|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
FC København | 2 - 1 | Qarabag FK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sl. Prag | 0 - 0 | APOEL Nicosia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
CSKA Moskva | 2 - 0 | Young Boys |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Liverpool | 4 - 2 | Hoffenheim |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
FCSB | 1 - 5 | Sporting CP |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Blackburn | 0 - 2 | Burnley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Huddersfield | 2 - 1 | Rotherham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Newcastle | 2 - 3 | Nottingham F. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Southampton | 0 - 2 | Wolverhampton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Cheltenham | 0 - 2 | West Ham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Stoke | 4 - 0 | Rochdale |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Viborg | 2 - 3 | Fredericia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Vejle Boldklub | 2 - 0 | Brabrand |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Thisted | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FC Roskilde | 0 - 3 | HB Køge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Nykøbing FC | 0 - 1 | Fremad Amager |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:45
|
Slut
|
Real Madrid | 2 - 1 | Fiorentina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Kristianstad FC | 1 - 3 | Halmstads BK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Värmbols FC | 0 - 1 | AIK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Torstorps IF | 0 - 3 | GIF Sundsvall |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Kvibille BK | 1 - 9 | Häcken |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Tvååkers IF | 2 - 1 | Örgryte |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Torns IF | 1 - 3 | IFK Värnamo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
IK Brage | 1 - 4 | Åtvidaberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Tullinge TP FK | 2 - 5 | Hammarby TFF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Vasalunds IF | 3 - 1 | AFC Eskilstuna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
IFK Aspudden-Tellus | 1 - 3 | Dalkurd FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Arameiska-Syrianska IF | 0 - 2 | Brommapojkarna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Sollentuna FK | 1 - 2 | Syrianska |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Bollnäs | 0 - 5 | IFK Norrköping |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut efter straffe
|
Piteå | 2 - 4 | Degerfors |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Gamla Upsala | 1 - 4 | Djurgården |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
IF Karlstad Fotbollutveckling | 1 - 2 | Sirius |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Landvetter IS | 0 - 5 | IFK Göteborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Oskarshamns AIK | 1 - 3 | Helsingborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Hittarps IK | 0 - 3 | Varbergs BoIS FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Lunds BK | 0 - 2 | Norrby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Landskrona BoIS | 3 - 4 | Elfsborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Husqvarna FF | 2 - 5 | Östers IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Utsiktens BK | 2 - 3 | Jönköping S. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Trollhättan FC | 1 - 4 | Malmö FF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Viktoria 1889 Berlin | 1 - 3 | BFC Dynamo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Freiburg II | 3 - 1 | Saarbrücken |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
SV Röchling | 4 - 4 | VfB Stuttgart II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Elversberg | 1 - 3 | Kickers Offenbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FSV Frankfurt | 1 - 0 | TuS Koblenz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Stuttgarter Kickers | 2 - 1 | Waldhof Mannheim |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Hessen Kassel | 4 - 1 | TSV Schott Mainz |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Kawasaki Frontale | 3 - 1 | Urawa Red Diamonds |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:45
|
Slut
|
Atletico Tucuman | 1 - 0 | Independiente |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:30
|
Slut efter straffe
|
FC Chita | 8 - 9 | FC Yenisey Krasnoyarsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Irtysh | 0 - 4 | Tom Tomsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Znamya Truda | 0 - 1 | Fakel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Tyumen | 2 - 1 | Sibir Novosibirsk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Chertanovo Moscow | 0 - 2 | FC Sochi 2018 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
FC Rotor Volgograd | 0 - 2 | FC Volgar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Syzran-2003 | 0 - 2 | Krylya Sovetov Samara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Sokol Saratov | 1 - 3 | FC Orenburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Dynamo Briansk | 0 - 1 | Avangard Kursk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Torpedo Vladimir | 0 - 1 | Nizhny Novgorod |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut efter straffe
|
Spartak Nalchik | 5 - 3 | Chernomorets Novorossiysk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Khimki | 0 - 2 | Shinnik Yaroslavl |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Energomash Belgorod | 0 - 1 | FC Tambov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Ararat Moscow | 2 - 1 | Baltika |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut efter straffe
|
Armavir FC | 2 - 3 | Kuban Krasnodar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:15
|
Slut
|
Brasil de Pelotas | 2 - 1 | Goias |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:30
|
Slut
|
America MG | 0 - 0 | Criciuma |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Radnicki Nis | 2 - 1 | Mladost Lucani |
|