5. Division kampprogram
England
1. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-08-2023 | 16:00 | Halifax | 2 - 0 | Bromley |
05-08-2023 | 16:00 | Gateshead | 2 - 2 | Boreham Wood |
05-08-2023 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 0 | Woking |
05-08-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 2 - 2 | AFC Fylde |
05-08-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 1 - 1 | Eastleigh |
05-08-2023 | 16:00 | Southend | 4 - 0 | Oldham |
05-08-2023 | 16:00 | Wealdstone | 2 - 1 | York |
05-08-2023 | 16:00 | Chesterfield | 4 - 3 | Dorking Wanderers |
05-08-2023 | 16:00 | Barnet | 3 - 2 | Hartlepool |
05-08-2023 | 16:00 | Altrincham | 1 - 1 | Dag and Red |
05-08-2023 | 16:00 | Aldershot | 5 - 2 | Oxford City |
05-08-2023 | 18:30 | Rochdale | 0 - 1 | Ebbsfleet United |
2. runde | ||||
---|---|---|---|---|
12-08-2023 | 16:00 | Eastleigh | 0 - 0 | Wealdstone |
12-08-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 2 - 4 | Chesterfield |
12-08-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 2 - 0 | Halifax |
12-08-2023 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 2 | Southend |
12-08-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 0 - 2 | Maidenhead United |
12-08-2023 | 16:00 | York | 0 - 1 | Kidderminster |
12-08-2023 | 16:00 | Woking | 2 - 3 | Altrincham |
12-08-2023 | 16:00 | Oxford City | 0 - 1 | Rochdale |
12-08-2023 | 16:00 | Oldham | 5 - 1 | Aldershot |
12-08-2023 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 1 | Gateshead |
12-08-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 1 - 2 | Solihull Moors |
12-08-2023 | 18:30 | Bromley | 0 - 2 | Barnet |
3. runde | ||||
---|---|---|---|---|
15-08-2023 | 20:45 | Eastleigh | 3 - 3 | Barnet |
15-08-2023 | 20:45 | Ebbsfleet United | 2 - 0 | Aldershot |
15-08-2023 | 20:45 | Hartlepool | 3 - 1 | Maidenhead United |
15-08-2023 | 20:45 | Oldham | 1 - 2 | Halifax |
15-08-2023 | 20:45 | Oxford City | 1 - 2 | Chesterfield |
15-08-2023 | 20:45 | Woking | 3 - 2 | Rochdale |
15-08-2023 | 20:45 | York | 2 - 2 | Altrincham |
15-08-2023 | 20:45 | Dorking Wanderers | 2 - 1 | Southend |
15-08-2023 | 20:45 | Dag and Red | 2 - 4 | Gateshead |
15-08-2023 | 20:45 | Bromley | 1 - 1 | Wealdstone |
15-08-2023 | 20:45 | AFC Fylde | 2 - 1 | Kidderminster |
16-08-2023 | 20:45 | Boreham Wood | 1 - 2 | Solihull Moors |
4. runde | ||||
---|---|---|---|---|
19-08-2023 | 13:30 | Chesterfield | 1 - 1 | Oldham |
19-08-2023 | 16:00 | Aldershot | 1 - 1 | York |
19-08-2023 | 16:00 | Wealdstone | 3 - 2 | AFC Fylde |
19-08-2023 | 16:00 | Altrincham | 1 - 1 | Boreham Wood |
19-08-2023 | 16:00 | Barnet | 2 - 0 | Woking |
19-08-2023 | 16:00 | Halifax | 1 - 1 | Oxford City |
19-08-2023 | 16:00 | Gateshead | 4 - 1 | Ebbsfleet United |
19-08-2023 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 0 | Bromley |
19-08-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 0 | Dag and Red |
19-08-2023 | 16:00 | Rochdale | 2 - 0 | Eastleigh |
19-08-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 3 - 0 | Dorking Wanderers |
19-08-2023 | 16:00 | Southend | 2 - 3 | Hartlepool |
5. runde | ||||
---|---|---|---|---|
25-08-2023 | 20:45 | Rochdale | 2 - 2 | Bromley |
25-08-2023 | 20:45 | Solihull Moors | 1 - 1 | Halifax |
25-08-2023 | 20:45 | Southend | 2 - 0 | Eastleigh |
26-08-2023 | 16:00 | Altrincham | 2 - 1 | Chesterfield |
26-08-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 0 - 0 | Oldham |
26-08-2023 | 16:00 | Dag and Red | 1 - 0 | Barnet |
26-08-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 2 - 2 | York |
26-08-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 3 - 0 | Kidderminster |
26-08-2023 | 16:00 | Gateshead | 1 - 3 | Woking |
26-08-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 0 - 0 | Oxford City |
26-08-2023 | 16:00 | Aldershot | 3 - 1 | Wealdstone |
26-08-2023 | 18:30 | Hartlepool | 3 - 1 | AFC Fylde |
6. runde | ||||
---|---|---|---|---|
28-08-2023 | 16:00 | York | 1 - 3 | Rochdale |
28-08-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 3 - 3 | Altrincham |
28-08-2023 | 16:00 | Barnet | 3 - 2 | Ebbsfleet United |
28-08-2023 | 16:00 | Bromley | 2 - 1 | Southend |
28-08-2023 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 2 | Hartlepool |
28-08-2023 | 16:00 | Eastleigh | 3 - 0 | Aldershot |
28-08-2023 | 16:00 | Halifax | 0 - 0 | Gateshead |
28-08-2023 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 0 | Maidenhead United |
