Segunda B kampprogram

Spanien
1. runde
17-10-2020 16:30 SD Amorebieta 2 - 1 CD Laredo
17-10-2020 16:30 Atzeneta UE 2 - 2 Valencia B
17-10-2020 16:45 Sporting Gijon B 2 - 4 Leonesa
17-10-2020 17:00 U. Mutilvera 1 - 0 Izarra
17-10-2020 17:30 Guijuelo 0 - 0 Celta Vigo B
17-10-2020 19:30 Villarrubia CF 0 - 3 Villanovense
18-10-2020 11:00 Sevilla Atletico 0 - 1 UCAM Murcia
18-10-2020 11:30 Real Valladolid B 1 - 0 Burgos CF
18-10-2020 11:30 Cadiz B 2 - 0 Las Palmas B
18-10-2020 11:30 Getafe B 1 - 2 Rayo Majadahonda
18-10-2020 12:00 Numancia 3 - 1 Marino Luanco
18-10-2020 12:00 CD Lealtad 1 - 0 CD Covadonga
18-10-2020 12:00 Real Oviedo B 0 - 1 UP Langreo
18-10-2020 12:00 Atletico Levante UD 0 - 1 UD Ibiza
18-10-2020 12:00 Espanyol B 2 - 1 AE Prat
18-10-2020 12:00 Tudelano 2 - 0 Ejea
18-10-2020 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia 1 - 0 Villarreal B
18-10-2020 12:00 Atletico Baleares 4 - 0 Inter de Madrid
18-10-2020 12:00 Atletico Madrid B 1 - 0 Poblense
18-10-2020 12:00 San Sebastian de los Reyes 0 - 1 Navalcarnero
18-10-2020 12:00 Las Rozas CF 1 - 2 Real Madrid Castilla
18-10-2020 12:00 Melilla 3 - 0 Villarrobledo
18-10-2020 12:00 Socuellamos 1 - 1 CD Badajoz
18-10-2020 13:00 UD Tamaraceite 0 - 0 San Fernando CD
18-10-2020 13:00 CD Marino 0 - 1 Linense
18-10-2020 16:30 Unionistas de Salamanca 2 - 0 Compostela
18-10-2020 17:00 Ferrol 2 - 3 Pontevedra
18-10-2020 17:00 Real Sociedad B 1 - 0 SD Leioa
18-10-2020 17:00 Coruxo F.C. 0 - 1 Zamora
18-10-2020 17:00 Llagostera 0 - 0 FC Andorra
18-10-2020 17:00 Club Haro Deportivo 0 - 1 CD Calahorra
18-10-2020 17:00 Linares Deportivo 0 - 0 Yeclano
18-10-2020 18:00 Arenas Getxo 1 - 1 Athletic Bilbao B
18-10-2020 18:00 Racing Santander 1 - 1 Portugalete
18-10-2020 18:00 La Nucia 0 - 0 Orihuela
18-10-2020 18:00 Badalona 1 - 0 CE L'Hospitalet
18-10-2020 18:00 Barcelona B 1 - 0 Gimnastic
18-10-2020 18:00 Atletico Sanluqueno CF 1 - 1 Recreativo Huelva
18-10-2020 18:00 Cordoba 1 - 0 Lorca Deportiva
18-10-2020 18:00 CD El Ejido 2012 3 - 0 Betis Deportivo Balompie
18-10-2020 18:00 Algeciras 0 - 0 Marbella
18-10-2020 18:00 Merida 0 - 1 CF Talavera de la Reina
18-10-2020 19:00 Deportivo La Coruna 2 - 1 Salamanca CF UDS
2. runde
24-10-2020 12:00 Villarreal B 1 - 1 Atletico Levante UD
24-10-2020 16:30 Deportivo Alaves B 2 - 0 Arenas Getxo
24-10-2020 18:30 Burgos CF 1 - 0 Sporting Gijon B
24-10-2020 18:30 CD Laredo 2 - 0 Barakaldo
24-10-2020 18:30 FC Andorra 2 - 2 Espanyol B
24-10-2020 19:00 CE L'Hospitalet 3 - 2 Lleida Esportiu
24-10-2020 19:30 Extremadura 1 - 1 Villarrubia CF
25-10-2020 11:30 Portugalete 0 - 0 SD Amorebieta
25-10-2020 11:30 Osasuna B 0 - 2 Tudelano
25-10-2020 12:00 Celta Vigo B 0 - 1 Ferrol
25-10-2020 12:00 Ejea 1 - 1 Club Haro Deportivo
25-10-2020 12:00 Athletic Bilbao B 0 - 1 Racing Santander
25-10-2020 12:00 Marino Luanco 2 - 2 CD Lealtad
25-10-2020 12:00 CD Covadonga 1 - 3 Real Oviedo B
25-10-2020 12:00 AE Prat 1 - 0 UE Cornella
25-10-2020 12:00 Valencia B 0 - 0 Pena Dep. Santa Eulalia
25-10-2020 12:00 UD Ibiza 3 - 0 La Nucia
25-10-2020 12:00 Linense 0 - 0 UD Tamaraceite
25-10-2020 12:00 Marbella 5 - 1 CD Marino
25-10-2020 12:00 UCAM Murcia 1 - 0 Linares Deportivo
25-10-2020 12:00 Lorca Deportiva 2 - 2 CD El Ejido 2012
25-10-2020 12:00 Inter de Madrid 3 - 1 Atletico Madrid B
25-10-2020 12:00 Poblense 1 - 1 San Sebastian de los Reyes
25-10-2020 12:00 Real Madrid Castilla 1 - 2 Getafe B
25-10-2020 12:00 Rayo Majadahonda 2 - 0 Atletico Baleares
25-10-2020 12:00 CF Talavera de la Reina 1 - 2 Melilla
25-10-2020 12:00 Villarrobledo 0 - 0 Socuellamos
25-10-2020 13:00 Las Palmas B 0 - 1 Atletico Sanluqueno CF
25-10-2020 16:30 Navalcarnero 3 - 0 Las Rozas CF
25-10-2020 17:00 Compostela 0 - 0 Deportivo La Coruna
25-10-2020 17:00 Pontevedra 1 - 1 Unionistas de Salamanca
25-10-2020 17:00 Salamanca CF UDS 2 - 0 Coruxo F.C.
