I dag, Torsdag
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Portugal (Iron) Esports v England (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Wolfsburg (Daca) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Spiderman) Esports v Netherlands (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Buconi) Esports v Eintracht (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Vicmestro) Esports v Galatasaray (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
AC Milan (Zyen) Esports v Inter (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Eintracht (Izzy) Esports v Wolfsburg (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
RB Leipzig (Elmagico) Esports v Dortmund (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Spiderman) Esports v England (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Portugal (Iron) Esports v Italy (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Galatasaray (Boki) Esports v Sevilla (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Gaga) Esports v Newcastle (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Wolfsburg (Daca) Esports v Bayer 04 (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Dortmund (Flamingo) Esports v Eintracht (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Vicmestro) Esports v AC Milan (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Sevilla (Gabiigol) Esports v Inter (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Portugal (Iron) Esports v Netherlands (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Italy (Liam) Esports v England (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Buconi) Esports v Dortmund (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Eintracht (Izzy) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Sevilla (Gabiigol) Esports v AC Milan (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Galatasaray (Boki) Esports v Inter (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Italy (Liam) Esports v Germany (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Netherlands (Cleo) Esports v England (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Dortmund (Flamingo) Esports v Wolfsburg (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Vicmestro) Esports v Sevilla (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
AC Milan (Zyen) Esports v Galatasaray (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Netherlands (Cleo) Esports v Italy (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Portugal (Iron) Esports v Germany (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
RB Leipzig (Elmagico) Esports v Wolfsburg (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Eintracht (Izzy) Esports v Bayer 04 (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Galatasaray (Boki) Esports v Newcastle (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Gaga) Esports v AC Milan (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Dortmund (Flamingo) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Wolfsburg (Daca) Esports v Eintracht (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Netherlands (Cleo) Esports v Germany (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
England (Donatello) Esports v Portugal (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Vicmestro) Esports v Inter (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Sevilla (Gabiigol) Esports v Galatasaray (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Eintracht (Izzy) Esports v Dortmund (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Buconi) Esports v Wolfsburg (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Gaga) Esports v Sevilla (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
AC Milan (Zyen) Esports v Newcastle (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
England (Donatello) Esports v Germany (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Italy (Liam) Esports v Portugal (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
RB Leipzig (Elmagico) Esports v Eintracht (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Dortmund (Flamingo) Esports v Bayer 04 (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Wolfsburg (Daca) Esports v Dortmund (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Zyen) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Gaga) Esports v Roma (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Donatello) Esports v PSG (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Cleo) Esports v Bayern (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
CS Corvinul Hunedoara v Gloria Buzău Rumænien - Liga II
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Gabiigol) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Boki) Esports v West Ham (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Daca) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Buconi) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Marseille (Vicmestro) Esports v Roma (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Zyen) Esports v Villarreal (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Spiderman) Esports v PSG (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Donatello) Esports v Barcelona (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Elmagico) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Aston Villa (Izzy) Esports v Brighton (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Gaga) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Boki) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Liam) Esports v Barcelona (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Spiderman) Esports v Bayern (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Chelsea (Flamingo) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Daca) Esports v West Ham (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Marseille (Vicmestro) Esports v West Ham (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Gabiigol) Esports v Villarreal (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Spiderman) Esports v Barcelona (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Aston Villa (Izzy) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Buconi) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Gabiigol) Esports v West Ham (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Boki) Esports v Villarreal (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Chelsea (Flamingo) Esports v Brighton (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Sarmiento reserver v CA Talleres de Córdoba reserver Argentina - Liga Profesional - Reserver
|
Se kampen her | ||
Huracan reserver v Central Cordoba SdE reserver Argentina - Liga Profesional - Reserver
|
Se kampen her | ||
Newell's reserver v Lanus reserver Argentina - Liga Profesional - Reserver
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Spiderman) Esports v Inter (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Emirates Club RAK v Baniyas SC FAE - Premier League
|
Se kampen her | ||
