Danmarksserien kampprogram

Danmark
1. runde
14-08-2020 18:30 Taastrup FC 0 - 2 GVI
14-08-2020 18:30 IF Lyseng 2 - 1 Aarhus Fremad II
14-08-2020 18:45 B 1913 1 - 0 Marienlyst
14-08-2020 19:00 Vordingborg 1 - 1 B 1908
14-08-2020 19:00 Frederikssund IK 1 - 1 Køge Nord FC
14-08-2020 19:00 Kjellerup 1 - 1 Vejgaard
14-08-2020 19:00 Tjørring IF 1 - 1 Herning Fremad
15-08-2020 12:00 Skjold Birkerød 0 - 3 Allerød FK
15-08-2020 12:00 Avedøre 0 - 0 KFUM
15-08-2020 12:00 Fremad Valby 5 - 3 Husum
15-08-2020 13:00 Otterup 1 - 0 Roskilde Boldklub
15-08-2020 13:00 Karlslunde IF 2 - 1 Tårnby FF
15-08-2020 13:00 Viby IF 1 - 3 Varde
15-08-2020 13:00 Tarup-Paarup 0 - 0 Horsens fS
15-08-2020 13:30 IF Skjold Sæby 0 - 2 Silkeborg KFUM
15-08-2020 14:00 Herlev 2 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
15-08-2020 14:00 BK Union 2 - 3 Ishøj IF
15-08-2020 15:00 Nørresundby 2 - 2 VRI
16-08-2020 13:00 Kolding B 3 - 1 Odder IGF
16-08-2020 14:00 Ringkøbing 2 - 1 OKS
2. runde
21-08-2020 18:30 Roskilde Boldklub 1 - 1 Taastrup FC
21-08-2020 18:30 Marienlyst 2 - 0 Kolding B
21-08-2020 19:00 Hedensted 3 - 3 Tarup-Paarup
21-08-2020 19:00 Aarhus Fremad II 1 - 0 FC Djursland
21-08-2020 19:00 Silkeborg KFUM 1 - 0 Nørresundby
22-08-2020 12:00 GVI 1 - 2 Vordingborg
22-08-2020 12:00 B 1908 2 - 2 Greve
22-08-2020 13:00 Ledøje-Smørum Fodbold 3 - 1 Otterup
22-08-2020 13:00 Allerød FK 1 - 1 Herlev
22-08-2020 13:00 OKS 0 - 0 B 1913
22-08-2020 13:00 Vejgaard 5 - 0 Tjørring IF
22-08-2020 13:00 VRI 0 - 4 IF Lyseng
22-08-2020 14:00 Ishøj IF 7 - 0 Frederikssund IK
22-08-2020 14:00 KFUM 1 - 1 Karlslunde IF
22-08-2020 14:00 Køge Nord FC 2 - 3 Avedøre
22-08-2020 14:00 Odder IGF 2 - 0 Viby IF
22-08-2020 14:00 Herning Fremad 5 - 3 IF Skjold Sæby
22-08-2020 14:15 Husum 0 - 2 BK Union
22-08-2020 16:00 Horsens fS 0 - 0 Ringkøbing
23-08-2020 14:00 Tårnby FF 0 - 1 Ballerup-Skovlunde
3. runde
28-08-2020 18:00 Tårnby FF 2 - 1 KFUM
28-08-2020 18:15 Vordingborg 0 - 4 Roskilde Boldklub
28-08-2020 18:30 Kolding B 2 - 2 OKS
28-08-2020 18:30 B 1913 4 - 0 Horsens fS
28-08-2020 18:30 Ringkøbing 2 - 2 Hedensted
28-08-2020 18:30 Nørresundby 3 - 1 Herning Fremad
29-08-2020 10:30 Ballerup-Skovlunde 6 - 1 Fremad Valby
29-08-2020 12:00 Avedøre 1 - 5 Ishøj IF
29-08-2020 12:30 Ledøje-Smørum Fodbold 1 - 0 Allerød FK
29-08-2020 13:00 Otterup 1 - 2 Taastrup FC