25-10-2020 17:00 CD Calahorra 0 - 1 Ebro
25-10-2020 17:00 SD Logrones 2 - 0 U. Mutilvera
25-10-2020 17:00 Izarra 0 - 1 SD Tarazona
25-10-2020 17:00 SD Leioa 0 - 1 Real Union
25-10-2020 17:00 UP Langreo 2 - 1 Real Valladolid B
25-10-2020 17:00 Gimnastic 0 - 0 Badalona
25-10-2020 17:00 Recreativo Huelva 0 - 1 Algeciras
25-10-2020 17:00 San Fernando CD 0 - 1 Cadiz B
25-10-2020 17:00 Yeclano 1 - 3 Cordoba
25-10-2020 17:00 Villanovense 0 - 0 Merida
25-10-2020 17:30 Zamora 3 - 2 Guijuelo
25-10-2020 17:30 Leonesa 0 - 0 Numancia
25-10-2020 18:00 Hercules 2 - 1 Atzeneta UE
25-10-2020 18:00 Orihuela 0 - 0 Alcoyano
25-10-2020 18:00 CD Badajoz 2 - 0 Don Benito
3. runde
31-10-2020 15:45 Sporting Gijon B 1 - 0 Numancia
31-10-2020 15:45 SD Amorebieta 2 - 0 Barakaldo
31-10-2020 16:00 Real Oviedo B 2 - 1 Marino Luanco
31-10-2020 16:30 U. Mutilvera 0 - 1 CD Calahorra
31-10-2020 16:30 Atzeneta UE 0 - 1 Orihuela
31-10-2020 18:00 Extremadura 0 - 1 CD Badajoz
31-10-2020 18:00 Villarrubia CF 2 - 1 Merida
01-11-2020 11:30 Portugalete 2 - 3 Athletic Bilbao B
01-11-2020 11:30 Getafe B 0 - 1 Navalcarnero
01-11-2020 12:00 CD Lealtad 1 - 0 Leonesa
01-11-2020 12:00 Coruxo F.C. 0 - 0 Compostela
01-11-2020 12:00 Ebro 1 - 1 Ejea
01-11-2020 12:00 Gimnastic 2 - 0 UE Olot
01-11-2020 12:00 UE Cornella 2 - 2 FC Andorra
01-11-2020 12:00 Valencia B 0 - 0 Hercules
01-11-2020 12:00 Algeciras 2 - 1 CD Marino
01-11-2020 12:00 UD Tamaraceite 3 - 1 Marbella
01-11-2020 12:00 Cadiz B 1 - 2 Linense
01-11-2020 12:00 Recreativo Huelva 2 - 0 Las Palmas B
01-11-2020 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia 0 - 0 Atletico Levante UD
01-11-2020 12:00 San Sebastian de los Reyes 2 - 1 Inter de Madrid
01-11-2020 12:00 Las Rozas CF 1 - 1 Poblense
01-11-2020 12:00 Atletico Baleares 1 - 1 Atletico Madrid B
01-11-2020 12:00 Melilla 1 - 0 Villanovense
01-11-2020 12:00 Socuellamos 1 - 2 CF Talavera de la Reina
01-11-2020 12:00 Don Benito 1 - 0 Villarrobledo
01-11-2020 16:00 Unionistas de Salamanca 0 - 1 Deportivo La Coruna
01-11-2020 17:00 Guijuelo 2 - 0 Salamanca CF UDS
01-11-2020 17:00 Ferrol 2 - 2 Zamora
01-11-2020 17:00 Pontevedra 2 - 1 Celta Vigo B
01-11-2020 17:00 Club Haro Deportivo 0 - 1 Osasuna B
01-11-2020 17:00 Izarra 1 - 1 SD Logrones
01-11-2020 17:00 SD Tarazona 0 - 0 Tudelano
01-11-2020 17:00 Badalona 0 - 2 Lleida Esportiu
01-11-2020 17:00 Cordoba 0 - 0 UCAM Murcia
01-11-2020 17:00 CD El Ejido 2012 2 - 0 Yeclano
01-11-2020 17:00 Real Murcia 1 - 1 Sevilla Atletico
01-11-2020 17:30 Atletico Sanluqueno CF 1 - 3 San Fernando CD
01-11-2020 17:30 La Nucia 1 - 2 Villarreal B
01-11-2020 18:00 Racing Santander 3 - 0 Deportivo Alaves B
01-11-2020 18:00 Barcelona B 0 - 0 AE Prat
01-11-2020 18:00 Betis Deportivo Balompie 0 - 0 Lorca Deportiva
01-11-2020 18:30 Real Sociedad B 3 - 0 CD Laredo
4. runde
07-11-2020 15:45 Deportivo Alaves B 1 - 0 Portugalete
07-11-2020 16:00 Osasuna B 0 - 0 Ebro
07-11-2020 16:30 Atletico Levante UD 0 - 1 La Nucia
07-11-2020 18:00 Athletic Bilbao B 2 - 1 SD Amorebieta
07-11-2020 18:00 Compostela 3 - 0 Guijuelo
07-11-2020 18:30 CE L'Hospitalet 2 - 1 Espanyol B
07-11-2020 19:00 FC Andorra 1 - 0 Barcelona B
08-11-2020 12:00 Celta Vigo B 1 - 1 Unionistas de Salamanca
08-11-2020 12:00 Numancia 1 - 0 CD Lealtad
08-11-2020 12:00 CD Covadonga 1 - 2 Burgos CF
08-11-2020 12:00 Deportivo La Coruna 1 - 0 Coruxo F.C.
