27-01-2022 14:00 Bochum 0 - 2 Fortuna Düsseldorf
27-01-2022 15:00 Molde 1 - 0 F91 Dudelange
27-01-2022 17:00 AIK 1 - 2 Sollentuna FK
27-01-2022 18:00 Häcken 2 - 3 Fredrikstad
28-01-2022 09:00 LASK 2 - 2 Mladost Lucani
28-01-2022 11:00 Hamburger SV 1 - 5 FC Midtjylland
28-01-2022 11:00 FC Rostov 1 - 2 VfB Stuttgart
28-01-2022 11:00 Galatasaray 2 - 6 Tuzlaspor
28-01-2022 12:00 Randers FC - Elfsborg
28-01-2022 12:00 Aalesund 4 - 1 Brattvåg
28-01-2022 13:00 Austria Wien 3 - 1 Hradec Kralove
28-01-2022 13:30 Brøndby IF 2 - 1 Viborg
28-01-2022 14:00 Spartak Moskva 2 - 2 Slovan Bratislava
28-01-2022 14:00 Ried 5 - 2 Amstetten
28-01-2022 15:00 LASK 1 - 2 Røde Stjerne
28-01-2022 15:00 Hartberg - SV Lafnitz
28-01-2022 15:00 Dynamo Moskva 1 - 3 CSKA-Sofia
28-01-2022 15:00 SK Austria Klagenfurt 2 - 2 Tabor
28-01-2022 15:30 Malmö FF 2 - 2 Jammerbugt FC
28-01-2022 16:00 FK Haugesund 1 - 1 Åsane
28-01-2022 16:45 Al Ittihad 1 - 2 Newcastle
29-01-2022 11:00 Salzburg 3 - 0 SV Lafnitz
29-01-2022 12:00 Sturm Graz 2 - 4 Radomlje
29-01-2022 13:00 FC København 3 - 0 Flora Tallinn
29-01-2022 13:00 Djurgården 3 - 1 FS Metta/LU
29-01-2022 13:00 Hittarps IK 0 - 4 Helsingborg
29-01-2022 13:00 IFK Värnamo 5 - 0 Jönköping S.
29-01-2022 13:00 Halmstads BK 0 - 1 Varbergs BoIS FC
29-01-2022 13:10 AGF 7 - 0 Esbjerg fB
29-01-2022 13:30 Gaziantep FK 1 - 0 Gjilani
29-01-2022 14:00 Sirius 1 - 3 Hammarby
29-01-2022 14:00 Göztepe 1 - 0 Altinordu
29-01-2022 14:30 Sturm Graz 1 - 0 Gorica
29-01-2022 15:00 Salzburg - WSG Tirol
29-01-2022 15:00 Rapid Wien 1 - 0 Trencin
29-01-2022 15:00 FC Sochi 2018 1 - 0 Baltika
29-01-2022 15:00 Istanbul Basaksehir 1 - 0 Partizan Beograd
29-01-2022 15:05 Mjällby 1 - 0 BK Olympic
29-01-2022 16:00 Admira Mödling 2 - 3 BW Linz
29-01-2022 16:00 IFK Norrköping 3 - 1 Brommapojkarna
30-01-2022 09:00 Arsenal Tula - Akron Togliatti
30-01-2022 14:30 AC Horsens 3 - 1 SønderjyskE
30-01-2022 14:30 Ural 2 - 2 Rodina
30-01-2022 15:00 IFK Norrköping - Sarpsborg 08
30-01-2022 15:00 Arsenal Tula 1 - 1 Novi Pazar
30-01-2022 16:00 Vålerenga 0 - 1 FC Krasnodar
30-01-2022 16:00 Krylya Sovetov Samara 0 - 0 FC Academy Pandev
31-01-2022 09:00 FK Akhmat 0 - 1 Llapi
31-01-2022 14:30 FC Nordsjælland 3 - 0 IFK Göteborg
31-01-2022 15:00 FK Akhmat 2 - 2 Shkupi
31-01-2022 15:00 FC Ufa 3 - 2 Proleter
31-01-2022 15:05 Dynamo Moskva 2 - 0 FC Yenisey Krasnoyarsk
31-01-2022 15:30 FC Olexandriya 3 - 0 Vejle Boldklub
01-02-2022 12:00 Silkeborg IF 0 - 2 Randers FC
01-02-2022 14:00 Dynamo Moskva 1 - 2 Ruzomberok