West Ham (Zyen) Esports v Roma (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Marseille (Vicmestro) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Elmagico) Esports v Brighton (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Aston Villa (Izzy) Esports v West Ham (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Boki) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Gaga) Esports v West Ham (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Liam) Esports v Inter (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayern (Iron) Esports v Barcelona (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Daca) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Chelsea (Flamingo) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Bayer 04 (Gabiigol) Esports v Roma (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Marseille (Vicmestro) Esports v Villarreal (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Liam) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Cleo) Esports v Inter (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Buconi) Esports v Brighton (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Aston Villa (Izzy) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Gaga) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
West Ham (Zyen) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Bayern (Iron) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Cleo) Esports v PSG (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Chelsea (Flamingo) Esports v West Ham (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Newcastle (Elmagico) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Daca) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Cleo) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Gaga) Esports v Arsenal (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Zyen) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Donatello) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Gabiigol) Esports v Man City (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Boki) Esports v Man Utd (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Carrarese v Perugia Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Donatello) Esports v Brighton (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
SC Freiburg (Cleo) Esports v Fiorentina (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Daca) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Portugal (Buconi) Esports v Germany (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Vicmestro) Esports v Arsenal (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Zyen) Esports v Liverpool (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Izzy) Esports v France (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
England (Elmagico) Esports v Argentina (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Spiderman) Esports v Brighton (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Donatello) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Catania v Giugliano Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Gubbio v Torres Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Fermana v Rimini Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Vis Pesaro v Lucchese Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Padova v US Pergolettese Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Gaga) Esports v Man City (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Boki) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Argentina (Flamingo) Esports v Germany (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Gabiigol) Esports v Liverpool (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Vicmestro) Esports v Man Utd (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Independiente Rivadavia reserver v River Plate reserver Argentina - Liga Profesional - Reserver
|
Se kampen her | ||
Roma (Spiderman) Esports v Fiorentina (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Liam) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Deportivo Garcilaso v Comerciantes Unidos Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Portugal (Buconi) Esports v Argentina (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Izzy) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Gabiigol) Esports v Man Utd (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Boki) Esports v Liverpool (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Spiderman) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Fiorentina (Iron) Esports v Villarreal (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Argentina (Flamingo) Esports v France (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Zyen) Esports v Arsenal (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Vicmestro) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Roma (Spiderman) Esports v Villarreal (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Fiorentina (Iron) Esports v Brighton (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
England (Elmagico) Esports v France (Daca) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Izzy) Esports v Portugal (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Gaga) Esports v Man Utd (Zyen) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Boki) Esports v Man City (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
France (Daca) Esports v Germany (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Argentina (Flamingo) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Liam) Esports v Villarreal (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Fiorentina (Iron) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Vicmestro) Esports v Liverpool (Gaga) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Gabiigol) Esports v Arsenal (Boki) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Izzy) Esports v Argentina (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Gaga) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Zyen) Esports v Man City (Vicmestro) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Liam) Esports v Roma (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
SC Freiburg (Cleo) Esports v Villarreal (Donatello) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Argentina (Flamingo) Esports v Portugal (Buconi) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
England (Elmagico) Esports v Germany (Izzy) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
Fiorentina (Iron) Esports v Roma (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
SC Freiburg (Cleo) Esports v Brighton (Liam) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Daca) Esports v Argentina (Flamingo) Esports Esoccer - Battle - 8 min. spil
|
Se kampen her | ||
SC Freiburg (Cleo) Esports v Roma (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Donatello) Esports v Fiorentina (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Villarreal (Donatello) Esports v Roma (Spiderman) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Brighton (Liam) Esports v Fiorentina (Iron) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
FC Cincinnati II v New York Red Bulls II USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Panther) Esports v Arsenal (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Arthur) Esports v Tottenham (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Felix) Esports v Arsenal (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Panther) Esports v Man City (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Felix) Esports v Tottenham (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
I morgen, Fredag
