Europa Conference League kampprogram

International
1. runde
06-07-2021 17:45 Mosta 3 - 2 Spartak Trnava
06-07-2021 17:50 Mons Calpe SC 1 - 1 FC Santa Coloma
06-07-2021 20:30 FK Podgorica 1 - 0 Laci
08-07-2021 16:00 FC Noah 1 - 0 KuPS
08-07-2021 16:00 FK Sileks 1 - 1 CS Petrocub
08-07-2021 16:00 FK Liepaja 1 - 1 FK Struga
08-07-2021 17:30 FC Inter Turku 1 - 1 Puskas FC Academy
08-07-2021 18:00 RFS 2 - 3 KI Klaksvik
08-07-2021 18:00 Sant Julia 0 - 0 Gzira United
08-07-2021 18:00 Suduva 2 - 1 Valmiera FC
08-07-2021 18:00 Honka 0 - 0 NSÍ Runavík
08-07-2021 18:30 FCI Levadia 3 - 1 St Joseph's
08-07-2021 18:45 Zilina 5 - 1 Dila Gori
08-07-2021 18:45 Dundalk 4 - 0 Newtown
08-07-2021 19:00 FC Milsami Orhei 0 - 0 FK Sarajevo
08-07-2021 19:00 Racing FC Union Luxembourg 2 - 3 Breidablik
08-07-2021 19:45 Glentoran 1 - 1 TNS
08-07-2021 20:00 Birkirkara 1 - 0 La Fiorita Montegiardino
08-07-2021 20:00 Shkupi 2 - 0 Llapi
08-07-2021 20:00 FH Hafnarfjordur 1 - 0 Sligo Rovers
08-07-2021 20:00 Fehervar FC 1 - 1 Ararat
08-07-2021 20:00 Paide Linnameeskond 1 - 2 Slask Wroclaw
08-07-2021 20:00 Drita 2 - 1 Decic Tuzi
08-07-2021 20:00 Partizani 5 - 2 FC Sfintul Gheorghe
08-07-2021 20:00 Domzale 1 - 0 Swift Hesperange
08-07-2021 20:00 Bala Town 0 - 1 Larne
08-07-2021 20:00 Europa FC 0 - 0 FK Kauno Zalgiris
08-07-2021 20:30 Sutjeska 1 - 0 FC Gagra
08-07-2021 20:30 FK Velez Mostar 2 - 1 Coleraine
08-07-2021 20:45 SP Tre Penne 0 - 4 Dinamo Batumi
08-07-2021 20:45 Maribor 1 - 0 Urartu FC
08-07-2021 21:00 Siroki Brijeg 3 - 1 Vllaznia
08-07-2021 21:45 Stjarnan 1 - 1 Bohemian FC
13-07-2021 18:45 Newtown 0 - 1 Dundalk
15-07-2021 15:00 Ararat 2 - 0 Fehervar FC
15-07-2021 17:00 FK Struga 1 - 4 FK Liepaja
15-07-2021 18:00 FC Gagra 1 - 1 Sutjeska
15-07-2021 18:00 KuPS 5 - 0 FC Noah
15-07-2021 18:00 Valmiera FC 0 - 0 Suduva
15-07-2021 18:00 Urartu FC 0 - 1 Maribor
15-07-2021 18:00 FK Kauno Zalgiris 2 - 0 Europa FC
15-07-2021 18:30 St Joseph's 1 - 1 FCI Levadia
15-07-2021 18:30 Dinamo Batumi 3 - 0 SP Tre Penne
15-07-2021 18:30 FC Santa Coloma 4 - 0 Mons Calpe SC
15-07-2021 19:00 Sligo Rovers 1 - 2 FH Hafnarfjordur
15-07-2021 19:00 FC Sfintul Gheorghe 2 - 3 Partizani
15-07-2021 19:00 CS Petrocub 1 - 0 FK Sileks
15-07-2021 19:00 Dila Gori 2 - 1 Zilina
15-07-2021 19:00 NSÍ Runavík 1 - 3 Honka
15-07-2021 19:15 TNS 2 - 0 Glentoran
15-07-2021 20:00 Llapi 1 - 1 Shkupi
15-07-2021 20:00 Laci 3 - 0 FK Podgorica
15-07-2021 20:00 Puskas FC Academy 2 - 0 FC Inter Turku
15-07-2021 20:00 Gzira United 6 - 4 Sant Julia