08-11-2020 12:00 UD Ibiza 1 - 0 Atzeneta UE
08-11-2020 12:00 Hercules 1 - 0 Pena Dep. Santa Eulalia
08-11-2020 12:00 AE Prat 1 - 1 Gimnastic
08-11-2020 12:00 UE Olot 1 - 1 Badalona
08-11-2020 12:00 Ejea 0 - 3 U. Mutilvera
08-11-2020 12:00 Granada B 1 - 1 Cordoba
08-11-2020 12:00 UCAM Murcia 2 - 1 CD El Ejido 2012
08-11-2020 12:00 CD Marino 0 - 0 UD Tamaraceite
08-11-2020 12:00 Linense 0 - 0 Atletico Sanluqueno CF
08-11-2020 12:00 Atletico Madrid B 1 - 2 San Sebastian de los Reyes
08-11-2020 12:00 Inter de Madrid 1 - 0 Las Rozas CF
08-11-2020 12:00 Poblense 0 - 0 Getafe B
08-11-2020 12:00 Merida 2 - 0 Melilla
08-11-2020 12:00 Villarrobledo 0 - 1 Extremadura
08-11-2020 12:30 Las Palmas B 0 - 1 Algeciras
08-11-2020 16:30 CD Calahorra 1 - 0 Izarra
08-11-2020 16:30 Navalcarnero 0 - 0 Rayo Majadahonda
08-11-2020 17:00 UP Langreo 1 - 1 Sporting Gijon B
08-11-2020 17:00 Salamanca CF UDS 1 - 2 Ferrol
08-11-2020 17:00 Barakaldo 1 - 4 Real Sociedad B
08-11-2020 17:00 SD Logrones 3 - 1 SD Tarazona
08-11-2020 17:00 Orihuela 2 - 1 Valencia B
08-11-2020 17:00 Yeclano 1 - 1 Betis Deportivo Balompie
08-11-2020 17:00 Lorca Deportiva 1 - 2 Real Murcia
08-11-2020 17:00 Marbella 0 - 0 Cadiz B
08-11-2020 17:00 CD Badajoz 2 - 0 Villarrubia CF
08-11-2020 17:00 Villanovense 2 - 0 Socuellamos
08-11-2020 17:00 CF Talavera de la Reina 1 - 1 Don Benito
08-11-2020 17:30 Leonesa 2 - 1 Real Oviedo B
08-11-2020 17:30 Zamora 0 - 0 Pontevedra
08-11-2020 18:00 CD Laredo 1 - 0 Real Union
08-11-2020 18:30 Sevilla Atletico 1 - 4 Linares Deportivo
1. runde
11-11-2020 12:00 UE Cornella 3 - 0 UE Olot
3. runde
11-11-2020 17:00 Llagostera 1 - 1 CE L'Hospitalet
1. runde
14-11-2020 12:00 Ebro 0 - 0 SD Logrones
3. runde
14-11-2020 15:30 Real Valladolid B 3 - 2 CD Covadonga
3. runde
14-11-2020 17:00 Burgos CF 0 - 2 UP Langreo
1. runde
14-11-2020 20:00 Don Benito 1 - 2 Extremadura
5. runde
15-11-2020 11:30 Portugalete 1 - 0 SD Leioa
1. runde
15-11-2020 12:00 SD Tarazona 1 - 0 Osasuna B
5. runde
15-11-2020 12:00 UE Olot 1 - 1 AE Prat
15-11-2020 12:00 Gimnastic 4 - 2 FC Andorra
15-11-2020 12:00 Badalona 0 - 0 Llagostera
15-11-2020 12:00 Espanyol B 1 - 3 Lleida Esportiu
1. runde
15-11-2020 17:00 Alcoyano 0 - 0 Hercules
15-11-2020 17:00 Real Murcia 1 - 2 Granada B
5. runde
15-11-2020 17:00 Real Union 2 - 1 Barakaldo
15-11-2020 17:00 Arenas Getxo 1 - 0 CD Laredo
15-11-2020 17:00 UE Cornella 1 - 0 CE L'Hospitalet
2. runde
18-11-2020 14:00 Granada B 2 - 2 Sevilla Atletico
4. runde
18-11-2020 15:00 Tudelano 1 - 1 Club Haro Deportivo
1. runde
18-11-2020 17:00 Real Union 1 - 2 Deportivo Alaves B
3. runde
18-11-2020 17:00 Alcoyano 1 - 2 UD Ibiza
6. runde
21-11-2020 17:00 Lleida Esportiu 2 - 3 UE Cornella
5. runde
21-11-2020 17:00 U. Mutilvera 3 - 3 Osasuna B
6. runde
21-11-2020 17:00 FC Andorra 1 - 0 UE Olot
5. runde
21-11-2020 17:00 Real Murcia 3 - 0 Linares Deportivo
21-11-2020 18:00 Burgos CF 2 - 0 Marino Luanco
6. runde
21-11-2020 18:30 CD Laredo 0 - 0 Racing Santander
5. runde
21-11-2020 19:00 Real Madrid Castilla 3 - 1 Navalcarnero
22-11-2020 11:00 Cadiz B 3 - 1 CD Marino
22-11-2020 12:00 Celta Vigo B 2 - 0 Zamora
6. runde
22-11-2020 12:00 Llagostera 2 - 0 Espanyol B
22-11-2020 12:00 AE Prat 0 - 1 Badalona
5. runde
22-11-2020 12:00 SD Tarazona 1 - 0 Club Haro Deportivo
6. runde
22-11-2020 12:00 Real Sociedad B 0 - 1 Real Union
6. runde
22-11-2020 16:30 Deportivo Alaves B 0 - 0 SD Amorebieta
6. runde
22-11-2020 17:00 CE L'Hospitalet 2 - 0 Barcelona B
5. runde
22-11-2020 17:00 Izarra 2 - 0 Ejea
22-11-2020 17:00 SD Logrones 0 - 0 CD Calahorra
6. runde
22-11-2020 17:00 Barakaldo 0 - 0 Arenas Getxo
22-11-2020 17:00 SD Leioa 1 - 1 Athletic Bilbao B
2. runde
25-11-2020 16:30 UE Olot 2 - 1 Barcelona B
25-11-2020 16:30 Betis Deportivo Balompie 2 - 1 Real Murcia
