|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
AC Horsens | 1 - 2 | Viborg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
FC København | 1 - 0 | Randers FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
Granada | 2 - 1 | Sevilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Barcelona | 1 - 1 | Real Madrid |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Leganes | 0 - 0 | Villarreal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Atletico Madrid | 0 - 0 | Espanyol |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
Manchester City | 1 - 3 | Chelsea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Crystal Palace | 3 - 0 | Southampton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stoke | 2 - 0 | Burnley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sunderland | 2 - 1 | Leicester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Tottenham | 5 - 0 | Swansea |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
West Bromwich Albion | 3 - 1 | Watford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
West Ham | 1 - 5 | Arsenal |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Borussia Dortmund | 4 - 1 | B. Mönchengladbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Bayer Leverkusen | 1 - 1 | Freiburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Wolfsburg | 2 - 3 | Hertha Berlin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Werder Bremen | 2 - 1 | Ingolstadt |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Hoffenheim | 4 - 0 | FC Köln |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
RB Leipzig | 2 - 1 | Schalke 04 |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Birmingham | 0 - 3 | Barnsley |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Blackburn | 1 - 1 | Huddersfield |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bristol City | 2 - 0 | Ipswich |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Burton | 2 - 1 | Rotherham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Cardiff | 0 - 0 | Brighton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Fulham | 5 - 0 | Reading |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Norwich | 5 - 0 | Brentford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sheffield W. | 2 - 1 | Preston |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Wigan | 0 - 1 | Derby |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Leeds | 2 - 0 | Aston Villa |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Blackpool | 1 - 0 | Brackley Town |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Luton | 6 - 2 | Solihull Moors |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Sutton United | 2 - 1 | Cheltenham |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Shrewsbury | 0 - 0 | Fleetwood |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Charlton | 0 - 0 | Milton Keynes Dons |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Plymouth | 0 - 0 | Newport |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Carlisle | 0 - 2 | Rochdale |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Chesterfield | 0 - 5 | Wycombe |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Juventus | 3 - 1 | Atalanta |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Montpellier | 3 - 0 | Paris SG |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Bordeaux | 0 - 1 | Lille |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Angers | 2 - 2 | Lorient |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Monaco | 5 - 0 | SC Bastia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Guingamp | 2 - 0 | Nantes |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Afbrudt
|
Metz | - | Lyon |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:15
|
Slut
|
Motherwell | 3 - 4 | Celtic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Kilmarnock | 2 - 0 | Dundee FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rangers | 2 - 1 | Aberdeen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Ross County | 2 - 2 | Hearts |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St. Johnstone | 3 - 0 | Inverness |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Hamilton Academical | 1 - 1 | Partick Thistle |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
01:15
|
Slut
|
Quilmes | 1 - 3 | Sarmiento |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Huracan | 1 - 3 | Colon |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:50
|
Slut
|
Atletico Rafaela | 0 - 1 | Defensa y Justicia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Tigre | 1 - 1 | Aldosivi |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Newell's Old Boys | 0 - 2 | Banfield |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
FC Nürnberg | 1 - 3 | Sandhausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:00
|
Slut
|
1860 München | 1 - 0 | Dynamo Dresden |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
UCAM Murcia | 1 - 2 | Lugo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
CD Mirandes | 1 - 0 | Elche |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:15
|
Slut
|
Numancia | 1 - 0 | Almeria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Cadiz | 3 - 0 | Real Zaragoza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stevenage | 3 - 4 | Doncaster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Yeovil | 5 - 0 | Crawley |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Avellino | 1 - 2 | Ascoli Calcio 1898 FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Bari | 2 - 0 | Salernitana |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Latina | 1 - 1 | Virtus Entella |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Novara | 2 - 1 | Vicenza |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Pro Vercelli | 0 - 0 | Pisa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Ternana | 1 - 0 | Brescia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Cittadella | 1 - 2 | SPAL 2013 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:05