28-08-2023 | 16:00 | Oldham | 0 - 2 | Solihull Moors |
28-08-2023 | 16:00 | Oxford City | 4 - 0 | Boreham Wood |
28-08-2023 | 16:00 | Wealdstone | 0 - 2 | Dag and Red |
28-08-2023 | 16:00 | Woking | 2 - 0 | Dorking Wanderers |
7. runde | ||||
---|---|---|---|---|
02-09-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 4 - 1 | York |
02-09-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 0 - 0 | Eastleigh |
02-09-2023 | 16:00 | Dag and Red | 3 - 1 | AFC Fylde |
02-09-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 0 - 1 | Barnet |
02-09-2023 | 16:00 | Altrincham | 1 - 2 | Bromley |
02-09-2023 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 1 | Wealdstone |
02-09-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 0 - 0 | Woking |
02-09-2023 | 16:00 | Rochdale | 0 - 1 | Halifax |
02-09-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 3 - 3 | Oxford City |
02-09-2023 | 16:00 | Southend | 2 - 1 | Kidderminster |
02-09-2023 | 16:00 | Aldershot | 3 - 4 | Chesterfield |
02-09-2023 | 18:30 | Gateshead | 2 - 2 | Oldham |
8. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-09-2023 | 13:30 | Halifax | 1 - 1 | Southend |
09-09-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 0 - 2 | Aldershot |
09-09-2023 | 16:00 | Barnet | 3 - 0 | Altrincham |
09-09-2023 | 16:00 | York | 2 - 2 | Boreham Wood |
09-09-2023 | 16:00 | Woking | 1 - 1 | Solihull Moors |
09-09-2023 | 16:00 | Wealdstone | 2 - 1 | Ebbsfleet United |
09-09-2023 | 16:00 | Oxford City | 5 - 2 | Hartlepool |
09-09-2023 | 16:00 | Bromley | 4 - 1 | Maidenhead United |
09-09-2023 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 1 | Dag and Red |
09-09-2023 | 16:00 | Eastleigh | 0 - 6 | Gateshead |
09-09-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 1 | Rochdale |
09-09-2023 | 16:00 | Oldham | 0 - 0 | Dorking Wanderers |
9. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-09-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | Chesterfield |
16-09-2023 | 16:00 | Bromley | 3 - 0 | Oldham |
16-09-2023 | 16:00 | Aldershot | 1 - 1 | Gateshead |
16-09-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 1 - 2 | Eastleigh |
16-09-2023 | 16:00 | Hartlepool | 0 - 2 | Woking |
16-09-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 0 - 1 | Boreham Wood |
16-09-2023 | 16:00 | Oxford City | 0 - 0 | Dag and Red |
16-09-2023 | 16:00 | Rochdale | 4 - 2 | Barnet |
16-09-2023 | 16:00 | Wealdstone | 0 - 0 | Altrincham |
16-09-2023 | 16:00 | York | 3 - 0 | Southend |
16-09-2023 | 16:00 | Halifax | 0 - 1 | Dorking Wanderers |
16-09-2023 | 18:30 | Kidderminster | 0 - 1 | Solihull Moors |
10. runde | ||||
---|---|---|---|---|
19-09-2023 | 20:45 | Boreham Wood | 1 - 1 | Rochdale |
19-09-2023 | 20:45 | Woking | 1 - 1 | Ebbsfleet United |
19-09-2023 | 20:45 | Southend | 2 - 0 | Maidenhead United |
19-09-2023 | 20:45 | Solihull Moors | 2 - 1 | AFC Fylde |
19-09-2023 | 20:45 | Altrincham | 2 - 2 | Hartlepool |
19-09-2023 | 20:45 | Barnet | 2 - 1 | Aldershot |
19-09-2023 | 20:45 | Chesterfield | 3 - 2 | Halifax |
19-09-2023 | 20:45 | Dag and Red | 0 - 1 | Bromley |
19-09-2023 | 20:45 | Dorking Wanderers | 3 - 1 | Wealdstone |
19-09-2023 | 20:45 | Eastleigh | 2 - 2 | Oxford City |
19-09-2023 | 20:45 | Gateshead | 3 - 0 | Kidderminster |
19-09-2023 | 20:45 | Oldham | 2 - 0 | York |
11. runde | ||||
---|---|---|---|---|
23-09-2023 | 13:30 | Woking | 1 - 2 | York |
23-09-2023 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 1 | Hartlepool |
23-09-2023 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 2 | Wealdstone |
23-09-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 2 | Aldershot |
23-09-2023 | 16:00 | Barnet | 0 - 0 | Halifax |
23-09-2023 | 16:00 | Altrincham | 6 - 1 | Ebbsfleet United |
23-09-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 2 | Rochdale |
23-09-2023 | 16:00 | Eastleigh | 2 - 1 | Kidderminster |
23-09-2023 | 16:00 | Gateshead | 3 - 0 | Maidenhead United |
23-09-2023 | 16:00 | Oldham | 4 - 0 | Oxford City |
23-09-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 1 - 1 | Bromley |
23-09-2023 | 16:00 | Southend | 1 - 2 | AFC Fylde |
12. runde | ||||
---|---|---|---|---|
26-09-2023 | 20:45 | AFC Fylde | 2 - 2 | Boreham Wood |
26-09-2023 | 20:45 | Aldershot | 1 - 1 | Southend |
26-09-2023 | 20:45 | Bromley | 1 - 0 | Eastleigh |
26-09-2023 | 20:45 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | Dorking Wanderers |