4. runde
25-11-2020 17:00 Marino Luanco 0 - 1 Real Valladolid B
25-11-2020 17:00 Villarreal B 3 - 0 Alcoyano
3. runde
25-11-2020 19:00 Arenas Getxo 1 - 0 SD Leioa
25-11-2020 19:00 Linares Deportivo 1 - 0 Granada B
4. runde
25-11-2020 19:00 Lleida Esportiu 1 - 0 Llagostera
7. runde
28-11-2020 15:45 SD Amorebieta 1 - 0 Real Union
28-11-2020 16:00 Deportivo Alaves B 0 - 0 SD Leioa
6. runde
28-11-2020 16:00 Numancia 2 - 2 Real Valladolid B
28-11-2020 16:00 Osasuna B 3 - 2 Izarra
28-11-2020 17:00 Compostela 2 - 2 Pontevedra
7. runde
28-11-2020 18:00 Racing Santander 3 - 0 Barakaldo
6. runde
28-11-2020 18:00 San Fernando CD 1 - 2 Algeciras
7. runde
29-11-2020 11:30 Portugalete 0 - 1 CD Laredo
7. runde
29-11-2020 12:00 Badalona 0 - 1 Espanyol B
29-11-2020 12:00 Gimnastic 5 - 0 CE L'Hospitalet
7. runde
29-11-2020 17:00 Arenas Getxo 1 - 1 Real Sociedad B
7. runde
29-11-2020 18:00 UE Cornella 0 - 0 Llagostera
29-11-2020 18:00 Barcelona B 2 - 1 Lleida Esportiu
6. runde
29-11-2020 18:00 Marbella 2 - 0 Recreativo Huelva
29-11-2020 19:00 Deportivo La Coruna 1 - 0 Ferrol
4. runde
02-12-2020 19:00 SD Leioa 1 - 0 Racing Santander
7. runde
05-12-2020 12:00 Sporting Gijon B 0 - 1 Real Oviedo B
05-12-2020 12:00 Recreativo Huelva 6 - 0 CD Marino
8. runde
05-12-2020 15:45 Real Union 1 - 1 Arenas Getxo
8. runde
05-12-2020 17:00 Espanyol B 1 - 0 UE Cornella
7. runde
05-12-2020 18:00 Burgos CF 1 - 0 Numancia
05-12-2020 18:00 San Fernando CD 2 - 1 Linense
05-12-2020 18:00 Villarrubia CF 2 - 0 Socuellamos
8. runde
05-12-2020 18:30 CD Laredo 2 - 2 Athletic Bilbao B
8. runde
06-12-2020 17:00 SD Leioa 1 - 1 SD Amorebieta
06-12-2020 17:00 Llagostera 1 - 0 Barcelona B
7. runde
06-12-2020 17:00 Yeclano 0 - 2 UCAM Murcia
06-12-2020 17:00 Real Murcia 0 - 1 Cordoba
06-12-2020 17:00 Extremadura 1 - 1 Merida
06-12-2020 17:30 Zamora 2 - 0 Salamanca CF UDS
8. runde
06-12-2020 18:00 Lleida Esportiu 2 - 2 Gimnastic
08-12-2020 17:30 CE L'Hospitalet 3 - 1 UE Olot
4. runde
09-12-2020 17:00 San Fernando CD 1 - 0 Recreativo Huelva
9. runde
12-12-2020 15:45 SD Amorebieta 0 - 0 Arenas Getxo
8. runde
12-12-2020 16:00 Numancia 1 - 0 UP Langreo
12-12-2020 16:00 Osasuna B 0 - 0 CD Calahorra
12-12-2020 16:00 Inter de Madrid 1 - 1 Navalcarnero
12-12-2020 17:00 Club Haro Deportivo 4 - 0 Izarra
9. runde
12-12-2020 17:00 Portugalete 1 - 1 Real Sociedad B
9. runde
13-12-2020 12:00 Gimnastic 3 - 0 Llagostera
13-12-2020 12:00 AE Prat 0 - 2 CE L'Hospitalet
8. runde
13-12-2020 12:00 Ebro 2 - 1 U. Mutilvera
13-12-2020 12:00 SD Tarazona 0 - 1 Ejea
9. runde
13-12-2020 12:00 Badalona 3 - 0 UE Cornella
9. runde
13-12-2020 16:00 Deportivo Alaves B 3 - 0 CD Laredo
8. runde
13-12-2020 16:00 Pena Dep. Santa Eulalia 0 - 0 UD Ibiza
9. runde
13-12-2020 16:30 UE Olot 2 - 1 Lleida Esportiu
9. runde
13-12-2020 18:00 Barcelona B 2 - 1 Espanyol B
8. runde
13-12-2020 18:00 Marbella 1 - 2 San Fernando CD
7. runde
19-12-2020 12:00 Algeciras 2 - 0 Cadiz B
10. runde
19-12-2020 15:45 Real Sociedad B 1 - 2 Athletic Bilbao B
5. runde
19-12-2020 16:30 UP Langreo 3 - 2 CD Covadonga
20-12-2020 11:30 Getafe B 0 - 1 Inter de Madrid
10. runde
20-12-2020 12:00 Espanyol B 1 - 1 Gimnastic
20-12-2020 12:00 Llagostera 1 - 1 UE Olot
8. runde
20-12-2020 12:30 UD Tamaraceite 2 - 1 Recreativo Huelva
8. runde
23-12-2020 17:00 Barakaldo 0 - 2 Portugalete
6. runde
23-12-2020 17:00 Atletico Madrid B 0 - 0 Getafe B
8. runde
03-01-2021 12:00 Tudelano 1 - 1 SD Logrones
03-01-2021 12:00 Algeciras 1 - 1 Linense
03-01-2021 15:45 Cadiz B 1 - 2 Atletico Sanluqueno CF
03-01-2021 16:30 Real Sociedad B 4 - 1 Racing Santander
9. runde
03-01-2021 18:00 Athletic Bilbao B 3 - 0 Barakaldo
7. runde
06-01-2021 12:00 AE Prat 1 - 0 FC Andorra
11. runde
09-01-2021 15:45 SD Leioa 2 - 2 Barakaldo
