|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Sønderjyske | 0 - 1 | FC Midtjylland |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Espanyol | 0 - 0 | Levante |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
VfB Stuttgart | 2 - 1 | FC Köln |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Birmingham | 1 - 0 | Cardiff |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bristol City | 0 - 0 | Burton |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Lyon | 3 - 2 | Monaco |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
St. Johnstone | 0 - 3 | Rangers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
St. Pauli | 1 - 1 | Kaiserslautern |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
MSV Duisburg | 0 - 0 | Eintracht Braunschweig |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Sporting Gijon | 1 - 1 | SD Huesca |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Bourg en Bresse Peronnas | 0 - 6 | Lens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Brest | 1 - 1 | Auxerre |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
GFC Ajaccio | 2 - 1 | Nancy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Nimes | 4 - 1 | Orléans |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Udsat
|
Sochaux | - | SC Bastia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Valenciennes | 2 - 0 | Tours |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Quevilly | 0 - 1 | AC Ajaccio |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Chateauroux | 3 - 1 | Reims |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Sochaux | 1 - 0 | Paris FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Foggia | 2 - 1 | Perugia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Osnabrück | 0 - 2 | Magdeburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Hallescher FC | 3 - 0 | Sonnenhof Großaspach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Fortuna Köln | 2 - 0 | RW Erfurt |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Edinburgh City | 0 - 1 | Stenhousemuir |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
KV Mechelen | 3 - 4 | Anderlecht |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Neman Grodno | 2 - 1 | FK Gorodeya |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
FK Akhmat | 1 - 2 | Spartak Moskva |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Bayern München II | 1 - 3 | SV Schalding-Heining |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
FC Memmingen | 2 - 2 | Burghausen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Germania Halberstadt | 4 - 5 | BFC Dynamo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Hoffenheim II | 0 - 2 | FCA Walldorf |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
TSV Schott Mainz | 3 - 2 | TuS Koblenz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Kickers Offenbach | 1 - 0 | Eintracht Stadtallendorf |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
FC Köln II | 2 - 2 | Oberhausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
FC Wegberg-Beeck | 3 - 1 | SV Rödinghausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
RW Essen | 0 - 2 | Viktoria Køln 1904 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:00
|
Slut
|
Palmeiras | 2 - 2 | Bahia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Siena | 1 - 0 | Pro Piacenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Costa Rica U17 | 0 - 3 | Iran U17 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Guinea U17 | 1 - 3 | Tyskland U17 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Spanien U17 | 2 - 0 | Nordkorea U17 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Niger U17 | 0 - 2 | Brasilien U17 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
APOEL Nicosia | 2 - 0 | Doxa Katokopia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Bohemians 1905 | 2 - 1 | Banik Ostrava |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
10:55
|
Slut
|
Brisbane Roar FC | 1 - 2 | Adelaide United |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Cambuur | 1 - 3 | TOP Oss |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
MVV Maastricht | 1 - 2 | Fortuna Sittard |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Eindhoven | 1 - 0 | FC Volendam |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Den Bosch | 1 - 0 | Jong FC Utrecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Nijmegen | 2 - 0 | RKC Waalwijk |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Telstar | 3 - 0 | FC Dordrecht |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
FC Emmen | 3 - 1 | Jong PSV |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Korona Kielce | 2 - 0 | Wisla Plock |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Bialystok | 1 - 1 | Lech Poznan |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Tubize | 1 - 2 | OH Leuven |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Beroe | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Les Herbiers | 0 - 0 | Red Star |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
AS Beziers | 1 - 3 | Cholet |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Chambly | 2 - 2 | Pau |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Grenoble | 3 - 1 | Avranches |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Rodez | 2 - 2 | Boulogne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Entente SSG | 0 - 2 | Dunkerque |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Concarneau | 1 - 1 | Creteil |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Udsat
|
Lyon La Duchere | - | SC Bastia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Bohemian FC | 0 - 0 | Cork City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Dundalk | 1 - 0 | Bray Wanderers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Galway United FC | 1 - 1 | St. Patrick's Athletic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Derry City | 3 - 0 | Finn Harps |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Shamrock Rovers | 1 - 1 | Sligo Rovers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:20
|
Slut
|
Rudar Velenje | 1 - 2 | Maribor |
|