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Rosario Central v Barracas Central Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Felix) Esports v Man City (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Matrix) Esports v Liverpool (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Chicago Fire II v Philadelphia Union II USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Man Utd (Felix) Esports v Liverpool (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Matrix) Esports v Arsenal (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Charlotte Independence v Spokane Velocity FC USA - USL League One
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Alexis) Esports v Liverpool (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Matrix) Esports v Man City (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Alexis) Esports v Man Utd (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Man City (Arthur) Esports v Liverpool (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Tottenham (Matrix) Esports v Man Utd (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Houston Dynamo II v Austin FC II USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Instituto AC Cordoba v Argentinos Jrs Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Man City (Arthur) Esports v Man Utd (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Panther) Esports v Tottenham (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Liverpool (Panther) Esports v Man Utd (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Arsenal (Alexis) Esports v Tottenham (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Alianza Lima v CD Los Chankas Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Bayern (Arthur) Esports v Inter (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Atletico Morelia v Venados FC Mexico - Liga de Expansion
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Felix) Esports v PSG (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Panther) Esports v Bayern (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Felix) Esports v Inter (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Alexis) Esports v Bayern (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Felix) Esports v Bayern (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Matrix) Esports v Barcelona (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Real Madrid (Felix) Esports v Barcelona (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Matrix) Esports v PSG (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Matrix) Esports v Bayern (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Alexis) Esports v Real Madrid (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayern (Arthur) Esports v Barcelona (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Inter (Matrix) Esports v Real Madrid (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayern (Arthur) Esports v PSG (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Bayern (Arthur) Esports v Real Madrid (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Panther) Esports v Inter (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Dorados v Atlante Mexico - Liga de Expansion
|
Se kampen her | ||
Barcelona (Panther) Esports v Real Madrid (Felix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
PSG (Alexis) Esports v Inter (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
England (Panther) Esports v Netherlands (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Portugal (Arthur) Esports v Germany (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Felix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
England (Panther) Esports v Portugal (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Felix) Esports v Germany (Matrix) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Netherlands (Alexis) Esports v Portugal (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Felix) Esports v Portugal (Arthur) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Matrix) Esports v England (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
France (Felix) Esports v England (Panther) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Germany (Matrix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil
|
Se kampen her | ||
Adelaide United v Western United FC Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Sheikh Jamal v Sheikh Russel KC Bangladesh - Premier League
|
Se kampen her | ||
Chittagong Abahani v Bangladesh Police Club Bangladesh - Premier League
|
Se kampen her | ||
Mohammedan Dhaka v Fortis FC Bangladesh - Premier League
|
Se kampen her | ||
Tokyo Verdy v Kyoto Sanga FC Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Zaqatala v Moik Baku Aserbajdsjan - 1. division
|
Se kampen her | ||
Shenzhen Xinpengcheng v Cangzhou Mighty Lions Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Lunds BK v FC Rosengård 1917 Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Pirin Blagoevgrad v Etar Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Bristol City v Leicester England - Championship
|
Se kampen her | ||
Hapoel Kfar Saba v Sektzia Nes Tziona Israel - Liga Leumit
|
Se kampen her | ||
Hapoel Nof HaGalil v Bnei Yehuda Tel Aviv Israel - Liga Leumit
|
Se kampen her | ||
Ironi Kiryat Shmona v Hapoel Umm al-Fahm Israel - Liga Leumit
|
Se kampen her | ||
Hapoel Ramat Gan v Ironi Tiberias Israel - Liga Leumit
|
Se kampen her | ||
Torns IF v Torslanda IK Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
FK Cukaricki v FK Novi Pazar Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
Vasalunds IF v Karlbergs BK Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
PS Barito Putera v PSIS Semarang Indonesien - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Falkenbergs FF v FC Trollhättan Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Arda Kardzhali v Krumovgrad Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Wrexham v Mansfield England - League 2
|
Se kampen her | ||
Norwich v Plymouth England - Championship
|
Se kampen her | ||
Solihull Moors v Barnet England - National League
|
Se kampen her | ||
FK Radnik Surdulica v Vojvodina Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
FBK Karlstad v Täby FK Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
FC Voluntari v AFC Hermannstadt Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Gil Vicente v Famalicao Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
Vysocina Jihlava v Dukla Praha Tjekkiet - 2. liga
|
Se kampen her | ||
Levski Sofia v Slavia Sofia Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Opava v Hanacka Slavia Kromeriz Tjekkiet - 2. liga
|
Se kampen her | ||
FK Pribram v FC Sellier & Bellot Vlasim Tjekkiet - 2. liga
|
Se kampen her | ||
FC Brno v Sparta Praha B Tjekkiet - 2. liga
|
Se kampen her | ||
IMT Novi Belgrade v FK Zeleznicar Pancevo Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
FK Backa Topola v FK Vozdovac Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
DSV Leoben v SV Kapfenberg Østrig - 2. Liga
|
Se kampen her | ||
St. Pölten v SKU Amstetten Østrig - 2. Liga
|
Se kampen her | ||
Blackburn v Ipswich England - Championship
|
Se kampen her | ||
Simba Sports Club v Al Ahly Cairo CAF Champions League
|
Se kampen her | ||
Al Wahda Abu Dhabi v Shabab Al Ahli Dubai FAE - Premier League
|
Se kampen her | ||
Benfica v Chaves Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
ACS Sepsi v CFR Cluj Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
FK Austria Wien v FC Blau Weiss Linz Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
NAC Breda v Maastricht Nederlandene - Eerste Divisie
|
