EM

International
1. runde
21-03-2019 16:00 Kasakhstan 3 - 0 Skotland
21-03-2019 18:00 Cypern 5 - 0 San Marino
21-03-2019 20:45 Belgien 3 - 1 Rusland
21-03-2019 20:45 Nordirland 2 - 0 Estland
21-03-2019 20:45 Holland 4 - 0 Hviderusland
21-03-2019 20:45 Østrig 0 - 1 Polen
21-03-2019 20:45 Nordmakedonien 3 - 1 Letland
21-03-2019 20:45 Israel 1 - 1 Slovenien
21-03-2019 20:45 Kroatien 2 - 1 Aserbajdsjan
21-03-2019 20:45 Slovakiet 2 - 0 Ungarn
22-03-2019 18:00 Bulgarien 1 - 1 Montenegro
22-03-2019 20:45 England 5 - 0 Tjekkiet
22-03-2019 20:45 Luxembourg 2 - 1 Litauen
22-03-2019 20:45 Portugal 0 - 0 Ukraine
22-03-2019 20:45 Albanien 0 - 2 Tyrkiet
22-03-2019 20:45 Andorra 0 - 2 Island
22-03-2019 20:45 Moldova 1 - 4 Frankrig
23-03-2019 15:00 Georgien 0 - 2 Schweiz
23-03-2019 18:00 Gibraltar 0 - 1 Irland
23-03-2019 18:00 Malta 2 - 1 Færøerne
23-03-2019 18:00 Sverige 2 - 1 Rumænien
23-03-2019 20:45 Bosnien 2 - 1 Armenien
23-03-2019 20:45 Italien 2 - 0 Finland
23-03-2019 20:45 Liechtenstein 0 - 2 Grækenland
23-03-2019 20:45 Spanien 2 - 1 Norge
2. runde
24-03-2019 15:00 Kasakhstan 0 - 4 Rusland
24-03-2019 15:00 Wales 1 - 0 Slovakiet
24-03-2019 18:00 San Marino 0 - 2 Skotland
24-03-2019 18:00 Israel 4 - 2 Østrig
24-03-2019 18:00 Ungarn 2 - 1 Kroatien
24-03-2019 20:45 Cypern 0 - 2 Belgien
24-03-2019 20:45 Holland 2 - 3 Tyskland
24-03-2019 20:45 Nordirland 2 - 1 Hviderusland
24-03-2019 20:45 Polen 2 - 0 Letland
24-03-2019 20:45 Slovenien 1 - 1 Nordmakedonien
25-03-2019 18:00 Tyrkiet 4 - 0 Moldova
25-03-2019 20:45 Kosovo 1 - 1 Bulgarien
25-03-2019 20:45 Montenegro 1 - 5 England
25-03-2019 20:45 Portugal 1 - 1 Serbien
25-03-2019 20:45 Andorra 0 - 3 Albanien
25-03-2019 20:45 Frankrig 4 - 0 Island
25-03-2019 20:50 Luxembourg 1 - 2 Ukraine
26-03-2019 18:00 Armenien 0 - 2 Finland
26-03-2019 20:45 Bosnien 2 - 2 Grækenland
26-03-2019 20:45 Italien 6 - 0 Liechtenstein
26-03-2019 20:45 Irland 1 - 0 Georgien
26-03-2019 20:45 Schweiz 3 - 3 Danmark
26-03-2019 20:45 Malta 0 - 2 Spanien
26-03-2019 20:45 Norge 3 - 3 Sverige
26-03-2019 20:45 Rumænien 4 - 1 Færøerne
3. runde
07-06-2019 18:00 Georgien 3 - 0 Gibraltar
07-06-2019 20:45 Tjekkiet 2 - 1 Bulgarien
07-06-2019 20:45 Montenegro 1 - 1 Kosovo
07-06-2019 20:45 Litauen 1 - 1 Luxembourg
07-06-2019 20:45 Ukraine 5 - 0 Serbien
07-06-2019 20:45 Østrig 1 - 0 Slovenien
07-06-2019 20:45 Nordmakedonien 0 - 1 Polen
07-06-2019 20:45 Letland 0 - 3 Israel
07-06-2019 20:45 Danmark 1 - 1 Irland
07-06-2019 20:45 Færøerne 1 - 4 Spanien
07-06-2019 20:45 Norge 2 - 2 Rumænien