29-08-2020 13:00 Skjold Birkerød 2 - 0 B 1908
29-08-2020 13:00 Greve 1 - 3 GVI
29-08-2020 13:00 Frederikssund IK 5 - 2 Husum
29-08-2020 13:00 Karlslunde IF 0 - 1 Køge Nord FC
29-08-2020 13:00 Tarup-Paarup 1 - 1 Varde
29-08-2020 13:15 IF Lyseng 1 - 1 Silkeborg KFUM
29-08-2020 13:30 IF Skjold Sæby 1 - 1 Vejgaard
29-08-2020 14:00 Odder IGF 2 - 3 Marienlyst
29-08-2020 14:00 Aarhus Fremad II 3 - 3 VRI
29-08-2020 15:00 FC Djursland 2 - 2 Kjellerup
4. runde
04-09-2020 18:30 Roskilde Boldklub 1 - 2 Greve
04-09-2020 19:00 Silkeborg KFUM 2 - 2 Aarhus Fremad II
05-09-2020 12:00 GVI 1 - 1 Skjold Birkerød
05-09-2020 12:00 B 1908 1 - 2 Herlev
05-09-2020 12:00 Fremad Valby 1 - 2 BK Union
05-09-2020 13:00 Allerød FK 1 - 1 Otterup
05-09-2020 13:00 OKS 5 - 2 Odder IGF
05-09-2020 13:00 Vejgaard 1 - 0 Nørresundby
05-09-2020 13:00 VRI 2 - 1 FC Djursland
05-09-2020 13:30 Hedensted 2 - 0 B 1913
05-09-2020 14:00 Taastrup FC 3 - 0 Vordingborg
05-09-2020 14:00 KFUM 3 - 2 Ballerup-Skovlunde
05-09-2020 14:00 Køge Nord FC 1 - 1 Tårnby FF
05-09-2020 14:00 Ishøj IF 2 - 6 Karlslunde IF
05-09-2020 14:00 Marienlyst 2 - 1 Viby IF
05-09-2020 14:00 Herning Fremad 0 - 5 IF Lyseng
05-09-2020 14:15 Husum 0 - 5 Avedøre
05-09-2020 15:00 Varde 2 - 1 Ringkøbing
05-09-2020 15:30 Kjellerup 2 - 0 Tjørring IF
05-09-2020 16:00 Horsens fS 1 - 1 Kolding B
5. runde
11-09-2020 17:45 Tårnby FF 3 - 2 Ishøj IF
11-09-2020 18:15 Kolding B 1 - 3 Hedensted
11-09-2020 18:30 Marienlyst 4 - 2 OKS
11-09-2020 19:00 IF Skjold Sæby 1 - 1 Kjellerup
12-09-2020 11:00 Skjold Birkerød 2 - 0 Roskilde Boldklub
12-09-2020 11:00 Ballerup-Skovlunde 0 - 2 BK Union
12-09-2020 13:00 Greve 1 - 2 Taastrup FC
12-09-2020 13:00 Otterup 2 - 2 Vordingborg
12-09-2020 13:00 Ledøje-Smørum Fodbold 2 - 1 B 1908
12-09-2020 13:00 Karlslunde IF 6 - 0 Husum
12-09-2020 13:00 Viby IF 1 - 1 Tarup-Paarup
12-09-2020 13:00 B 1913 2 - 1 Varde
12-09-2020 13:00 VRI 0 - 2 Silkeborg KFUM
12-09-2020 13:15 IF Lyseng 2 - 1 Vejgaard
12-09-2020 14:00 Herlev 1 - 0 GVI
12-09-2020 14:00 KFUM 0 - 1 Køge Nord FC
12-09-2020 14:00 Odder IGF 3 - 0 Horsens fS
12-09-2020 14:00 Aarhus Fremad II 6 - 3 Herning Fremad
12-09-2020 15:00 FC Djursland 1 - 2 Tjørring IF
13. runde
15-09-2020 17:30 B 1913 2 - 0 OKS
6. runde
18-09-2020 19:00 Silkeborg KFUM 4 - 1 FC Djursland
19-09-2020 12:00 GVI 4 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
