|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Lyngby | 1 - 1 | Silkeborg IF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Osasuna | 0 - 3 | Barcelona |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Real Sociedad | 3 - 2 | Valencia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Las Palmas | 1 - 1 | Leganes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Real Madrid | 3 - 2 | Deportivo La Coruna |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Watford | 3 - 2 | Everton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Arsenal | 3 - 1 | Stoke |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Burnley | 3 - 2 | Bournemouth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hull | 3 - 3 | Crystal Palace |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Swansea | 3 - 0 | Sunderland |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Leicester | 4 - 2 | Manchester City |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Bayern München | 5 - 0 | Wolfsburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
FC Köln | 1 - 1 | Borussia Dortmund |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Hamburger SV | 1 - 0 | Augsburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Ingolstadt | 1 - 0 | RB Leipzig |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Freiburg | 1 - 0 | Darmstadt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Hertha Berlin | 0 - 1 | Werder Bremen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Aston Villa | 1 - 0 | Wigan |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Barnsley | 2 - 1 | Norwich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Brentford | 2 - 1 | Burton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Huddersfield | 2 - 1 | Bristol City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Ipswich | 1 - 1 | Cardiff |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Newcastle | 4 - 0 | Birmingham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Reading | 2 - 1 | Sheffield W. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Wolverhampton | 4 - 4 | Fulham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Rotherham | 1 - 0 | Queens P.R. |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Preston | 3 - 2 | Blackburn |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Crotone | 2 - 1 | Pescara |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Sampdoria | 1 - 2 | Lazio |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Dijon | 1 - 2 | Marseille |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:30
|
Slut
|
Bordeaux | 0 - 4 | Monaco |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Nancy | 2 - 0 | Angers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Lille | 2 - 1 | Montpellier |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
SC Bastia | 2 - 0 | Metz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Toulouse | 3 - 2 | Lorient |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Aberdeen | 0 - 0 | St. Johnstone |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dundee FC | 0 - 0 | Ross County |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Inverness | 1 - 1 | Hamilton Academical |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Motherwell | 0 - 0 | Kilmarnock |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rangers | 2 - 0 | Hearts |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:20
|
Slut
|
Temperley | 1 - 0 | Godoy Cruz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Velez Sarsfield | 2 - 0 | Atletico Rafaela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Talleres | 1 - 1 | Newell's Old Boys |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
San Lorenzo | 3 - 2 | Union |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:15
|
Slut
|
Gimnasia LP | 1 - 1 | Belgrano |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Bochum | 1 - 0 | 1860 München |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Kaiserslautern | 0 - 0 | Erzgebirge Aue |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gimnastic | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Elche | 2 - 2 | Getafe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
SD Huesca | 5 - 2 | UCAM Murcia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Levante | 1 - 0 | Tenerife |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Milton Keynes Dons | 1 - 0 | AFC Wimbledon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bradford | 0 - 0 | Charlton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bristol Rovers | 4 - 2 | Bury |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Fleetwood | 2 - 1 | Walsall |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Millwall | 0 - 1 | Shrewsbury |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford | 1 - 1 | Oldham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Peterborough | 5 - 2 | Chesterfield |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Port Vale | 2 - 3 | Northampton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rochdale | 3 - 2 | Scunthorpe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sheffield U. | 4 - 0 | Swindon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Southend | 3 - 1 | Coventry |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cheltenham | 1 - 3 | Exeter |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Crewe | 0 - 2 | Crawley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Grimsby | 0 - 1 | Portsmouth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Hartlepool | 0 - 5 | Cambridge U |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Leyton Orient | 1 - 0 | Accrington |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Luton | 1 - 1 | Carlisle |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Mansfield | 0 - 0 | Colchester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Afbrudt
|
Newport | - | Morecambe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Notts Co. | 0 - 2 | Wycombe |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Plymouth | 2 - 0 | Doncaster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stevenage | 0 - 2 | Blackpool |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Yeovil | 0 - 1 | Barnet |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Strasbourg | 3 - 1 | Lens |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Ascoli Calcio 1898 FC | 2 - 2 | Latina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Avellino | 1 - 1 | Benevento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
AC Carpi | 1 - 1 | Ternana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Cesena | 3 - 0 | Cittadella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Frosinone | 1 - 3 | Salernitana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Perugia | 1 - 0 | Pro Vercelli |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
SPAL 2013 | 2 - 1 | Spezia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Virtus Entella | 2 - 2 | Trapani |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Vicenza | 1 - 0 | Verona |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Preussen Münster | 0 - 1 | Paderborn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Chemnitzer FC | 0 - 3 | Jahn Regensburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Holstein Kiel | 1 - 2 | Sonnenhof Großaspach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Wehen Wiesbaden | 1 - 1 | Hallescher FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Werder Bremen II | 0 - 0 | FSV Frankfurt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
MSV Duisburg | 2 - 0 | Fortuna Köln |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Osnabrück | 1 - 0 | FSV Zwickau |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
RW Erfurt | 1 - 2 | Hansa Rostock |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Magdeburg | 3 - 0 | Aalen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Nijmegen | 3 - 0 | ADO Den Haag |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:45
|
Slut
|
PSV Eindhoven | 1 - 0 | Go Ahead Eagles |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:45
|
Slut
|
SC Heerenveen | 2 - 1 | Excelsior |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