26-09-2023 | 20:45 | York | 2 - 4 | Barnet |
26-09-2023 | 20:45 | Wealdstone | 1 - 0 | Woking |
26-09-2023 | 20:45 | Oxford City | 0 - 4 | Gateshead |
26-09-2023 | 20:45 | Maidenhead United | 0 - 1 | Altrincham |
26-09-2023 | 20:45 | Kidderminster | 1 - 2 | Oldham |
26-09-2023 | 20:45 | Hartlepool | 0 - 2 | Solihull Moors |
26-09-2023 | 20:45 | Halifax | 0 - 0 | Dag and Red |
26-09-2023 | 21:00 | Rochdale | 1 - 2 | Chesterfield |
13. runde | ||||
---|---|---|---|---|
30-09-2023 | 16:00 | York | 2 - 2 | Solihull Moors |
30-09-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 0 - 2 | Woking |
30-09-2023 | 16:00 | Aldershot | 3 - 2 | Dag and Red |
30-09-2023 | 16:00 | Bromley | 3 - 1 | Gateshead |
30-09-2023 | 16:00 | Wealdstone | 1 - 1 | Oldham |
30-09-2023 | 16:00 | Rochdale | 2 - 2 | Southend |
30-09-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 1 | Chesterfield |
30-09-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 2 | Barnet |
30-09-2023 | 16:00 | Hartlepool | 0 - 2 | Dorking Wanderers |
30-09-2023 | 16:00 | Halifax | 2 - 3 | Eastleigh |
30-09-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 3 - 1 | Boreham Wood |
30-09-2023 | 18:30 | Oxford City | 1 - 2 | Altrincham |
14. runde | ||||
---|---|---|---|---|
03-10-2023 | 20:45 | Southend | 2 - 0 | Oxford City |
03-10-2023 | 20:45 | Solihull Moors | 2 - 0 | Rochdale |
03-10-2023 | 20:45 | Oldham | 1 - 1 | Maidenhead United |
03-10-2023 | 20:45 | Gateshead | 2 - 1 | Wealdstone |
03-10-2023 | 20:45 | Eastleigh | 5 - 2 | Ebbsfleet United |
03-10-2023 | 20:45 | Dorking Wanderers | 0 - 1 | Kidderminster |
03-10-2023 | 20:45 | Dag and Red | 1 - 2 | York |
03-10-2023 | 20:45 | Chesterfield | 2 - 0 | Bromley |
03-10-2023 | 20:45 | Woking | 1 - 2 | Halifax |
03-10-2023 | 20:45 | Barnet | 2 - 1 | AFC Fylde |
03-10-2023 | 20:45 | Altrincham | 2 - 1 | Aldershot |
04-10-2023 | 20:45 | Boreham Wood | 1 - 0 | Hartlepool |
15. runde | ||||
---|---|---|---|---|
07-10-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 0 - 2 | Chesterfield |
07-10-2023 | 16:00 | Oxford City | 3 - 0 | AFC Fylde |
07-10-2023 | 16:00 | Oldham | 1 - 1 | Dag and Red |
07-10-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 2 - 2 | Rochdale |
07-10-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 0 | Wealdstone |
07-10-2023 | 16:00 | Hartlepool | 3 - 1 | Eastleigh |
07-10-2023 | 16:00 | Gateshead | 0 - 2 | Altrincham |
07-10-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 0 - 2 | Halifax |
07-10-2023 | 16:00 | York | 2 - 2 | Bromley |
07-10-2023 | 16:00 | Woking | 0 - 2 | Southend |
07-10-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 0 - 1 | Aldershot |
07-10-2023 | 18:30 | Dorking Wanderers | 2 - 3 | Barnet |
16. runde | ||||
---|---|---|---|---|
21-10-2023 | 16:00 | Aldershot | 2 - 1 | Hartlepool |
21-10-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 1 - 1 | Ebbsfleet United |
21-10-2023 | 16:00 | Barnet | 3 - 2 | Maidenhead United |
21-10-2023 | 16:00 | Bromley | 3 - 1 | Oxford City |
21-10-2023 | 16:00 | Dag and Red | 2 - 1 | Woking |
21-10-2023 | 16:00 | Eastleigh | 3 - 1 | York |
21-10-2023 | 16:00 | Halifax | 2 - 1 | Kidderminster |
21-10-2023 | 16:00 | Rochdale | 3 - 4 | Oldham |
21-10-2023 | 16:00 | Southend | 5 - 0 | Solihull Moors |
21-10-2023 | 18:30 | Wealdstone | 1 - 1 | Boreham Wood |
17. runde | ||||
---|---|---|---|---|
24-10-2023 | 20:45 | Halifax | 2 - 1 | Hartlepool |
24-10-2023 | 20:45 | Rochdale | 2 - 2 | Gateshead |
24-10-2023 | 20:45 | Southend | 3 - 0 | Ebbsfleet United |
24-10-2023 | 20:45 | Wealdstone | 3 - 1 | Oxford City |
24-10-2023 | 20:45 | Eastleigh | 0 - 1 | Woking |
24-10-2023 | 20:45 | Dag and Red | 1 - 3 | Boreham Wood |
24-10-2023 | 20:45 | Chesterfield | 4 - 0 | York |
24-10-2023 | 20:45 | Bromley | 2 - 1 | Dorking Wanderers |
24-10-2023 | 20:45 | Barnet | 1 - 1 | Solihull Moors |
24-10-2023 | 20:45 | Altrincham | 1 - 1 | Kidderminster |
24-10-2023 | 20:45 | Aldershot | 4 - 2 | Maidenhead United |
24-10-2023 | 20:45 | AFC Fylde | 3 - 0 | Oldham |
18. runde | ||||
---|---|---|---|---|
28-10-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 1 - 0 | Wealdstone |
28-10-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Southend |
28-10-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 2 - 1 | Aldershot |
28-10-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | Dag and Red |
28-10-2023 | 16:00 | Gateshead | 0 - 4 | AFC Fylde |