Se kampen her | ||
Telstar v FC Utrecht reserver Nederlandene - Eerste Divisie
|
Se kampen her | ||
Club Brugge II v FCV Dender EH Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
KFCO Beerschot Wilrijk v Genk II Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
FC Eindhoven v Cambuur Leeuwarden Nederlandene - Eerste Divisie
|
Se kampen her | ||
FC Emmen v Ajax reserver Nederlandene - Eerste Divisie
|
Se kampen her | ||
Burgos v Espanyol Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Drogheda United v St Patrick's Athletic Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Shelbourne v Dundalk Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Ayr v Airdrieonians Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Waterford FC v Sligo Rovers Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Derry City v Galway United Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Shamrock Rovers v Bohemians Dublin Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Gent v Standard Liege Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Cadiz v Granada Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Lille v Lens Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Watford v Leeds England - Championship
|
Se kampen her | ||
Estrela Amadora v Sporting Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
CA Tigre v Belgrano Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Defensa y Justicia v Estudiantes LP Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Alianza v Deportes Tolima Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Lørdag den 30. marts
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
North Carolina FC v Hartford Athletic USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Lexington SC v Greenville Triumph SC USA - USL League One
|
Se kampen her | ||
Club Celaya v Tlaxcala FC Mexico - Liga de Expansion
|
Se kampen her | ||
Huracan v River Plate Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Cusco FC v Union Comercio Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Junior v La Equidad Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Puebla v Tigres UANL Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Fuego FC v Forward Madison FC USA - USL League One
|
Se kampen her | ||
Mazatlan FC v Tijuana Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Ventforet Kofu v Renofa Yamaguchi Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Modbury Jets v Adelaide Olympic Australien - South Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Para Hills Knights v Croydon Kings Australien - South Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Campbelltown City v South Adelaide Panthers Australien - South Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Mito Hollyhock v Kagoshima United Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Yokohama FC v Vegalta Sendai Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Tokushima Vortis v Thespa Gunma Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Oita v Fagiano Okayama Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Jeonbuk Motors v Ulsan Hyundai Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Chungnam Asan FC v Chungbuk Cheongju Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Montedio Yamagata v Shimizu S-Pulse Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Blaublitz Akita v Iwaki SC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Albirex Niigata v Kashiwa Reysol Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Vissel Kobe v Consadole Sapporo Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Incheon Utd v Daejeon Hana Citizen Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Sutherland Sharks v Apia L Tigers Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Roasso Kumamoto v JEF Utd Chiba Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Urawa Red Diamonds v Avispa Fukuoka Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Sydney Olympic v Wollongong Wolves Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Kawasaki Frontale v FC Tokyo Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Kashima Antlers v Jubilo Iwata Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Machida Zelvia v Sagan Tosu Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Melbourne City v Newcastle Jets Australien - A League
|
Se kampen her | ||
White City FK Beograd v Adelaide Comets Australien - South Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Ehime FC v Fujieda MYFC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Armadale v Perth RedStar FC Australien - Western Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Balcatta v Perth Glory NPL Australien - Western Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Stirling Macedonia v Bayswater City Australien - Western Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Western Knights v Floreat Athena Australien - Western Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Olympic Kingsway v Fremantle City FC Australien - Western Australia - Premier League
|
Se kampen her | ||
Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Cerezo Osaka v Shonan Bellmare Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Jeju United v Pohang Steelers Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Ganzhou Ruishi v Guangxi Hengchen Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Hubei Istar v Langfang Glory City Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Shandong Taishan v Dalian K'un City Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Xi'an Ronghai FC v Shaanxi Union Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Shanghai Jiading Huilong v Yanbian Longding Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Dalian Young Boy v Heilongjiang Ice City Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Seoul E-Land FC v FC Anyang Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Seongnam FC v Gimpo FC Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Wuhan Three Towns v Beijing Guoan Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Marconi Stallions v Central Coast Mariners NPL Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Western Sydney Wanderers NPL v St George Saints Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Hills United FC v Manly Utd Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Sydney FC v Central Coast Mariners Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Tochigi SC v V-Varen Nagasaki Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
IFK Stocksund v Friska Viljor FC Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
Chengdu Rongcheng v Nantong Zhiyun Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Uthai Thani FC v Prachuap FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Bengaluru v Odisha FC Indien - Super League
|
Se kampen her | ||
Napoli v Atalanta Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Chongqing Tonglianglong v Jiangxi Lushan Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Guangzhou FC v Yunnan Yukun Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Lamphun Warrior FC v Port FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Qingdao West Coast v Qingdao Hainiu Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Botev Vratsa v FC Hebar Pazardzhik Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Eintracht Braunschweig v Elversberg Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Shanghai Port v Henan Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Holstein Kiel v Hansa Rostock Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Eskilsminne IF v Tvååkers IF Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Sukhothai FC v Ratchaburi FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Kaiserslautern v Fortuna Düsseldorf Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Radnicki Nis v Mladost Lucani Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