|
Slut
|
Spezia | 0 - 0 | Frosinone |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Aalen | 0 - 0 | Mainz 05 II |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Hansa Rostock | 1 - 4 | Holstein Kiel |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
FSV Zwickau | 3 - 0 | Paderborn |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Fortuna Köln | 1 - 1 | Osnabrück |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:05
|
Slut
|
Hallescher FC | 2 - 0 | Werder Bremen II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Go Ahead Eagles | 1 - 3 | SC Heerenveen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:45
|
Slut
|
Excelsior | 3 - 3 | AZ Alkmaar |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:45
|
Slut
|
Roda | 0 - 0 | PSV Eindhoven |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:45
|
Slut
|
Vitesse | 3 - 1 | PEC Zwolle |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Beith Juniors | 0 - 6 | Greenock Morton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stranraer | 2 - 1 | East Kilbride |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Formartine United | 4 - 0 | Annan Athletic |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stenhousemuir | 3 - 1 | Forres Mechanics |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Stirling Albion | 2 - 0 | Wick Academy |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Club Brugge | 2 - 0 | Oostende |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Zulte Waregem | 1 - 1 | SK Beveren |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
St.Truiden | 1 - 0 | Royal Excel Mouscron |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Westerlo | 0 - 0 | Gent |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Carrarese | 4 - 1 | Olbia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Pistoiese | 0 - 0 | Renate |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Cremonese | 5 - 1 | Prato |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Tuttocuoio | 0 - 1 | Livorno |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Parma Calcio 1913 | 1 - 1 | LR Vicenza |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Casertana | 0 - 1 | Akragas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Racing Fondi | 1 - 2 | Fidelis Andria |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Juve Stabia | 1 - 0 | Virtus Francavilla |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Melfi | 3 - 0 | Messina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Monopoli | 1 - 0 | Taranto |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Siracusa Calcio | 1 - 0 | Catanzaro |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:30
|
Slut
|
Vibonese | 0 - 0 | Paganese |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Cosenza | 1 - 2 | Catania |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
LFA Reggio Calabria | 1 - 1 | Foggia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Lecce | 0 - 3 | Matera |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Aldershot | 2 - 0 | Boreham Wood |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bromley | 2 - 0 | Maidstone United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dover | 1 - 2 | Dag and Red |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Guiseley | 1 - 1 | Chester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
North Ferriby United | 1 - 0 | Gateshead |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Tranmere | 1 - 0 | York |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Altrincham | 1 - 2 | Tamworth |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Bradford PA | 1 - 3 | Kidderminster |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Darlington | 2 - 2 | Salford City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gainsborough | 1 - 2 | FC United of Manchester |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Gloucester City | 0 - 1 | Stockport County |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Harrogate Town | 2 - 1 | Telford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Nuneaton | 4 - 1 | Alfreton |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Worcester | 1 - 2 | AFC Fylde |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Stalybridge | 3 - 3 | Boston United |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Concord Rangers | 2 - 1 | Hampton & Richmond |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Dartford | 2 - 1 | Poole Town FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Maidenhead United | 2 - 0 | Margate |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Oxford City | 1 - 3 | Ebbsfleet United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
St Albans | 1 - 0 | Eastbourne Borough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Truro City | 1 - 2 | Bishop's Stortford |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Wealdstone | 1 - 0 | East Thurrock United |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Welling | 3 - 1 | Bath City |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Weston Super Mare | 3 - 5 | Hemel Hempstead |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Whitehawk | 4 - 4 | Gosport Borough |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:05
|
Slut
|
Chelmsford | 3 - 3 | Hungerford Town |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
12:00
|
Slut
|
CSKA Moskva | 4 - 0 | Ural |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
FC Rostov | 0 - 0 | Zenit Petersborg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Rio Ave | 3 - 1 | Tondela |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:15
|
Slut
|
Sporting CP | 2 - 0 | Vitoria de Setubal |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:30
|
Slut
|
FC Porto | 1 - 0 | Braga |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
St. Pauli II | 0 - 2 | TSV Havelse |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Germania Egestorf-Langreder | 2 - 1 | Lübeck |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:15