01-02-2022 15:00 Khimki 1 - 0 Radnicki Nis
01-02-2022 18:00 Degerfors 6 - 0 BK Forward
02-02-2022 13:00 Rubin Kazan - FC Sochi 2018
02-02-2022 14:00 Spartak Moskva 0 - 0 Riga FC
02-02-2022 14:05 Dynamo Moskva 2 - 1 Partizan Beograd
02-02-2022 15:00 CSKA Moskva 3 - 2 Viborg
02-02-2022 17:30 Admira Mödling 6 - 0 SC Wiener Viktoria
03-02-2022 16:00 Häcken 0 - 0 FC Rostov
03-02-2022 16:30 Aalesund 4 - 1 Hødd
03-02-2022 18:00 Bodø/Glimt 1 - 0 AGF
04-02-2022 14:00 Admira Mödling 3 - 0 SV Horn
04-02-2022 14:00 Lillestrøm 2 - 0 Stabæk
04-02-2022 14:00 Mjällby 3 - 2 HB Køge
04-02-2022 14:00 Hamarkameratene 2 - 1 Gjøvik-Lyn
04-02-2022 14:30 Sturm Graz 0 - 2 Mura
04-02-2022 15:00 Næstved 3 - 1 Kalmar FF
04-02-2022 16:00 Lok. Moskva 1 - 1 Malmö FF
04-02-2022 16:00 Rosenborg 1 - 2 Djurgården
04-02-2022 19:00 Hamarkameratene - Ull/Kisa
05-02-2022 09:00 OB 0 - 0 Vejle Boldklub
05-02-2022 12:00 Silkeborg IF 1 - 0 SønderjyskE
05-02-2022 12:00 Austria Wien 2 - 1 SKN St. Pölten
05-02-2022 12:05 Vendsyssel FF 1 - 4 AaB
05-02-2022 13:00 Sandefjord 3 - 0 Fram Larvik
05-02-2022 13:00 Khimki 0 - 0 Rubin Kazan
05-02-2022 13:00 Arsenal Tula 1 - 2 Esbjerg fB
05-02-2022 13:00 AIK 3 - 2 Degerfors
05-02-2022 14:00 Austria Wien - Slovan Bratislava
05-02-2022 14:00 Helsingborg 0 - 1 Hvidovre
05-02-2022 14:00 IFK Värnamo 5 - 0 Oskarshamns AIK
05-02-2022 14:00 Molde - Brattvåg
05-02-2022 14:00 Viking 2 - 0 Bryne
05-02-2022 14:00 Dornbirn 2 - 4 WSG Tirol
05-02-2022 14:00 Vendsyssel FF 1 - 5 AaB
05-02-2022 14:00 Aston Villa 3 - 1 Molde
05-02-2022 14:15 Varbergs BoIS FC 2 - 0 Falkenbergs FF
05-02-2022 14:30 Sturm Graz 0 - 1 NK Bravo
05-02-2022 15:00 CSKA Moskva 1 - 0 FC Nordsjælland
05-02-2022 15:00 Arsenal Tula 0 - 0 Borac Banja Luka
05-02-2022 15:00 Hammarby 2 - 0 IFK Göteborg
06-02-2022 09:00 FK Akhmat 3 - 3 Fakel
06-02-2022 12:05 SønderjyskE - FC Helsingør
06-02-2022 13:00 Randers FC 2 - 2 FC Olexandriya
06-02-2022 14:05 Sandefjord 2 - 0 Skeid
06-02-2022 14:05 Sarpsborg 08 1 - 1 Sirius
06-02-2022 14:15 Odds Ballklubb 0 - 1 Lyngby
06-02-2022 15:00 IFK Norrköping 4 - 0 Västerås SK
06-02-2022 15:00 FK Akhmat 2 - 0 FC Alania Vladikavkaz
06-02-2022 16:00 Häcken 1 - 2 FC Krasnodar
07-02-2022 16:00 AGF 6 - 1 Elfsborg
08-02-2022 09:30 Rubin Kazan 2 - 2 Dinamo Batumi
08-02-2022 12:00 Khimki - Kairat Almaty
08-02-2022 13:45 AIK 0 - 0 Täby FK
08-02-2022 14:00 Ural 1 - 3 Spartak Moskva
08-02-2022 15:00 Khimki 1 - 3 FC Helsingør
08-02-2022 18:00 Degerfors 2 - 1 Örebro Syrianska IF
09-02-2022 11:00 FC Rostov 2 - 1 Linense