Jahn Regensburg v Hallescher FC Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
SC Preussen Munster v Dynamo Dresden Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
Unterhaching v FC Ingolstadt Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
SSV Ulm 1846 v Erzgebirge Aue Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
Borussia Dortmund II v Waldhof Mannheim Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
Panserraikos v Asteras Tripolis Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
AlbinoLeffe v Trento Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Arezzo v Juventus U23 Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Olbia v Sestri Levante Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Monterosi Tuscia v Benevento Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Monopoli v Sorrento Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Casertana v Taranto Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
FK Radnicki 1923 v FK Napredak Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
Getafe v Sevilla Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Trat FC v BG Pathum United Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
TP Mazembe v Petro Luanda CAF Champions League
|
Se kampen her | ||
Hapoel Be'er Sheva v Hapoel Haifa Israel - Premier League
|
Se kampen her | ||
Valladolid v Levante Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
FC Botosani v CSM Politehnica Iasi Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Jamshedpur FC v Kerala Blasters Indien - Super League
|
Se kampen her | ||
Genoa v Frosinone Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Torino v Monza Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Hapoel Hadera v Hapoel Petah Tikva Israel - Premier League
|
Se kampen her | ||
IFK Norrköping v Malmö FF Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
RB Leipzig v Mainz Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Eintracht Frankfurt v Union Berlin Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Lokomotiv Plovdiv v Ludogorets Razgrad Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Borussia M'gladbach v SC Freiburg Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Werder Bremen v Wolfsburg Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Jönköpings Södra IF v BK Olympic Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Oskarshamns AIK v Ljungskile SK Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Nordic United FC v AFC Eskilstuna Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
St Johnstone v Dundee Skotland - Premiership
|
Se kampen her | ||
Aberdeen v Ross County Skotland - Premiership
|
Se kampen her | ||
Dundee Utd v Raith Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Morton v Queen's Park Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Partick v Inverness CT Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Hearts v Kilmarnock Skotland - Premiership
|
Se kampen her | ||
Vancouver Whitecaps II v Portland Timbers II Skotland - Lowland League
|
Se kampen her | ||
Javor Ivanjica v Crvena Zvezda Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
Anderlecht II v Francs Borains Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
Arbroath v Dunfermline Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Motherwell v St Mirren Skotland - Premiership
|
Se kampen her | ||
Eibar v Eldense Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Almeria v Osasuna Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Virtus Entella v Pontedera Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
U.S. Ancona v Spal Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Juve Stabia v ACR Messina Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Cesena v Pescara Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
FC Andorra v Mirandes Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Arzignano Valchiampo v Triestina Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Novara v Lumezzane Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Leganes v FC Cartagena Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Volos NFC v AE Kifisias Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
SC Freiburg II v 1860 München Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
NEC v PSV Eindhoven Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Guimaraes v Moreirense Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
FC Arouca v SC Farense Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
Universitatea Cluj v UTA Arad Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Wolfsberger AC v SCR Altach Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Austria Lustenau v WSG Swarovski Tirol Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Metz v Monaco Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Maccabi Petach Tikvah v MS Ashdod Israel - Premier League
|
Se kampen her | ||
Winterthur v Servette Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
Stade Lausanne-Ouchy v Lugano Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
Lazio v Juventus Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Lokomotiv 1929 Sofia v CSKA Sofia Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Maccabi Tel Aviv v Bnei Sakhnin Israel - Premier League
|
Se kampen her | ||
OH Leuven v KV Mechelen Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Valencia v Mallorca Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Bayern München v Borussia Dortmund Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Giannina v Panetolikos Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Mantova v Atalanta U23 Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Giana Erminio v US Fiorenzuola Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Pro Patria v Legnago Salus Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Virtus Verona v Renate Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Potenza v Crotone Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
US Latina Calcio v Foggia Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Partizan Beograd v Spartak Subotica Serbien - Super Liga
|
Se kampen her | ||
Sporting Gijon v Racing Santander Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Albacete Balompie v Huesca Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Sparta Rotterdam v Fortuna Sittard Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Philadelphia Union v Minnesota United USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Al Ain SCC v Sharjah SCC FAE - Premier League
|
Se kampen her | ||
Boavista v Rio Ave Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
OFI Crete v Atromitos Athinon Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Al Wasl SC v Khor Fakkan FAE - Premier League
|
Se kampen her | ||
Young Africans FC v Mamelodi Sundowns CAF Champions League
|
Se kampen her | ||
RKC Waalvijk v Heerenveen Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Go Ahead Eagles v Excelsior Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Envigado FC v Atletico Nacional Medellin Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