28-10-2023 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 3 | Rochdale |
28-10-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 3 | Chesterfield |
28-10-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 3 - 2 | Eastleigh |
28-10-2023 | 16:00 | Oldham | 2 - 2 | Altrincham |
28-10-2023 | 16:00 | Oxford City | 0 - 2 | Barnet |
28-10-2023 | 16:00 | Woking | 0 - 1 | Bromley |
28-10-2023 | 18:30 | York | 1 - 1 | Halifax |
21. runde | ||||
---|---|---|---|---|
04-11-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 3 | Dag and Red |
19. runde | ||||
---|---|---|---|---|
11-11-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 0 | Halifax |
11-11-2023 | 16:00 | Oldham | 1 - 1 | Eastleigh |
11-11-2023 | 16:00 | Oxford City | 3 - 2 | Woking |
11-11-2023 | 16:00 | Wealdstone | 3 - 2 | Rochdale |
11-11-2023 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 2 | Ebbsfleet United |
11-11-2023 | 16:00 | Gateshead | 6 - 0 | Dorking Wanderers |
11-11-2023 | 16:00 | Chesterfield | 4 - 2 | Barnet |
11-11-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Bromley |
11-11-2023 | 16:00 | Altrincham | 2 - 0 | Southend |
11-11-2023 | 16:00 | Aldershot | 1 - 0 | Kidderminster |
11-11-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 0 - 2 | York |
11-11-2023 | 18:30 | Dag and Red | 1 - 2 | Solihull Moors |
20. runde | ||||
---|---|---|---|---|
18-11-2023 | 16:00 | Barnet | 0 - 2 | Gateshead |
18-11-2023 | 16:00 | Bromley | 1 - 0 | AFC Fylde |
18-11-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 2 - 1 | Boreham Wood |
18-11-2023 | 16:00 | Eastleigh | 2 - 1 | Altrincham |
18-11-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 0 - 4 | Oxford City |
18-11-2023 | 16:00 | York | 1 - 3 | Hartlepool |
18-11-2023 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 1 | Dag and Red |
18-11-2023 | 16:00 | Southend | 2 - 1 | Chesterfield |
18-11-2023 | 16:00 | Woking | 0 - 1 | Oldham |
18-11-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 1 - 2 | Maidenhead United |
18-11-2023 | 16:00 | Rochdale | 2 - 1 | Aldershot |
18-11-2023 | 16:00 | Halifax | 1 - 0 | Wealdstone |
21. runde | ||||
---|---|---|---|---|
21-11-2023 | 20:45 | Rochdale | 3 - 0 | Altrincham |
21-11-2023 | 20:45 | Kidderminster | 1 - 1 | Hartlepool |
21-11-2023 | 20:45 | Halifax | 2 - 2 | AFC Fylde |
21-11-2023 | 20:45 | Eastleigh | 2 - 1 | Boreham Wood |
21-11-2023 | 20:45 | Ebbsfleet United | 1 - 1 | Maidenhead United |
21-11-2023 | 20:45 | Bromley | 2 - 3 | Aldershot |
21-11-2023 | 20:45 | York | 2 - 0 | Oxford City |
21-11-2023 | 20:45 | Woking | 0 - 2 | Chesterfield |
21-11-2023 | 20:45 | Solihull Moors | 1 - 2 | Gateshead |
22-11-2023 | 21:00 | Barnet | 1 - 4 | Oldham |
22. runde | ||||
---|---|---|---|---|
25-11-2023 | 13:00 | AFC Fylde | 3 - 3 | Dorking Wanderers |
25-11-2023 | 16:00 | Dag and Red | 1 - 2 | Rochdale |
25-11-2023 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 2 | Eastleigh |
25-11-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 4 - 2 | Woking |
25-11-2023 | 16:00 | Altrincham | 6 - 1 | Solihull Moors |
25-11-2023 | 16:00 | Aldershot | 1 - 0 | Halifax |
25-11-2023 | 16:00 | Gateshead | 1 - 1 | Southend |
25-11-2023 | 16:00 | Hartlepool | 1 - 4 | Bromley |
25-11-2023 | 16:00 | Wealdstone | 3 - 2 | Barnet |
25-11-2023 | 16:00 | Oxford City | 2 - 2 | Kidderminster |
25-11-2023 | 16:00 | Oldham | 1 - 4 | Ebbsfleet United |
25-11-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 1 | York |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
02-12-2023 | 16:00 | Bromley | 1 - 0 | Rochdale |
02-12-2023 | 16:00 | Kidderminster | 2 - 0 | Ebbsfleet United |
02-12-2023 | 16:00 | Oxford City | 1 - 4 | Maidenhead United |
24. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-12-2023 | 13:30 | Gateshead | 0 - 2 | Halifax |
16-12-2023 | 16:00 | Southend | 1 - 2 | Bromley |
16-12-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 2 - 3 | Oldham |
16-12-2023 | 16:00 | Rochdale | 0 - 0 | York |
16-12-2023 | 16:00 | Aldershot | 3 - 5 | Eastleigh |
16-12-2023 | 16:00 | Altrincham | 2 - 1 | AFC Fylde |
16-12-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 2 - 1 | Oxford City |
16-12-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 0 | Kidderminster |
16-12-2023 | 16:00 | Hartlepool | 0 - 1 | Chesterfield |
16-12-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 1 - 1 | Barnet |