09-01-2021 16:00 Deportivo Alaves B 0 - 1 Real Sociedad B
9. runde
09-01-2021 17:00 Marino Luanco 0 - 2 Leonesa
11. runde
09-01-2021 17:00 FC Andorra 1 - 0 Lleida Esportiu
9. runde
09-01-2021 17:00 UCAM Murcia 2 - 1 Granada B
10-01-2021 11:30 Getafe B - Atletico Baleares
11. runde
10-01-2021 11:30 Portugalete 0 - 1 Arenas Getxo
11. runde
10-01-2021 12:00 Gimnastic 2 - 2 UE Cornella
10-01-2021 12:00 AE Prat 0 - 1 Llagostera
11. runde
10-01-2021 17:00 Racing Santander 0 - 1 SD Amorebieta
11. runde
10-01-2021 18:00 Athletic Bilbao B 0 - 0 Real Union
10-01-2021 18:00 Barcelona B 4 - 0 Badalona
12-01-2021 16:30 UE Olot 1 - 1 Espanyol B
8. runde
13-01-2021 17:00 FC Andorra 1 - 1 Badalona
9. runde
13-01-2021 19:00 Racing Santander 1 - 3 Real Union
13-01-2021 19:00 Pontevedra - Guijuelo
13-01-2021 19:00 CD Calahorra 1 - 1 Tudelano
12. runde
16-01-2021 15:45 SD Leioa 1 - 1 Real Sociedad B
10. runde
16-01-2021 15:45 Linense 1 - 0 CD Marino
12. runde
16-01-2021 16:00 Deportivo Alaves B 0 - 1 Real Union
10. runde
16-01-2021 16:30 Compostela 0 - 0 Unionistas de Salamanca
16-01-2021 17:00 Marino Luanco 1 - 0 Numancia
12. runde
16-01-2021 17:00 Athletic Bilbao B 1 - 1 Arenas Getxo
16-01-2021 17:00 Portugalete 0 - 1 Racing Santander
10. runde
16-01-2021 17:30 Leonesa - Sporting Gijon B
12. runde
16-01-2021 17:30 CD Laredo 1 - 3 SD Amorebieta
10. runde
16-01-2021 18:00 Real Madrid Castilla - Las Rozas CF
17-01-2021 11:30 Orihuela - La Nucia
17-01-2021 12:00 Rayo Majadahonda - Getafe B
17-01-2021 12:00 Inter de Madrid - Atletico Baleares
17-01-2021 12:00 Poblense 1 - 1 Atletico Madrid B
17-01-2021 12:00 CF Talavera de la Reina 0 - 1 Merida
17-01-2021 12:00 Villarrobledo - Melilla
17-01-2021 12:00 CD Badajoz 4 - 0 Socuellamos
17-01-2021 12:00 Celta Vigo B - Guijuelo
17-01-2021 12:00 CD Covadonga 2 - 0 CD Lealtad
17-01-2021 12:00 Ejea - Tudelano
12. runde
17-01-2021 12:00 Gimnastic 3 - 1 Barcelona B
17-01-2021 12:00 AE Prat 0 - 0 Espanyol B
12. runde
17-01-2021 16:30 UE Olot 2 - 2 UE Cornella
10. runde
17-01-2021 17:00 Extremadura - Don Benito
17-01-2021 17:00 Villanovense 1 - 1 Villarrubia CF
17-01-2021 17:00 Pontevedra 0 - 1 Ferrol
17-01-2021 17:00 SD Logrones 3 - 0 Ebro
17-01-2021 17:00 Izarra 0 - 4 U. Mutilvera
12. runde
17-01-2021 17:00 FC Andorra 2 - 0 Llagostera
10. runde
17-01-2021 17:00 Marbella 0 - 0 Algeciras
17-01-2021 17:00 Yeclano 1 - 1 Linares Deportivo
12. runde
17-01-2021 18:00 CE L'Hospitalet 0 - 2 Badalona
9. runde
20-01-2021 16:30 Salamanca CF UDS 3 - 0 Compostela
11. runde
23-01-2021 13:00 CD Marino - Marbella
23-01-2021 15:30 Sporting Gijon B - Burgos CF
23-01-2021 15:30 Real Valladolid B - UP Langreo
13. runde
23-01-2021 15:45 Arenas Getxo - Deportivo Alaves B
11. runde
23-01-2021 16:00 Numancia - Leonesa
23-01-2021 16:30 Villarrubia CF - Extremadura
13. runde
23-01-2021 16:30 SD Amorebieta - Portugalete
11. runde
23-01-2021 16:30 U. Mutilvera - SD Logrones
23-01-2021 17:00 Ferrol - Celta Vigo B
23-01-2021 17:00 SD Tarazona - Izarra
13. runde
23-01-2021 17:00 Lleida Esportiu - CE L'Hospitalet
13. runde
24-01-2021 12:00 Badalona - Gimnastic
24-01-2021 12:00 Espanyol B - FC Andorra
11. runde
24-01-2021 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia - Valencia B
24-01-2021 12:00 La Nucia - UD Ibiza
24-01-2021 12:00 Alcoyano - Orihuela
24-01-2021 12:00 Atzeneta UE - Hercules
24-01-2021 12:00 Atletico Sanluqueno CF - Las Palmas B
24-01-2021 12:00 Algeciras - Recreativo Huelva
24-01-2021 12:00 CD El Ejido 2012 - Lorca Deportiva
24-01-2021 13:00 UD Tamaraceite - Linense
24-01-2021 15:45 Cadiz B - San Fernando CD
24-01-2021 16:00 Unionistas de Salamanca - Pontevedra
24-01-2021 16:00 Atletico Levante UD - Villarreal B
24-01-2021 17:00 Merida - Villanovense