PEC Zwolle | 0 - 0 | Willem II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Eupen | 2 - 2 | Sporting Charleroi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Kortrijk | 0 - 1 | St.Truiden |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Royal Excel Mouscron | 1 - 4 | KV Mechelen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Juve Stabia | 1 - 0 | Akragas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Monopoli | 1 - 3 | Matera |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Vibonese | 0 - 2 | Taranto |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:35
|
Slut
|
Racing Fondi | 1 - 1 | Virtus Francavilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:35
|
Slut
|
Melfi | 1 - 3 | Foggia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:35
|
Slut
|
Siracusa Calcio | 1 - 0 | Catania |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Casertana | 0 - 0 | Catanzaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Lecce | 3 - 1 | Paganese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
LFA Reggio Calabria | 0 - 0 | Fidelis Andria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:35
|
Slut
|
Cosenza | 1 - 0 | Messina |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford City | 0 - 6 | Hungerford Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Margate | 0 - 2 | St Albans |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:45
|
Slut
|
Cova da Piedade SAD | 1 - 0 | Maritimo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
Chaves | 2 - 1 | Moreirense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
Boavista | 1 - 2 | Vitoria de Guimaraes |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SV Eichede | 4 - 0 | FC Hansa Lüneburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Energie Cottbus | 3 - 1 | FC Oberlausitz Neugersdorf |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
VfB Stuttgart II | 4 - 1 | Pirmasens |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Wormatia Worms | 2 - 0 | Saarbrücken |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
TSV Steinbach | 2 - 1 | Stuttgarter Kickers |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Hessen Kassel | 2 - 1 | Eintracht Trier |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
TuS Koblenz | 1 - 0 | Nöttingen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Borussia Mönchengladbach II | 2 - 1 | FC Köln II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SV Rödinghausen | 3 - 2 | Bonner SC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Alemannia Aachen | 1 - 0 | Oberhausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Borussia Dortmund II | 1 - 0 | Wattenscheid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Fortuna Düsseldorf II | 1 - 1 | Viktoria Køln 1904 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Coruxo FC | 1 - 1 | Burgos CF |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
UD Mutilvera | 1 - 1 | Racing Santander |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Athletic Bilbao B | 2 - 0 | Rayo Majadahonda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Arenas Getxo | 2 - 4 | SD Gernika |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Zamudio SD | 3 - 1 | Toledo |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
CF Badalona Futur | 1 - 1 | CE L'Hospitalet |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Barca Atletic | 1 - 1 | Espanyol B |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:00
|
Slut
|
Valencia B | 1 - 0 | Lleida Esportiu |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
UE Cornella | 1 - 1 | Atletico Saguntino |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Apollon Limassol | 1 - 1 | Nea Salamis |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Anagennisi Deryneia | 1 - 3 | AEL Limassol |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Ermis Aradippou | 2 - 2 | Omonia Nicosia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
07:40
|
Slut
|
Wellington Phoenix | 3 - 0 | Central Coast Mariners |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:55
|
Slut
|
Western Sydney Wanderers FC | 0 - 3 | Melbourne Victory |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:05
|
Slut
|
Perth Glory | 1 - 2 | Newcastle Jets |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Altach | 2 - 1 | Wolfsberger AC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Mattersburg | 2 - 0 | Admira Mödling |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Gornik Leczna | 3 - 0 | Termalica Nieciecza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Wisla Plock | 4 - 3 | Ruch Chorzow |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Wisla Krakow | 1 - 1 | Cracovia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Cercle Brugge | 0 - 1 | Lierse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:35
|
Slut
|
OH Leuven | 1 - 2 | Roeselare |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Slavia Sofia | 2 - 0 | Montana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Vereya | 0 - 1 | Levski Sofia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:35
|
Slut
|
Ludogorets Razgrad | 1 - 0 | Lokomotiv Plovdiv |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Creteil | 0 - 3 | Concarneau |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Haladas | 1 - 1 | Fehervar FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Ujpest | 2 - 0 | Debrecen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Diosgyori VTK | 1 - 0 | Gyirmot |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Paksi SE | 1 - 0 | Vasas Budapest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:35
|
Slut
|
Budapest Honved | 1 - 0 | Mezokovesd SE |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Ferencvaros | 1 - 1 | MTK Budapest |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:30
|
Slut
|
Boca Unidos | 3 - 1 | Douglas Haig |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
00:30
|
Slut
|
Santamarina | 2 - 0 | Crucero del Norte |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:05
|
Slut
|
Ferro Carril Oeste | 0 - 0 | Brown de Adrogue |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:30
|
Slut
|
Independiente Rivadavia | 1 - 0 | Sportivo Estudiantes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
02:20
|
Slut
|
Central Cordoba d.S | 3 - 1 | Villa Dalmine |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:05
|
Slut
|
Juventud Unida Gualeguaychu | 2 - 3 | Chacarita Juniors |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
Aluminij | 2 - 1 | NK Celje |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Gorica | 1 - 1 | Radomlje |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Rudar Velenje | 2 - 2 | Koper |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:55
|
Slut
|
Domzale | 3 - 2 | Maribor |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Asteras Tripolis | 0 - 0 | PAE Veria NFC 2019 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Xanthi | 1 - 0 | AE Larissa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AEK Athen | 4 - 0 | Levadiakos |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:45
|
Slut
|
FC Vaduz | 1 - 1 | Lausanne |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Basel | 1 - 0 | St. Gallen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Napredak | 0 - 0 | Mladost Lucani |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FK Metalac | 0 - 2 | Vozdovac |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Borac Cacak | 1 - 0 | FK Radnik Surdulica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Rad Beograd | 2 - 0 | Novi Pazar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FK Spartak Subotica | 0 - 0 | Backa Backa Palanka |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Røde Stjerne | 2 - 1 | Radnicki Nis |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Zeleziarne Podbrezova | 1 - 1 | Tatran Presov |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
DAC 1904 Dunajska Streda | 1 - 0 | Zlate Moravce |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Ruzomberok | 2 - 1 | FK Senica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Udsat
|
Spartak Myjava | - | Slovan Bratislava |
|