15-07-2021 20:00 Swift Hesperange 1 - 1 Domzale
15-07-2021 20:30 Larne 1 - 0 Bala Town
15-07-2021 20:45 La Fiorita Montegiardino 1 - 1 Birkirkara
15-07-2021 20:45 Bohemian FC 3 - 0 Stjarnan
15-07-2021 20:45 Decic Tuzi 0 - 1 Drita
15-07-2021 20:45 Spartak Trnava 2 - 0 Mosta
15-07-2021 21:00 FK Sarajevo 0 - 1 FC Milsami Orhei
15-07-2021 21:00 Slask Wroclaw 2 - 0 Paide Linnameeskond
15-07-2021 21:00 Coleraine 1 - 2 FK Velez Mostar
15-07-2021 21:00 KI Klaksvik 2 - 4 RFS
15-07-2021 21:00 Vllaznia 3 - 0 Siroki Brijeg
15-07-2021 21:00 Breidablik 2 - 0 Racing FC Union Luxembourg
2. runde
20-07-2021 17:55 Domzale 1 - 1 Honka
20-07-2021 18:00 FK Kauno Zalgiris 0 - 5 TNS
20-07-2021 18:00 FC Prishtina 4 - 1 Connah's Quay Nomads
20-07-2021 21:00 Folgore 1 - 3 Hibernians
21-07-2021 20:00 Cukaricki 0 - 0 Sumqayit
22-07-2021 15:00 FC Astana 2 - 0 Aris Thessaloniki FC
22-07-2021 15:00 Ararat 2 - 4 Slask Wroclaw
22-07-2021 17:30 FK Panevezys 0 - 1 Vojvodina
22-07-2021 18:00 KuPS 2 - 2 Vorskla
22-07-2021 18:00 FC Sochi 2018 3 - 0 Keshla
22-07-2021 18:00 RFS 3 - 0 Puskas FC Academy
22-07-2021 18:00 Austria Wien 1 - 1 Breidablik
22-07-2021 18:00 Olimpija Ljubljana 1 - 0 Birkirkara
22-07-2021 18:00 Molde 3 - 0 Servette
22-07-2021 18:00 Qarabag FK 0 - 0 FC Ashdod
22-07-2021 18:30 F91 Dudelange 0 - 1 Bohemian FC
22-07-2021 18:30 Dinamo Tbilisi 1 - 2 Maccabi Haifa
22-07-2021 18:45 Elfsborg 4 - 0 FC Milsami Orhei
22-07-2021 18:45 Hammarby 3 - 1 Maribor
22-07-2021 19:00 Apollon Limassol 1 - 3 Zilina
22-07-2021 19:00 CS Petrocub 0 - 1 Sivasspor
22-07-2021 19:00 AEL Limassol 1 - 0 Vllaznia
22-07-2021 19:00 Dinamo Batumi 0 - 1 BATE Borisov
22-07-2021 19:00 Spartak Trnava 0 - 0 Sepsi OSK
22-07-2021 19:00 FC København 4 - 1 Torpedo Zhodino
22-07-2021 19:00 Gzira United 0 - 2 Rijeka
22-07-2021 19:00 Viktoria Plzen 2 - 1 Dynamo Brest
22-07-2021 19:00 CSKA-Sofia 0 - 0 FK Liepaja
22-07-2021 19:00 Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 Slovacko
22-07-2021 19:00 Laci 1 - 0 Universitatea Craiova
22-07-2021 19:00 Teuta Durres 0 - 2 Inter Club d'Escaldes
22-07-2021 19:00 Riga FC 2 - 0 KF Shkendija
22-07-2021 19:00 Suduva 0 - 0 Rakow Czestochowa
22-07-2021 20:00 Arda Kardzhali 0 - 2 Hapoel Beer Sheva
22-07-2021 20:00 Shkupi 0 - 3 Santa Clara
22-07-2021 20:00 HB Torshavn 4 - 0 Buducnost Podgorica
22-07-2021 20:15 Basel 3 - 0 Partizani
22-07-2021 20:30 Steaua Bukarest 1 - 0 Shakhter Karagandy
22-07-2021 20:30 Sutjeska 0 - 0 Maccabi Tel Aviv
22-07-2021 20:30 Larne 2 - 1 AGF
22-07-2021 20:30 Gent 4 - 0 Vålerenga