19-09-2020 13:00 OKS 2 - 0 Viby IF
19-09-2020 13:00 Tarup-Paarup 1 - 0 Ringkøbing
19-09-2020 13:00 Vejgaard 3 - 1 Aarhus Fremad II
19-09-2020 13:30 Hedensted 2 - 2 Odder IGF
19-09-2020 14:00 Taastrup FC 1 - 0 Skjold Birkerød
19-09-2020 14:00 Køge Nord FC 1 - 1 Ballerup-Skovlunde
19-09-2020 14:00 BK Union 3 - 1 Frederikssund IK
19-09-2020 14:00 Husum 1 - 1 Tårnby FF
19-09-2020 14:00 Ishøj IF 1 - 2 KFUM
19-09-2020 14:00 Herning Fremad 0 - 2 VRI
19-09-2020 14:30 Vordingborg 0 - 2 Greve
19-09-2020 15:00 Varde 3 - 3 Kolding B
19-09-2020 15:00 Tjørring IF 4 - 3 IF Skjold Sæby
19-09-2020 15:30 Kjellerup 5 - 0 Nørresundby
19-09-2020 16:00 Horsens fS 2 - 3 Marienlyst
7. runde
25-09-2020 19:00 Marienlyst 3 - 4 Hedensted
25-09-2020 19:00 Silkeborg KFUM 3 - 1 Herning Fremad
26-09-2020 10:30 Ballerup-Skovlunde 1 - 3 Frederikssund IK
26-09-2020 12:00 Avedøre 3 - 4 BK Union
26-09-2020 13:00 Otterup 3 - 2 Greve
26-09-2020 13:00 Allerød FK 1 - 1 GVI
26-09-2020 13:00 Karlslunde IF 2 - 0 Fremad Valby
26-09-2020 13:00 Viby IF 1 - 6 Ringkøbing
26-09-2020 13:00 B 1913 0 - 1 Tarup-Paarup
26-09-2020 13:00 OKS 4 - 4 Horsens fS
26-09-2020 13:00 VRI 2 - 2 Vejgaard
26-09-2020 13:15 IF Lyseng 1 - 3 Kjellerup
26-09-2020 14:00 Herlev 1 - 1 Taastrup FC
26-09-2020 14:00 Odder IGF 4 - 3 Varde
26-09-2020 15:00 Nørresundby 2 - 0 Tjørring IF
26-09-2020 15:00 FC Djursland 0 - 1 IF Skjold Sæby
27-09-2020 14:00 KFUM 2 - 2 Husum
6. runde
29-09-2020 19:00 Fremad Valby 0 - 2 Avedøre
8. runde
02-10-2020 18:30 Roskilde Boldklub 0 - 2 Allerød FK
03-10-2020 12:00 B 1908 4 - 1 Otterup
03-10-2020 12:00 Fremad Valby 3 - 1 Tårnby FF
03-10-2020 13:00 Greve 2 - 0 Skjold Birkerød
03-10-2020 13:00 Frederikssund IK 4 - 2 Avedøre
03-10-2020 13:00 Tarup-Paarup 3 - 0 Kolding B
03-10-2020 13:30 Hedensted 3 - 0 OKS
03-10-2020 14:00 BK Union 0 - 2 Karlslunde IF
03-10-2020 14:00 Ishøj IF 4 - 0 Ballerup-Skovlunde
03-10-2020 14:00 Herning Fremad 2 - 3 FC Djursland
03-10-2020 14:15 Husum 2 - 1 Køge Nord FC
03-10-2020 14:30 Vordingborg 0 - 1 Herlev
03-10-2020 15:00 Varde 1 - 5 Marienlyst
03-10-2020 15:00 Tjørring IF 0 - 4 IF Lyseng
03-10-2020 15:30 Kjellerup 2 - 2 Aarhus Fremad II
03-10-2020 16:00 Horsens fS 2 - 1 Viby IF
04-10-2020 14:00 Ringkøbing 0 - 2 B 1913
7. runde
08-10-2020 19:00 Køge Nord FC 1 - 0 Ishøj IF
9. runde