CS U Craiova v Rapid Bukarest Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Deinze v Zulte-Waregem Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
Standard Liege II v Lierse Kempenzonen Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
Atletico Grau v Carlos Mannucci Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
FC Basel v FC Zürich Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
Hertha Berlin v Nürnberg Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
ASD Pineto Calcio v Recanatese Italien - Serie C - Gruppe B
|
Se kampen her | ||
Avellino v AZ Picerno ASD Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Audace Cerignola v SS Turris Calcio Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Brindisi v Virtus Francavilla Italien - Serie C - Gruppe C
|
Se kampen her | ||
Pro Sesto v Vicenza Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Alessandria v Pro Vercelli Italien - Serie C - Gruppe A
|
Se kampen her | ||
Anderlecht v Antwerpen Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Fiorentina v AC Milan Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Colorado Rapids v Los Angeles FC USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Boca Juniors v San Lorenzo Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
AZ v Vitesse Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
One Knoxville SC v South Georgia Tormenta FC USA - USL League One
|
Se kampen her | ||
Louisville City FC v Birmingham Legion FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Barcelona v Las Palmas Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Lyon v Reims Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Estoril v FC Porto Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
Esperance de Tunis v ASEC Mimosas CAF Champions League
|
Se kampen her | ||
Deportivo Pasto v Once Caldas Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
FBC Melgar v Cienciano Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Central Cordoba SdE v Racing Club Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Søndag den 31. marts
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Club America v Atletico San Luis Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Indy Eleven v Detroit City FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Miami FC v Charleston Battery USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Boyaca Chico v Jaguares de Cordoba Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Charlotte FC v FC Cincinnati USA - MLS
|
Se kampen her | ||
DC United v CF Montreal USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Inter Miami CF v New York City FC USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Orlando City SC v New York Red Bulls USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Tampa Bay Rowdies v Rhode Island FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
CA Talleres de Córdoba v Velez Sarsfield Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Huntsville City v Columbus Crew II USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Wellington Phoenix v Brisbane Roar Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Austin FC v FC Dallas USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Houston Dynamo v San Jose Earthquakes USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Nashville SC v Columbus Crew USA - MLS
|
Se kampen her | ||
San Antonio FC v Monterey Bay FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Cesar Vallejo v Universitario de Deportes Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Monterrey v Chivas Guadalajara Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Sacramento Republic v Memphis 901 FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Orange County SC v Tulsa USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Oakland Roots v Las Vegas Lights FC USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Pachuca v Toluca Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Real Salt Lake v St. Louis City SC USA - MLS
|
Se kampen her | ||
LA Galaxy v Seattle Sounders FC USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Vancouver Whitecaps v Portland Timbers USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Fortaleza CEIF v Millonarios Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Phoenix Rising FC v New Mexico United USA - USL Championship
|
Se kampen her | ||
Unam Pumas v Cruz Azul Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Rockdale Ilinden FC v NWS Spirit FC Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Blacktown City v Sydney United 58 Australien - New South Wales - Premier League
|
Se kampen her | ||
Melbourne Victory v Perth Glory Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Jeonnam Dragons v Cheonan City Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Bucheon FC 1995 v Gyeongnam FC Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Gangwon FC v FC Seoul Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Shijiazhuang Gongfu FC v Qingdao Red Lions Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Tai'an Tiankuang v Nantong Haimen Codion Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Changchun Yatai v Tianjin Jinmen Tigers Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Suwon Bluewings v Busan I Park Sydkorea - K-League 2
|
Se kampen her | ||
Gwangju FC v Daegu FC Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Suzhou Dongwu v Foshan Nanshi Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Shanghai Port reserver v Hunan Billows Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
Shenzhen Juniors v Quanzhou Yaxin Kina - Division 2
|
Se kampen her | ||
SV Stripfing/Weiden v First Vienna FC 1894 Østrig - 2. Liga
|
Se kampen her | ||
SK Sturm Graz II v FC Flyeralarm Admira Østrig - 2. Liga
|
Se kampen her | ||
PEC Zwolle v Ajax Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Buriram United v Chiangrai Utd Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Muang Thong United v Police Tero FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
FC U Craiova 1948 v Otelul Galati Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Livingston v Celtic Skotland - Premiership
|
Se kampen her | ||
Lorient v Brest Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
RFC Seraing v KV Oostende Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
FC Viktoria Köln v Vfb Lübeck Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
Bangkok United v Chonburi Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Wehen SV v VfL Osnabruck Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Greuther Fürth v Hamborg Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Magdeburg v Hannover 96 Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Schalke 04 v Karlsruher SC Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
St. Pauli v Paderborn Tyskland - 2. Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Nanjing City v Liaoning Ironman Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Guangxi Pingguo Haliao v Wuxi Wugo Kina - Division 1
|
Se kampen her | ||
Shandong Taishan v Shanghai Shenhua Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Meizhou Hakka v Zhejiang Kina - Super League
|
Se kampen her | ||
Khonkaen United v Nakhon Pathom FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Piteå IF v Assyriska Föreningen Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