22-07-2021 20:30 FK Velez Mostar 2 - 1 AEK Athen
22-07-2021 20:45 Aberdeen 5 - 1 Häcken
22-07-2021 20:45 Hibernian 3 - 0 FC Santa Coloma
22-07-2021 20:45 Linfield 4 - 0 Borac Banja Luka
22-07-2021 21:00 Partizan Beograd 1 - 0 DAC 1904 Dunajska Streda
22-07-2021 21:00 Dundalk 2 - 2 FCI Levadia
22-07-2021 21:00 Drita 0 - 0 Feyenoord
22-07-2021 21:00 Pogon Szczecin 0 - 0 Osijek
22-07-2021 21:00 Ujpest 2 - 1 FC Vaduz
22-07-2021 21:00 FH Hafnarfjordur 0 - 2 Rosenborg
22-07-2021 21:00 Hajduk Split 2 - 0 Tobol Kostanay
22-07-2021 21:00 Valur 0 - 3 Bodø/Glimt
22-07-2021 21:30 Shakhtyor Soligorsk 1 - 2 CS Fola Esch
27-07-2021 17:45 Inter Club d'Escaldes 0 - 3 Teuta Durres
27-07-2021 20:00 Buducnost Podgorica 0 - 2 HB Torshavn
27-07-2021 20:00 Hibernians 4 - 2 Folgore
29-07-2021 15:00 Shakhter Karagandy 7 - 4 Steaua Bukarest
29-07-2021 16:00 FK Liepaja 1 - 3 CSKA-Sofia
29-07-2021 17:00 Tobol Kostanay 4 - 1 Hajduk Split
29-07-2021 18:00 Vorskla 2 - 3 KuPS
29-07-2021 18:00 Sumqayit 0 - 2 Cukaricki
29-07-2021 18:00 Keshla 2 - 4 FC Sochi 2018
29-07-2021 18:00 Birkirkara 5 - 5 Olimpija Ljubljana
29-07-2021 18:00 FC Vaduz 1 - 3 Ujpest
29-07-2021 18:00 Dynamo Brest 1 - 2 Viktoria Plzen
29-07-2021 18:00 Honka 0 - 1 Domzale
29-07-2021 18:00 Bodø/Glimt 3 - 0 Valur
29-07-2021 18:30 FCI Levadia 1 - 2 Dundalk
29-07-2021 18:30 Sepsi OSK 4 - 5 Spartak Trnava
29-07-2021 18:30 Häcken 2 - 0 Aberdeen
29-07-2021 18:30 FC Santa Coloma 1 - 2 Hibernian
29-07-2021 18:45 Zilina 2 - 2 Apollon Limassol
29-07-2021 19:00 Hapoel Beer Sheva 4 - 0 Arda Kardzhali
29-07-2021 19:00 Sivasspor 1 - 0 CS Petrocub
29-07-2021 19:00 FC Milsami Orhei 0 - 5 Elfsborg
29-07-2021 19:00 BATE Borisov 1 - 4 Dinamo Batumi
29-07-2021 19:00 Rosenborg 4 - 1 FH Hafnarfjordur
29-07-2021 19:00 Torpedo Zhodino 0 - 5 FC København
29-07-2021 19:00 AGF 1 - 1 Larne
29-07-2021 19:00 Vålerenga 2 - 0 Gent
29-07-2021 19:00 FC Ashdod 0 - 1 Qarabag FK
29-07-2021 19:00 Slovacko 3 - 3 Lokomotiv Plovdiv
29-07-2021 19:00 Maccabi Haifa 5 - 1 Dinamo Tbilisi
29-07-2021 19:00 Rakow Czestochowa 4 - 3 Suduva
29-07-2021 19:15 TNS 5 - 1 FK Kauno Zalgiris
29-07-2021 19:30 Maccabi Tel Aviv 3 - 1 Sutjeska
29-07-2021 19:30 Breidablik 2 - 1 Austria Wien
29-07-2021 19:30 CS Fola Esch 1 - 0 Shakhtyor Soligorsk
29-07-2021 20:00 Puskas FC Academy 0 - 2 RFS
29-07-2021 20:00 Feyenoord 3 - 2 Drita
29-07-2021 20:00 Partizani 0 - 2 Basel
29-07-2021 20:00 Vojvodina 1 - 0 FK Panevezys
29-07-2021 20:00 Rijeka 1 - 0 Gzira United
29-07-2021 20:00 AEK Athen 3 - 3 FK Velez Mostar