10-10-2020 11:00 Ballerup-Skovlunde 2 - 0 Avedøre
10-10-2020 12:00 B 1908 1 - 1 GVI
10-10-2020 13:00 Otterup 5 - 0 Skjold Birkerød
10-10-2020 13:00 Ledøje-Smørum Fodbold 3 - 0 Vordingborg
10-10-2020 13:00 Allerød FK 2 - 0 Taastrup FC
10-10-2020 13:00 Karlslunde IF 2 - 1 Frederikssund IK
10-10-2020 13:00 Viby IF 4 - 2 B 1913
10-10-2020 13:00 OKS 4 - 1 Varde
10-10-2020 13:00 VRI 3 - 1 Kjellerup
10-10-2020 13:15 IF Lyseng 3 - 1 IF Skjold Sæby
10-10-2020 14:00 Herlev 0 - 2 Greve
10-10-2020 14:00 Tårnby FF 2 - 0 BK Union
10-10-2020 14:00 KFUM 2 - 1 Fremad Valby
10-10-2020 14:00 Odder IGF 2 - 1 Tarup-Paarup
10-10-2020 14:00 Aarhus Fremad II 4 - 1 Tjørring IF
10-10-2020 14:00 Herning Fremad 0 - 6 Vejgaard
10-10-2020 15:00 FC Djursland 3 - 2 Nørresundby
10-10-2020 16:00 Horsens fS 0 - 1 Hedensted
11-10-2020 13:00 Ishøj IF 4 - 1 Husum
11-10-2020 13:00 Kolding B 1 - 1 Ringkøbing
8. runde
14-10-2020 19:00 IF Skjold Sæby 2 - 2 Nørresundby
10. runde
17-10-2020 11:00 Ballerup-Skovlunde 2 - 4 Husum
17-10-2020 12:00 Avedøre 0 - 3 Karlslunde IF
17-10-2020 12:00 Fremad Valby 1 - 2 Køge Nord FC
17-10-2020 13:00 Otterup 1 - 1 GVI
17-10-2020 13:00 Skjold Birkerød 0 - 0 Herlev
17-10-2020 13:00 Greve 5 - 3 Ledøje-Smørum Fodbold
17-10-2020 13:00 Frederikssund IK 4 - 3 Tårnby FF
17-10-2020 13:00 Viby IF 3 - 3 Hedensted
17-10-2020 13:00 B 1913 1 - 1 Kolding B
17-10-2020 13:30 Roskilde Boldklub 2 - 3 B 1908
17-10-2020 13:30 IF Skjold Sæby 1 - 2 Aarhus Fremad II
17-10-2020 14:00 BK Union 0 - 1 KFUM
17-10-2020 14:30 Vordingborg 4 - 4 Allerød FK
17-10-2020 15:00 Varde 1 - 1 Horsens fS
17-10-2020 15:00 Tjørring IF 0 - 2 VRI
17-10-2020 15:00 FC Djursland 2 - 2 Vejgaard
17-10-2020 15:00 Nørresundby 1 - 0 IF Lyseng
17-10-2020 15:30 Kjellerup 0 - 1 Silkeborg KFUM
18-10-2020 14:00 Ringkøbing 1 - 1 Odder IGF
8. runde
20-10-2020 19:00 Taastrup FC 0 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
5. runde
27-03-2021 13:00 Frederikssund IK 3 - 1 Fremad Valby
14. runde
27-03-2021 15:00 Taastrup FC 1 - 1 Otterup
13. runde
01-04-2021 11:00 Ballerup-Skovlunde 0 - 1 Tårnby FF
01-04-2021 12:00 Vordingborg 0 - 2 GVI
01-04-2021 12:00 Taastrup FC 0 - 0 Roskilde Boldklub
01-04-2021 12:00 Avedøre 0 - 4 Køge Nord FC
01-04-2021 13:00 Otterup 0 - 2 Ledøje-Smørum Fodbold
01-04-2021 13:00 Herlev 1 - 0 Allerød FK
01-04-2021 13:00 Karlslunde IF 1 - 1 KFUM
