|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Hobro IK | 4 - 0 | FC Nordsjælland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Lyngby | 1 - 1 | OB |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
FC Helsingør | 0 - 1 | Brøndby IF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FC København | 4 - 0 | AGF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Villarreal | 4 - 0 | Las Palmas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Celta Vigo | 0 - 1 | Atletico Madrid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Leganes | 1 - 0 | Athletic Bilbao |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Real Madrid | 3 - 0 | Eibar |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Everton | 2 - 5 | Arsenal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Tottenham | 4 - 1 | Liverpool |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Finland | 1 - 0 | Serbien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FC Köln | 0 - 0 | Werder Bremen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Freiburg | 1 - 1 | Hertha Berlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Wolfsburg | 1 - 1 | Hoffenheim |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Ipswich | 0 - 1 | Norwich |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
Chievo | 3 - 2 | Verona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Atalanta | 1 - 0 | Bologna |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Benevento | 0 - 3 | Fiorentina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
AC Milan | 0 - 0 | Genoa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
SPAL 2013 | 0 - 1 | Sassuolo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Torino | 0 - 1 | Roma |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Udinese | 2 - 6 | Juventus |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Lazio | 3 - 0 | Cagliari |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Esbjerg fB | 5 - 2 | Fremad Amager |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Thisted | 0 - 1 | Nykøbing FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Vejle Boldklub | 3 - 1 | Viborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Brabrand | 2 - 1 | Vendsyssel FF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
FC Roskilde | 1 - 1 | Fredericia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Skive | 2 - 1 | HB Køge |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Nice | 1 - 2 | Strasbourg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Troyes | 0 - 5 | Lyon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Marseille | 2 - 2 | Paris SG |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FC Nürnberg | 2 - 1 | Dynamo Dresden |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Kaiserslautern | 0 - 1 | MSV Duisburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Erzgebirge Aue | 1 - 0 | Jahn Regensburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Ringkøbing | 2 - 2 | Kjellerup |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
GIF Sundsvall | 2 - 2 | IFK Norrköping |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
IFK Göteborg | 0 - 1 | Östersunds FK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Djurgården | 1 - 1 | Häcken |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Molde | 1 - 0 | FK Haugesund |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sandefjord | 1 - 2 | Strømsgodset |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sogndal | 3 - 3 | Sarpsborg 08 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Stabæk | 1 - 2 | Tromsø |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Viking | 1 - 7 | Vålerenga |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Brann | 0 - 3 | Rosenborg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Real Oviedo | 2 - 0 | Cordoba |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Real Valladolid | 2 - 2 | Lugo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Gimnastic | 0 - 3 | Alcorcon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Rayo Vallecano | 1 - 1 | Sporting Gijon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Almeria | 0 - 1 | Reus |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
DC United | 1 - 2 | New York Red Bulls |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
FC Dallas | 5 - 1 | LA Galaxy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Portland Timbers | 2 - 1 | Vancouver Whitecaps |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Atlanta United | 2 - 2 | Toronto FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Houston Dynamo FC | 3 - 0 | Chicago Fire FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Real Salt Lake | 2 - 1 | Sporting Kansas City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
CF Montreal | 2 - 3 | New England Revolution |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Seattle Sounders FC | 3 - 0 | Colorado Rapids |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
Philadelphia Union | 6 - 1 | Orlando City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
San Jose Earthquakes | 3 - 2 | Minnesota United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:20
|
Slut
|
New York City FC | 2 - 2 | Columbus Crew |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FSV Zwickau | 2 - 1 | Carl Zeiss Jena |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Al Ahly SC | 6 - 2 | Etoile du Sahel |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:30
|
Slut
|
PSV Eindhoven | 3 - 0 | Heracles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Feyenoord | 1 - 4 | Ajax |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
AZ Alkmaar | 3 - 0 | FC Utrecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
SC Heerenveen | 0 - 4 | Vitesse |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Club Brugge | 1 - 0 | Antwerpen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Anderlecht | 0 - 1 | Genk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Zulte Waregem | 2 - 5 | SK Beveren |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:05
|
Slut
|
Dinamo Minsk | 0 - 0 | Slavia Mozyr |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FK Slutsk | 1 - 3 | Isloch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FK Vitebsk | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Ural | 2 - 0 | FK Akhmat |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
CSKA Moskva | 0 - 0 | Zenit Petersborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Anzhi Makhachkala | 3 - 2 | Arsenal Tula |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Tondela | 2 - 0 | Cova da Piedade SAD |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Aves | 1 - 3 | Benfica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:20
|
Slut
|
Sporting CP | 5 - 1 | Chaves |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
1860 München | 0 - 1 | Bayern München II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Hamburger SV II | 6 - 0 | Oldenburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Wolfsburg II | 6 - 1 | Altonaer FC 93 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
St. Pauli II | 1 - 1 | FC Hansa Lüneburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
VfV Hildesheim | 0 - 2 | Eintracht Norderstedt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FC Viktoria 1889 Berlin | 0 - 0 | VSG Altglienicke |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
FSV Union Fürstenwalde | 1 - 3 | Energie Cottbus |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Babelsberg | 0 - 0 | Budissa Bautzen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Lokomotive Leipzig | 1 - 1 | VfB Auerbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:45
|
Slut
|
BFC Dynamo | 3 - 0 | BSG Chemie Leipzig |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Waldhof Mannheim | 2 - 0 | Kickers Offenbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Wormatia Worms | 1 - 2 | Ulm |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Alemannia Aachen | 1 - 2 | RW Essen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Atletico Madrid B | 2 - 2 | Ferrol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Celta Vigo B | 1 - 0 | San Sebastian de los Reyes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