29-07-2021 20:00 Slask Wroclaw 3 - 3 Ararat
29-07-2021 20:00 KF Shkendija 0 - 1 Riga FC
29-07-2021 20:00 Borac Banja Luka 0 - 0 Linfield
29-07-2021 20:00 Connah's Quay Nomads 4 - 2 FC Prishtina
29-07-2021 20:30 Aris Thessaloniki FC 2 - 1 FC Astana
29-07-2021 20:30 Servette 2 - 0 Molde
29-07-2021 20:30 Universitatea Craiova 0 - 0 Laci
29-07-2021 20:45 DAC 1904 Dunajska Streda 0 - 2 Partizan Beograd
29-07-2021 20:45 Maribor 0 - 1 Hammarby
29-07-2021 20:45 Bohemian FC 3 - 0 F91 Dudelange
29-07-2021 21:00 Vllaznia 0 - 1 AEL Limassol
29-07-2021 21:00 Osijek 1 - 0 Pogon Szczecin
29-07-2021 22:00 Santa Clara 2 - 0 Shkupi
3. runde
03-08-2021 20:45 Linfield 1 - 2 CS Fola Esch
03-08-2021 20:45 Bohemian FC 2 - 1 PAOK
05-08-2021 18:00 KuPS 1 - 1 FC Astana
05-08-2021 18:00 Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 FC København
05-08-2021 18:00 FC Sochi 2018 1 - 1 Partizan Beograd
05-08-2021 18:00 Tobol Kostanay 0 - 1 Zilina
05-08-2021 18:45 Elfsborg 1 - 1 FK Velez Mostar
05-08-2021 19:00 Maccabi Haifa 7 - 2 HB Torshavn
05-08-2021 19:00 Riga FC 0 - 1 Hibernians
05-08-2021 19:00 Dinamo Batumi 1 - 2 Sivasspor
05-08-2021 19:00 CSKA-Sofia 4 - 2 Osijek
05-08-2021 19:00 Vojvodina 0 - 1 LASK
05-08-2021 19:00 AEL Limassol 1 - 1 Qarabag FK
05-08-2021 19:00 Rosenborg 6 - 1 Domzale
05-08-2021 19:00 Laci 0 - 3 Anderlecht
05-08-2021 19:00 Vitesse 2 - 2 Dundalk
05-08-2021 19:30 Trabzonspor 3 - 3 Molde
05-08-2021 20:00 FC Prishtina 2 - 1 Bodø/Glimt
05-08-2021 20:00 Pacos de Ferreira 4 - 0 Larne
05-08-2021 20:00 Slask Wroclaw 2 - 1 Hapoel Beer Sheva
05-08-2021 20:00 FC Kolos Kovalivka 0 - 0 Shakhter Karagandy
05-08-2021 20:15 Spartak Trnava 0 - 0 Maccabi Tel Aviv
05-08-2021 20:30 Luzern 0 - 3 Feyenoord
05-08-2021 20:30 Gent 2 - 2 RFS
05-08-2021 20:45 Hibernian 1 - 1 Rijeka
05-08-2021 20:45 TNS 4 - 2 Viktoria Plzen
05-08-2021 21:00 Shamrock Rovers 1 - 0 Teuta Durres
05-08-2021 21:00 Breidablik 2 - 3 Aberdeen
05-08-2021 21:00 Rakow Czestochowa 0 - 0 Rubin Kazan
05-08-2021 21:00 Ujpest 1 - 2 Basel
05-08-2021 21:00 Cukaricki 3 - 1 Hammarby
05-08-2021 22:30 Santa Clara 2 - 0 Olimpija Ljubljana
10-08-2021 16:00 Shakhter Karagandy 3 - 1 FC Kolos Kovalivka
10-08-2021 20:00 Domzale 1 - 2 Rosenborg
12-08-2021 15:00 FC Astana 3 - 4 KuPS
12-08-2021 18:00 Bodø/Glimt 2 - 0 FC Prishtina
12-08-2021 18:00 Rubin Kazan 0 - 1 Rakow Czestochowa
12-08-2021 18:00 Molde 4 - 5 Trabzonspor
12-08-2021 18:00 Qarabag FK 1 - 0 AEL Limassol
12-08-2021 18:45 Hammarby 5 - 1 Cukaricki
12-08-2021 18:45 Zilina 5 - 0 Tobol Kostanay