01-04-2021 13:00 Frederikssund IK 4 - 1 Ishøj IF
01-04-2021 13:00 Kolding B 0 - 3 Marienlyst
01-04-2021 13:00 Viby IF 2 - 0 Odder IGF
01-04-2021 13:00 Tarup-Paarup 2 - 4 Hedensted
01-04-2021 13:15 IF Lyseng 2 - 1 VRI
01-04-2021 13:30 IF Skjold Sæby 2 - 3 Herning Fremad
01-04-2021 13:30 Nørresundby 1 - 2 Silkeborg KFUM
01-04-2021 14:00 Greve 2 - 0 B 1908
01-04-2021 14:00 BK Union 3 - 1 Husum
01-04-2021 14:00 Ringkøbing 1 - 2 Horsens fS
01-04-2021 15:00 FC Djursland 2 - 2 Aarhus Fremad II
01-04-2021 15:00 Tjørring IF 0 - 1 Vejgaard
18. runde
05-04-2021 12:00 Vordingborg 3 - 3 Skjold Birkerød
05-04-2021 12:00 GVI 0 - 2 Allerød FK
05-04-2021 12:00 Taastrup FC 0 - 4 Herlev
05-04-2021 12:00 Fremad Valby 3 - 5 Karlslunde IF
05-04-2021 13:00 Greve 2 - 1 Otterup
05-04-2021 13:00 Frederikssund IK 2 - 2 Ballerup-Skovlunde
05-04-2021 13:00 Tarup-Paarup 1 - 1 B 1913
05-04-2021 13:00 Vejgaard 1 - 1 VRI
05-04-2021 13:30 Hedensted 1 - 1 Marienlyst
05-04-2021 13:30 IF Skjold Sæby 2 - 0 FC Djursland
05-04-2021 14:00 Husum 0 - 0 KFUM
05-04-2021 14:00 Ishøj IF 1 - 1 Køge Nord FC
05-04-2021 14:00 BK Union 3 - 1 Avedøre
05-04-2021 14:00 Ringkøbing 1 - 0 Viby IF
05-04-2021 14:00 Herning Fremad 0 - 3 Silkeborg KFUM
05-04-2021 15:00 Tjørring IF 4 - 1 Nørresundby
05-04-2021 15:30 Ledøje-Smørum Fodbold 8 - 0 Roskilde Boldklub
05-04-2021 15:30 Kjellerup 1 - 0 IF Lyseng
05-04-2021 16:00 Horsens fS 1 - 4 OKS
18. runde
13-04-2021 19:00 Varde 3 - 0 Odder IGF
19. runde
13-04-2021 19:00 Aarhus Fremad II 1 - 0 Kjellerup
11. runde
14-04-2021 18:15 OKS 2 - 1 Tarup-Paarup
20. runde
16-04-2021 18:15 Vordingborg 2 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
17-04-2021 12:00 GVI 0 - 0 B 1908
17-04-2021 12:00 Taastrup FC 1 - 3 Allerød FK
17-04-2021 12:00 Fremad Valby 1 - 2 KFUM
17-04-2021 12:00 Hedensted 2 - 1 Horsens fS
17-04-2021 13:00 Skjold Birkerød 2 - 1 Otterup
17-04-2021 13:00 Greve 0 - 3 Herlev
17-04-2021 13:00 Frederikssund IK 0 - 1 Karlslunde IF
17-04-2021 13:00 B 1913 1 - 1 Viby IF
17-04-2021 13:00 Tarup-Paarup 1 - 1 Odder IGF
17-04-2021 13:00 Vejgaard 4 - 1 Herning Fremad
17-04-2021 13:30 IF Skjold Sæby 1 - 3 IF Lyseng
17-04-2021 13:30 Nørresundby 2 - 1 FC Djursland
17-04-2021 14:00 Husum 0 - 4 Ishøj IF
17-04-2021 14:00 BK Union 2 - 2 Tårnby FF
17-04-2021 15:00 Varde 0 - 1 OKS
17-04-2021 15:00 Tjørring IF 1 - 3 Aarhus Fremad II