07-06-2019 20:45 Sverige 3 - 0 Malta
08-06-2019 15:00 Island 1 - 0 Albanien
08-06-2019 15:00 Kroatien 2 - 1 Wales
08-06-2019 18:00 Armenien 3 - 0 Liechtenstein
08-06-2019 18:00 Finland 2 - 0 Bosnien
08-06-2019 18:00 Moldova 1 - 0 Andorra
08-06-2019 18:00 Estland 1 - 2 Nordirland
08-06-2019 18:00 Aserbajdsjan 1 - 3 Ungarn
08-06-2019 18:05 Rusland 9 - 0 San Marino
08-06-2019 20:45 Grækenland 0 - 3 Italien
08-06-2019 20:45 Belgien 3 - 0 Kasakhstan
08-06-2019 20:45 Skotland 2 - 1 Cypern
08-06-2019 20:45 Tyrkiet 2 - 0 Frankrig
08-06-2019 20:45 Hviderusland 0 - 2 Tyskland
4. runde
10-06-2019 20:45 Bulgarien 2 - 3 Kosovo
10-06-2019 20:45 Tjekkiet 3 - 0 Montenegro
10-06-2019 20:45 Serbien 4 - 1 Litauen
10-06-2019 20:45 Ukraine 1 - 0 Luxembourg
10-06-2019 20:45 Nordmakedonien 1 - 4 Østrig
10-06-2019 20:45 Letland 0 - 5 Slovenien
10-06-2019 20:45 Polen 4 - 0 Israel
10-06-2019 20:45 Danmark 5 - 1 Georgien
10-06-2019 20:45 Irland 2 - 0 Gibraltar
10-06-2019 20:45 Færøerne 0 - 2 Norge
10-06-2019 20:45 Malta 0 - 4 Rumænien
10-06-2019 20:45 Spanien 3 - 0 Sverige
11-06-2019 16:00 Kasakhstan 4 - 0 San Marino
11-06-2019 18:00 Aserbajdsjan 1 - 5 Slovakiet
11-06-2019 20:45 Grækenland 2 - 3 Armenien
11-06-2019 20:45 Italien 2 - 1 Bosnien
11-06-2019 20:45 Liechtenstein 0 - 2 Finland
11-06-2019 20:45 Belgien 3 - 0 Skotland
11-06-2019 20:45 Rusland 1 - 0 Cypern
11-06-2019 20:45 Albanien 2 - 0 Moldova
11-06-2019 20:45 Andorra 0 - 4 Frankrig
11-06-2019 20:45 Island 2 - 1 Tyrkiet
11-06-2019 20:45 Hviderusland 0 - 1 Nordirland
11-06-2019 20:45 Tyskland 8 - 0 Estland
11-06-2019 20:45 Ungarn 1 - 0 Wales
5. runde
05-09-2019 18:00 Armenien - Italien
05-09-2019 20:45 Bosnien - Liechtenstein
05-09-2019 20:45 Finland - Grækenland
05-09-2019 20:45 Israel - Nordmakedonien
05-09-2019 20:45 Gibraltar - Danmark
05-09-2019 20:45 Irland - Schweiz
05-09-2019 20:45 Færøerne - Sverige
05-09-2019 20:45 Norge - Malta
05-09-2019 20:45 Rumænien - Spanien
06-09-2019 18:00 Cypern - Kasakhstan
06-09-2019 18:00 Estland - Hviderusland
06-09-2019 20:45 San Marino - Belgien
06-09-2019 20:45 Skotland - Rusland
06-09-2019 20:45 Tyskland - Holland
06-09-2019 20:45 Østrig - Letland
06-09-2019 20:45 Slovenien - Polen
06-09-2019 20:45 Slovakiet - Kroatien
06-09-2019 20:45 Wales - Aserbajdsjan
07-09-2019 15:00 Kosovo - Tjekkiet
07-09-2019 18:00 England - Bulgarien
07-09-2019 18:00 Litauen - Ukraine
07-09-2019 18:00 Serbien - Portugal
07-09-2019 18:00 Island - Moldova
07-09-2019 20:45 Frankrig - Albanien
07-09-2019 20:45 Tyrkiet - Andorra