12-08-2021 19:00 RFS 0 - 1 Gent
12-08-2021 19:00 PAOK 2 - 0 Bohemian FC
12-08-2021 19:00 Hapoel Beer Sheva 4 - 0 Slask Wroclaw
12-08-2021 19:00 Viktoria Plzen 7 - 2 TNS
12-08-2021 19:30 CS Fola Esch 2 - 1 Linfield
12-08-2021 19:30 Basel 4 - 0 Ujpest
12-08-2021 19:30 Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Spartak Trnava
12-08-2021 20:00 Teuta Durres 0 - 2 Shamrock Rovers
12-08-2021 20:00 Hibernians 1 - 4 Riga FC
12-08-2021 20:00 Sivasspor 1 - 1 Dinamo Batumi
12-08-2021 20:00 Olimpija Ljubljana 0 - 1 Santa Clara
12-08-2021 20:00 Feyenoord 3 - 0 Luzern
12-08-2021 20:00 FC København 4 - 2 Lokomotiv Plovdiv
12-08-2021 20:00 FK Velez Mostar 1 - 4 Elfsborg
12-08-2021 20:00 Rijeka 4 - 1 Hibernian
12-08-2021 20:00 Anderlecht 2 - 1 Laci
12-08-2021 20:30 Larne 1 - 0 Pacos de Ferreira
12-08-2021 20:45 HB Torshavn 1 - 0 Maccabi Haifa
12-08-2021 20:45 Aberdeen 2 - 1 Breidablik
12-08-2021 21:00 LASK 6 - 1 Vojvodina
12-08-2021 21:00 Partizan Beograd 6 - 4 FC Sochi 2018
12-08-2021 21:00 Dundalk 1 - 2 Vitesse
12-08-2021 21:15 Osijek 1 - 1 CSKA-Sofia
final
19-08-2021 15:00 Shakhter Karagandy 1 - 2 Maccabi Tel Aviv
19-08-2021 18:00 Flora Tallinn 4 - 2 Shamrock Rovers
19-08-2021 18:00 Qarabag FK 1 - 0 Aberdeen
19-08-2021 18:00 KuPS 0 - 4 Union Berlin
19-08-2021 18:00 Rakow Czestochowa 1 - 0 Gent
19-08-2021 19:00 Zalgiris Wilna 2 - 2 Bodø/Glimt
19-08-2021 19:00 FK Neftchi 3 - 3 Maccabi Haifa
19-08-2021 19:00 Riga FC 1 - 1 Lincoln Red Imps FC
19-08-2021 19:00 Viktoria Plzen 2 - 0 CSKA-Sofia
19-08-2021 19:00 LASK 1 - 1 St. Johnstone
19-08-2021 19:00 Hapoel Beer Sheva 0 - 0 Anorthosis
19-08-2021 19:30 CS Fola Esch 1 - 4 Kairat Almaty
19-08-2021 19:30 Basel 3 - 1 Hammarby
19-08-2021 19:30 Trabzonspor 1 - 2 Roma
19-08-2021 20:00 Rennes 2 - 0 Rosenborg
19-08-2021 20:00 PAOK 1 - 1 Rijeka
19-08-2021 20:00 Anderlecht 3 - 3 Vitesse
19-08-2021 20:00 Feyenoord 5 - 0 Elfsborg
19-08-2021 20:00 Sivasspor 1 - 2 FC København
19-08-2021 20:00 Jablonec 5 - 1 Zilina
19-08-2021 20:30 Pacos de Ferreira 1 - 0 Tottenham
19-08-2021 22:30 Santa Clara 2 - 1 Partizan Beograd
26-08-2021 16:00 Kairat Almaty 3 - 1 CS Fola Esch
26-08-2021 18:00 Bodø/Glimt 1 - 0 Zalgiris Wilna
26-08-2021 18:00 Lincoln Red Imps FC 3 - 1 Riga FC
26-08-2021 18:00 Zilina 0 - 3 Jablonec
26-08-2021 19:00 Maccabi Haifa 4 - 0 FK Neftchi
26-08-2021 19:00 Rosenborg 1 - 3 Rennes
26-08-2021 19:00 Hammarby 6 - 5 Basel
26-08-2021 19:00 Vitesse 2 - 1 Anderlecht
26-08-2021 19:00 CSKA-Sofia 3 - 0 Viktoria Plzen
26-08-2021 19:00 Elfsborg 3 - 1 Feyenoord
