3. Division kampprogram
Norge
7. runde | ||||
---|---|---|---|---|
19-05-2023 | 19:00 | FK Fyllingsdalen | 0 - 0 | Frøya |
19-05-2023 | 19:00 | Djerv 1919 | 4 - 1 | Madla |
6. runde | ||||
---|---|---|---|---|
21-05-2023 | 13:00 | Hamarkameratene 2 | 5 - 1 | Florø |
12. runde | ||||
---|---|---|---|---|
30-06-2023 | 20:00 | Staal Jørpeland | 6 - 1 | Bremnes |
01-07-2023 | 13:00 | Hønefoss | 4 - 0 | Førde |
01-07-2023 | 13:00 | Hamarkameratene 2 | 4 - 2 | Spjelkavik |
01-07-2023 | 13:00 | Madla | 2 - 2 | Frøya |
01-07-2023 | 14:00 | Gjelleråsen | 2 - 1 | Lokomotiv Oslo FK |
01-07-2023 | 15:00 | Bjarg | 1 - 3 | Djerv 1919 |
01-07-2023 | 15:00 | Brodd | 2 - 2 | Loddefjord |
01-07-2023 | 16:00 | Ullern 2 | 1 - 4 | Fana |
01-07-2023 | 16:00 | Florø | 1 - 2 | Volda |
01-07-2023 | 16:00 | Vidar | 5 - 1 | FK Fyllingsdalen |
02-07-2023 | 12:00 | Molde 2 | 2 - 1 | Funnefoss/Vormsund |
02-07-2023 | 13:00 | Brumunddal | 3 - 3 | Hødd 2 |
02-07-2023 | 14:00 | Grorud 2 | 0 - 0 | Sandviken |
02-07-2023 | 14:00 | Sandnes Ulf 2 | 2 - 1 | Stord |
02-07-2023 | 16:00 | Frigg | 2 - 4 | Os |
02-07-2023 | 16:00 | Lysekloster | 4 - 0 | Skedsmo |
02-07-2023 | 16:00 | Elverum | 2 - 1 | Sogndal 2 |
03-07-2023 | 19:00 | Lillestrøm 2 | 0 - 1 | Skjetten |
03-07-2023 | 19:00 | Raufoss 2 | 0 - 3 | Eidsvold TF |
03-07-2023 | 19:00 | Eiger | 0 - 2 | Viking 2 |
04-07-2023 | 18:00 | Gneist | 1 - 2 | Stabæk 2 |
14. runde | ||||
---|---|---|---|---|
06-07-2023 | 18:00 | Sandnes Ulf 2 | 1 - 1 | Viking 2 |
13. runde | ||||
---|---|---|---|---|
07-07-2023 | 18:00 | Spjelkavik | 1 - 1 | Raufoss 2 |
08-07-2023 | 12:00 | Fana | 1 - 3 | Gjelleråsen |
08-07-2023 | 13:00 | Sandviken | 2 - 4 | Frigg |
08-07-2023 | 14:00 | Lokomotiv Oslo FK | 2 - 0 | Gneist |
08-07-2023 | 14:00 | Stord | 0 - 1 | Brodd |
08-07-2023 | 15:00 | Hønefoss | 2 - 0 | Hamarkameratene 2 |
08-07-2023 | 15:00 | Funnefoss/Vormsund | 2 - 4 | Elverum |
08-07-2023 | 15:00 | Eidsvold TF | 8 - 0 | Brumunddal |
08-07-2023 | 15:00 | Loddefjord | 2 - 1 | Madla |
08-07-2023 | 15:00 | Frøya | 1 - 2 | Vidar |
08-07-2023 | 15:00 | Bremnes | 5 - 1 | Eiger |
08-07-2023 | 16:00 | FK Fyllingsdalen | 0 - 3 | Staal Jørpeland |
09-07-2023 | 14:00 | Djerv 1919 | 3 - 1 | Sandnes Ulf 2 |
09-07-2023 | 14:30 | Viking 2 | 4 - 0 | Bjarg |
09-07-2023 | 15:00 | Os | 4 - 0 | Grorud 2 |
09-07-2023 | 15:00 | Hødd 2 | 2 - 3 | Florø |