09-02-2022 12:00 CSKA Moskva 3 - 2 Lyngby
09-02-2022 14:05 Spartak Moskva 5 - 1 Liwa FC
09-02-2022 15:00 Khimki 0 - 0 Hermannstadt
09-02-2022 15:00 Nizhny Novgorod 2 - 0 FCI Levadia
09-02-2022 16:00 Kristiansund BK 1 - 1 Mjällby
09-02-2022 16:00 FC Rostov 0 - 2 FK Haugesund
09-02-2022 16:30 Hammarby 5 - 0 Velez CF
09-02-2022 18:00 Helsingborg 4 - 0 Ängelholms FF
09-02-2022 18:00 IFK Värnamo 0 - 0 Skövde AIK
10-02-2022 09:00 Dynamo Moskva 0 - 1 Dinamo Tbilisi
10-02-2022 12:00 SønderjyskE - Vendsyssel FF
10-02-2022 15:00 Dynamo Moskva 2 - 1 FC Sochi 2018
10-02-2022 15:00 FC Ufa 1 - 1 Pakhtakor Tashkent
10-02-2022 16:00 Aalesund 2 - 1 Tromsø
10-02-2022 16:00 Lok. Moskva 4 - 2 IFK Göteborg
10-02-2022 16:00 AGF 1 - 2 Viborg
10-02-2022 18:00 Bodø/Glimt 3 - 2 Elfsborg
11-02-2022 13:00 AaB 0 - 0 SønderjyskE
11-02-2022 13:00 Hammarby 1 - 3 Molde
11-02-2022 14:00 Silkeborg IF 3 - 0 Fremad Amager
11-02-2022 14:00 Spartak Moskva 1 - 1 Pyunik
11-02-2022 15:00 FC Nordsjælland - Odds Ballklubb
11-02-2022 15:00 Randers FC 1 - 1 Dinamo Tbilisi
11-02-2022 16:00 Häcken 0 - 0 Sarpsborg 08
11-02-2022 16:00 AIK 3 - 0 GIF Sundsvall
11-02-2022 18:30 Hamarkameratene 3 - 0 Eidsvold TF
12-02-2022 11:00 FC Krasnodar 2 - 0 Malmö FF
12-02-2022 13:00 Sirius 4 - 1 Flora Tallinn
12-02-2022 14:00 Östers IF 0 - 0 Kalmar FF
12-02-2022 14:00 Sandefjord 4 - 1 Jerv
12-02-2022 14:00 Norrby 1 - 1 Degerfors
12-02-2022 15:00 Zorya 3 - 2 OB
12-02-2022 15:00 Djurgården 1 - 0 Lillestrøm
12-02-2022 15:00 Randers FC 2 - 3 Arsenal Tula
13-02-2022 13:00 Vejle Boldklub 3 - 3 Fredericia
13-02-2022 14:30 Dubai City 0 - 6 Ural
13-02-2022 15:00 Dynamo Moskva 1 - 1 RFS
13-02-2022 18:00 IFK Norrköping 2 - 0 Örebro
13-02-2022 23:30 Real Salt Lake 1 - 4 Viking
14-02-2022 13:00 Rubin Kazan 5 - 0 Krylya Sovetov Samara
14-02-2022 15:00 FC Nordsjælland 4 - 2 Helsingborg
14-02-2022 15:00 FC Sochi 2018 1 - 0 PFC Kuban
15-02-2022 09:30 FK Akhmat 3 - 1 Chayka
15-02-2022 15:00 Brøndby IF 1 - 2 Hvidovre
15-02-2022 15:00 GIF Sundsvall 1 - 1 Östersunds FK
15-02-2022 15:00 FK Akhmat 1 - 1 Chayka
15-02-2022 15:00 Dynamo Moskva 2 - 2 Vendsyssel FF
15-02-2022 16:00 Molde 0 - 2 FC Rostov
15-02-2022 16:00 FC Krasnodar 2 - 3 Sarpsborg 08
16-02-2022 12:00 Ural - RFS
16-02-2022 15:00 Khimki 2 - 1 Navbahor Namangan
16-02-2022 15:00 CSKA Moskva 3 - 0 Real Murcia
16-02-2022 16:00 Ural 2 - 1 Riga FC
17-02-2022 09:00 Dynamo Moskva 2 - 2 FC Alania Vladikavkaz
17-02-2022 15:00 Rubin Kazan 2 - 2 Dynamo Moskva
17-02-2022 15:30 FC Ufa 0 - 0 Torpedo Moskva