26-08-2021 19:00 FC København 5 - 0 Sivasspor
26-08-2021 19:00 Roma 3 - 0 Trabzonspor
26-08-2021 19:00 Anorthosis 3 - 1 Hapoel Beer Sheva
26-08-2021 19:30 Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Shakhter Karagandy
26-08-2021 20:00 Rijeka 0 - 2 PAOK
26-08-2021 20:00 St. Johnstone 0 - 2 LASK
26-08-2021 20:00 Gent 3 - 0 Rakow Czestochowa
26-08-2021 20:15 Union Berlin 0 - 0 KuPS
26-08-2021 20:45 Shamrock Rovers 0 - 1 Flora Tallinn
26-08-2021 20:45 Aberdeen 1 - 3 Qarabag FK
26-08-2021 20:45 Tottenham 3 - 0 Pacos de Ferreira
26-08-2021 21:00 Partizan Beograd 2 - 0 Santa Clara
1. runde
14-09-2021 16:30 Maccabi Tel Aviv 4 - 1 Alashkert FC
14-09-2021 16:30 Maccabi Haifa 0 - 0 Feyenoord
16-09-2021 16:30 Kairat Almaty 0 - 0 Omonia Nicosia
16-09-2021 18:45 HJK 0 - 2 LASK
16-09-2021 18:45 Sl. Prag 3 - 1 Union Berlin
16-09-2021 18:45 Flora Tallinn 0 - 1 Gent
16-09-2021 18:45 Rennes 2 - 2 Tottenham
16-09-2021 18:45 Mura 0 - 2 Vitesse
16-09-2021 18:45 Slovan Bratislava 1 - 3 FC København
16-09-2021 18:45 Lincoln Red Imps FC 0 - 2 PAOK
16-09-2021 18:45 Qarabag FK 0 - 0 Basel
16-09-2021 21:00 Roma 5 - 1 CSKA-Sofia
16-09-2021 21:00 Bodø/Glimt 3 - 1 Zorya
16-09-2021 21:00 Jablonec 1 - 0 CFR Cluj
16-09-2021 21:00 Randers FC 2 - 2 AZ Alkmaar
16-09-2021 21:00 Anorthosis 0 - 2 Partizan Beograd
2. runde
30-09-2021 18:45 Zorya 0 - 3 Roma
30-09-2021 18:45 CSKA-Sofia 0 - 0 Bodø/Glimt
30-09-2021 18:45 Alashkert FC 2 - 4 HJK
30-09-2021 18:45 LASK 1 - 1 Maccabi Tel Aviv
30-09-2021 18:45 AZ Alkmaar 1 - 0 Jablonec
30-09-2021 18:45 CFR Cluj 1 - 1 Randers FC
30-09-2021 18:45 Gent 2 - 0 Anorthosis
30-09-2021 18:45 Partizan Beograd 2 - 0 Flora Tallinn
30-09-2021 21:00 Feyenoord 2 - 1 Sl. Prag
30-09-2021 21:00 Union Berlin 3 - 0 Maccabi Haifa
30-09-2021 21:00 Tottenham 5 - 1 Mura
30-09-2021 21:00 Vitesse 1 - 2 Rennes
30-09-2021 21:00 PAOK 1 - 1 Slovan Bratislava
30-09-2021 21:00 FC København 3 - 1 Lincoln Red Imps FC
30-09-2021 21:00 Basel 4 - 2 Kairat Almaty
30-09-2021 21:00 Omonia Nicosia 1 - 4 Qarabag FK
3. runde
21-10-2021 16:30 HJK 0 - 5 Maccabi Tel Aviv
21-10-2021 18:45 Bodø/Glimt 6 - 1 Roma
21-10-2021 18:45 Alashkert FC 0 - 3 LASK
21-10-2021 18:45 Feyenoord 3 - 1 Union Berlin
21-10-2021 18:45 Maccabi Haifa 1 - 0 Sl. Prag
21-10-2021 18:45 Anorthosis 2 - 2 Flora Tallinn
21-10-2021 18:45 Mura 1 - 2 Rennes
21-10-2021 18:45 Vitesse 1 - 0 Tottenham
21-10-2021 18:45 FC København 1 - 2 PAOK
21-10-2021 18:45 Qarabag FK 2 - 1 Kairat Almaty
21-10-2021 21:00 CSKA-Sofia 0 - 1 Zorya
21-10-2021 21:00 Jablonec 2 - 2 Randers FC