09-07-2023 | 15:00 | Volda | 3 - 1 | Sogndal 2 |
09-07-2023 | 17:00 | Stabæk 2 | 0 - 3 | Lysekloster |
10-07-2023 | 18:00 | Skjetten | 2 - 1 | Ullern 2 |
10-07-2023 | 19:00 | Førde | 0 - 0 | Molde 2 |
10-07-2023 | 20:30 | Skedsmo | 4 - 0 | Lillestrøm 2 |
3. runde | ||||
---|---|---|---|---|
12-07-2023 | 20:00 | Brumunddal | 2 - 0 | Hamarkameratene 2 |
14. runde | ||||
---|---|---|---|---|
13-07-2023 | 19:00 | Madla | 4 - 3 | Djerv 1919 |
14-07-2023 | 18:00 | Elverum | 2 - 1 | Spjelkavik |
15-07-2023 | 11:00 | Ullern 2 | 0 - 0 | Os |
15-07-2023 | 12:30 | Staal Jørpeland | 0 - 2 | Frøya |
15-07-2023 | 13:00 | Florø | 0 - 3 | Hønefoss |
15-07-2023 | 13:00 | Sogndal 2 | 0 - 3 | Eidsvold TF |
15-07-2023 | 13:00 | Raufoss 2 | 0 - 6 | Førde |
15-07-2023 | 14:00 | Gjelleråsen | 0 - 0 | Sandviken |
15-07-2023 | 15:00 | Brumunddal | 2 - 0 | Volda |
15-07-2023 | 15:00 | Eiger | 0 - 1 | Stord |
15-07-2023 | 15:00 | Vidar | 5 - 1 | Loddefjord |
16-07-2023 | 15:00 | Grorud 2 | 0 - 1 | Lokomotiv Oslo FK |
16-07-2023 | 15:00 | Gneist | 1 - 0 | Skedsmo |
16-07-2023 | 16:00 | Lysekloster | 5 - 1 | Skjetten |
17-07-2023 | 12:00 | Lillestrøm 2 | 2 - 2 | Stabæk 2 |
17-07-2023 | 19:30 | Hamarkameratene 2 | 2 - 2 | Funnefoss/Vormsund |
12. runde | ||||
---|---|---|---|---|
22-07-2023 | 15:00 | Åskollen | 1 - 2 | Pors Grenland |
22-07-2023 | 15:00 | Randesund | 1 - 4 | Eik-Tönsberg |
22-07-2023 | 15:00 | Sprint Jeløy | 7 - 0 | Halsen |
22-07-2023 | 15:00 | Vindbjart | 1 - 3 | Mandalskameratene |
22-07-2023 | 15:00 | Byåsen | 1 - 0 | Nardo |
22-07-2023 | 15:00 | Trønder-Lyn | 0 - 1 | Kristiansund BK 2 |
22-07-2023 | 15:00 | Orkla | 3 - 6 | Strindheim |
22-07-2023 | 15:00 | Follo | 4 - 0 | KFUM 2 |
22-07-2023 | 16:00 | Verdal | 4 - 2 | Mosjøen |
22-07-2023 | 16:00 | Rana FK | 5 - 1 | Steinkjer |
22-07-2023 | 16:00 | Skjervøy | 2 - 1 | Skånland |
23-07-2023 | 12:30 | HIF/Stein | 0 - 11 | Nordstrand |
23-07-2023 | 14:00 | Fløya | 0 - 4 | Lørenskog |
23-07-2023 | 15:00 | Bodø/Glimt 2 | 7 - 1 | Kolstad |
23-07-2023 | 16:00 | Oppsal | 1 - 1 | Mjølner |
24-07-2023 | 17:00 | Skeid 2 | 2 - 1 | Tromsø 2 |
24-07-2023 | 18:00 | Donn | 0 - 2 | Odds Ballklubb 2 |
24-07-2023 | 19:00 | Sandefjord 2 | 3 - 1 | Mjøndalen 2 |
24-07-2023 | 19:00 | Rosenborg 2 | 0 - 2 | Tiller IL |
24-07-2023 | 19:00 | Asker | 5 - 1 | Sarpsborg 08 2 |
26-07-2023 | 18:00 | Start 2 | 7 - 0 | Fredrikstad 2 |