Celta Vigo v Rayo Vallecano Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
GAIS v Brommapojkarna Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Alcorcon v Amorebieta Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Hammarby v Kalmar FF Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Sollentuna FK v Umeå FC Sverige - 1. div. Norra
|
Se kampen her | ||
FC Twente v Heracles Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Feyenoord v FC Utrecht Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Hartberg v Rapid Wien Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
LASK Linz v Austria Klagenfurt Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Clermont Foot v Toulouse Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Le Havre v Montpellier Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Nice v Nantes Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Rivers United v USM Alger CAF Confederations Cup
|
Se kampen her | ||
Augsburg v FC Köln Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Botev Plovdiv v Cherno More Varna Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Patro Eisden Maasmechelen v Lommel Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
Onsala BK v Ariana FC Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Ängelholms FF v Norrby IF Sverige - 1. div. Södra
|
Se kampen her | ||
Real Zaragoza v Tenerife Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Racing Ferrol v Elche Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Girona v Real Betis Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Verl v Sandhausen Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
BK Häcken v Mjällby AIF Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Almere City FC v FC Volendam Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Panathinaikos v PAOK Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
SK Sturm Graz v FC Salzburg Østrig - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Strasbourg v Rennes Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
VfB Stuttgart v Heidenheim Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Odd BK v Haugesund Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
CSKA 1948 Sofia v Beroe Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
CD Alaves v Real Sociedad Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Sint-Truidense v Westerlo Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Oviedo v Villarreal B Spanien - Segunda Division
|
Se kampen her | ||
Stade Malien de Bamako v Dreams FC CAF Confederations Cup
|
Se kampen her | ||
Vizela v Casa Pia Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
RFC Liege v SK Beveren Belgien - 1. division B
|
Se kampen her | ||
Arminia Bielefeld v MSV Duisburg Tyskland - 3. Liga
|
Se kampen her | ||
AEK Athen v Olympiakos Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Aris Thessaloniki v Lamia Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Bochum v Darmstadt Tyskland - Bundesliga
|
Se kampen her | ||
Maccabi Haifa v Maccabi Bnei Raina Israel - Premier League
|
Se kampen her | ||
Sport Huancayo v AD Tarma Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Farul Constanta v FCSB Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
Marseille v PSG Frankrig - Ligue 1
|
Se kampen her | ||
Independiente Santa Fe v Patriotas FC Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Real Madrid v Athletic Bilbao Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Sarmiento v Newell's Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Gimnasia LP v Deportivo Riestra Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Abu Salim SC v RSB Berkane CAF Confederations Cup
|
Se kampen her | ||
Future SC v El Zamalek CAF Confederations Cup
|
Se kampen her | ||
New England Revolution II v Carolina Core FC USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Atlanta United v Chicago Fire USA - MLS
|
Se kampen her | ||
Sport Boys v Alianza Atletico Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
UTC Cajamarca v Sporting Cristal Peru - Liga 1
|
Se kampen her | ||
Sporting Kansas City II v St. Louis City SC II USA - MLS Next Pro League
|
Se kampen her | ||
Deportivo Pereira v Atletico Bucaramanga Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
CA Independiente v Atlético Tucumán Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Mandag den 01. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
CD Moron v CA Atlanta Argentina - Nacional B
|
Se kampen her | ||
Atlas v Queretaro Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Independiente Medellin v America de Cali Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Independiente Rivadavia v Banfield Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Necaxa v Leon Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Deportivo Cali v Aguilas Doradas Colombia - Primera A
|
Se kampen her | ||
Juarez FC v Santos Laguna Mexico - Liga MX
|
Se kampen her | ||
Macarthur FC v Western Sydney Wanderers Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Modena v Bari Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Bologna v Salernitana Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Örebro SK v Skövde AIK Sverige - Superettan
|
Se kampen her | ||
Leicester v Norwich England - Championship
|
Se kampen her | ||
Cercle Brugge v Club Brugge Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Sirius v Halmstad Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
IFK Göteborg v Djurgården Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Dundalk v Drogheda United Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Yverdon Sport FC v Young Boys Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
Fredrikstad v Bodø/Glimt Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Parma v Catanzaro Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Spezia v Ascoli Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Pisa v Palermo Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Lecco v Cittadella Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Como v Sudtirol Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Sassuolo v Udinese Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Venezia v AC Reggiana Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Cosenza v Brescia Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Cagliari v Verona Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Coventry v Cardiff England - Championship
|
Se kampen her | ||
Stoke v Huddersfield England - Championship
|
Se kampen her | ||
Altrincham v Oldham England - National League
|
Se kampen her | ||
Grasshoppers v Lausanne Sports Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
St Gallen v Lucerne Schweiz - Super League
|
Se kampen her | ||
AIK Stockholm v Västerås SK FK Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Elfsborg v IFK Värnamo Sverige - Allsvenskan
|
Se kampen her | ||
Rosenborg v Sandefjord Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Lillestrøm v Kristiansund BK Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Tromsø v SK Brann Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Molde v Strømsgodset Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