16-12-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 2 | Woking |
16-12-2023 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 2 | Wealdstone |
25. runde | ||||
---|---|---|---|---|
23-12-2023 | 16:00 | Halifax | 2 - 2 | Rochdale |
23-12-2023 | 16:00 | Eastleigh | 2 - 1 | Dorking Wanderers |
23-12-2023 | 16:00 | Chesterfield | 4 - 1 | Aldershot |
23-12-2023 | 16:00 | Barnet | 6 - 0 | Boreham Wood |
23-12-2023 | 16:00 | AFC Fylde | 1 - 1 | Dag and Red |
23-12-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 2 | Southend |
23-12-2023 | 16:00 | Oldham | 1 - 2 | Gateshead |
23-12-2023 | 16:00 | Oxford City | 1 - 2 | Solihull Moors |
23-12-2023 | 16:00 | Wealdstone | 4 - 4 | Hartlepool |
23-12-2023 | 16:00 | Woking | 0 - 0 | Maidenhead United |
23-12-2023 | 16:00 | York | 1 - 1 | Ebbsfleet United |
23-12-2023 | 18:30 | Bromley | 2 - 2 | Altrincham |
26. runde | ||||
---|---|---|---|---|
26-12-2023 | 16:00 | Aldershot | 0 - 0 | Woking |
26-12-2023 | 16:00 | Altrincham | 1 - 2 | Halifax |
26-12-2023 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Kidderminster |
26-12-2023 | 16:00 | Southend | 0 - 2 | Barnet |
26-12-2023 | 16:00 | Solihull Moors | 2 - 0 | Chesterfield |
26-12-2023 | 16:00 | Rochdale | 2 - 0 | AFC Fylde |
26-12-2023 | 16:00 | Maidenhead United | 0 - 2 | Wealdstone |
26-12-2023 | 16:00 | Hartlepool | 1 - 3 | Oldham |
26-12-2023 | 16:00 | Gateshead | 1 - 1 | York |
26-12-2023 | 16:00 | Ebbsfleet United | 2 - 3 | Bromley |
26-12-2023 | 16:00 | Dorking Wanderers | 0 - 2 | Oxford City |
26-12-2023 | 16:00 | Dag and Red | 4 - 1 | Eastleigh |
27. runde | ||||
---|---|---|---|---|
30-12-2023 | 16:00 | Barnet | 1 - 0 | Southend |
30-12-2023 | 16:00 | Bromley | 5 - 1 | Ebbsfleet United |
30-12-2023 | 16:00 | Kidderminster | 1 - 2 | Boreham Wood |
30-12-2023 | 16:00 | Oldham | 2 - 0 | Hartlepool |
01-01-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 2 - 0 | Rochdale |
01-01-2024 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 2 | Solihull Moors |
01-01-2024 | 16:00 | Eastleigh | 4 - 4 | Dag and Red |
01-01-2024 | 16:00 | Halifax | 0 - 0 | Altrincham |
01-01-2024 | 16:00 | Oxford City | 1 - 2 | Dorking Wanderers |
01-01-2024 | 16:00 | Woking | 2 - 3 | Aldershot |
01-01-2024 | 16:00 | York | 2 - 0 | Gateshead |
28. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-01-2024 | 16:00 | Maidenhead United | 0 - 0 | Bromley |
06-01-2024 | 16:00 | Rochdale | 2 - 0 | Kidderminster |
06-01-2024 | 16:00 | Solihull Moors | 3 - 0 | Woking |
06-01-2024 | 16:00 | Southend | 3 - 0 | Halifax |
06-01-2024 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 1 | Oxford City |
06-01-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | 2 - 0 | Wealdstone |
06-01-2024 | 16:00 | Altrincham | 3 - 2 | Barnet |
06-01-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 0 - 1 | Oldham |
07-01-2024 | 15:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | York |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-01-2024 | 20:45 | Barnet | 2 - 1 | Dag and Red |
09-01-2024 | 20:45 | AFC Fylde | 2 - 1 | Hartlepool |
16. runde | ||||
---|---|---|---|---|
10-01-2024 | 20:45 | Chesterfield | 5 - 0 | Gateshead |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
13-01-2024 | 16:00 | Eastleigh | 0 - 1 | Southend |
16-01-2024 | 20:45 | Chesterfield | 2 - 1 | Altrincham |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-01-2024 | 16:00 | Bromley | 2 - 2 | Boreham Wood |
20-01-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 0 | Gateshead |
20-01-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | Hartlepool |
20-01-2024 | 16:00 | Kidderminster | 4 - 2 | Aldershot |
30. runde | ||||
---|---|---|---|---|
23-01-2024 | 20:45 | Oxford City | 1 - 2 | York |
23-01-2024 | 20:45 | Oldham | 2 - 0 | Barnet |
23-01-2024 | 20:45 | Maidenhead United | 0 - 1 | Ebbsfleet United |
23-01-2024 | 20:45 | Hartlepool | 0 - 1 | Kidderminster |
23-01-2024 | 20:45 | AFC Fylde | 2 - 2 | Halifax |
23-01-2024 | 20:45 | Aldershot | 1 - 1 | Bromley |
23-01-2024 | 20:45 | Chesterfield | 1 - 0 | Woking |
23-01-2024 | 20:45 | Dag and Red | 2 - 1 | Dorking Wanderers |
24-01-2024 | 20:45 | Boreham Wood | 4 - 4 | Eastleigh |
31. runde | ||||
---|---|---|---|---|
27-01-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 1 - 0 | Bromley |
27-01-2024 | 16:00 | Aldershot | 3 - 1 | Rochdale |
27-01-2024 | 16:00 | Altrincham | 4 - 0 | Eastleigh |