24-01-2021 17:00 Deportivo La Coruna - Compostela
24-01-2021 17:00 Guijuelo - Zamora
13. runde
24-01-2021 17:00 Real Union - SD Leioa
24-01-2021 17:00 Racing Santander - Athletic Bilbao B
24-01-2021 17:00 Barakaldo - CD Laredo
11. runde
24-01-2021 17:00 Linares Deportivo - UCAM Murcia
24-01-2021 17:00 Cordoba - Yeclano
13. runde
24-01-2021 18:30 Barcelona B - UE Olot
24-01-2021 19:00 UE Cornella - AE Prat
9. runde
27-01-2021 19:00 U. Mutilvera - SD Tarazona
12. runde
31-01-2021 12:00 Inter de Madrid - San Sebastian de los Reyes
31-01-2021 12:00 Poblense - Las Rozas CF
31-01-2021 12:00 Navalcarnero - Getafe B
31-01-2021 12:00 Real Madrid Castilla - Rayo Majadahonda
31-01-2021 12:00 Atletico Madrid B - Atletico Baleares
31-01-2021 12:00 Villanovense - Melilla
31-01-2021 12:00 CF Talavera de la Reina - Socuellamos
31-01-2021 12:00 Villarrobledo - Don Benito
31-01-2021 12:00 CD Badajoz - Extremadura
31-01-2021 12:00 Merida - Villarrubia CF
31-01-2021 12:00 Zamora - Ferrol
31-01-2021 12:00 Celta Vigo B - Pontevedra
31-01-2021 12:00 Salamanca CF UDS - Guijuelo
31-01-2021 12:00 Compostela - Coruxo F.C.
31-01-2021 12:00 Numancia - Sporting Gijon B
31-01-2021 12:00 Leonesa - CD Lealtad
31-01-2021 12:00 Marino Luanco - Real Oviedo B
31-01-2021 12:00 CD Covadonga - Real Valladolid B
31-01-2021 12:00 UP Langreo - Burgos CF
14. runde
31-01-2021 12:00 Athletic Bilbao B - Portugalete
31-01-2021 12:00 Barakaldo - SD Amorebieta
31-01-2021 12:00 CD Laredo - Real Sociedad B
31-01-2021 12:00 SD Leioa - Arenas Getxo
31-01-2021 12:00 Deportivo Alaves B - Racing Santander
12. runde
31-01-2021 12:00 SD Logrones - Izarra
31-01-2021 12:00 Tudelano - SD Tarazona
31-01-2021 12:00 Osasuna B - Club Haro Deportivo
31-01-2021 12:00 Ejea - Ebro
31-01-2021 12:00 CD Calahorra - U. Mutilvera
14. runde
31-01-2021 12:00 Lleida Esportiu - Badalona
31-01-2021 12:00 CE L'Hospitalet - Llagostera
31-01-2021 12:00 AE Prat - Barcelona B
31-01-2021 12:00 UE Olot - Gimnastic
31-01-2021 12:00 FC Andorra - UE Cornella
15. runde
07-02-2021 12:00 Real Sociedad B - Barakaldo
07-02-2021 12:00 Real Union - CD Laredo
07-02-2021 12:00 Racing Santander - SD Leioa
07-02-2021 12:00 Portugalete - Deportivo Alaves B
07-02-2021 12:00 SD Amorebieta - Athletic Bilbao B
13. runde
07-02-2021 12:00 Club Haro Deportivo - Tudelano
07-02-2021 12:00 Ebro - Osasuna B
07-02-2021 12:00 U. Mutilvera - Ejea
07-02-2021 12:00 Izarra - CD Calahorra
07-02-2021 12:00 SD Tarazona - SD Logrones
15. runde
07-02-2021 12:00 Llagostera - Lleida Esportiu
07-02-2021 12:00 Espanyol B - CE L'Hospitalet
07-02-2021 12:00 Gimnastic - AE Prat
07-02-2021 12:00 Badalona - UE Olot
07-02-2021 12:00 Barcelona B - FC Andorra
13. runde
07-02-2021 12:00 Alcoyano - Villarreal B
07-02-2021 12:00 Atzeneta UE - UD Ibiza
07-02-2021 12:00 Valencia B - Orihuela
07-02-2021 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia - Hercules
07-02-2021 12:00 La Nucia - Atletico Levante UD
07-02-2021 12:00 Algeciras - Las Palmas B
07-02-2021 12:00 UD Tamaraceite - CD Marino
07-02-2021 12:00 Cadiz B - Marbella
07-02-2021 12:00 Atletico Sanluqueno CF - Linense
07-02-2021 12:00 Recreativo Huelva - San Fernando CD
07-02-2021 12:00 Linares Deportivo - Sevilla Atletico
07-02-2021 12:00 Cordoba - Granada B
07-02-2021 12:00 CD El Ejido 2012 - UCAM Murcia
07-02-2021 12:00 Betis Deportivo Balompie - Yeclano
07-02-2021 12:00 Real Murcia - Lorca Deportiva
16. runde
14-02-2021 12:00 Barakaldo - Real Union
14-02-2021 12:00 CD Laredo - Arenas Getxo
14-02-2021 12:00 SD Leioa - Portugalete
14-02-2021 12:00 Deportivo Alaves B - Athletic Bilbao B
14-02-2021 12:00 Real Sociedad B - SD Amorebieta
14. runde
14-02-2021 12:00 Tudelano - Ebro
14-02-2021 12:00 Osasuna B - U. Mutilvera
14-02-2021 12:00 Ejea - Izarra