17-04-2021 15:30 Kjellerup 1 - 3 VRI
18-04-2021 12:00 Avedøre 0 - 3 Ballerup-Skovlunde
18-04-2021 14:00 Ringkøbing 3 - 3 Kolding B
14. runde
20-04-2021 18:30 KFUM 0 - 1 Tårnby FF
20-04-2021 18:30 Husum 0 - 4 Frederikssund IK
20-04-2021 18:45 VRI 1 - 1 Aarhus Fremad II
21-04-2021 18:00 Fremad Valby 0 - 0 Ballerup-Skovlunde
21-04-2021 18:30 B 1908 6 - 0 Skjold Birkerød
21-04-2021 18:30 GVI 2 - 2 Greve
21-04-2021 18:30 Allerød FK 2 - 1 Ledøje-Smørum Fodbold
21-04-2021 18:30 Roskilde Boldklub 0 - 3 Vordingborg
21-04-2021 18:30 Køge Nord FC 0 - 4 Karlslunde IF
21-04-2021 18:30 Ishøj IF 5 - 0 Avedøre
21-04-2021 18:30 OKS 4 - 1 Kolding B
21-04-2021 18:30 Hedensted 1 - 1 Ringkøbing
21-04-2021 18:30 Marienlyst 2 - 2 Odder IGF
21-04-2021 18:30 Varde 1 - 0 Tarup-Paarup
21-04-2021 18:30 Horsens fS 1 - 1 B 1913
21-04-2021 18:30 Silkeborg KFUM 1 - 1 IF Lyseng
21-04-2021 18:30 Vejgaard 1 - 1 IF Skjold Sæby
21-04-2021 18:30 Herning Fremad 4 - 4 Nørresundby
21-04-2021 18:30 Kjellerup 2 - 3 FC Djursland
21. runde
23-04-2021 18:30 Tårnby FF 1 - 0 Frederikssund IK
24-04-2021 12:00 B 1908 2 - 1 Roskilde Boldklub
24-04-2021 12:00 GVI 3 - 1 Otterup
24-04-2021 13:00 Ledøje-Smørum Fodbold 2 - 0 Greve
24-04-2021 13:00 Allerød FK 2 - 0 Vordingborg
24-04-2021 13:00 Karlslunde IF 3 - 0 Avedøre
10. runde
24-04-2021 13:00 Tarup-Paarup 1 - 1 Marienlyst
21. runde
24-04-2021 13:00 Silkeborg KFUM 2 - 1 Kjellerup
24-04-2021 13:00 Vejgaard 3 - 1 FC Djursland
24-04-2021 13:00 VRI 2 - 1 Tjørring IF
24-04-2021 13:15 IF Lyseng 4 - 0 Nørresundby
24-04-2021 13:30 Hedensted 1 - 1 Viby IF
24-04-2021 14:00 Herlev 3 - 1 Skjold Birkerød
24-04-2021 14:00 Husum 2 - 3 Ballerup-Skovlunde
24-04-2021 14:00 Køge Nord FC 0 - 4 Fremad Valby
24-04-2021 14:00 KFUM 2 - 1 BK Union
24-04-2021 14:00 Odder IGF 1 - 0 Ringkøbing
24-04-2021 16:00 Horsens fS 2 - 3 Varde
25-04-2021 13:00 Kolding B 0 - 2 B 1913
25-04-2021 13:30 Aarhus Fremad II 6 - 1 IF Skjold Sæby
6. runde
28-04-2021 18:30 Roskilde Boldklub 2 - 3 Herlev
28-04-2021 18:30 B 1908 2 - 1 Allerød FK
7. runde
28-04-2021 18:30 Skjold Birkerød 2 - 2 Vordingborg
16. runde
28-04-2021 18:30 Fremad Valby 0 - 3 Frederikssund IK
11. runde
28-04-2021 18:30 Odder IGF 2 - 1 B 1913
21. runde
28-04-2021 18:30 Marienlyst 3 - 2 Tarup-Paarup
8. runde
28-04-2021 20:00 Silkeborg KFUM 1 - 1 Vejgaard