St Patrick's Athletic v Sligo Rovers Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Lecce v Roma Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Cremonese v AC Feralpisalo Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Waterford FC v Shamrock Rovers Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Ipswich v Southampton England - Championship
|
Se kampen her | ||
Genk v Union Saint Gilloise Belgien - 1. division A
|
Se kampen her | ||
Viking FK v Sarpsborg Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Dinamo Bukarest v Petrolul Ploiesti Rumænien - Liga I
|
Se kampen her | ||
PSV reserver v Roda JC Nederlandene - Eerste Divisie
|
Se kampen her | ||
Sampdoria v Ternana Italien - Serie B
|
Se kampen her | ||
Defensores de Belgrano v CA San Telmo Argentina - Nacional B
|
Se kampen her | ||
Galway United v Bohemians Dublin Irland - Premier Division
|
Se kampen her | ||
Inter Milan v Empoli Italien - Serie A
|
Se kampen her | ||
Leeds v Hull England - Championship
|
Se kampen her | ||
Villarreal v Atletico Madrid Spanien - La Liga
|
Se kampen her | ||
Portimonense v Braga Portugal - Primeira Liga
|
Se kampen her | ||
Tirsdag den 02. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
CA Platense v Godoy Cruz Argentina - Copa de la Liga Profesional
|
Se kampen her | ||
Central Coast Mariners v Melbourne City Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Daejeon Hana Citizen v Ulsan Hyundai Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Pohang Steelers v Suwon FC Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Prachuap FC v Trat FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Port FC v Sukhothai FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Etar v Arda Kardzhali Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Istanbulspor v Caykur Rizespor Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Slavia Sofia v Pirin Blagoevgrad Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Vitesse v Sparta Rotterdam Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
KFUM v HamKam Norge - Eliteserien
|
Se kampen her | ||
Galatasaray SK v Hatayspor Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Gaziantep FK v Alanyaspor Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Antalyaspor v Ankaragucu Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Excelsior v PSV Eindhoven Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Al Hidd v Al Shabab Manama Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Arbroath v Airdrieonians Skotland - Championship
|
Se kampen her | ||
Al-Ahli Manama v Al Khalidiyah Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Busaiteen v Sitra Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Fortuna Sittard v NEC Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Portsmouth v Derby England - League 1
|
Se kampen her | ||
Internacional FC de Palmira v Boca Juniors De Cali Colombia - Primera B
|
Se kampen her | ||
Onsdag den 03. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Tapatio v Atlante Mexico - Liga de Expansion
|
Se kampen her | ||
Avispa Fukuoka v Kashima Antlers Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Sagan Tosu v Vissel Kobe Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Vegalta Sendai v Ehime FC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Blaublitz Akita v Mito Hollyhock Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Iwaki SC v Fujieda MYFC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Thespa Gunma v Oita Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
JEF Utd Chiba v Tochigi SC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Shimizu S-Pulse v Tokushima Vortis Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Fagiano Okayama v Yokohama FC Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Renofa Yamaguchi v Roasso Kumamoto Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Kagoshima United v Ventforet Kofu Japan - J2-League
|
Se kampen her | ||
Gamba Osaka v Kyoto Sanga FC Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Kashiwa Reysol v Cerezo Osaka Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Machida Zelvia v Sanfrecce Hiroshima Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Yokohama F-Marinos v Kawasaki Frontale Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Jubilo Iwata v Albirex Niigata Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Shonan Bellmare v Tokyo Verdy Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
FC Tokyo v Urawa Red Diamonds Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Consadole Sapporo v Nagoya Grampus Japan - J-League
|
Se kampen her | ||
Gwangju FC v Incheon Utd Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
FC Seoul v Gimcheon Sangmu FC Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Gangwon FC v Daegu FC Sydkorea - K-League 1
|
Se kampen her | ||
Perth Glory v Sydney FC Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Chonburi v Chiangrai Utd Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Krumovgrad v FC Hebar Pazardzhik Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Khonkaen United v Police Tero FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Muang Thong United v Uthai Thani FC Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
BG Pathum United v Buriram United Thailand - Premier League
|
Se kampen her | ||
Sivasspor v Fatih Karagumruk Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
CSKA Sofia v Lokomotiv Plovdiv Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Olympiakos v Aris Thessaloniki Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Ludogorets Razgrad v Levski Sofia Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
PAOK v Lamia Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Heracles v AZ Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Kayserispor v Kasimpasa Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Konyaspor v Trabzonspor Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
Fenerbahce v Adana Demirspor Tyrkiet - Süper Lig
|
Se kampen her | ||
FC Utrecht v PEC Zwolle Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Panathinaikos v AEK Athen Grækenland - Super League 1
|
Se kampen her | ||
Al-Muharraq v Al-Riffa Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Al-Najma Manama v Al Hala Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Manama v East Riffa Bahrain - Premier League
|
Se kampen her | ||
Heerenveen v FC Twente Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Torsdag den 04. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
CSKA 1948 Sofia v Botev Vratsa Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Beroe v Botev Plovdiv Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
Cherno More Varna v Lokomotiv 1929 Sofia Bulgarien - 1. liga
|
Se kampen her | ||
FC Volendam v Feyenoord Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
RKC Waalvijk v Almere City FC Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Ajax v Go Ahead Eagles Nederlandene - Eredivisie
|
Se kampen her | ||
Fredag den 05. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Oakleigh Cannons v Port Melbourne SC Australien - NPL Victoria
|
Se kampen her | ||
Lørdag den 06. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Central Coast Mariners v Wellington Phoenix Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Melbourne Victory v Melbourne City Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Søndag den 07. april
|
|||
Kamp |
Se kampen |
||
Newcastle Jets v Sydney FC Australien - A League
|
Se kampen her | ||
Perth Glory v Adelaide United Australien - A League
|
Se kampen her |