27-01-2024 | 16:00 | Boreham Wood | 0 - 3 | Dorking Wanderers |
27-01-2024 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 0 | Southend |
27-01-2024 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 1 | Kidderminster |
27-01-2024 | 16:00 | Gateshead | 2 - 1 | Barnet |
27-01-2024 | 16:00 | Hartlepool | 2 - 1 | York |
27-01-2024 | 16:00 | Wealdstone | 2 - 0 | Halifax |
27-01-2024 | 16:00 | Oxford City | 1 - 0 | Ebbsfleet United |
27-01-2024 | 16:00 | Oldham | 0 - 1 | Woking |
27-01-2024 | 16:00 | Maidenhead United | 2 - 1 | Solihull Moors |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
30-01-2024 | 20:45 | Wealdstone | 3 - 3 | Aldershot |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
30-01-2024 | 20:45 | Solihull Moors | 1 - 1 | Dag and Red |
32. runde | ||||
---|---|---|---|---|
03-02-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 3 | AFC Fylde |
03-02-2024 | 16:00 | Bromley | 1 - 2 | Hartlepool |
03-02-2024 | 16:00 | Barnet | 1 - 1 | Wealdstone |
03-02-2024 | 16:00 | York | 1 - 1 | Maidenhead United |
03-02-2024 | 16:00 | Woking | 0 - 1 | Boreham Wood |
03-02-2024 | 16:00 | Southend | 0 - 1 | Gateshead |
03-02-2024 | 16:00 | Solihull Moors | 0 - 1 | Altrincham |
03-02-2024 | 16:00 | Rochdale | 1 - 2 | Dag and Red |
03-02-2024 | 16:00 | Kidderminster | 3 - 2 | Oxford City |
03-02-2024 | 16:00 | Halifax | 1 - 2 | Aldershot |
03-02-2024 | 16:00 | Eastleigh | 1 - 3 | Chesterfield |
03-02-2024 | 18:30 | Ebbsfleet United | 0 - 0 | Oldham |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-02-2024 | 20:45 | Halifax | 1 - 3 | Solihull Moors |
27. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-02-2024 | 20:45 | Wealdstone | 0 - 1 | Maidenhead United |
28. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-02-2024 | 20:45 | Dag and Red | 1 - 2 | Chesterfield |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-02-2024 | 20:45 | Woking | 2 - 0 | Oxford City |
30. runde | ||||
---|---|---|---|---|
10-02-2024 | 16:00 | Altrincham | 3 - 0 | Rochdale |
33. runde | ||||
---|---|---|---|---|
10-02-2024 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 0 | Maidenhead United |
10-02-2024 | 16:00 | Southend | 0 - 1 | York |
10-02-2024 | 16:00 | Eastleigh | 1 - 2 | AFC Fylde |
10-02-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 3 | Halifax |
10-02-2024 | 16:00 | Dag and Red | 7 - 1 | Oxford City |
10-02-2024 | 16:00 | Chesterfield | 2 - 2 | Ebbsfleet United |
10-02-2024 | 18:30 | Woking | 1 - 1 | Hartlepool |
23. runde | ||||
---|---|---|---|---|
13-02-2024 | 20:45 | Oldham | 2 - 1 | Boreham Wood |
13-02-2024 | 20:45 | York | 0 - 1 | Dorking Wanderers |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
13-02-2024 | 20:45 | Halifax | 2 - 1 | Maidenhead United |
34. runde | ||||
---|---|---|---|---|
17-02-2024 | 16:00 | Oxford City | 0 - 0 | Southend |
17-02-2024 | 16:00 | Maidenhead United | 1 - 3 | Oldham |
17-02-2024 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 0 | Dorking Wanderers |
17-02-2024 | 16:00 | Hartlepool | 3 - 1 | Boreham Wood |
17-02-2024 | 16:00 | Halifax | 2 - 1 | Woking |
17-02-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | 3 - 0 | Eastleigh |
17-02-2024 | 16:00 | Bromley | 4 - 3 | Chesterfield |
17-02-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 2 - 4 | Barnet |
17-02-2024 | 16:00 | Rochdale | 1 - 2 | Solihull Moors |
17-02-2024 | 16:00 | Wealdstone | 2 - 4 | Gateshead |
17-02-2024 | 16:00 | York | 1 - 1 | Dag and Red |
17-02-2024 | 18:30 | Aldershot | 2 - 0 | Altrincham |
35. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-02-2024 | 20:45 | Maidenhead United | 1 - 2 | Southend |
20-02-2024 | 20:45 | Kidderminster | 0 - 2 | Gateshead |
20-02-2024 | 20:45 | Hartlepool | 3 - 2 | Altrincham |
20-02-2024 | 20:45 | Ebbsfleet United | 1 - 0 | Woking |
20-02-2024 | 20:45 | Bromley | 2 - 2 | Dag and Red |
20-02-2024 | 20:45 | Aldershot | 1 - 0 | Barnet |
20-02-2024 | 20:45 | AFC Fylde | 2 - 2 | Solihull Moors |
20-02-2024 | 20:45 | Oxford City | 2 - 5 | Eastleigh |
20-02-2024 | 20:45 | York | 1 - 1 | Oldham |
36. runde | ||||
---|---|---|---|---|
24-02-2024 | 13:30 | Eastleigh | 2 - 0 | Bromley |
24-02-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 4 | Ebbsfleet United |
24-02-2024 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 1 | Halifax |
24-02-2024 | 16:00 | Chesterfield | 2 - 2 | Rochdale |
24-02-2024 | 16:00 | Boreham Wood | 4 - 0 | AFC Fylde |