22. runde
30-04-2021 13:00 Roskilde Boldklub 0 - 1 GVI
01-05-2021 12:00 Fremad Valby 0 - 1 Ishøj IF
01-05-2021 12:00 Avedøre 1 - 1 Tårnby FF
01-05-2021 13:00 Viby IF 0 - 1 Kolding B
01-05-2021 14:00 Taastrup FC 2 - 1 B 1908
01-05-2021 14:00 Otterup 1 - 1 Herlev
01-05-2021 14:00 Skjold Birkerød 3 - 2 Ledøje-Smørum Fodbold
01-05-2021 14:00 Greve 3 - 1 Allerød FK
01-05-2021 14:00 Ballerup-Skovlunde 1 - 1 Karlslunde IF
01-05-2021 14:00 Frederikssund IK 3 - 0 KFUM
01-05-2021 14:00 BK Union 1 - 2 Køge Nord FC
01-05-2021 14:00 B 1913 0 - 2 Odder IGF
01-05-2021 14:00 Ringkøbing 0 - 1 Marienlyst
01-05-2021 14:00 Tarup-Paarup 1 - 0 OKS
01-05-2021 14:00 Varde 2 - 2 Hedensted
01-05-2021 14:00 Kjellerup 1 - 1 Herning Fremad
01-05-2021 14:00 FC Djursland 0 - 5 IF Lyseng
01-05-2021 14:00 Nørresundby 2 - 2 Aarhus Fremad II
01-05-2021 14:00 IF Skjold Sæby 2 - 0 VRI
01-05-2021 14:00 Tjørring IF 0 - 6 Silkeborg KFUM
15. runde
05-05-2021 19:00 Vordingborg 0 - 1 Taastrup FC
05-05-2021 19:00 Otterup 2 - 2 Allerød FK
05-05-2021 19:00 Skjold Birkerød 1 - 4 GVI
05-05-2021 19:00 Greve 2 - 0 Roskilde Boldklub
05-05-2021 19:00 Herlev 0 - 1 B 1908
05-05-2021 19:00 Ballerup-Skovlunde 1 - 1 KFUM
05-05-2021 19:00 Avedøre 1 - 1 Husum
05-05-2021 19:00 Karlslunde IF 0 - 0 Ishøj IF
05-05-2021 19:00 Tårnby FF 1 - 2 Køge Nord FC
05-05-2021 19:00 BK Union 1 - 0 Fremad Valby
05-05-2021 19:00 Kolding B 1 - 0 Horsens fS
05-05-2021 19:00 Viby IF 2 - 3 Marienlyst
05-05-2021 19:00 B 1913 0 - 0 Hedensted
05-05-2021 19:00 Ringkøbing 0 - 0 Varde
05-05-2021 19:00 IF Lyseng 3 - 0 Herning Fremad
05-05-2021 19:00 Aarhus Fremad II 0 - 0 Silkeborg KFUM
05-05-2021 19:00 Tjørring IF 1 - 6 Kjellerup
05-05-2021 19:00 Nørresundby 1 - 2 Vejgaard
05-05-2021 19:00 FC Djursland 0 - 3 VRI
12. runde
08-05-2021 13:00 VRI 2 - 0 Nørresundby
08-05-2021 14:00 Ledøje-Smørum Fodbold 0 - 2 Herlev
08-05-2021 14:00 Allerød FK 3 - 2 Skjold Birkerød
08-05-2021 14:00 Ishøj IF 0 - 1 BK Union
08-05-2021 14:00 KFUM 3 - 0 Avedøre
08-05-2021 14:00 Køge Nord FC 0 - 3 Frederikssund IK
08-05-2021 14:00 Husum 3 - 3 Fremad Valby
08-05-2021 14:00 Odder IGF 3 - 2 Kolding B
08-05-2021 14:00 Marienlyst 6 - 0 B 1913
08-05-2021 14:00 Vejgaard 2 - 1 Kjellerup
08-05-2021 14:00 Herning Fremad 3 - 1 Tjørring IF
08-05-2021 14:00 Aarhus Fremad II 0 - 2 IF Lyseng
08-05-2021 15:00 Varde 1 - 1 Viby IF