18-02-2022 09:00 FC Sochi 2018 2 - 1 Kairat Almaty
18-02-2022 13:00 Rosenborg - Flora Tallinn
18-02-2022 13:00 Sandefjord 3 - 2 Mjøndalen
18-02-2022 14:00 Lillestrøm 1 - 2 Hamarkameratene
18-02-2022 15:00 Strømsgodset 3 - 0 Sogndal
18-02-2022 15:00 Odds Ballklubb 3 - 1 Jerv
18-02-2022 16:00 Kristiansund BK 0 - 2 Stabæk
18-02-2022 17:00 Spartak Moskva 3 - 0 Neftekhimik
19-02-2022 09:30 Arsenal Tula 2 - 0 FC Orenburg
19-02-2022 13:00 Spartak Moskva 3 - 1 Shakhter Karagandy
19-02-2022 14:00 Helsingborg 1 - 2 FC Helsingør
19-02-2022 14:00 Sarpsborg 08 2 - 1 Fredrikstad
19-02-2022 14:00 FK Akhmat 5 - 0 FC Volgar
19-02-2022 15:30 Khimki 3 - 7 Krylya Sovetov Samara
19-02-2022 16:00 Molde 3 - 0 Lok. Moskva
19-02-2022 23:30 Minnesota United 2 - 2 Viking
20-02-2022 12:00 Rubin Kazan - FC Astana
20-02-2022 13:00 CSKA Moskva 1 - 1 Rubin Kazan
20-02-2022 15:00 FC Ufa 2 - 1 Baltika
20-02-2022 16:00 FC Krasnodar 2 - 2 FC Rostov
21-02-2022 15:00 Rubin Kazan 2 - 0 Tobol Kostanay
22-02-2022 15:30 AIK 2 - 2 Sandvikens IF
22-02-2022 18:15 IFK Göteborg 1 - 1 Utsiktens BK
23-02-2022 12:00 Vålerenga 3 - 0 Stabæk
23-02-2022 14:15 Sandefjord - Fredrikstad
23-02-2022 19:00 Elfsborg 0 - 1 Skövde AIK
25-02-2022 12:00 Lillestrøm 1 - 1 Tromsø
25-02-2022 16:15 Kristiansund BK 3 - 2 Rosenborg
25-02-2022 18:00 Sandnes 2 - 0 Jerv
26-02-2022 16:00 FK Haugesund 0 - 3 Start
27-02-2022 13:00 Malmö FF 2 - 0 BK Olympic
27-02-2022 16:00 Odds Ballklubb - Sarpsborg 08
28-02-2022 11:00 Riga FC 1 - 1 Sandefjord
28-02-2022 17:05 Helsingborg 1 - 1 Tromsø
01-03-2022 12:30 Sogndal - Aalesund
01-03-2022 14:00 Molde 5 - 0 Hamarkameratene
03-03-2022 12:00 Jerv 1 - 2 Linense
04-03-2022 11:45 Bodø/Glimt - Vålerenga
04-03-2022 13:00 Lillestrøm 1 - 1 Fredrikstad
04-03-2022 16:00 Ranheim 3 - 0 Rosenborg
05-03-2022 13:00 Odds Ballklubb 3 - 2 Strømsgodset
05-03-2022 14:00 Hamarkameratene - Sogndal
05-03-2022 15:00 Helsingborg 1 - 2 Honka
06-03-2022 13:00 HJK 1 - 2 Sandefjord
06-03-2022 14:00 Molde - Hødd
06-03-2022 15:00 Viking 4 - 1 Kristiansund BK
06-03-2022 15:00 Aalesund - Molde
06-03-2022 16:00 FK Haugesund 3 - 2 Sandnes
06-03-2022 17:00 Sarpsborg 08 5 - 2 KFUM
07-03-2022 17:30 Elfsborg 2 - 1 Utsiktens BK
10-03-2022 12:00 Jerv - Algeciras
11-03-2022 12:00 Vålerenga 1 - 1 Sogndal
11-03-2022 14:00 IFK Värnamo 1 - 2 Mjällby
11-03-2022 16:00 Kristiansund BK 2 - 1 Honka
11-03-2022 16:00 Hødd 1 - 4 Aalesund
11-03-2022 18:30 Rosenborg 0 - 0 FK Haugesund
12-03-2022 14:00 Helsingborg 2 - 1 Jönköping S.