6. runde
08-09-2019 15:00 Armenien - Bosnien
08-09-2019 18:00 Georgien - Danmark
08-09-2019 18:00 Schweiz - Gibraltar
08-09-2019 18:00 Rumænien - Malta
08-09-2019 20:45 Finland - Italien
08-09-2019 20:45 Grækenland - Liechtenstein
08-09-2019 20:45 Spanien - Færøerne
08-09-2019 20:45 Sverige - Norge
09-09-2019 18:00 Aserbajdsjan - Kroatien
09-09-2019 20:45 Rusland - Kasakhstan
09-09-2019 20:45 San Marino - Cypern
09-09-2019 20:45 Skotland - Belgien
09-09-2019 20:45 Estland - Holland
09-09-2019 20:45 Nordirland - Tyskland
09-09-2019 20:45 Letland - Nordmakedonien
09-09-2019 20:45 Polen - Østrig
09-09-2019 20:45 Slovenien - Israel
09-09-2019 20:45 Ungarn - Slovakiet
10-09-2019 20:45 England - Kosovo
10-09-2019 20:45 Montenegro - Tjekkiet
10-09-2019 20:45 Litauen - Portugal
10-09-2019 20:45 Luxembourg - Serbien
10-09-2019 20:45 Albanien - Island
10-09-2019 20:45 Frankrig - Andorra
10-09-2019 20:45 Moldova - Tyrkiet
7. runde
10-10-2019 16:00 Kasakhstan - Cypern
10-10-2019 18:00 Hviderusland - Estland
10-10-2019 20:45 Belgien - San Marino
10-10-2019 20:45 Rusland - Skotland
10-10-2019 20:45 Holland - Nordirland
10-10-2019 20:45 Østrig - Israel
10-10-2019 20:45 Nordmakedonien - Slovenien
10-10-2019 20:45 Letland - Polen
10-10-2019 20:45 Kroatien - Ungarn
10-10-2019 20:45 Slovakiet - Wales
11-10-2019 20:45 Tjekkiet - England
11-10-2019 20:45 Montenegro - Bulgarien
11-10-2019 20:45 Portugal - Luxembourg
11-10-2019 20:45 Ukraine - Litauen
11-10-2019 20:45 Andorra - Moldova
11-10-2019 20:45 Island - Frankrig
11-10-2019 20:45 Tyrkiet - Albanien
12-10-2019 15:00 Georgien - Irland
12-10-2019 18:00 Bosnien - Finland
12-10-2019 18:00 Danmark - Schweiz
12-10-2019 18:00 Færøerne - Rumænien
12-10-2019 20:45 Italien - Grækenland
12-10-2019 20:45 Liechtenstein - Armenien
12-10-2019 20:45 Malta - Sverige
12-10-2019 20:45 Norge - Spanien
8. runde
13-10-2019 15:00 Kasakhstan - Belgien
13-10-2019 18:00 Cypern - Rusland
13-10-2019 18:00 Skotland - San Marino
13-10-2019 18:00 Hviderusland - Holland
13-10-2019 18:00 Ungarn - Aserbajdsjan
13-10-2019 20:45 Estland - Tyskland
13-10-2019 20:45 Polen - Nordmakedonien
13-10-2019 20:45 Slovenien - Østrig
13-10-2019 20:45 Wales - Kroatien
14-10-2019 20:45 Bulgarien - England
14-10-2019 20:45 Kosovo - Montenegro
14-10-2019 20:45 Litauen - Serbien
14-10-2019 20:45 Ukraine - Portugal
14-10-2019 20:45 Frankrig - Tyrkiet
14-10-2019 20:45 Island - Andorra
14-10-2019 20:45 Moldova - Albanien
15-10-2019 18:00 Finland - Armenien
15-10-2019 20:45 Grækenland - Bosnien