13. runde | ||||
---|---|---|---|---|
28-07-2023 | 19:30 | Fløya | 0 - 3 | Skjervøy |
29-07-2023 | 14:00 | Pors Grenland | 2 - 1 | Sprint Jeløy |
29-07-2023 | 15:00 | Randesund | 1 - 1 | Vindbjart |
29-07-2023 | 15:00 | Mandalskameratene | 1 - 0 | Start 2 |
29-07-2023 | 15:00 | Halsen | 2 - 1 | Åskollen |
29-07-2023 | 15:00 | Tiller IL | 2 - 1 | Trønder-Lyn |
29-07-2023 | 15:00 | Strindheim | 2 - 1 | Verdal |
29-07-2023 | 15:00 | Kolstad | 0 - 2 | Orkla |
29-07-2023 | 15:00 | KFUM 2 | 4 - 1 | Oppsal |
29-07-2023 | 15:00 | Nordstrand | 0 - 0 | Follo |
29-07-2023 | 16:00 | Mjøndalen 2 | 5 - 1 | Donn |
29-07-2023 | 17:00 | Sarpsborg 08 2 | 0 - 3 | Mjølner |
30-07-2023 | 13:00 | Kristiansund BK 2 | 0 - 5 | Rana FK |
30-07-2023 | 13:00 | Lørenskog | 7 - 0 | HIF/Stein |
30-07-2023 | 14:00 | Skånland | 2 - 0 | Skeid 2 |
30-07-2023 | 15:30 | Tromsø 2 | 1 - 3 | Asker |
30-07-2023 | 16:00 | Mosjøen | 2 - 5 | Byåsen |
30-07-2023 | 16:15 | Steinkjer | 1 - 2 | Bodø/Glimt 2 |
31-07-2023 | 18:00 | Fredrikstad 2 | 1 - 2 | Odds Ballklubb 2 |
31-07-2023 | 18:00 | Nardo | 5 - 1 | Rosenborg 2 |
31-07-2023 | 19:00 | Eik-Tönsberg | 3 - 1 | Sandefjord 2 |
14. runde | ||||
---|---|---|---|---|
05-08-2023 | 14:00 | Donn | 3 - 1 | Halsen |
05-08-2023 | 15:00 | Sprint Jeløy | 1 - 2 | Mandalskameratene |
05-08-2023 | 15:00 | Åskollen | 3 - 1 | Randesund |
05-08-2023 | 15:00 | Trønder-Lyn | 3 - 3 | Kolstad |
05-08-2023 | 15:00 | Verdal | 1 - 5 | Tiller IL |
05-08-2023 | 15:00 | Byåsen | 0 - 2 | Strindheim |
05-08-2023 | 15:00 | Orkla | 4 - 0 | Steinkjer |
05-08-2023 | 15:00 | Rana FK | 4 - 2 | Nardo |
05-08-2023 | 15:00 | Follo | 2 - 2 | Nordstrand |
05-08-2023 | 15:00 | Mjølner | 0 - 0 | Fløya |
05-08-2023 | 16:00 | Skeid 2 | 4 - 0 | Skånland |
06-08-2023 | 12:00 | Skjervøy | 0 - 7 | Lørenskog |
06-08-2023 | 15:00 | Vindbjart | 3 - 3 | Mjøndalen 2 |
06-08-2023 | 16:00 | Bodø/Glimt 2 | 5 - 1 | Mosjøen |
06-08-2023 | 18:00 | Start 2 | 0 - 6 | Eik-Tönsberg |
06-08-2023 | 18:00 | HIF/Stein | 1 - 3 | Sarpsborg 08 2 |
07-08-2023 | 16:00 | Rosenborg 2 | 0 - 4 | Kristiansund BK 2 |
07-08-2023 | 17:30 | Oppsal | 3 - 2 | Tromsø 2 |
07-08-2023 | 18:00 | Molde 2 | 1 - 0 | Hødd 2 |
07-08-2023 | 18:00 | Odds Ballklubb 2 | 0 - 1 | Pors Grenland |
07-08-2023 | 18:00 | Sandefjord 2 | 2 - 3 | Fredrikstad 2 |
07-08-2023 | 19:00 | Asker | 3 - 0 | KFUM 2 |