|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
-
|
FC Nordsjælland | - | AGF |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Silkeborg IF | - | Fredericia |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Cadiz | - | Granada |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
-
|
Bristol City | - | Leicester |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
-
|
Millwall | - | West Bromwich Albion |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hull | - | Stoke |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Huddersfield | - | Coventry |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Norwich | - | Plymouth |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Preston | - | Rotherham |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Queens P.R. | - | Birmingham |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Southampton | - | Middlesbrough |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Sheffield W. | - | Swansea |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Cardiff | - | Sunderland |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
-
|
Blackburn | - | Ipswich |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Watford | - | Leeds |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
-
|
Lille | - | Lens |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
-
|
Burgos CF | - | Espanyol |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Barnsley | - | Cambridge U |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Derby | - | Blackpool |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Wycombe | - | Portsmouth |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Wigan | - | Burton |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Exeter | - | Charlton |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Fleetwood | - | Cheltenham |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Lincoln City | - | Leyton Orient |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Peterborough | - | Carlisle |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Port Vale | - | Bristol Rovers |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Reading | - | Northampton |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Shrewsbury | - | Oxford |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Stevenage | - | Bolton |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Barrow | - | Grimsby |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
AFC Wimbledon | - | Harrogate Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Accrington | - | Morecambe |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Bradford | - | Tranmere |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Crawley | - | Doncaster |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Swindon | - | Notts Co. |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Salford City | - | Sutton United |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Milton Keynes Dons | - | Walsall |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Gillingham | - | Crewe |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Forest Green | - | Stockport County |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Wrexham | - | Mansfield |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Colchester | - | Newport |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Simba SC | - | Al Ahly SC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Gent | - | Standard Liege |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Cray Wanderers | - | Chatham Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Folkestone Invicta | - | Lewes |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Haringey Borough | - | Hastings |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Concord Rangers | - | Carshalton Athletic |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
-
|
Gil Vicente | - | Famalicao |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Benfica | - | Chaves |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
-
|
Estrela da Amadora | - | Sporting CP |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Boreham Wood | - | Dag and Red |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Dorking Wanderers | - | Bromley |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Ebbsfleet United | - | Southend |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Gateshead | - | Rochdale |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hartlepool | - | Halifax |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Kidderminster | - | Altrincham |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Maidenhead United | - | Aldershot |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Oldham | - | AFC Fylde |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Oxford City | - | Wealdstone |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Solihull Moors | - | Barnet |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Woking | - | Eastleigh |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
York | - | Chesterfield |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
-
|
Gloucester City | - | Brackley Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Alfreton | - | Rushall Olympic |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Tamworth | - | Bishop's Stortford |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
South Shields | - | Spennymoor Town FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Scunthorpe | - | King's Lynn Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Scarborough Athletic | - | Warrington Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Farsley Celtic AFC | - | Southport |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Darlington | - | Chorley |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Buxton | - | Chester |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Boston United | - | Peterborough Sports |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Blyth Spartans | - | Curzon |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Banbury United | - | Hereford |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hemel Hempstead | - | Aveley |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Havant and Waterlooville | - | Worthing |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hampton & Richmond | - | Tonbridge Angels |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Farnborough | - | Chippenham Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Eastbourne Borough | - | Maidstone United |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Chelmsford | - | Dartford |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Bath City | - | Weymouth |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
St Albans | - | Braintree Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Yeovil | - | Torquay |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Weston Super Mare | - | Taunton Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Welling | - | Dover |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Truro City | - | Slough Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Ashton United | - | Whitby |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
-
|
Dnyapro Mogilev | - | Arsenal Dzerzhinsk |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
-
|
Dynamo Brest | - | FC Smorgon |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Dynamo Moskva | - | FC Rostov |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
-
|
Hertha Berlin II | - | Lokomotive Leipzig |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hitchin Town | - | Needham Market |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Telford | - | Redditch United |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Poole Town FC | - | AFC Totton |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Hungerford Town | - | Bracknell Town |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Chesham United | - | Hayes & Yeading United |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
Basingstoke | - | Gosport Borough |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Doxa Katokopia | - | Othellos Athienou |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Apollon Limassol | - | AEZ Zakakiou |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:45
|
45+'
|
Adelaide United | 1 - 0 | Western United FC |
|
Spil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Austria Wien | - | BW Linz |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
De Graafschap | - | Jong AZ Alkmaar |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Emmen | - | Jong Ajax |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Telstar | - | Jong FC Utrecht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Helmond Sport | - | Willem II |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Den Bosch | - | FC Dordrecht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
ADO Den Haag | - | FC Groningen |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Breda | - | MVV Maastricht |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
FC Eindhoven | - | Cambuur |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
VVV-Venlo | - | TOP Oss |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Beerschot | - | Genk U23 |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Club Brugge NXT | - | FCV Dender EH |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
FC Yenisey Krasnoyarsk | - | Khimki |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
-
|
Pirin Blagoevgrad | - | Etar |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
-
|
Arda Kardzhali | - | Krumovgrad |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
Levski Sofia | - | Slavia Sofia |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:00
|
-
|
Tokyo Verdy | - | Kyoto Sanga FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
05:00
|
-
|
Sanfrecce Hiroshima | - | Gamba Osaka |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
Vissel Kobe | - | Hokkaido Consadole Sapporo |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
06:00
|
-
|
Albirex Niigata | - | Kashiwa Reysol |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:30
|
Slut
|
Athletic Club | 3 - 0 | Pouso Alegre |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Dijon | - | Nimes |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Chateauroux | - | Martigues |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Le Mans | - | Epinal |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Marignane/Gignac FC | - | Versailles |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
-
|
Cholet | - | Red Star |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
-
|
Puskas FC Academy | - | Fehervar FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:35
|
Slut
|
Palmeiras | 1 - 0 | Novorizontino |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Drogheda United | - | St. Patrick's Athletic |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Shelbourne | - | Dundalk |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Waterford FC | - | Sligo Rovers |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Shamrock Rovers | - | Bohemian FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
-
|
Derry City | - | Galway United FC |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Udsat
|
Crystal Palace Academy | - | Tottenham Hotspur Academy |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
-
|
Guillermo Brown | - | CA Talleres RDE |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:05
|
-
|
Agropecuario | - | Quilmes |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
-
|
Rogaska | - | NK Bravo |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Maribor | - | Radomlje |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
-
|
Domzale | - | Mura |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
-
|
Cukaricki | - | Novi Pazar |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
-
|
FK Radnik Surdulica | - | Vojvodina |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
FK IMT Beograd | - | Zeleznicar Pancevo |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
-
|
TSC Backa Topola | - | Vozdovac |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
-
|
Ruzomberok | - | DAC 1904 Dunajska Streda |
|
LiveSpil LIVE på denne kamp |