24-02-2024 | 16:00 | Barnet | 2 - 0 | York |
24-02-2024 | 16:00 | Altrincham | 1 - 3 | Maidenhead United |
24-02-2024 | 16:00 | Gateshead | 4 - 0 | Oxford City |
24-02-2024 | 16:00 | Oldham | 1 - 2 | Kidderminster |
24-02-2024 | 16:00 | Woking | 1 - 1 | Wealdstone |
24-02-2024 | 16:00 | Southend | 4 - 1 | Aldershot |
24-02-2024 | 16:00 | Solihull Moors | 2 - 1 | Hartlepool |
29. runde | ||||
---|---|---|---|---|
27-02-2024 | 20:45 | Barnet | 0 - 2 | Chesterfield |
27-02-2024 | 20:45 | Eastleigh | 1 - 2 | Oldham |
27-02-2024 | 20:45 | Rochdale | 3 - 0 | Wealdstone |
27-02-2024 | 20:45 | Southend | 2 - 1 | Altrincham |
33. runde | ||||
---|---|---|---|---|
27-02-2024 | 20:45 | Solihull Moors | 0 - 1 | Kidderminster |
37. runde | ||||
---|---|---|---|---|
02-03-2024 | 13:30 | Dorking Wanderers | 4 - 1 | Chesterfield |
02-03-2024 | 16:00 | York | 2 - 3 | Wealdstone |
02-03-2024 | 16:00 | Oxford City | 1 - 2 | Aldershot |
02-03-2024 | 16:00 | Oldham | 1 - 1 | Southend |
02-03-2024 | 16:00 | Hartlepool | 1 - 2 | Barnet |
02-03-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | 2 - 1 | Rochdale |
02-03-2024 | 16:00 | Eastleigh | 3 - 3 | Solihull Moors |
02-03-2024 | 16:00 | Dag and Red | 3 - 1 | Altrincham |
02-03-2024 | 16:00 | Bromley | 2 - 0 | Halifax |
02-03-2024 | 16:00 | Boreham Wood | 1 - 1 | Gateshead |
02-03-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 4 - 1 | Maidenhead United |
16. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-03-2024 | 20:45 | Altrincham | 2 - 1 | Dorking Wanderers |
21. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-03-2024 | 20:45 | Southend | 1 - 1 | Wealdstone |
30. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-03-2024 | 20:45 | Gateshead | 2 - 3 | Solihull Moors |
37. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-03-2024 | 20:45 | Woking | 2 - 1 | Kidderminster |
38. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-03-2024 | 16:00 | Kidderminster | 0 - 0 | York |
09-03-2024 | 16:00 | Halifax | 2 - 1 | Boreham Wood |
09-03-2024 | 16:00 | Chesterfield | 4 - 1 | AFC Fylde |
09-03-2024 | 16:00 | Altrincham | 0 - 1 | Woking |
09-03-2024 | 16:00 | Aldershot | 2 - 0 | Oldham |
09-03-2024 | 16:00 | Maidenhead United | 4 - 2 | Dorking Wanderers |
09-03-2024 | 16:00 | Rochdale | 2 - 2 | Oxford City |
09-03-2024 | 18:30 | Southend | 1 - 1 | Dag and Red |
39. runde | ||||
---|---|---|---|---|
12-03-2024 | 20:45 | Kidderminster | 1 - 1 | AFC Fylde |
12-03-2024 | 20:45 | Gateshead | 1 - 0 | Dag and Red |
12-03-2024 | 20:45 | Chesterfield | 2 - 0 | Oxford City |
12-03-2024 | 20:45 | Altrincham | 6 - 1 | York |
12-03-2024 | 20:45 | Aldershot | 4 - 1 | Ebbsfleet United |
12-03-2024 | 20:45 | Rochdale | 2 - 1 | Woking |
12-03-2024 | 20:45 | Solihull Moors | 2 - 0 | Boreham Wood |
12-03-2024 | 20:45 | Southend | 2 - 0 | Dorking Wanderers |
40. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-03-2024 | 13:30 | Oldham | 2 - 2 | Chesterfield |
16-03-2024 | 16:00 | York | 1 - 0 | Aldershot |
16-03-2024 | 16:00 | Woking | 1 - 0 | Barnet |
16-03-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 1 - 2 | Wealdstone |
16-03-2024 | 16:00 | Boreham Wood | 0 - 1 | Altrincham |
16-03-2024 | 16:00 | Bromley | 0 - 0 | Kidderminster |
16-03-2024 | 16:00 | Dag and Red | 4 - 1 | Maidenhead United |
16-03-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | 1 - 1 | Solihull Moors |
16-03-2024 | 16:00 | Eastleigh | 1 - 4 | Rochdale |
16-03-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | 4 - 2 | Gateshead |
16-03-2024 | 16:00 | Hartlepool | 0 - 0 | Southend |
17-03-2024 | 13:15 | Oxford City | 0 - 2 | Halifax |
35. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-03-2024 | 20:45 | Halifax | 4 - 2 | Chesterfield |
39. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-03-2024 | 20:45 | Wealdstone | 0 - 1 | Bromley |
41. runde | ||||
---|---|---|---|---|
23-03-2024 | 16:00 | AFC Fylde | 2 - 1 | Oxford City |
23-03-2024 | 16:00 | Aldershot | 1 - 1 | Solihull Moors |
23-03-2024 | 16:00 | Altrincham | 2 - 3 | Gateshead |
23-03-2024 | 16:00 | Barnet | 6 - 0 | Dorking Wanderers |
23-03-2024 | 16:00 | Bromley | 0 - 2 | York |
23-03-2024 | 16:00 | Chesterfield | 3 - 0 | Boreham Wood |
23-03-2024 | 16:00 | Dag and Red | 0 - 0 | Oldham |
23-03-2024 | 16:00 | Eastleigh | 1 - 1 | Hartlepool |
23-03-2024 | 16:00 | Rochdale | 1 - 0 | Maidenhead United |
23-03-2024 | 16:00 | Southend | 0 - 0 | Woking |