14-02-2021 12:00 CD Calahorra - SD Logrones
14-02-2021 12:00 Club Haro Deportivo - SD Tarazona
16. runde
14-02-2021 12:00 AE Prat - UE Olot
14-02-2021 12:00 CE L'Hospitalet - UE Cornella
14-02-2021 12:00 Llagostera - Badalona
14-02-2021 12:00 Lleida Esportiu - Espanyol B
14-02-2021 12:00 FC Andorra - Gimnastic
14. runde
14-02-2021 12:00 Orihuela - Hercules
14-02-2021 12:00 UD Ibiza - Valencia B
14-02-2021 12:00 Villarreal B - Atzeneta UE
14-02-2021 12:00 La Nucia - Pena Dep. Santa Eulalia
14-02-2021 12:00 Atletico Levante UD - Alcoyano
14-02-2021 12:00 UD Tamaraceite - Algeciras
14-02-2021 12:00 CD Marino - Cadiz B
14-02-2021 12:00 Marbella - Atletico Sanluqueno CF
14-02-2021 12:00 Linense - Recreativo Huelva
14-02-2021 12:00 San Fernando CD - Las Palmas B
14-02-2021 12:00 Sevilla Atletico - Cordoba
14-02-2021 12:00 Granada B - CD El Ejido 2012
14-02-2021 12:00 UCAM Murcia - Betis Deportivo Balompie
14-02-2021 12:00 Yeclano - Lorca Deportiva
14-02-2021 12:00 Linares Deportivo - Real Murcia
17. runde
21-02-2021 12:00 SD Amorebieta - Deportivo Alaves B
21-02-2021 12:00 Real Union - Real Sociedad B
21-02-2021 12:00 Arenas Getxo - Barakaldo
21-02-2021 12:00 Racing Santander - CD Laredo
21-02-2021 12:00 Athletic Bilbao B - SD Leioa
15. runde
21-02-2021 12:00 SD Tarazona - CD Calahorra
21-02-2021 12:00 Ebro - Club Haro Deportivo
21-02-2021 12:00 U. Mutilvera - Tudelano
21-02-2021 12:00 Izarra - Osasuna B
21-02-2021 12:00 SD Logrones - Ejea
17. runde
21-02-2021 12:00 Espanyol B - Llagostera
21-02-2021 12:00 UE Cornella - Lleida Esportiu
21-02-2021 12:00 Barcelona B - CE L'Hospitalet
21-02-2021 12:00 Badalona - AE Prat
21-02-2021 12:00 UE Olot - FC Andorra
15. runde
21-02-2021 12:00 Alcoyano - La Nucia
21-02-2021 12:00 Atzeneta UE - Atletico Levante UD
21-02-2021 12:00 Valencia B - Villarreal B
21-02-2021 12:00 Hercules - UD Ibiza
21-02-2021 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia - Orihuela
21-02-2021 12:00 Atletico Sanluqueno CF - CD Marino
21-02-2021 12:00 Recreativo Huelva - Marbella
21-02-2021 12:00 Las Palmas B - Linense
21-02-2021 12:00 Algeciras - San Fernando CD
21-02-2021 12:00 Cadiz B - UD Tamaraceite
21-02-2021 12:00 Real Murcia - Yeclano
21-02-2021 12:00 Cordoba - Linares Deportivo
21-02-2021 12:00 CD El Ejido 2012 - Sevilla Atletico
21-02-2021 12:00 Betis Deportivo Balompie - Granada B
21-02-2021 12:00 Lorca Deportiva - UCAM Murcia
18. runde
28-02-2021 12:00 Real Union - SD Amorebieta
28-02-2021 12:00 Real Sociedad B - Arenas Getxo
28-02-2021 12:00 Barakaldo - Racing Santander
28-02-2021 12:00 CD Laredo - Portugalete
28-02-2021 12:00 SD Leioa - Deportivo Alaves B
28-02-2021 12:00 Espanyol B - Badalona
28-02-2021 12:00 Llagostera - UE Cornella
28-02-2021 12:00 Lleida Esportiu - Barcelona B
28-02-2021 12:00 CE L'Hospitalet - Gimnastic
28-02-2021 12:00 FC Andorra - AE Prat
19. runde
07-03-2021 12:00 Racing Santander - Real Sociedad B
07-03-2021 12:00 Portugalete - Barakaldo
07-03-2021 12:00 Athletic Bilbao B - CD Laredo
07-03-2021 12:00 SD Amorebieta - SD Leioa
07-03-2021 12:00 Arenas Getxo - Real Union
16. runde
07-03-2021 12:00 Ebro - SD Tarazona
07-03-2021 12:00 Club Haro Deportivo - U. Mutilvera
07-03-2021 12:00 Tudelano - Izarra
07-03-2021 12:00 Osasuna B - SD Logrones
07-03-2021 12:00 Ejea - CD Calahorra
19. runde
07-03-2021 12:00 Barcelona B - Llagostera
07-03-2021 12:00 Gimnastic - Lleida Esportiu
07-03-2021 12:00 UE Olot - CE L'Hospitalet
07-03-2021 12:00 UE Cornella - Espanyol B
07-03-2021 12:00 Badalona - FC Andorra
16. runde
07-03-2021 12:00 La Nucia - Atzeneta UE
07-03-2021 12:00 Atletico Levante UD - Valencia B
07-03-2021 12:00 Villarreal B - Hercules
07-03-2021 12:00 UD Ibiza - Orihuela
07-03-2021 12:00 Alcoyano - Pena Dep. Santa Eulalia