21-10-2021 21:00 CFR Cluj 0 - 1 AZ Alkmaar
21-10-2021 21:00 Partizan Beograd 0 - 1 Gent
21-10-2021 21:00 Slovan Bratislava 2 - 0 Lincoln Red Imps FC
21-10-2021 21:00 Basel 3 - 1 Omonia Nicosia
4. runde
04-11-2021 16:30 Flora Tallinn 2 - 2 Anorthosis
04-11-2021 16:30 Kairat Almaty 1 - 2 Qarabag FK
04-11-2021 18:45 Zorya 2 - 0 CSKA-Sofia
04-11-2021 18:45 LASK 2 - 0 Alashkert FC
04-11-2021 18:45 Maccabi Tel Aviv 3 - 0 HJK
04-11-2021 18:45 Randers FC 2 - 2 Jablonec
04-11-2021 18:45 AZ Alkmaar 2 - 0 CFR Cluj
04-11-2021 18:45 Gent 1 - 1 Partizan Beograd
04-11-2021 18:45 Lincoln Red Imps FC 1 - 4 Slovan Bratislava
04-11-2021 18:45 Omonia Nicosia 1 - 1 Basel
04-11-2021 21:00 Roma 2 - 2 Bodø/Glimt
04-11-2021 21:00 Union Berlin 1 - 2 Feyenoord
04-11-2021 21:00 Sl. Prag 1 - 0 Maccabi Haifa
04-11-2021 21:00 Rennes 1 - 0 Mura
04-11-2021 21:00 Tottenham 3 - 2 Vitesse
04-11-2021 21:00 PAOK 1 - 2 FC København
5. runde
25-11-2021 16:30 Flora Tallinn 1 - 0 Partizan Beograd
25-11-2021 16:30 Kairat Almaty 2 - 3 Basel
25-11-2021 18:45 HJK 1 - 0 Alashkert FC
25-11-2021 18:45 Sl. Prag 2 - 2 Feyenoord
25-11-2021 18:45 Maccabi Haifa 0 - 1 Union Berlin
25-11-2021 18:45 Mura 2 - 1 Tottenham
25-11-2021 18:45 Rennes 3 - 3 Vitesse
25-11-2021 18:45 Slovan Bratislava 0 - 0 PAOK
25-11-2021 18:45 Lincoln Red Imps FC 0 - 4 FC København
25-11-2021 18:45 Qarabag FK 2 - 2 Omonia Nicosia
25-11-2021 21:00 Roma 4 - 0 Zorya
25-11-2021 21:00 Bodø/Glimt 2 - 0 CSKA-Sofia
25-11-2021 21:00 Maccabi Tel Aviv 0 - 1 LASK
25-11-2021 21:00 Jablonec 1 - 1 AZ Alkmaar
25-11-2021 21:00 Randers FC 2 - 1 CFR Cluj
25-11-2021 21:00 Anorthosis 1 - 0 Gent
6. runde
09-12-2021 18:45 CSKA-Sofia - Roma
09-12-2021 18:45 Zorya - Bodø/Glimt
09-12-2021 18:45 Alashkert FC - Maccabi Tel Aviv
09-12-2021 18:45 LASK - HJK
09-12-2021 18:45 CFR Cluj - Jablonec
09-12-2021 18:45 AZ Alkmaar - Randers FC
09-12-2021 18:45 Gent - Flora Tallinn
09-12-2021 18:45 Partizan Beograd - Anorthosis
09-12-2021 21:00 Feyenoord - Maccabi Haifa
09-12-2021 21:00 Union Berlin - Sl. Prag
09-12-2021 21:00 Tottenham - Rennes
09-12-2021 21:00 Vitesse - Mura
09-12-2021 21:00 FC København - Slovan Bratislava
09-12-2021 21:00 PAOK - Lincoln Red Imps FC
09-12-2021 21:00 Omonia Nicosia - Kairat Almaty
09-12-2021 21:00 Basel - Qarabag FK

Her finder du kampprogrammet for Europa Conference League Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.

X

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få de seneste nyheder, opdateringer og tilbud fra dine yndlings bookmakers.