08-05-2021 16:00 OKS 1 - 1 Ringkøbing
08-05-2021 16:00 Horsens fS 2 - 0 Tarup-Paarup
08-05-2021 18:00 Silkeborg KFUM 1 - 1 IF Skjold Sæby
09-05-2021 13:00 Roskilde Boldklub 4 - 1 Otterup
09-05-2021 13:00 Tårnby FF 3 - 3 Karlslunde IF
16. runde
12-05-2021 19:00 Roskilde Boldklub 0 - 3 Skjold Birkerød
13-05-2021 11:00 Hedensted - Kolding B
13-05-2021 12:00 Vordingborg 1 - 7 Otterup
13-05-2021 12:00 GVI 3 - 1 Herlev
13-05-2021 12:00 B 1908 1 - 3 Ledøje-Smørum Fodbold
13-05-2021 12:00 Taastrup FC 0 - 2 Greve
13-05-2021 13:00 Køge Nord FC 5 - 2 KFUM
13-05-2021 13:00 OKS 5 - 3 Marienlyst
13-05-2021 13:00 Tarup-Paarup - Viby IF
13-05-2021 13:00 Vejgaard 2 - 3 IF Lyseng
13-05-2021 14:00 Husum 3 - 12 Karlslunde IF
13-05-2021 14:00 BK Union 1 - 2 Ballerup-Skovlunde
13-05-2021 14:00 Ishøj IF 2 - 3 Tårnby FF
13-05-2021 14:00 Herning Fremad 1 - 4 Aarhus Fremad II
13-05-2021 15:00 Varde 2 - 1 B 1913
13-05-2021 15:00 Tjørring IF 4 - 0 FC Djursland
13-05-2021 15:30 Kjellerup 3 - 1 IF Skjold Sæby
13-05-2021 16:00 Horsens fS 1 - 0 Odder IGF
13-05-2021 18:00 Silkeborg KFUM 1 - 2 VRI
12. runde
16-05-2021 12:00 B 1908 2 - 1 Vordingborg
16-05-2021 14:00 GVI 3 - 2 Taastrup FC
17. runde
16-05-2021 14:00 Ballerup-Skovlunde 1 - 0 Køge Nord FC
16-05-2021 14:00 Avedøre 0 - 2 Fremad Valby
16-05-2021 14:00 Frederikssund IK 4 - 2 BK Union
16-05-2021 14:00 KFUM 1 - 3 Ishøj IF
16-05-2021 14:00 Tårnby FF 2 - 0 Husum
16-05-2021 14:00 Viby IF - OKS
16-05-2021 14:00 Marienlyst 2 - 2 Horsens fS
16-05-2021 14:00 Odder IGF 3 - 1 Hedensted
16-05-2021 14:00 Ringkøbing 1 - 0 Tarup-Paarup
16-05-2021 14:00 VRI 2 - 2 Herning Fremad
16-05-2021 14:00 IF Skjold Sæby 0 - 1 Tjørring IF
16-05-2021 14:00 Aarhus Fremad II - Vejgaard
16-05-2021 14:00 Nørresundby - Kjellerup
16-05-2021 14:00 FC Djursland - Silkeborg KFUM
19-05-2021 19:00 Ledøje-Smørum Fodbold - GVI
19-05-2021 19:00 Skjold Birkerød - Taastrup FC
19-05-2021 19:00 Allerød FK - B 1908
19-05-2021 19:00 Greve - Vordingborg
19-05-2021 19:00 Herlev - Roskilde Boldklub
15. runde
19-05-2021 19:00 Odder IGF - OKS
17. runde
19-05-2021 19:00 Kolding B - Varde

Her finder du kampprogrammet for Danmarksserien Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.

X

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få de seneste nyheder, opdateringer og tilbud fra dine yndlings bookmakers.