|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Midtjylland | 4 - 2 | AC Horsens |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
West Ham | 0 - 3 | Brighton |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Tyskland | 2 - 3 | Island |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Slovenien | 0 - 4 | Tjekkiet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Belgien | 3 - 2 | Rumænien |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Schalke 04 | 2 - 0 | Mainz 05 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Saint-Etienne | 0 - 1 | Montpellier |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Ingolstadt | 3 - 0 | FC Heidenheim |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf | 1 - 0 | Darmstadt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Hvidovre | 3 - 3 | Hillerød Fodbold |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
AB Gladsaxe | 3 - 0 | Brønshøj |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Örebro | 0 - 1 | Halmstads BK |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Osasuna | 2 - 2 | Barca Atletic |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Udsat
|
SC Bastia | - | Valenciennes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Nancy | 2 - 2 | Clermont Foot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Nimes | 4 - 0 | Brest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Niort | 2 - 0 | Bourg en Bresse Peronnas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Orléans | 1 - 2 | Lorient |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Tours | 0 - 1 | Sochaux |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Auxerre | 2 - 1 | Quevilly |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Le Havre | 1 - 1 | Chateauroux |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Paris FC | 3 - 2 | Valenciennes |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Cremonese | 2 - 0 | Brescia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:05
|
Slut
|
Bari | 4 - 2 | Cittadella |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Sonnenhof Großaspach | 3 - 1 | Chemnitzer FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Hansa Rostock | 2 - 0 | Osnabrück |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Groningen | 0 - 1 | Willem II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Royal Excel Mouscron | 1 - 3 | Standard Liege |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Krumkachy Minsk | 0 - 3 | FK Gorodeya |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Estoril | 0 - 3 | Boavista |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Schweinfurt | 3 - 0 | VfR Garching |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FV Illertissen | 2 - 0 | Augsburg II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
TSV Buchbach | 1 - 1 | FC Memmingen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
SV Drochtersen/Assel | 1 - 1 | Eintracht Braunschweig II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Hannover 96 II | 2 - 2 | TSV Havelse |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FSV Wacker Nordhausen | 1 - 1 | FC Oberlausitz Neugersdorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
FSV Luckenwalde | 1 - 4 | TSG Neustrelitz |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf II | 0 - 0 | KFC Uerdingen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
SC Verl | 2 - 1 | Westfalia Rhynern |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Borussia Mönchengladbach II | 0 - 4 | SC Wiedenbrück |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Palmeiras | 2 - 0 | Ponte Preta |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:00
|
Slut
|
Vitoria | 2 - 3 | Athletico Paranaense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
Flamengo | 4 - 1 | Bahia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:00
|
Slut
|
Sport Recife | 1 - 1 | Santos |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Calcio Padova | 1 - 0 | LR Vicenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Vysocina Jihlava | 2 - 4 | Bohemians 1905 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Banik Ostrava | 1 - 1 | Sigma Olomouc |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
10:55
|
Slut
|
Adelaide United | 2 - 2 | Melbourne Victory |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Jong FC Utrecht | 2 - 1 | MVV Maastricht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Volendam | 0 - 2 | Nijmegen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Dordrecht | 1 - 1 | De Graafschap |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Jong PSV | 3 - 2 | RKC Waalwijk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Go Ahead Eagles | 4 - 1 | Jong Ajax |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Fortuna Sittard | 2 - 2 | FC Eindhoven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
TOP Oss | 1 - 1 | FC Den Bosch |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Almere City FC | 1 - 1 | Cambuur |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Helmond Sport | 1 - 2 | Telstar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Jong AZ Alkmaar | 2 - 1 | FC Emmen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Zaglebie Lubin | 2 - 2 | Piast Gliwice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Gornik Zabrze | 3 - 3 | Korona Kielce |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:45
|
Slut
|
Pirin Blagoevgrad | 0 - 0 | Slavia Sofia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:45
|
Slut
|
Dunav Ruse | 0 - 0 | Botev Plovdiv |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bray Wanderers | 1 - 0 | Shamrock Rovers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Dundalk | 0 - 1 | Bohemian FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
St. Patrick's Athletic | 4 - 2 | Cork City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Limerick | 2 - 2 | Galway United FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Deportivo Riestra | 2 - 1 | Club Atletico Mitre |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:20
|
Slut
|
Olimpija Ljubljana | 3 - 0 | ND Triglav |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:15
|
Slut
|
Guarani | 2 - 0 | Juventude |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Vojvodina | 1 - 1 | Radnicki Nis |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
FC Inter Turku | 1 - 3 | HJK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
HIFK | 2 - 2 | SJK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Ilves | 1 - 0 | Kemi City FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
KuPS | 2 - 1 | JJK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
RoPS | 0 - 3 | IFK Mariehamn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
VPS | 2 - 1 | FC Lahti |
|