23-03-2024 | 16:00 | Wealdstone | 1 - 1 | Kidderminster |
44. runde | ||||
---|---|---|---|---|
26-03-2024 | 20:45 | Solihull Moors | 0 - 3 | Southend |
33. runde | ||||
---|---|---|---|---|
26-03-2024 | 20:45 | Altrincham | 4 - 1 | Wealdstone |
38. runde | ||||
---|---|---|---|---|
26-03-2024 | 20:45 | Gateshead | 7 - 1 | Hartlepool |
42. runde | ||||
---|---|---|---|---|
29-03-2024 | 16:00 | Boreham Wood | - | Dag and Red |
29-03-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | - | Bromley |
29-03-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | - | Southend |
29-03-2024 | 16:00 | Gateshead | - | Rochdale |
29-03-2024 | 16:00 | Hartlepool | - | Halifax |
29-03-2024 | 16:00 | Kidderminster | - | Altrincham |
29-03-2024 | 16:00 | Maidenhead United | - | Aldershot |
29-03-2024 | 16:00 | Oldham | - | AFC Fylde |
29-03-2024 | 16:00 | Oxford City | - | Wealdstone |
29-03-2024 | 16:00 | Solihull Moors | - | Barnet |
29-03-2024 | 16:00 | Woking | - | Eastleigh |
29-03-2024 | 16:00 | York | - | Chesterfield |
43. runde | ||||
---|---|---|---|---|
01-04-2024 | 16:00 | Southend | - | Boreham Wood |
01-04-2024 | 16:00 | Bromley | - | Woking |
01-04-2024 | 16:00 | Chesterfield | - | Kidderminster |
01-04-2024 | 16:00 | Dag and Red | - | Ebbsfleet United |
01-04-2024 | 16:00 | Eastleigh | - | Maidenhead United |
01-04-2024 | 16:00 | Halifax | - | York |
01-04-2024 | 16:00 | Rochdale | - | Hartlepool |
01-04-2024 | 16:00 | Wealdstone | - | Solihull Moors |
01-04-2024 | 16:00 | Barnet | - | Oxford City |
01-04-2024 | 16:00 | Altrincham | - | Oldham |
01-04-2024 | 16:00 | AFC Fylde | - | Gateshead |
01-04-2024 | 16:00 | Aldershot | - | Dorking Wanderers |
44. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-04-2024 | 13:30 | Oldham | - | Rochdale |
06-04-2024 | 16:00 | Boreham Wood | - | Wealdstone |
06-04-2024 | 16:00 | Dorking Wanderers | - | Altrincham |
06-04-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | - | AFC Fylde |
06-04-2024 | 16:00 | Hartlepool | - | Aldershot |
06-04-2024 | 16:00 | Maidenhead United | - | Barnet |
06-04-2024 | 16:00 | York | - | Eastleigh |
06-04-2024 | 16:00 | Woking | - | Dag and Red |
06-04-2024 | 18:30 | Kidderminster | - | Halifax |
30. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-04-2024 | 20:45 | Wealdstone | - | Southend |
39. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-04-2024 | 20:45 | Maidenhead United | - | Hartlepool |
38. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-04-2024 | 20:45 | Barnet | - | Bromley |
09-04-2024 | 20:45 | Solihull Moors | - | Ebbsfleet United |
35. runde | ||||
---|---|---|---|---|
09-04-2024 | 20:45 | Rochdale | - | Boreham Wood |
35. runde | ||||
---|---|---|---|---|
11-04-2024 | 20:45 | Wealdstone | - | Dorking Wanderers |
45. runde | ||||
---|---|---|---|---|
13-04-2024 | 16:00 | Halifax | - | Barnet |
13-04-2024 | 16:00 | Ebbsfleet United | - | Altrincham |
13-04-2024 | 16:00 | Bromley | - | Solihull Moors |
13-04-2024 | 16:00 | Aldershot | - | Boreham Wood |
13-04-2024 | 16:00 | AFC Fylde | - | Southend |
13-04-2024 | 16:00 | Hartlepool | - | Dag and Red |
13-04-2024 | 16:00 | Kidderminster | - | Eastleigh |
13-04-2024 | 16:00 | Maidenhead United | - | Gateshead |
13-04-2024 | 16:00 | York | - | Woking |
13-04-2024 | 16:00 | Wealdstone | - | Chesterfield |
13-04-2024 | 16:00 | Rochdale | - | Dorking Wanderers |
13-04-2024 | 16:00 | Oxford City | - | Oldham |
44. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-04-2024 | 20:45 | Gateshead | - | Chesterfield |
16-04-2024 | 20:45 | Oxford City | - | Bromley |
38. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-04-2024 | 20:45 | Wealdstone | - | Eastleigh |
41. runde | ||||
---|---|---|---|---|
16-04-2024 | 20:45 | Halifax | - | Ebbsfleet United |
46. runde | ||||
---|---|---|---|---|
20-04-2024 | 13:15 | Woking | - | AFC Fylde |
20-04-2024 | 13:15 | Southend | - | Rochdale |
20-04-2024 | 13:15 | Solihull Moors | - | York |
20-04-2024 | 13:15 | Oldham | - | Wealdstone |
20-04-2024 | 13:15 | Gateshead | - | Bromley |
20-04-2024 | 13:15 | Eastleigh | - | Halifax |
20-04-2024 | 13:15 | Dorking Wanderers | - | Hartlepool |
20-04-2024 | 13:15 | Dag and Red | - | Aldershot |
20-04-2024 | 13:15 | Chesterfield | - | Maidenhead United |
20-04-2024 | 13:15 | Boreham Wood | - | Ebbsfleet United |
20-04-2024 | 13:15 | Barnet | - | Kidderminster |
20-04-2024 | 13:15 | Altrincham | - | Oxford City |