AD Union Adarve | 1 - 0 | Real Madrid Castilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Navalcarnero | 1 - 2 | RC Deportivo Fabril |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Gimnastica Segoviana | 0 - 0 | Rayo Majadahonda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Cerceda | 1 - 1 | Toledo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Pontevedra | 2 - 1 | Coruxo FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
CF Talavera de la Reina | 2 - 1 | Real Valladolid B |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Sporting Gijon B | 1 - 1 | SD Amorebieta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SD Gernika | 2 - 0 | Caudal Deportivo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Racing Santander | 3 - 2 | Barakaldo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Izarra | 2 - 2 | Athletic Bilbao B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Real Sociedad B | 4 - 3 | Tudelano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Logrones | 2 - 2 | SD Leioa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
SD Formentera | 1 - 1 | Hercules |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Mallorca | 1 - 0 | Villarreal B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CF Peralada | 2 - 0 | Pena Dep. Santa Eulalia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Deportivo Aragon | 1 - 2 | Atletico Baleares |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
UE Olot | 1 - 2 | CF Badalona Futur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Sabadell | 2 - 2 | Ontinyent |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Badalona | 0 - 0 | Atletico Saguntino |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Valencia B | 1 - 2 | Ebro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Lleida Esportiu | 4 - 2 | UE Cornella |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Marbella | 0 - 1 | CD Badajoz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Granada B | 0 - 1 | Cartagena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Las Palmas B | 1 - 2 | Futbol Club Jumilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Melilla | 1 - 0 | Recreativo Huelva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Merida | 0 - 2 | Lorca Deportiva |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
San Fernando CD | 3 - 2 | Real Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Villanovense | 1 - 1 | Linense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
CD El Ejido 2012 | 1 - 3 | Extremadura |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Santos | 1 - 0 | Atletico GO |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Sao Paulo | 2 - 0 | Flamengo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Cruzeiro | 1 - 3 | Atletico MG |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Athletico Paranaense | 2 - 1 | Sport Recife |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Gremio | 1 - 3 | Palmeiras |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Bahia | 2 - 1 | Vitoria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Ponte Preta | 1 - 2 | Avai FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Chapecoense AF | 2 - 0 | Fluminense |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Olbia | 4 - 1 | Cuneo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Carrarese | 2 - 1 | Arzachena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Pro Piacenza | 2 - 2 | Prato |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Monza | 0 - 3 | S.S. Arezzo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Livorno | 2 - 1 | Giana Erminio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
US Gavorrano | 1 - 0 | Lucchese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Viterbese | 1 - 3 | Siena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Alessandria | 0 - 2 | Pisa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Ravenna | 0 - 1 | AlbinoLeffe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Renate | 0 - 0 | Sudtirol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
FeralpiSalo | 2 - 1 | Gubbio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Pordenone Calcio | 2 - 2 | Mestre |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Udsat
|
Alma Juventus Fano | - | Modena |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AC Reggiana | 0 - 0 | Fermana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Santarcangelo | 2 - 2 | Teramo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Spanien U17 | 3 - 1 | Iran U17 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Tyskland U17 | 1 - 2 | Brasilien U17 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Olympiakos Nicosia | 2 - 1 | Ermis Aradippou |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Apollon Limassol | 1 - 0 | Aris Limassol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Viktoria Plzen | 3 - 0 | FC Zbrojovka Brno |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
FC Zlin | 1 - 5 | Mlada Boleslav |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Sl. Prag | 1 - 2 | Slovan Liberec |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Elverum | 0 - 1 | Sandnes Ulf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Jerv | 1 - 4 | Bodø/Glimt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Strømmen | 3 - 4 | Ull/Kisa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Åsane | 2 - 2 | Tromsdalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Kongsvinger | 3 - 2 | Mjøndalen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Levanger | 1 - 1 | Florø |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
08:05
|
Slut
|
Brisbane Roar FC | 1 - 2 | Newcastle Jets |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
10:10
|
Slut
|
Perth Glory | 2 - 1 | Central Coast Mariners |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Admira Mödling | 1 - 1 | Salzburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Austria Wien | 0 - 1 | Rapid Wien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Arka Gdynia | 4 - 1 | Bialystok |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Wisla Krakow | 0 - 1 | Legia Warszawa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Beerschot | 2 - 2 | OH Leuven |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Vereya | 0 - 1 | Septemvri Sofia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Vitosha Bistritsa | 0 - 1 | Beroe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Spartak Moskva II | 3 - 1 | Tyumen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
10:05
|
Slut
|
Urawa Red Diamonds | 3 - 3 | Gamba Osaka |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
Luverdense | 1 - 2 | Goias |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Asteras Tripolis | 0 - 1 | Panionios |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:15
|
Slut
|
Apollon Smirnis | 2 - 0 | Xanthi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:15
|
Slut
|
Platanias | 0 - 1 | AE Larissa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:40
|
Slut
|
Olympiacos | 1 - 0 | PAOK Thessaloniki FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Luzern | 0 - 1 | Young Boys |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sion | 2 - 2 | Lugano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St. Gallen | 0 - 4 | Lausanne |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Partizan Beograd | 3 - 1 | Backa Backa Palanka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Røde Stjerne | 2 - 1 | Mladost Lucani |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Tatran Presov | 0 - 1 | Zilina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Trelleborgs FF | 4 - 0 | Åtvidaberg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Östers IF | 1 - 1 | Falkenbergs FF |
|