|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Astana | 1 - 1 | Celtic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
Rosenborg | 2 - 1 | APOEL Nicosia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Astra Giurgiu | 1 - 1 | FC København |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Trencin | 0 - 1 | Legia Warszawa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Fenerbahce | 2 - 1 | Monaco |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Olympiacos | 0 - 0 | Hapoel Beer Sheva |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Udsat
|
Inter | - | Roma |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:35
|
Slut
|
Atalanta | 6 - 0 | Chiasso |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
RB Leipzig | 2 - 0 | Würzburger Kickers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Palermo | 1 - 1 | Al-Wehda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:35
|
Slut
|
Sampdoria | 0 - 2 | FeralpiSalo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:35
|
Slut
|
Chievo | 2 - 2 | Cittadella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Udsat
|
Metz | - | OH Leuven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Dijon | 2 - 3 | Sunderland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:05
|
Slut
|
Freiburg | 2 - 1 | Rizespor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Bayer Leverkusen | 1 - 1 | FC Porto |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:20
|
Slut
|
Greuther Fürth | 2 - 2 | Akhisarspor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Sporting Gijon | 1 - 1 | Athletic Bilbao |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Hannover 96 | 3 - 3 | Erzgebirge Aue |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:35
|
Afbrudt
|
Hoffenheim | - | Besiktas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Lorient | 0 - 1 | Nantes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Twente | 1 - 2 | Southampton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut efter straffe
|
Logrones | 4 - 3 | Deportivo Alaves |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Konyaspor | 0 - 1 | Real Sociedad |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:10
|
Slut
|
Nacional | 0 - 3 | Moreirense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
Feirense | 2 - 1 | Penafiel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Roda | 3 - 1 | Mallorca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:35
|
Slut
|
Toulouse | 3 - 0 | Montpellier |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:35
|
Slut
|
Vorwärts Steyr | 1 - 2 | Bursaspor |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
AFC Wimbledon | 2 - 3 | Crystal Palace |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Fuenlabrada | 1 - 3 | Leganes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Toledo | 0 - 2 | Rayo Vallecano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Buxton | 1 - 1 | Burton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Swindon | 0 - 3 | Swansea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sheffield U. | 0 - 1 | Derby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:50
|
Slut
|
Port Vale | 0 - 2 | Birmingham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:50
|
Slut efter straffe
|
Benfica | 6 - 7 | Torino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Sevilla Atletico | 1 - 2 | Osasuna |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
ASEC Mimosas | 1 - 1 | Zesco United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:35
|
Slut
|
Wydad Casablanca | 0 - 1 | Al Ahly SC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Mamelodi Sundowns FC | 1 - 0 | Zamalek SC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:10
|
Slut efter straffe
|
Argentinos Juniors | 4 - 5 | Laferrere |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Sibir Novosibirsk | 0 - 0 | SKA-Khabarovsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Udsat
|
Dynamo Moskva | - | Volga Nyzhny |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 3 | Zenit Sankt Petersborg 2 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Tyumen | 1 - 0 | FC Volgar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Neftekhimik | 1 - 0 | Khimki |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Mordovya | 0 - 0 | FC Tambov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Shinnik Yaroslavl | 0 - 0 | Spartak Nalchik |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Fakel | 1 - 1 | Spartak Moskva II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sokol Saratov | 1 - 0 | Luch Energiya |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Kuban Krasnodar | 1 - 1 | Tosno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Dynamo Moskva | 2 - 1 | Baltika |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Goias | 1 - 1 | Luverdense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
Avai FC | 1 - 0 | Londrina EC |
|