|
Slut
|
Eintracht Braunschweig II | 0 - 0 | FC Hansa Lüneburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
BSV Rehden | 2 - 0 | Wolfsburg II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
13:30
|
Slut
|
BFC Dynamo | 1 - 2 | Budissa Bautzen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Giessen | 0 - 2 | TuS Koblenz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Eintracht Trier | 0 - 1 | TSV Steinbach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Stuttgarter Kickers | 0 - 3 | Homburg |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Saarbrücken | 0 - 2 | VfB Stuttgart II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Oberhausen | 7 - 1 | SC Verl |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
TSG Sprockhövel | 0 - 0 | RW Ahlen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
SC Wiedenbrück | 1 - 1 | SV Rödinghausen |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Borussia Mönchengladbach II | 4 - 1 | Viktoria Køln 1904 |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
FC Köln II | 2 - 1 | Schalke 04 II |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
Celta Vigo B | 5 - 0 | Arandina CF |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
SD Amorebieta | 2 - 2 | Arenas Getxo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
SD Leioa | 2 - 0 | Barakaldo |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
SD Gernika | 1 - 0 | Sestao |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
19:30
|
Slut
|
Real Madrid Castilla | 1 - 1 | Navalcarnero |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Atletico Levante UD | 0 - 0 | Eldense |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Espanyol B | 1 - 2 | Gava |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Omonia Nicosia | 1 - 4 | APOEL Nicosia |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Anagennisi Deryneia | 0 - 0 | AEK Larnaca |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 0 | Nea Salamis |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Sparta Prag | 2 - 1 | Teplice |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
FC Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Karvina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:00
|
Slut
|
Vysocina Jihlava | 1 - 0 | Slovan Liberec |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
07:40
|
Slut
|
Central Coast Mariners | 1 - 4 | Western Sydney Wanderers FC |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
09:55
|
Slut
|
Melbourne City FC | 1 - 1 | Brisbane Roar FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Rapid Wien | 1 - 0 | SKN St. Pölten |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Salzburg | 4 - 1 | Altach |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Admira Mödling | 0 - 2 | Austria Wien |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
Ried | 2 - 1 | Mattersburg |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Piast Gliwice | 1 - 0 | Korona Kielce |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Slask Wroclaw | 1 - 1 | Pogon Szczecin |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:30
|
Slut
|
Wisla Krakow | 3 - 0 | Lechia Gdansk |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Union St.Gilloise | 1 - 2 | Cercle Brugge |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Tubize | 0 - 2 | OH Leuven |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Dunav Ruse | 1 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:30
|
Slut
|
Levski Sofia | 1 - 0 | Slavia Sofia |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
11:35
|
Slut
|
Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | Kashima Antlers |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Vasas Budapest | 3 - 0 | Diosgyori VTK |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Gyirmot | 0 - 4 | Budapest Honved |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:30
|
Slut
|
Paksi SE | 2 - 1 | Haladas |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:35
|
Slut
|
Mezokovesd SE | 2 - 0 | Ferencvaros |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
15:35
|
Slut
|
MTK Budapest | 1 - 1 | Ujpest |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:00
|
Slut
|
Debrecen | 0 - 1 | Fehervar FC |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:00
|
Slut
|
Brown de Adrogue | 1 - 4 | All Boys |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
21:05
|
Slut
|
Nueva Chicago | 0 - 1 | Gimnasia Jujuy |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
22:00
|
Slut
|
Douglas Haig | 2 - 0 | Central Cordoba d.S |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
San Martin de Tucuman | 1 - 1 | Santamarina |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
23:00
|
Slut
|
Villa Dalmine | 0 - 1 | Almagro |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
NK Celje | 1 - 1 | Gorica |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:00
|
Slut
|
Koper | 1 - 0 | Aluminij |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:15
|
Slut
|
Maribor | 1 - 0 | Rudar Velenje |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
14:00
|
Slut
|
Platanias | 1 - 1 | Panionios |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
16:15
|
Slut
|
PAE Veria NFC 2019 | 1 - 1 | Panetolikos |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
18:30
|
Slut
|
AOK Kerkyra | 1 - 1 | AEK Athen |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:45
|
Slut
|
Luzern | 3 - 0 | FC Vaduz |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
20:00
|
Slut
|
Young Boys | 3 - 1 | Basel |
|
|
|||||||
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Udsat
|
Tatran Presov | - | Spartak Myjava |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
FK Senica | 1 - 1 | DAC 1904 Dunajska Streda |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Zlate Moravce | 2 - 0 | Zeleziarne Podbrezova |
|
|
Klik for at tilføje til favoritter
|
17:00
|
Slut
|
Zilina | 3 - 0 | Trencin |
|