|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
25'
|
FC Nordsjælland | 0 - 0 | AGF |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Silkeborg IF | - | Fredericia |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Cadiz | - | Granada |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Bristol City | 1 - 0 | Leicester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Millwall | 1 - 1 | West Bromwich Albion |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hull | 0 - 0 | Stoke |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Huddersfield | 0 - 2 | Coventry |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Norwich | 0 - 1 | Plymouth |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Preston | 3 - 0 | Rotherham |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Queens P.R. | 0 - 0 | Birmingham |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Southampton | 1 - 0 | Middlesbrough |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Sheffield W. | 1 - 0 | Swansea |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Cardiff | 0 - 2 | Sunderland |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
-
|
Blackburn | - | Ipswich |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Watford | - | Leeds |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Lille | - | Lens |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
-
|
Burgos CF | - | Espanyol |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Barnsley | 0 - 1 | Cambridge U |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Derby | 1 - 0 | Blackpool |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Wycombe | 1 - 2 | Portsmouth |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Wigan | 1 - 0 | Burton |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Exeter | 1 - 0 | Charlton |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Fleetwood | 0 - 1 | Cheltenham |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Lincoln City | 0 - 0 | Leyton Orient |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Peterborough | 0 - 1 | Carlisle |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Port Vale | 1 - 0 | Bristol Rovers |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Reading | 0 - 0 | Northampton |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Shrewsbury | 0 - 0 | Oxford |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Stevenage | 0 - 0 | Bolton |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Barrow | 2 - 0 | Grimsby |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
AFC Wimbledon | 0 - 1 | Harrogate Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Accrington | 0 - 0 | Morecambe |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Bradford | 0 - 0 | Tranmere |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Crawley | 0 - 0 | Doncaster |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Swindon | 1 - 0 | Notts Co. |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Salford City | 0 - 1 | Sutton United |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Milton Keynes Dons | 1 - 0 | Walsall |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Gillingham | 0 - 0 | Crewe |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Forest Green | 0 - 2 | Stockport County |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Wrexham | 1 - 0 | Mansfield |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Colchester | 0 - 1 | Newport |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Simba SC | - | Al Ahly SC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Gent | - | Standard Liege |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Cray Wanderers | 1 - 1 | Chatham Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Folkestone Invicta | 2 - 1 | Lewes |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Haringey Borough | 0 - 1 | Hastings |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Concord Rangers | - | Carshalton Athletic |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
25'
|
Gil Vicente | 0 - 0 | Famalicao |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Benfica | - | Chaves |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
-
|
Estrela da Amadora | - | Sporting CP |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Boreham Wood | 1 - 4 | Dag and Red |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Dorking Wanderers | 0 - 1 | Bromley |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Ebbsfleet United | 0 - 1 | Southend |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Gateshead | 1 - 0 | Rochdale |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hartlepool | 0 - 0 | Halifax |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Kidderminster | 1 - 1 | Altrincham |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Maidenhead United | 2 - 0 | Aldershot |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Oldham | 1 - 3 | AFC Fylde |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Oxford City | 1 - 0 | Wealdstone |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Solihull Moors | 1 - 2 | Barnet |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Woking | 0 - 1 | Eastleigh |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
45+'
|
York | 0 - 1 | Chesterfield |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Gloucester City | 1 - 1 | Brackley Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Alfreton | 0 - 0 | Rushall Olympic |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Tamworth | 0 - 0 | Bishop's Stortford |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
South Shields | 0 - 0 | Spennymoor Town FC |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Scunthorpe | 0 - 0 | King's Lynn Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Scarborough Athletic | 1 - 1 | Warrington Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Farsley Celtic AFC | 0 - 0 | Southport |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Darlington | 0 - 1 | Chorley |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Buxton | 1 - 1 | Chester |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Boston United | 2 - 0 | Peterborough Sports |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Blyth Spartans | 1 - 0 | Curzon |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Banbury United | - | Hereford |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hemel Hempstead | 2 - 1 | Aveley |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Havant and Waterlooville | 1 - 1 | Worthing |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hampton & Richmond | 0 - 0 | Tonbridge Angels |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Udsat