12-03-2022 14:00 Varbergs BoIS FC 3 - 0 GAIS
12-03-2022 16:00 Hamarkameratene 1 - 0 Tromsø
12-03-2022 16:00 Sirius 3 - 0 IFK Mariehamn
15-03-2022 12:00 Kalmar FF - Halmstads BK
15-03-2022 17:00 Rosenborg 3 - 2 Kristiansund BK
16-03-2022 12:30 GIF Sundsvall 1 - 4 Sirius
16-03-2022 13:00 Sogndal 1 - 1 Aalesund
16-03-2022 17:00 Kristiansund BK 1 - 1 FK Haugesund
17-03-2022 18:00 Häcken 4 - 3 Utsiktens BK
18-03-2022 13:00 Vålerenga 1 - 3 Hamarkameratene
18-03-2022 18:00 IFK Göteborg 0 - 3 Norrby
19-03-2022 11:30 Aalesund 0 - 2 Brann
19-03-2022 13:00 Helsingborg 3 - 0 Halmstads BK
19-03-2022 13:00 Trelleborgs FF 2 - 0 IFK Värnamo
19-03-2022 14:00 Mjällby 3 - 1 Kalmar FF
19-03-2022 14:00 Sandefjord 1 - 3 Stabæk
20-03-2022 13:00 Häcken 1 - 2 Odds Ballklubb
20-03-2022 14:00 Rosenborg 1 - 2 Tromsø
21-03-2022 14:00 Fredericia 0 - 0 FC Midtjylland
22-03-2022 14:00 Landskrona BoIS 1 - 0 Varbergs BoIS FC
22-03-2022 15:00 Hamarkameratene 1 - 1 Aalesund
22-03-2022 15:00 GIF Sundsvall 2 - 0 Dalkurd FF
23-03-2022 15:30 Union Berlin - Pardubice
23-03-2022 18:00 Feyenoord 3 - 3 RKC Waalwijk
23-03-2022 18:05 Siegburger SV 04 1 - 8 FC Köln
23-03-2022 19:00 FC Morbio 0 - 10 Lugano
24-03-2022 11:00 AaB 1 - 2 Vendsyssel FF
24-03-2022 13:00 Fortuna Düsseldorf 4 - 0 FC Twente
24-03-2022 14:00 SC Heerenveen 1 - 0 PEC Zwolle
24-03-2022 14:00 Freiburg 1 - 1 FC Heidenheim
24-03-2022 14:00 Eintracht Frankfurt 1 - 1 FC Nürnberg
24-03-2022 14:00 Viborg 5 - 4 Hamburger SV
24-03-2022 15:00 Metz 2 - 0 Wehen Wiesbaden
24-03-2022 15:00 St. Gallen 9 - 0 Dornbirn
24-03-2022 15:00 Sturm Graz 3 - 2 Kapfenberger SV
24-03-2022 15:00 FC Vaduz 0 - 3 Altach
24-03-2022 15:00 Hartberg 2 - 4 SK Austria Klagenfurt
24-03-2022 15:30 WSG Tirol 4 - 2 BW Linz
24-03-2022 18:00 Karlsruher SC 6 - 1 Basel
25-03-2022 12:00 Luzern 4 - 1 Schaffhausen
25-03-2022 13:00 Mainz 05 - Viktoria Køln 1904
25-03-2022 13:00 Bordeaux 2 - 1 Deportivo Alaves
25-03-2022 13:00 Bochum 2 - 0 Heracles
25-03-2022 13:15 Jahn Regensburg 0 - 3 Greuther Fürth
25-03-2022 13:30 Halmstads BK 0 - 4 Elfsborg
25-03-2022 14:00 Rosenborg 0 - 3 Raufoss
25-03-2022 14:00 Grasshopper 1 - 1 Aarau
25-03-2022 19:35 Real Jaen 0 - 5 Granada
26-03-2022 10:00 CSKA Moskva 2 - 0 Nizhny Novgorod
26-03-2022 12:00 Aalesund - Kristiansund BK
26-03-2022 12:00 Rubin Kazan 0 - 5 Krylya Sovetov Samara
26-03-2022 13:00 Sirius 3 - 3 IK Brage
26-03-2022 13:00 Östers IF 2 - 4 Helsingborg
26-03-2022 13:00 HJK 2 - 2 Hammarby
26-03-2022 13:00 AIK 2 - 1 Jönköping S.
26-03-2022 13:05 IFK Göteborg 3 - 0 Fredrikstad
26-03-2022 14:00 Kalmar FF 3 - 0 IFK Värnamo
26-03-2022 14:00 Sarpsborg 08 2 - 2 Lillestrøm
26-03-2022 14:00 Norrby 2 - 3 Varbergs BoIS FC
26-03-2022 14:00 Östersunds FK 1 - 1 GIF Sundsvall
26-03-2022 14:00 Mjällby 1 - 1 Trelleborgs FF
26-03-2022 15:00 Vålerenga 3 - 3 Häcken
26-03-2022 15:00 IFK Norrköping 1 - 0 AFC Eskilstuna
26-03-2022 15:00 Örebro 0 - 5 Degerfors
26-03-2022 15:30 Strømsgodset 1 - 2 Hamarkameratene
26-03-2022 16:00 Odds Ballklubb 2 - 0 Sandefjord
26-03-2022 16:00 Sogndal 0 - 3 Brann
26-03-2022 19:20 Kristiansund BK 0 - 0 Tromsø
27-03-2022 12:00 Lok. Moskva 0 - 1 Khimki
27-03-2022 14:00 Djurgården 0 - 2 Honka
27-03-2022 17:00 Bodø/Glimt - Molde
27-03-2022 18:00 Viking 1 - 0 FK Haugesund
14-04-2022 14:00 Go Ahead Eagles 0 - 3 FC Utrecht
14-04-2022 16:05 Galatasaray 1 - 3 Dynamo Kiev
16-04-2022 12:00 Oostende 1 - 3 Club Brugge
19-04-2022 16:05 Fenerbahce 1 - 0 Shakhtar Donetsk
25-04-2022 19:30 Antalyaspor 1 - 2 Shakhtar Donetsk
26-04-2022 18:10 Borussia Dortmund 2 - 3 Dynamo Kiev
29-04-2022 15:00 Fredrikstad 0 - 2 Odds Ballklubb
29-04-2022 16:00 Rosenborg 3 - 0 Stjørdals Blink
04-05-2022 19:00 Basel 2 - 3 Dynamo Kiev
17-05-2022 12:00 Maccabi Netanya - Borussia Dortmund
18-05-2022 02:55 Toluca 1 - 0 Bayer Leverkusen
12-07-2022 12:00 Liverpool - Manchester United
15-07-2022 12:00 Crystal Palace - Liverpool
15-07-2022 12:00 Manchester United - Melbourne Victory
17-07-2022 12:00 Aston Villa - Leeds
19-07-2022 12:00 Crystal Palace - Manchester United
20-07-2022 12:00 Orlando City - Arsenal
20-07-2022 12:00 Manchester City - CF America
23-07-2022 12:00 Chelsea - Arsenal

Her finder du kampprogrammet for Venskabskamp Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.

X

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få de seneste nyheder, opdateringer og tilbud fra dine yndlings bookmakers.