15-10-2019 20:45 Liechtenstein - Italien
15-10-2019 20:45 Israel - Letland
15-10-2019 20:45 Gibraltar - Georgien
15-10-2019 20:45 Schweiz - Irland
15-10-2019 20:45 Færøerne - Malta
15-10-2019 20:45 Rumænien - Norge
15-10-2019 20:45 Sverige - Spanien
9. runde
14-11-2019 19:00 Tyrkiet - Island
14-11-2019 20:45 England - Montenegro
14-11-2019 20:45 Tjekkiet - Kosovo
14-11-2019 20:45 Portugal - Litauen
14-11-2019 20:45 Serbien - Luxembourg
14-11-2019 20:45 Albanien - Andorra
14-11-2019 20:45 Frankrig - Moldova
15-11-2019 18:00 Armenien - Grækenland
15-11-2019 18:00 Finland - Liechtenstein
15-11-2019 20:45 Bosnien - Italien
15-11-2019 20:45 Danmark - Gibraltar
15-11-2019 20:45 Schweiz - Georgien
15-11-2019 20:45 Norge - Færøerne
15-11-2019 20:45 Rumænien - Sverige
15-11-2019 20:45 Spanien - Malta
16-11-2019 15:00 Cypern - Skotland
16-11-2019 18:00 Rusland - Belgien
16-11-2019 18:00 San Marino - Kasakhstan
16-11-2019 18:00 Slovenien - Letland
16-11-2019 18:00 Aserbajdsjan - Wales
16-11-2019 20:45 Tyskland - Hviderusland
16-11-2019 20:45 Nordirland - Holland
16-11-2019 20:45 Østrig - Nordmakedonien
16-11-2019 20:45 Israel - Polen
16-11-2019 20:45 Kroatien - Slovakiet
10. runde
17-11-2019 15:00 Luxembourg - Portugal
17-11-2019 15:00 Serbien - Ukraine
17-11-2019 18:00 Bulgarien - Tjekkiet
17-11-2019 18:00 Kosovo - England
17-11-2019 20:45 Albanien - Frankrig
17-11-2019 20:45 Andorra - Tyrkiet
17-11-2019 20:45 Moldova - Island
18-11-2019 20:45 Grækenland - Finland
18-11-2019 20:45 Italien - Armenien
18-11-2019 20:45 Liechtenstein - Bosnien
18-11-2019 20:45 Gibraltar - Schweiz
18-11-2019 20:45 Irland - Danmark
18-11-2019 20:45 Malta - Norge
18-11-2019 20:45 Spanien - Rumænien
18-11-2019 20:45 Sverige - Færøerne
19-11-2019 20:45 Belgien - Cypern
19-11-2019 20:45 San Marino - Rusland
19-11-2019 20:45 Skotland - Kasakhstan
19-11-2019 20:45 Tyskland - Nordirland
19-11-2019 20:45 Holland - Estland
19-11-2019 20:45 Nordmakedonien - Israel
19-11-2019 20:45 Letland - Østrig
19-11-2019 20:45 Polen - Slovenien
19-11-2019 20:45 Slovakiet - Aserbajdsjan
19-11-2019 20:45 Wales - Ungarn

Her finder du kampprogrammet for EM Se alle datoer for sæsonens kamp, sammenlign klubbernes modstandere til slut i sæsonen hvor det resterende kampprogram har stor betydning for hvem der ender med at vinde ligaen, kvalificere sig til europæiske turneringer og naturligvis hvem der har størst risiko for at rykke ned.

Kampprogrammet opdateres med udskudte kampe og ændringer af datoer hvis sådanne indtræffer.