07-03-2021 12:00 UD Tamaraceite - Atletico Sanluqueno CF
07-03-2021 12:00 CD Marino - Recreativo Huelva
07-03-2021 12:00 Marbella - Las Palmas B
07-03-2021 12:00 Linense - San Fernando CD
07-03-2021 12:00 Cadiz B - Algeciras
07-03-2021 12:00 Cordoba - Real Murcia
07-03-2021 12:00 Linares Deportivo - CD El Ejido 2012
07-03-2021 12:00 Sevilla Atletico - Betis Deportivo Balompie
07-03-2021 12:00 Granada B - Lorca Deportiva
07-03-2021 12:00 UCAM Murcia - Yeclano
20. runde
14-03-2021 12:00 CD Laredo - Deportivo Alaves B
14-03-2021 12:00 Barakaldo - Athletic Bilbao B
14-03-2021 12:00 Real Sociedad B - Portugalete
14-03-2021 12:00 Real Union - Racing Santander
14-03-2021 12:00 Arenas Getxo - SD Amorebieta
17. runde
14-03-2021 12:00 Izarra - Club Haro Deportivo
14-03-2021 12:00 SD Logrones - Tudelano
14-03-2021 12:00 CD Calahorra - Osasuna B
14-03-2021 12:00 Ejea - SD Tarazona
14-03-2021 12:00 U. Mutilvera - Ebro
20. runde
14-03-2021 12:00 CE L'Hospitalet - AE Prat
14-03-2021 12:00 UE Cornella - Badalona
14-03-2021 12:00 Espanyol B - Barcelona B
14-03-2021 12:00 Llagostera - Gimnastic
14-03-2021 12:00 Lleida Esportiu - UE Olot
17. runde
14-03-2021 12:00 UD Ibiza - Pena Dep. Santa Eulalia
14-03-2021 12:00 Atzeneta UE - Alcoyano
14-03-2021 12:00 Valencia B - La Nucia
14-03-2021 12:00 Hercules - Atletico Levante UD
14-03-2021 12:00 Orihuela - Villarreal B
14-03-2021 12:00 Atletico Sanluqueno CF - Cadiz B
14-03-2021 12:00 Recreativo Huelva - UD Tamaraceite
14-03-2021 12:00 Las Palmas B - CD Marino
14-03-2021 12:00 San Fernando CD - Marbella
14-03-2021 12:00 Linense - Algeciras
14-03-2021 12:00 Betis Deportivo Balompie - Linares Deportivo
14-03-2021 12:00 Lorca Deportiva - Sevilla Atletico
14-03-2021 12:00 Yeclano - Granada B
14-03-2021 12:00 UCAM Murcia - Real Murcia
14-03-2021 12:00 CD El Ejido 2012 - Cordoba
21. runde
21-03-2021 12:00 Racing Santander - Arenas Getxo
21-03-2021 12:00 Portugalete - Real Union
21-03-2021 12:00 Athletic Bilbao B - Real Sociedad B
21-03-2021 12:00 Deportivo Alaves B - Barakaldo
21-03-2021 12:00 SD Leioa - CD Laredo
18. runde
21-03-2021 12:00 Osasuna B - Ejea
21-03-2021 12:00 SD Tarazona - U. Mutilvera
21-03-2021 12:00 Ebro - Izarra
21-03-2021 12:00 Club Haro Deportivo - SD Logrones
21-03-2021 12:00 Tudelano - CD Calahorra
21. runde
21-03-2021 12:00 Barcelona B - UE Cornella
21-03-2021 12:00 Gimnastic - Espanyol B
21-03-2021 12:00 UE Olot - Llagostera
21-03-2021 12:00 AE Prat - Lleida Esportiu
21-03-2021 12:00 FC Andorra - CE L'Hospitalet
18. runde
21-03-2021 12:00 Pena Dep. Santa Eulalia - Atzeneta UE
21-03-2021 12:00 Alcoyano - Valencia B
21-03-2021 12:00 La Nucia - Hercules
21-03-2021 12:00 Atletico Levante UD - Orihuela
21-03-2021 12:00 Villarreal B - UD Ibiza
21-03-2021 12:00 Cadiz B - Recreativo Huelva
21-03-2021 12:00 UD Tamaraceite - Las Palmas B
21-03-2021 12:00 CD Marino - San Fernando CD
21-03-2021 12:00 Marbella - Linense
21-03-2021 12:00 Algeciras - Atletico Sanluqueno CF
21-03-2021 12:00 Granada B - UCAM Murcia
21-03-2021 12:00 Sevilla Atletico - Yeclano
21-03-2021 12:00 Linares Deportivo - Lorca Deportiva
21-03-2021 12:00 Cordoba - Betis Deportivo Balompie
21-03-2021 12:00 Real Murcia - CD El Ejido 2012
22. runde
28-03-2021 12:00 Arenas Getxo - Portugalete
28-03-2021 12:00 Real Union - Athletic Bilbao B
28-03-2021 12:00 Real Sociedad B - Deportivo Alaves B
28-03-2021 12:00 Barakaldo - SD Leioa
28-03-2021 12:00 SD Amorebieta - Racing Santander
28-03-2021 12:00 Llagostera - AE Prat
28-03-2021 12:00 Espanyol B - UE Olot
28-03-2021 12:00 UE Cornella - Gimnastic
28-03-2021 12:00 Badalona - Barcelona B
28-03-2021 12:00 Lleida Esportiu - FC Andorra

Her finder du kampprogrammet for Segunda B Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.