|
Farnborough | - | Chippenham Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Eastbourne Borough | 1 - 1 | Maidstone United |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Chelmsford | 2 - 0 | Dartford |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Bath City | 1 - 0 | Weymouth |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
St Albans | 0 - 1 | Braintree Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Yeovil | 1 - 0 | Torquay |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Weston Super Mare | 2 - 0 | Taunton Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Welling | 0 - 0 | Dover |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Truro City | - | Slough Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Ashton United | 2 - 1 | Whitby |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Dnyapro Mogilev | 0 - 0 | Arsenal Dzerzhinsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
-
|
Dynamo Brest | - | FC Smorgon |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Dynamo Moskva | - | FC Rostov |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Hertha Berlin II | 1 - 1 | Lokomotive Leipzig |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hitchin Town | 0 - 0 | Needham Market |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Telford | 1 - 0 | Redditch United |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Poole Town FC | 0 - 0 | AFC Totton |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Hungerford Town | 2 - 0 | Bracknell Town |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Chesham United | 0 - 0 | Hayes & Yeading United |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
Basingstoke | 0 - 0 | Gosport Borough |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Doxa Katokopia | - | Othellos Athienou |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Apollon Limassol | - | AEZ Zakakiou |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:45
|
Slut
|
Adelaide United | 4 - 1 | Western United FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Austria Wien | - | BW Linz |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
De Graafschap | - | Jong AZ Alkmaar |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Emmen | - | Jong Ajax |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Telstar | - | Jong FC Utrecht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Helmond Sport | - | Willem II |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Den Bosch | - | FC Dordrecht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
ADO Den Haag | - | FC Groningen |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Breda | - | MVV Maastricht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Eindhoven | - | Cambuur |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
VVV-Venlo | - | TOP Oss |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Beerschot | - | Genk U23 |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Club Brugge NXT | - | FCV Dender EH |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
FC Yenisey Krasnoyarsk | - | Khimki |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Pirin Blagoevgrad | 2 - 1 | Etar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
68'
|
Arda Kardzhali | 1 - 1 | Krumovgrad |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Levski Sofia | - | Slavia Sofia |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
Slut
|
Tokyo Verdy | 2 - 2 | Kyoto Sanga FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
05:00
|
-
|
Sanfrecce Hiroshima | - | Gamba Osaka |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
Vissel Kobe | - | Hokkaido Consadole Sapporo |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
Albirex Niigata | - | Kashiwa Reysol |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:30
|
Slut
|
Athletic Club | 3 - 0 | Pouso Alegre |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Dijon | - | Nimes |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Chateauroux | - | Martigues |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Le Mans | - | Epinal |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Marignane/Gignac FC | - | Versailles |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Cholet | - | Red Star |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Puskas FC Academy | - | Fehervar FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:35
|
Slut
|
Palmeiras | 1 - 0 | Novorizontino |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Drogheda United | - | St. Patrick's Athletic |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Shelbourne | - | Dundalk |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Waterford FC | - | Sligo Rovers |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Shamrock Rovers | - | Bohemian FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Derry City | - | Galway United FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Udsat
|
Crystal Palace Academy | - | Tottenham Hotspur Academy |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Guillermo Brown | - | CA Talleres RDE |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:05
|
-
|
Agropecuario | - | Quilmes |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Rogaska | 2 - 0 | NK Bravo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Maribor | - | Radomlje |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
-
|
Domzale | - | Mura |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Cukaricki | 2 - 0 | Novi Pazar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Pause
|
FK Radnik Surdulica | 0 - 3 | Vojvodina |
|
Spil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
FK IMT Beograd | - | Zeleznicar Pancevo |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
TSC Backa Topola | - | Vozdovac |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Ruzomberok | - | DAC 1904 Dunajska Streda |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |